Yükleniyor

Otomatik Ödeme ve E-Fatura Çekiliş Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

10 Temmuz-10 Ekim 2012 arasında Vodafone faturalarını e-fatura olarak almayı ve/veya otomatik ödemeyi seçen abonelerimiz arasında yapılan çekiliş sonucunca 1 adet otomatik vitesli Mini Cooper otomobil kazanan asil ve yedek talihlilerimiz belli oldu, öğrenmek için tıklayın!

Faturaları ödemenin de almanın da kolayı Vodafone'da! Üstelik Mini Cooper kazanma şansıyla!

Faturalarınızın takibi zahmetsiz olsun istiyorsanız, hemen otomatik ödeme talimatı verin ve e-faturalı olun, faturam postada gecikti mi, son ödeme tarihim geçti mi endişeleriniz son bulsun, yanında da otomatik vitesli bir Mini Cooper kazanma şansınız olsun!

10 Temmuz-10 Ekim 2012 tarihleri arasında Vodafone faturalarını e-fatura olarak almayı ve/veya otomatik ödemeyi seçen abonelerimiz 1 adet otomatik vitesli Mini Cooper otomobil kazanma şansı yakalıyor. Üstelik otomatik ödenen her fatura için ayrı çekiliş hakkıyla şansını katlıyor!

Otomatik ödeme talimatı vermek için:
Kredi kartınız veya vadesiz hesabınızdan anlaşmalı bankalar, Vodafone Müşteri Hizmetleri(542'yi arayarak) veya Vodafone Mağazaları aracılığıyla otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
Otomatik ödeme talimatı verdiğinizde; faturalarınız son ödeme tarihiniz geçmeden her ay hızlı ve güvenli şekilde otomatik olarak ödenir, siz de son ödeme tarihim geçti mi endişesi yaşamazsınız.

E-fatura veya SMS fatura* abonesi olmak için


- 7048'e efatura(boşluk)e-posta adresinizi yazıp ücretsiz göndererek e-fatura aboneliğinizi, smsfatura yazıp ücretsiz gondererek ise SMS fatura aboneliğinizi başlatabilirsiniz.
- Vodafone Online Self Servis'te (www.vodafone.com.tr) "Fatura İşlemleri"nin altından seçiminizi yapabilir,
- Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayarak veya Vodafone Mağazalarınden talebinizi iletebilirsiniz.

