Nuance Talks Kampanyası

Yükleniyor

Nuance Talks Kampanyası

Vodafone’dan görme engelli abonelerimize müjde!

Tarifenizde 24 ay kalma sözü verin, ¨Nuance Talks¨ uygulaması ile rehber, mesajlar, takvim, harita, e-mail ve daha bir çok uygulamadaki yazıları dinleme imkanına sahip olun.

Nuance Talks uygulaması sadece Nokia marka cep telefonlarında çalışmaktadır.

 
Kampanyadan faydalanabilecek tarifeler Tarifenize ek*
Engelleri Aşan Mini
Engelleri Aşan Midi
ÜCRETSİZ
CepAvantaj Heryöne
Cep Avantaj HerYöne Ekstra
Cep Avantaj Midi
CepAvantaj MiniHeryöne+
Cep Avantaj Mini Super,
Cep Avantaj Vodafonelularla
Cep Çiftçi 20
Cep Çiftçi 30
Cep Çiftçi 40
Cep Kamu Maksi
Cep Kamu Midi
Cep Kamu Mini
Genç Avantaj
4 TL
*Taahhüt 24 ay

  Kampanyaya katılan abonelerimize yazılımı cep telefonuna kurmak için gerekli olan Lisans Kodu ve yazılımın indirilebileceği web adresi SMS ile bildirilecektir.

  Vodafone Mağazaları’nde taahhütname imzalanıp, kampanya katılımı gerçekleştirildikten sonra uygulamayı çalıştıracak olan lisans kodunu ve indirme linklerini edinmek için LISANS yazıp 7056’ya göndermek gereklidir.

  Yazılımın cep telefonuna kurulabilmesi için aşağıdaki adımların takip edilmesi gereklidir:
  1. Adım
  Uygulamayı indirebilmek için telefonunuzdan "Menü" ye giriniz ve aşağıdaki adımları takip ediniz:
 • "Menü – Araçlar (Kontrol Paneli) – Uygulama Yöneticisi – Seçenek – Ayarlar – Yazılım Yükleme"
 • "Yazılım Yükleme" ayarlarında 2 şeçenek bulunmaktadır; "Sadece İmzalı" ve "Tümü".
 • "Tümü" seçeneğini tıklayınız.

  2. Adım
 • SMS ile cep telefonunuza gönderilen web adresine tıklayınız.
 • Web sayfasını açtığınızda göreceğiniz Link1’deki dosyayı tıklayarak Nuance Talks uygulamasının Türkçe seslendirmesini kurmuş olacaksınız.
 • Bu dosyayı kurabilmek için aşağıdaki adımları takip ediniz:
  - Link 1 (Ses dosyasi.sisx) > Seçenek > Dosya Yöneticisine Git > Telefon Hafızası > Download > vcm_trt_Aylin_5_42_1.sisx > OK > Yüklensin mi? > Evet > Bilgiler > Devam > Güvenlik Uyarısı > Devam
 • Daha sonra, web sayfasında Link 1 dosyasının altında göreceğiniz Link 2’deki dosyayı tıklayarak bu dosyayı indirdikten sonra Nuance Talks yazılımını kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Link 2 dosyasını cep telefonunuza kurmak için aşağıdaki adımları takip ediniz:
  - Link 2 (Talks uygulamasi.sisx) -> Seçenek > Dosya Yöneticisine Git > Telefon Hafızası > Download > talks_530_2_signed.sisx > OK > Yüklensin mi? > Evet > Bilgiler > Devam > Güvenlik Uyarısı > Devam

  3. Adım
 • İlk 2 adımı tamamladıktan sonra yazılımı kullanabilmek için telefonunuza yüklenmiş olan "TALKS" uygulamasının içine giriniz. Aşağıdaki adımları takip ediniz.
  - "Seçenekler – Register – SMS ile Kayıt"
 • Size SMS ile gönderilen Lisans kodunu giriniz.

