Yükleniyor

Süper İndirim Kampanyası

Bu kampanyaya katılım sona ermiştir.

(12 ay taahhütle) Ayda 21 TL’ye her yöne 500 dk


Sadece Cep Avantaj 500 Tarifesindeki abonelerimiz faydalanabilir. Cep Avantaj 500 tarifesi´ndeki aboneler 12 ay taahhüt vererek tarifelerinin aylık ücreti üzerinden 9 tl indirim kazanacaklardır.

  • Kampanya kapsamında Cep Avantaj 500 Tarifesi´ndeki müşterilerimiz, 12 ay taahhüt vermeleri karşılığında, 12 ay boyunca tarifenin aylık ücreti üzerinden 9 TL indirim kazanarak tarifeden KDV, ÖİV dahil 21 TL’ye yararlanabileceklerdir.
  • Kampanya bireysel müşterilerimiz için geçerli olup, sadece Vodafone faturalı aboneler için Telesatış ve SMS kanalı üzerinden satılacaktır.
  • Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini değiştirdiklerinde, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Kampanyanın taahhüt süresinden önce sona ermesi durumunda kampanya çıkış tarihinden taahhütname süresi sonuna kadar olan dönem için, kampanya kapsamında taahhüt edilmiş toplam tutarı aşmaması koşuluyla cezai şart olarak, kampanyadan çıkış tarihine kadar, Kampanya’da kalınan her ay için 9 TL olmak üzere hesaplanacak olan toplam tutar Vodafone tarafından aboneye gönderilecek ilk faturaya ceza bedeli olarak yansıtılacaktır.
  • Kampanya çıkışları anlık olur ve çıkış yapılan fatura döneminde verilen fayda çıkış işleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer.
  • Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
  • Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
  • Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone'un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması ve MERNIS sorgusunun başarılı yapılabiliyor olması gerekmektedir.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.