Yükleniyor

Yeni Süper İndirim Kampanyası

Kampanya sona ermiştir.

(12 ay taahhütle) Ayda 21 TL’ye her yöne 500 dk


Kampanyaya 18 Şubat – 30 Haziran 2014 tarihleri arasında katılım sağlanabilir.

Sadece Cep Avantaj 500 Tarifesindeki abonelerimiz faydalanabilir. Cep Avantaj 500 tarifesi´ndeki aboneler 12 ay taahhüt vererek tarifelerinin aylık ücreti üzerinden 11 TL indirim kazanacaklardır.

  • Kampanya kapsamında Cep Avantaj 500 tarifesindeki aboneler, 12 ay taahhüt vermeleri karşılığında, 12 ay boyunca tarifenin aylık ücreti üzerinden 11 TL indirim kazanarak tarifeden KDV, ÖİV dahil 21 TL'ye yararlanabileceklerdir.
  • Kampanya bireysel müşterilerimiz için geçerli olup, sadece Vodafone faturalı aboneler için Telesatış ve SMS kanalı üzerinden satılacaktır.
  • Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini değiştirdiklerinde, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için 11 TL’dir.
  • Kampanya çıkışları anlık olur ve çıkış yapılan fatura döneminde verilen fayda çıkış işleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer.
  • Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
  • Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
  • Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone'un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması ve MERNIS sorgusunun başarılı yapılabiliyor olması gerekmektedir.
  • Taahhütname için tıklayın.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.