Yükleniyor

Vodafone FreeZone’lulara Yaza Merhaba Konseri!

Vodafone FreeZone’lular için biten sınavları ve ders yılını Athena, Mor ve Ötesi ve Can Bonomo konserleri ile #kutlamazamanı!

27 Haziran Çarşamba günü Parkorman’da, ATHENA, Mor ve Ötesi ve Can Bonomo ile sınavların bitişinin ardından yaza merhaba konseri!

Ücretsiz biletler İstanbul’daki Vodafone Mağazalarınde!

Hediye bilet dağıtımı:

1) Bir Vodafone Freezone’luya 4 bilet

2) Vodafone FreeZone tarifelerine (Özgür Genç, Genç Avantaj, Cep özgür) numarasını taşırsa 4 bilet

3) Diğer operatörlerdeki gençlere 1 bilet

Tarih: 27 Haziran

Yer: İstanbul Parkorman

Kapı Açılışı: 18.00

Konser Başlangıç: 19.45

*Biletler sadece İstanbul Vodafone Mağazalarınden alınabilir. Ücretsizdir.

  • Kampanyadan 25 yaş ve 25 yaş altı hat sahibi veya hat kullanıcısı olarak sistemde tanımlı olan, ve FreeZone kulübüne üye olan Vodafone bireysel aboneleri öncelikli olarak faydalanabilir. FreeZone'lu olmak için FREEZONE yazıp 1525 e göndermeleri gerekmektedir.
  • Kampanya sadece 27 Haziran'da gerçekleşecek Vodadofone FreeZone yaza merhaba konseri için geçerlidir. Biletler 13 Hazirandan itibaren teslim edilmeye başlanacaktır ve sınırlı sayıdadır.
  • Mevcut bir FreeZone abonesi veya FreeZone tarifelerine yeni gelen aboneler (Genç Avantaj, Özgür Genç, Cep Özgür) maksimum 4 kişilik bilet alabilir. Diğer operatörlerin abonelerine 1 GSM numarasına 1 kişilik bilet hediye edilecektir.
  • Aboneler İstanbul'da bulunan Vodafone Mağazalarınden gsm numaralarını söyleyerek hak ettikleri biletleri alabileceklerdir.
  • Fiziki bilet teslimatı ise konserlerden önce İstanbuldaki Vodafone Cep Merkez'lerinde yapılacaktır.
  • Söz konusu ücretsiz biletler satılamaz veya 3üncü şaıslara devredilemez.