 • Faturalarınızın postada gecikmesinden ve kaybolmasından etkilenmezken,
 • Kağıt israfını engelleyerek, çevrenin korunmasına katkıda bulunur,
 • Detaylı kullanım bilgisine de ÜCRETSİZ olarak sahip olursunuz.
*SMS fatura aboneleri, fatura tutar ve son ödeme tarihi bilgilerini SMS yoluyla alıp, istedikleri takdirde Online Self Servis'ten PDF olarak yasal e-faturalarını görüntülüyebilirler. Detaylı fatura talebiniz varsa yasal e-faturanızı da detaylı kullanım bilgileri ile görüntüleyebilirsiniz.
 • Bu kampanya, Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün 29.06.2012 tarihli ve B.07.1.MPİ.0.13.00.04-255.01.02-1956-7482 sayılı izni ile, DenizAjans tarafından yürütülmektedir.
 • Kampanya, 10 Temmuz 2012 (Saat 00:01) – 10 Ekim 2012 (Saat 23:59) tarihleri arasında, Türkiye genelinde geçerlidir. Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde, otomatik ödeme talimatı ile kampanya tarihleri arasında gerçekleşen fatura ödemeleri için (her GSM numarasına ait gerçekleşen ödemeye 1 çekiliş hakkı) aktif Vodafone bireysel faturalı hat abonelerine 1 çekiliş hakkı veya kampanya tarihleri arasında gönderilen e-fatura için veya kampanya dönemi içinde yeni e-fatura (sms fatura dahil) aboneliği gerçekleştirmiş ve kampanya bitiş tarihine kadar e-fatura aboneliği aktif olan Vodafone bireysel faturalı hat abonelerine (her GSM numarasına ait e-fatura aboneliği için 1 çekiliş hakkı) 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım, otomatik ödeme kapsamında bir kişi için 10 farklı bireysel hat aboneliği ile her bir hat için ayda 1 çekiliş hakkıyla sınırlıdır, e-fatura aboneliği kapsamında bir kişi için 10 farklı bireysel hat aboneliği ile her bir hat için 1 çekiliş hakkıyla olmak üzere toplamda 40 çekiliş hakkıyla sınırlıdır (Otomatik ödeme işlemine ayrı, e-fatura aboneliğine ayrı çekiliş hakkı verilir. Her ikisine sahip olma şartı aranmaz, abone hangisine sahip ise o kapsamda çekiliş hakkı kazanır. Ancak, numarasını başka bir operatöre taşıyanlar veya faturasız hatta geçenler hiçbir çekiliş hakkı kazanamaz).
 • Bu kampanya kapsamında, kampanya sonunda 1 çekiliş yapılacaktır. Çekilişte 1 aboneye Mini Cooper Steptronic 2012 Model Araç hediye edilecektir.
 • Çekiliş 08 Kasım 2012 tarihinde saat 12:30'da DenizAjans Toplantı Salonu Ali Nihat Tarlan Cad. No:54/14 Bostancı-Kadıköy / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler, 15 Kasım 2012 tarihinde Posta Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilerin adreslerine, iadeli taahhütlü posta yolu ile bildirim yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden ve aksamalardan, Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ve DenizAjans sorumlu tutulamaz.
 • İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlinin son başvuru tarihi 30 Kasım 2012 ve yedek talihlilerin son başvuru tarihi 15 Aralık 2012 tarihine kadardır. İkramiyenin son teslimi 31 Aralık 2012 tarihine kadar yapılacaktır.
 • Katılımcıların, kampanya bitiş tarihine kadar, e-fatura kapsamında; faturalı hat ve e-fatura aboneliği, otomatik ödeme kapsamında; bireysel hat aboneliği ve otomatik ödeme talimatı devam etmelidir, herhangi birini iptal edenler, numarasını başka bir operatöre taşıyanlar veya e-faturada faturasız hatta geçenler çekilişe dahil edilmeyecektir. Kampanya bitiş tarihi itibarı ile, katılımcıların, yasal takipte veya fatura edilmiş ve ödeme tarihi geçmiş borçlarının bulunmaması halinde çekiliş listesine dahil edilir.
 • Vodafone tarafından otomatik ödeme talimatı ve e-faturaya geçiş talepleri için ekstra ücret alınmaz. Ancak taleplerini Vodafone Müşteri Hizmetleri yoluyla iletmek isteyen aboneler, standart Müşteri Hizmetleri tarifesinden ücretlendirilir. Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00'yi aradıklarında kendi yurtiçi tarifeleri üzerinden, Vodafone hatlarından 542'yi aradıklarında arama başına (süre sınırsız) 0,40 TL, 0 (542) 542 00 00'yi aradıklarında dakika başına 0,40 TL olarak ücretlendirilirler.
 • 7048 numaraya ücretsiz kısa mesaj göndererek ücretsiz yapılan SMS Fatura aboneliği e-fatura (elektronik fatura) kapsamındadır ve kampanyaya dahildir. SMS fatura aboneleri için de e-fatura PDF formatından üretilmekte olup, abone istediği takdirde, e-faturasını Online Self Servis'ten (www.vodafone.com.tr) görüntüleyebilmektedir.
 • Kampanya döneminde otomatik ödeme talimatı, e –fatura (sms fatura dahil) aboneliği sebebi ile aktif bireysel faturalı hat aboneleri otomatik olarak çekilişe dahil edilecektir ve çekiliş amacı ile gerekli abonelik bilgilerinin çekiliş sırasında 3. şahıslarla paylaşılmasını kabul etmiş sayılırlar.
 • Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.'nin kayıtlarından takip edilecek olan, kampanya koşullarına uygun otomatik ödeme, e-fatura ve abonelik bilgileri ile oluşacak katılımcı listesi, takip eden sıra numarası verilerek abonelerin GSM No, Ad, Soyad ve Şehir bilgilerini ihtiva edecek şekilde çekiliş için hazırlanarak çekilişten önce DenizAjans'a verilecektir. Çekiliş ile belirlenecek talihlilere ait adres bilgileri, kayıtlardan ayrıca noter yetkilisine çekiliş anında sunulacaktır.
 • Aynı kişi birden fazla farklı Vodafone bireysel faturalı hat aboneliği olan GSM No ile kampanyaya katılabilir. Ancak aynı kişi toplamda en fazla 10 farklı bireysel hat aboneliği yapabilir.
 • Kampanyaya katılımlarda Vodafone abonelik kayıtlarındaki bilgiler esas alınacaktır, bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı abonelerin sorumluluğundadır. İkramiye, sadece GSM hat sahibine teslim edilecektir. İkramiye resimleri temsilidir, renk seçimi yapılamaz. İkramiye yasal metinde belirtilen özellikte sunulacaktır.
 • Vodafone Telekomünikasyon A.Ş., DenizAjans çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye dahil ÖTV ve KDV hariç diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihliye aittir. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi'ne başvurulmalıdır. Vodafone hediye otomobil ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez, sorumluluk üretici/dağıtıcı firmanındır.
 • Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.
 • Vodafone kampanya şartlarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.