Yükleniyor

Erikli'den Vodafone'lulara Özel Kampanya

Bu kampanya sona ermiştir.

Fırsatı kaçırdığınız için üzülmeyin!
Vodafone Faturasız’da size özel kazandıran fırsatlarınızı öğrenmek için tek yapmanız gereken KAZAN yazıp 4455’e ücretsiz göndermek!

Erikli'den Vodafone'lulara 12:00-18:00 arası konuşma hediye !

Migros'lardan Erikli 10 lt. alan Vodafone abonelerine günlük 12:00-18:00 arası konuşma dakikası hediye

  • Kampanya 21 Kasım 2012 tarihine kadar T.C. sınırları içerisinde geçerlidir.
  • Kampanya'ya yalnızca Vodafone aboneleri (ön ödemeli veya faturalı, kurumsal veya bireysel tüm Vodafone kullanıcıları) katılabilir.
  • Kampanya Migros mağazalarında konumlandırılan Erikli 10 lt ürünlerinde geçerlidir.
  • Katılım sadece SMS yolu ile yapılmaktadır. Kampanya'ya katılmak için tüketicilerin ürünlerden çıkan şifreyi 1006 kısa mesaj numarasına göndermeleri gerekmektedir. Katılım SMS fiyatı 0,40 TL'dir (KDV, ÖİV dahil). Vodafone SMS fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Vodafone Kampanyalar'ından/tarifelerinden kazanılmış hediye SMS şifre gönderimi için kullanılamaz. Bir şifre sadece bir kez kullanılabilir. 2. kez kullanılan şifre için şifreyi 2.kez gönderen katılımcıya, kullanılmış şifre uyarısı verilir. Mükerrer şifre gönderimlerinde ilk şifreye ait mesaj esas alınacaktır. Kampanya'nın sona erdiği tarih ve saatten sonra gönderilen SMS'ler değerlendirilmeyecektir.
  • Katılımcılara, şifre gönderimi sonrasında Vodafone tarafından, hediye konuşma süresinin aktive edildiğine dair teyid SMS'i iletilecektir. Teyit SMS'inin iletilmesi 48 saate kadar uzayabilir. Teyid SMS'i gönderimi sonrasında, hediye 12:00-18:00 saatleri arasında geçerli olacaktır, bu sürenin sonunda geçerliliğini yitirecektir. 12:00'den sonra yapılan katılımlar ertesi gün 12:00-18:00 saatleri arasında geçerlidir. Hediyeler, tarifelerden bağımsız olarak kullanılabilir. Hediye konuşma süresi, yurtiçinde kullanılmak kaydıyla yurtiçindeki şebeke içi (Vodafone'lular arası) numaraları aramak için kullanılabilir; devredilemez, başka bir hediyeye çevrilemez, nakit karşılığı talep edilemez; Vodafone veya Vodafone Çözüm Ortaklarının sunmuş oldukları katma değerli servislerin satın almasında kullanılamaz, 3.şahıslara satılamaz, FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde kullanılamaz. Sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için VODAFONE abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar. Hediyelerin yüklenebilmesi ve kullanabilmesi için, teyid SMS'i sonrasındaki 12:00-18:00 saatleri arasında katılımcıların hatlarının aktif olması gereklidir. Ayrıca hediye yüklemesi yapılan hatlar, hediyenin kullanılabileceği süre içerisinde numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre taşınması, iptali, devri ve ihyasında yüklemesi yapılan tüm hediyeler geçerliliğini yitirecektir.
  • Kampanya detaylarına ulaşmak için, www.vodafone.com.tr veya www.erikli.com.tr adresine başvurabilir. Ayrıca 0 (542) 542 00 00 numarasından Vodafone Müşteri Hizmetleri aranabilir.
  • Kampanya katılımcılarının Kampanya kapsamında verecekleri bilgiler, Kampanya'nın gerçekleştirilmesi ve Kampanya kapsamındaki hediyelerin yüklenmesi amacıyla sınırlı olmak üzere, arayüz dahil ilgili teknik destek ve diğer hizmetleri sağlayan üçüncü kişi/kişilerle Vodafone tarafından paylaşılacaktır.
  • Kampanya'ya katılan tüm hatların Kampanya dönemi sonuna kadar aktif olması gerekmektedir. Çeşitli nedenlerle hatları iptal edilen, görüşmeye kapatılan, aktivasyonları iptal edilen ya da reddedilen vb aboneler Kampanya'dan yararlanamaz.
  • Kazanan olarak hat sahibi değil; kısa mesajı gönderen numara esas alınacaktır. Kampanya'ya katılan tüm katılımcılar, bu Kampanya koşullarını aynen kabul etmiş sayılır. Taraflar, Kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.