Online Self Servis Çekilişi Kampanyası

Yükleniyor

Online Self Servis Çekilişi Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

Çekiliş sonucu için tıklayın.

25 Samsung Galaxy S III talihlisi belli oldu!

20 Eylül - 20 Aralık 2012 tarihleri arasında Vodafone Online Self Servis'e giriş yaparak Samsung Galaxy SIII kazanan talihlileri öğrenmek için tıklayın.

Vodafone Online Self Servis'e cep telefonu numaranız ve self servis şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. S yazıp 7000'e ücretsiz SMS atarak Self Servis şifrenizi alabilirsiniz.

Vodafone Online Self Servis kullanarak kolay, hızlı ve ücretsiz işlem yapmanın keyfini yaşamak için siz de hemen tıklayın.

Üstelik Online Self Servis üzerinden Vodafone'lulara göndereceğiniz günde 10 SMS bedava!

Faturalı Hat İşlemleri
Henüz faturalanmamış güncel görüşme tutarınızı ve detayını sorgulayabilirsiniz. Ödenmiş ya da ödenmemiş faturalarınızı görüntüleyebilirsiniz.
Kredi kartı ile faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Fatura gönderim tercihlerinizi değiştirebilir, e-fatura veya SMS faturaya geçiş yapabilirsiniz.
Günlük kullanım analizini veya son 6 aylık görüşme detayınızı inceleyebilirsiniz.
Faturasız Hat İşlemleri
TL bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz. Son 6 aylık görüşme
detayınızı inceleyebilirsiniz.
Kredi kartı ile hattınıza Cep Lira yükleyebilir, diğer Vodafone faturasız hat abonelerine anında Cep Lira transferi yapabilirsiniz.
Tüm Bireysel Hatlar Ortak İşlemler
Konuşma, mesaj, internet ve yurtdışı paketlerinden satın alabilir, paket bakiyelerinizi inceleyebilirsiniz. MMS, internet, Vodafone Live ve Mobil TV gibi ayarlarını otomatik olarak telefonunuza indirebilirsiniz.
Hattınızı başka bir numaraya yönlendirebilir ve adres defteri oluşturabilirsiniz. PIN ve PUK bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.
Tarifenizi görüntüleyebilir, istediğiniz tarifeye kolayca geçiş yapabilir ve indirimli numara tanımlama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
Bu kanaldan yapılan tarife değişiklikleri anlıktır.
Hattınız ile ilgili 3G, görüntülü konuşma, yurtdışını arama, yurtdışında kullanım ve telesekreter servisleri gibi pek çok servisi kullanıma açıp, kapatabilirsiniz.
İnternetten tüm Vodafone'lulara günde 10 adet ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.
Aynı zamanda ücretli olarak Yurtdışı SMS Servisi ile yurtdışındaki sevdiklerinize SMS gönderebilir,
Grup SMS Servisi ile oluşturduğunuz gruplara toplu SMS gönderebilir,
Uzun SMS Servisi ile 400 karakter uzunluğunda SMS'ler gönderebilirsiniz.
Ayrıca, telefonunuzda saklamak istemediğiniz mesajlarınızı size özel Mesaj Kutunuzda saklayabilirsiniz.
SMS Hatırlatma servisi ile istediğiniz bir mesajın size veya belirleyeceğiniz bir numaraya istediğiniz tarih ve saatte gönderilmesini saplayabilirsiniz.
Bu kampanya, Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 11.09.2012 tarihli ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99-2553-9611 sayılı izni ile, DenizAjans tarafından yürütülmektedir.

Kampanya, 20.09.2012 (Saat 00:01) - 20.12.2012 (Saat 23:59) tarihleri arasında, Türkiye genelinde www.vodafone.com.tr adresli Vodafone kurumsal web sayfasındaki Online Self Servise şifresi ile giriş yaparak Online Self Servis işlemlerini yapan (herhangi bir Online Self Servis işlemi için 1 çekiliş hakkı) Vodafone bireysel hat abonelerine 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım, Online Self Servis kapsamında bir kişi için her bir hat için 1 çekiliş hakkı olmak üzere 10 farklı bireysel hat aboneliği ve 10 çekiliş hakkıyla sınırlıdır.

Bu kampanya kapsamında, kampanya sonunda 1 çekiliş yapılacaktır. Çekilişte 25 aboneye Samsung Galaxy S316 GB Cep Telefonu (hat, kart hariç) hediye edilecektir.

Çekiliş 14 Ocak 2013 tarihinde saat 12:00’da DenizAjans Toplantı Salonu Ali Nihat Tarlan Cad. No:54/14 Bostancı-Kadıköy / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler, 21 Ocak 2013 tarihinde Posta Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilerin adreslerine, iadeli taahhütlü posta yolu ile bildirim yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden ve aksamalardan, Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ve DenizAjans sorumlu tutulamaz.

İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi 05 Şubat 2013 ve yedek talihlilerin son başvuru tarihi 20 Şubat 2013 tarihine kadardır. İkramiyenin son teslimi 20 Mart 2013 tarihine kadar yapılacaktır.

Kampanya bitiş tarihi itibarı ile, katılımcıların, yasal takipte veya fatura edilmiş ve ödeme tarihi geçmiş borçlarının bulunmaması halinde çekiliş listesine dahil edilir. İkramiye hat sahibine verilir. Online Vodafone Yanımda Uygulamasını kullanan aktif bireysel faturalı ve faturasız hat aboneleri otomatik olarak çekilişe dahil edilecektir ve çekiliş amacı ile gerekli abonelik bilgilerinin çekiliş sırasında 3. şahıslarla paylaşılmasını kabul etmiş sayılırlar.

Online Self Servis, fatura inceleme, tarife inceleme ve değiştirme, ücretsiz SMS gönderme, servis ayarları değişiklikleri gibi abonelik işlemlerinin yapılabilmesini sağlayan bir Vodafone hizmetidir. Vodafone Online Self Servis şifresi "S" yazıp 7048’e ücretsiz kısa mesaj göndererek alınabilir. Online Self Servise girildiği anda, faturalı hatlar için güncel fatura bilgileri ve faturasız hatlar için bakiye bilgileri görüntüleme işlemleri otomatik gerçekleştiğinden Online Self Servis’e girilmesi bir işlem olarak kabul edilecektir.

Aynı kişi birden fazla farklı Vodafone bireysel faturalı hat aboneliği olan GSM No ile kampanyaya katılabilir. Ancak aynı kişi toplamda en fazla 10 farklı bireysel hat aboneliği yapabilir. Kampanyaya katılımlarda Vodafone abonelik kayıtlarındaki bilgiler esas alınacaktır, bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı abonelerin sorumluluğundadır. İkramiye, sadece GSM hat sahibine teslim edilecektir.

Vodafone Telekomünikasyon A.Ş., DenizAjans çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye dahil ÖTV ve KDV hariç diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihliye aittir. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.

Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.