Yükleniyor

Süper Cep Avantaj Kampanyası

Kampanya sona ermiştir.

(12 ay taahhütle) Ayda 32 TL’ye her yöne 1500 dk
Kampanyaya 31 Mayıs 2014 tarihine kadar katılım sağlanabilir.

Kampanya ile Cep Avantaj 1000 tarifesi´ndeki aboneler 12 ay boyunca tarifelerinde kalma sözü vererek tarifeleri üzerinde 15 TL indirim kazanıp, Cep Avantaj 1000 Tarifesi’ndeki 1000 dakikaya ek olarak yurtiçi heryöne 500 dk hakkına sahip olacaklardır. Kampanya ile 12 ay boyunca ayda 32 TL’ye yurt içi her yöne 1500 dakikaya sahip olacaklardır.

Kampanya sadece Vodafone faturalı abonelerine Telesales ve SMS kanalıyla satılacaktır.

Sadece Cep Avantaj 1000 tarifesindeki abonelerimiz faydalanabilir. Kampanya sadece Vodafone faturalı abonelerine Telesales ve SMS kanalıyla satılacaktır.

SMS için Cep Avantaj 1000 tarifesindeki aboneler SUPERAVANTAJ1000 yazıp 7000´e göndererek kampanyaya katılım sağlayabilecekler.

 • Kampanya kapsamında Cep Avantaj 1000 tarifesindeki aboneler, 12 ay taahhüt vermeleri karşılığında, 12 ay boyunca tarifenin aylık ücreti üzerinden 15 TL indirim kazanarak tarifeden KDV, ÖİV dahil 32 TL'ye yararlanabileceklerdir. Ayrıca kampanya ile tarifelerine ek yurt içi her yöne 500 dk kullanım hakkına sahip olacaklardır.
 • Kampanya bireysel müşterilerimiz için geçerli olup, sadece Vodafone faturalı aboneler için Telesatış ve SMS kanalı üzerinden satılacaktır.
 • Kampanya dahilinde görüşme hakkı sadece yurtiçinden aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC'de Roaming halindeyken yapılan aramalar ve özel servis aramaları hariçtir.
 • Kıbrıs'a doğru Türkiyeden başlatılan çağrılar paket kapsamında değildir.
 • Kampanya, yeni hat alarak, numara taşıyarak veya Vodafone'un faturasız tarifelerinden Cep Avantaj 1000 tarifesine geçerek gelen aboneler için geçerlidir. Vodafone'un faturalı tarifelerinden Cep Avantaj 1000 tarifesine geçen aboneler için geçerli değildir. Numara taşıma veya yeni hat alarak gelen abonelerin kampanyadan yararlanabilmek için son 30 gün içinde yeni hat alımı veya numara taşıma işlemi yapmış olması gerekir.
 • Vodafone'un faturasız tarifelerinden Cep Avantaj 1000 tarifesine geçerek gelen abonelerin kampanyadan yararlanabilmesi için en az 30 gün Vodafone'un faturasız tarifelerinden yararlanmış olması gerekir.
 • Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini değiştirdiklerinde, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için 25 TL’dir.
 • Kampanya çıkışları anlık olur ve çıkış yapılan fatura döneminde verilen fayda çıkış işleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer.
 • Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
 • Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone'un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması ve MERNIS sorgusunun başarılı yapılabiliyor olması gerekmektedir.
 • Taahhütname için tıklayın.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.