Yükleniyor

Red Avantaj Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

 • Kampanya kapsamında: Cep Avantaj Heryöne Ekstra tarifesindeki aboneler 12 fatura dönemi taahhüt vermeleri karşılığında tarifenin aylık paket ücreti üzerinde aylık 4TL indirim hakkına sahip olacaktır.
 • Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini değiştirdiklerinde, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için yapılmış olan kampanya indirimlerinin toplamıdır.
 • Kampanyaya katılım ve kampanyadan çıkış anlık olacaktır.
 • Bir müşteri maksimum 3 hattı ile kampanyadan yararlanabilir.
 • Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
 • Vodafone kampanyayı istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.
 • Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Güncel ve detaylı kampanya bilgilerine vodafone.com.tr’den erişilebilir.
 • Kampanya 31.03.2013 tarihine kadar yapılan başvurularda geçerlidir.
 • Bu kampanya, Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 19.12.2012 tarihli ve B.07.1.MPİ.0.13.0.02-255.01.02-3652-13222 sayılı izni ile, DenizAjans tarafından yürütülmektedir.
 • Kampanya, 31 Aralık 2012 (Saat 00:01) – 31 Mart 2013 (Saat 23:59) tarihleri arasında, Türkiye genelinde geçerlidir. Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde, Otomatik ödeme kapsamında; Kredi kartı ya da vadesiz hesabından anlaşmalı bankalar, Vodafone Müşteri Hizmetleri (Vodafone hatlarından 542’yi, diğer hatlardan 0 (542) 542 00 00’yi arayarak) veya Vodafone Mağazaları (hizmet noktaları) aracılığıyla verilmiş otomatik ödeme talimatı ile kampanya tarihleri arasında gerçekleşen fatura ödemeleri için (her GSM numarasına ait her ay gerçekleşen ödemeye her ay 1 çekiliş hakkı) 1 çekiliş hakkı verilerek veya Vodafone Müşteri Hizmetleri, Vodafone Mağazaları, www.vodafone.com.tr adresli Vodafone Online Self Servisi üzerinden veya 7000’e SMS göndererek SMS ile gerçekleşmiş e –fatura (sms fatura dahil) aboneliği bulunan abonelere gönderilen e-fatura için veya yeni gerçekleştirilen e-fatura aboneliği için olmak üzere bu iki işlemden herhangi birisi için (her GSM numarasına ait gönderilen e-faturaya veya gerçekleşen yeni e-fatura aboneliğine kampanya döneminde 1 sefere mahsus toplamda 1 çekiliş hakkı) toplamda 1 çekiliş hakkı verilerek aktif Vodafone bireysel faturalı hat abonelerine yönelik uygulanacaktır. Kampanyaya katılım, otomatik ödeme kapsamında; her gsm numarasına ait ayda 1 ve 10 farklı bireysel hat aboneliği ile toplamda 30, e-fatura aboneliği kapsamında her gsm numarası için 1 ve 10 farklı bireysel hat aboneliği ile toplam 10 olmak üzere genel toplamda 40 çekiliş hakkıyla sınırlıdır..
 • Bu kampanya kapsamında, kampanya sonunda 1 çekiliş yapılacaktır. Çekilişte 1 aboneye BMW 116i -5 Kapı Otomatik 2013 Model Araç hediye edilecektir.
 • Çekiliş 29 Nisan 2013 tarihinde saat 12:30’da DenizAjans Toplantı Salonu Ali Nihat Tarlan Cad. No:54/14 Bostancı-Kadıköy / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler, 6 Mayıs 2013 tarihinde Posta Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilerin adreslerine, taahhütlü posta yolu ile bildirim yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden ve aksamalardan, Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ve DenizAjans sorumlu tutulamaz.
 • İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlinin son başvuru tarihi 21 Mayıs 2013 ve yedek talihlilerin son başvuru tarihi 5 Haziran 2013 tarihine kadardır. İkramiyenin son teslimi 25 Haziran 2013 tarihine kadar yapılacaktır.
 • Katılımcıların, kampanya bitiş tarihine kadar, e-fatura kapsamında; faturalı hat ve e-fatura aboneliği, otomatik ödeme kapsamında; bireysel hat aboneliği ve otomatik ödeme talimatı devam etmelidir, herhangi birini iptal edenler, numarasını başka bir operatöre taşıyanlar veya e-faturada faturasız hatta geçenler çekilişe dahil edilmeyecektir. Kampanya bitiş tarihi itibarı ile, katılımcıların, yasal takipte veya fatura edilmiş ve ödeme tarihi geçmiş borçlarının bulunmaması halinde çekiliş listesine dahil edilir.
 • Vodafone tarafından otomatik ödeme talimatı ve e-faturaya geçiş talepleri için ekstra ücret alınmaz. Ancak taleplerini Vodafone Müşteri Hizmetleri yoluyla iletmek isteyen aboneler, standart Müşteri Hizmetleri tarifesinden ücretlendirilir. Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00’yi aradıklarında kendi yurtiçi tarifeleri üzerinden, Vodafone hatlarından 542’yi aradıklarında arama başına (süre sınırsız) 0,40 TL, 0 (542) 542 00 00’yi aradıklarında dakika başına 0,40 TL olarak ücretlendirilirler.
 • 7000 numaraya ücretsiz kısa mesaj göndererek ücretsiz yapılan SMS Fatura aboneliği e-fatura (elektronik fatura) kapsamındadır ve kampanyaya dahildir. SMS fatura aboneleri de fatura tutar ve son ödeme tarihi bilgilerini SMS yoluyla alıp, istedikleri takdirde Online Self Servis'ten kullanım detaylarını görüntülüyebilirler.
 • Kampanya döneminde otomatik ödeme talimatı, e –fatura (sms fatura dahil) aboneliği sebebi ile aktif bireysel faturalı hat aboneleri otomatik olarak çekilişe dahil edilecektir ve çekiliş amacı ile gerekli abonelik bilgilerinin çekiliş sırasında 3. şahıslarla paylaşılmasını kabul etmiş sayılırlar.
 • Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.’nin kayıtlarından takip edilecek olan, kampanya koşullarına uygun otomatik ödeme, e-fatura ve abonelik bilgileri ile oluşacak katılımcı listesi, takip eden sıra numarası verilerek abonelerin GSM No, Ad, Soyad ve Şehir bilgilerini ihtiva edecek şekilde çekiliş için hazırlanarak çekilişten önce DenizAjans’a verilecektir. Çekiliş ile belirlenecek talihlilere ait adres bilgileri, kayıtlardan ayrıca noter yetkilisine çekiliş anında sunulacaktır.
 • Aynı kişi birden fazla farklı Vodafone bireysel faturalı hat aboneliği olan GSM No ile kampanyaya katılabilir. Ancak aynı kişi toplamda en fazla 10 farklı bireysel hat aboneliği yapabilir.
 • Kampanyaya katılımlarda Vodafone abonelik kayıtlarındaki bilgiler esas alınacaktır, bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı abonelerin sorumluluğundadır. İkramiye, sadece GSM hat sahibine teslim edilecektir. İkramiye resimleri temsilidir, renk seçimi yapılamaz. İkramiye yasal metinde belirtilen özellikte sunulacaktır.
 • Vodafone Telekomünikasyon A.Ş., DenizAjans çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye dahil ÖTV ve KDV hariç diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihliye aittir. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır. Vodafone hediye otomobil ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez, sorumluluk üretici/dağıtıcı firmanındır.
 • Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.
 • Vodafone kampanya şartlarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.