  4. Adım
 • Seslendirmeyi Değiştirmek için
 • IPTAL > Konuşma Menüsü > Konuşma > YOK > Nokia TTS > Vocalizer ( Aylin)

 • CepAvantaj Heryöne, Cep Avantaj HerYöne Ekstra, Cep Avantaj Midi, CepAvantaj MiniHeryöne+, Cep Avantaj Mini Super, Cep Avantaj Vodafonelularla, Cep Çiftçi 20, Cep Çiftçi 30, Cep Çiftçi 40, Cep Kamu Maksi, Cep Kamu Midi, Cep Kamu Mini ve Genç Avantaj tarifelerindeki aboneler, 24 ay taahhüt vermeleri ve tarifelerine ek 24 ay boyunca aylık 4 TL ödemeleri karşılığında cep telefonlarındaki yazıların sesli olarak okunmasını sağlayan Nuance Talks yazılımını çalıştıracak Lisans Kodu'na sahip olabileceklerdir.
 • Engelleri Aşan Mini ve Engelleri Aşan Midi tarifelerinde bulunan aboneler ise 24 ay taahhüt vermeleri karşılığında tarifelerine ek herhangi bir bedel ödemeden Lisans Kodu'na ücretsiz olarak sahip olabileceklerdir. Engelleri Aşan Mini ve Engelleri Aşan Midi tarifelerindeki aboneler için geçerli olan tarifeye ek herhangi bir bedel olmadan 24 ay taahhütle Nuance Talks yazılımından ücretsiz yararlanma hakkı ilk 1000 abone için geçerli olacaktır. 1000 abone sınırı aşıldıktan sonra Engelleri Aşan Mini ve Engelleri Aşan Midi tarifelerindeki aboneler 24 ay taahhüt ve tarifelerine ek ayda 4 TL ödemeleri karşılığında kampanyadan yararlanabileceklerdir.
 • Bir GSM numarası sadece 1 defa kampanyadan yararlanabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanan müşteriler, Vodafone'un diğer taahütlü kampanyalarından aynı anda yararlanamayacaklardır.
 • Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır.
 • Taahhüt cayma bedeli, kampanya taahhüt süresinden (24 ay) kampanya içinde kalınan ay sayısı çıkarıldıktan sonra kalan aylar için ay başına 4 TL olacak şekilde hesaplanır.
 • Engelleri Aşan Mini ve Engelleri Aşan Midi tarifelerinden yararlanıp kampanyaya dahil olan aboneler bu tarifeler arasında geçiş yaptıklarında kampanya devam eder, bu tarifelerin dışında tarifelere geçiş yapıldığında ise kampanya sona erer ve abonelerin son faturalarına taahhüt cayma bedeli yansır.
 • CepAvantaj Heryöne, Cep Avantaj HerYöne Ekstra, Cep Avantaj Midi, CepAvantaj MiniHeryöne+, Cep Avantaj Mini Super, Cep Avantaj Vodafonelularla, Cep Çiftçi 20, Cep Çiftçi 30, Cep Çiftçi 40, Cep Kamu Maksi, Cep Kamu Midi, Cep Kamu Mini ve Genç Avantaj tarifelerinden yararlanıp kampanyaya dahil olan aboneler bu tarifeler arasında geçiş yaptıklarında kampanya devam eder, bu tarifelerin dışında tarifelere geçiş yapıldığında ise kampanya sona erer ve abonelerin son faturalarına taahhüt cayma bedeli yansır.
 • Kampanyaya ait Nuance Talks yazılımı ile ilgili oluşabilecek sorunlarda Vodafone A.Ş.'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Vodafone kampanyaya katılan abonelere Nuance Talks yazılımını çalıştıracak Lisans Kodu'nu iletmek ile yükümlüdür.
 • Lisans Kodu’nun sağlandığı Nuance Talks uygulaması sadece Nokia markasının aşağıdaki modellerinde geçerlidir. (* olan modellerde uygulama test edilmemiştir ama çalışması beklenmektedir.)
  5320 XpressMusic, 5630 XpressMusic, 6700 slide, 6210 Navigator, 6220 Classic, 6650 fold, 6710 Navigator, 6720 classic, 6730 classic, 6790 Surge/slide, C5-00, C5-00 5MP, E5-00, E52, E66, E71, E71x, E72, E73, E75, N78, N79, N85, N86, N96, X5-01, 700, 701, 5230 XpressMusic, 5800 XpressMusic, C5-03, C6-00, C6-01,C7-00, E6-00, E7-00, N8-00, N97, N97mini, X6, 500*, 5228 XpressMusic*, 5235 XpressMusic*, 5530 XpressMusic*, 5730 XpressMusic*, X7-00*
 • Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
 • Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone'un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması ve MERNIS sorgusunun başarılı yapılabiliyor olması gerekmektedir.
 • Kampanya 31.05.2014 tarihine kadar geçerlidir.