Vodafone

Yükleniyor

Parex'le Temizliğe Az Konuşmaya Çok Vakit Ayırın.

Bu kampanya sona ermiştir.

Parex’le Temizliğe Az, Konuşmaya Çok Vakit Ayırın!

Parex 3'lü, 5'li, 8'li Temizlik Bezi ve 4'lü Power Temizlik Bezi alan Vodafone’lulara 12:00 – 18:00 arası Vodafone’lularla Sınırsız Konuşma Hediye!

 • Kampanya 15 Nisan-31 Temmuz 2014 tarihleri arasında T.C. sınırları içerisinde gerçekleştirilecektir. Kampanyada ödül kazanımı için son tarih 31 Temmuz 2014 24:00’dır.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için Parex 3'lü, 5'li, 8'li Temizlik Bezi ve 4'lü Power Temizlik Bezi ambalajlarının iç kısmında bulunan 8 haneli tek kullanımlık kampanya şifresinin Vodafone hatlı cep telefonlarından 1579 kısa servis numarasına kısa mesaj ile gönderilmesi gerekmektedir.Günlük konuşma paketi sadece Vodafone içi aramalarda geçerlidir. SMS gönderimi için kullanılamaz.
 • Kampanya katılımcıları için paket yüklemesi katılımı takip eden 48 saat içerisinde gerçekleştirilecek ve gelecek bilgilendirme mesajının ardından mesajın geldiği gün mesajda belirtilen 12:00-18:00 saatleri arasında geçerli olacaktır.
 • Kampanya kapsamında gönderilen her bir kısa mesajın bedeli (ÖİV, KDV dahil) 0,4 TL’dir. Vodafone kampanya katılım birim fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Verilen hediyeler yurtiçinde Vodafone’lularla yapılan konuşmalarda geçerlidir. Özel servis aramaları, yurtdışı aramaları, yurtdışından (roaming) yapılan aramalar, konferans görüşmeleri için geçerli değildir.
 • Kazanılan günlük konuşma paketi süresi devredilemeyecek, başka bir hediyeye çevrilemeyecek, nakit karşılığı talep edilemeyecek ve Vodafone veya Vodafone Çözüm Ortaklarının sunmuş olduğu katma değerleri hizmetlerin satın almasında kullanılamayacaktır.
 • Müşteri Hizmetleri Desteği Parex ve Vodafone Müşteri Hizmetleri tarafından verilecektir.
 • Kampanya koşulları, Parex ve Vodafone web sitelerinden, Parex ve Vodafone Müşteri Hizmetleri’nden öğrenilebilir.
 • Katılımcıların kampanya kapsamında verecekleri bilgiler, kampanya ile sınırlı kalmak üzere arayüz dahil ilgili teknik destek ve diğer hizmetleri sağlayan üçüncü kişi/kişilerle Vodafone tarafından paylaşılacaktır. Katılımcılar bu bilgi paylaşımını şimdiden kabul etmiş sayılır.
 • ÖTV ve KDV hariç diğer tüm yasal yükümlülükler katılımcılara aittir.
 • Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı ve ön ödemeli hatların numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre taşınması, iptali, devri ve ihyasında yüklemesi yapılan tüm hediyeler geçerliliğini yitirecektir.
 • Kampanyaya katılan herkes, bu kampanya koşullarını aynen kabul etmiş sayılır. Vodafone kampanya şartlarını ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Vodafone sistem yoğunluğu nedeniyle günlük paket yüklemelerinde gecikme hakkını saklı tutar. Kazanılan konuşma paketleri sadece Vodafone’dan Vodafone’a yapılacak konuşmalarda geçerli olacaktır. İlgili internet ve konuşma paketleri yurt içinde Vodafone kapsama alanı içerisinde kullanılabilir, yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir. Yurt dışında kullanılan data, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında yükleme yapılan faturalı hatların iptal, devir ve ihyasında yüklemesi yapılan hediye internet ve konuşma paketleri geçerliliğini yitirecektir. Hediyenin abonenin hesabına yüklenmesinden itibaren 24 saat içinde tüketilmesi gerekir. Tüketilmemesi durumunda, hediye geçerliliğini yitirir.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.