Mutlu Ailem Gençlik Kampanyası

Yükleniyor

Mutlu Ailem Gençlik Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

Şimdi Vodafone FreeZone’a ailesiyle gelen gence, 2.hat 12 ay boyunca %50 indirimli!

Faturalı Mutlu Ailem Gençlik Kampanyası ile Her Yöne 500 dk + Her Yöne 5000 SMS + 2GB internet, 12 ay kalma sözüne, 12 ay boyunca ayda SADECE 20TL!

Hem de faturayı aşma korkusu olmadan!

Kampanyadan yararlanmak için ailenden Vodafone faturalıya gelen veya zaten Vodafone faturalıda olan bir kişinin daha olması yeterli!

İşlemler için aile üyenle en yakın Vodafone Mağazası'na uğrayabilir veya Müşteri Hizmetlerimize Vodafone hattından 542 'yi; diger operatörlerden ve sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00'yi arayarak ulaşabilirsin.

Mutlu Ailem Gençlik Kampanyasıyla 12 ay sözüne , 12 ay boyunca %50 indirimi kapabilirsin. Nasıl mı?

1. AİLECE YENİ Mİ GELİYORSUNUZ?
- İster annen veya babanla Vodafone faturalıya gel, Mutlu Ailem Gençlik Kampanyasıyla Vodafone FreeZone faturalı tarifen 12 ay boyunca %50 indirimli olsun.
- İster 18 yaşından büyük kardeşinle gel, ikiniz de Vodafone faturalı tarifeye geçin, seninki Mutlu Ailem Gençlik Kampanyası ile 12 ay boyunca %50 indirimli olsun.

2. AİLEN VODAFONE’DA SEN YENİ Mİ GEÇECEKSİN?
- Ailemden biri zaten Vodafone faturalıda diyorsan, onları referans göster, Mutlu Ailem Gençlik Kampanyası ile 12 ay boyunca %50 indirimli FreeZone faturalı tarifeyi kap.
- Ailem Vodafone Faturasızda ama Faturalıya geçecek diyorsan yine onları referans göstererek Mutlu Ailem Gençlik Kampanyasından faydalanabilirsin.

3. AİLEN VODAFONE’DA, SEN VODAFONE FATURASIZDA MISIN?
- Ailenden biri Vodafone faturalıdaysa ve sen Vodafone faturasızdaysan Vodafone faturalıya geçerek Mutlu Ailem Gençlik Kampanyasından faydalanabilirsin.

Mutlu Ailem Gençlik Kampanyası
Kampanya İsmi Kampanya İçeriği Aylık Ücret Kontrat Süresi
Mutlu Ailem Gençlik Her Yöne 500dk
Her Yöne 5000 SMS
2GB
40TL yerine 20TL*

*12 ay boyunca
12 ay

  Mutlu Ailem Kampanyası (2 Yeni)
 • Kampanya kapsamında
 • Son 30 gün içinde yeni hat tesisi, numara taşıma ya da faturasızdan faturalıya geçiş yolu ile Red Classic, Red Extra, Devreden, Devreden Komple, Faturayı Aşmayan Ekstra ve Esnaf Zengin Large (Bireysel ve Kurumsal) Tarifeleri'ni seçmiş aboneler; son 30 gün içinde numara taşıma, yeni hat tesisi ya da faturasızdan faturalıya geçiş yapmış Vodafone faturalı bireysel abonesi olan aile bireylerinin ya da kendilerine ait aynı koşulları sağlayan diğer Vodafone faturalı bireysel hattın kendilerine referans olması karşılığında tarifenin standart fiyatı üzerinden 12 ay boyunca %50 indirimli olarak yararlanırlar.
 • Faturayı Aşmayan tarifedeki abonelere kampanya süresi olan 12 ay boyunca tarifedeki haklara ve %50 indirime ek olarak her ay yurt içinde geçerli ek 1 GB internet hakkı tanımlanır. Kullanım sırasında ek 1 GB hakkı tarifedeki internet hakkından önceliklidir. Vodafone Faturalı Gençlik tarifeleri bir müşteri numarasıyla sadece bir defa alınabilir. Vodafone Faturalı Gençlik tarifeleri Faturayı Aşmayan, Faturayı Aşmayan Ekstra, Faturalı Genç İkili, Genç Avantaj ve Genç Avantaj Ekstra tarifeleridir.
 • Devreden tarifedeki abonelere de tarifedeki dakika hakkına ve %50 indirime ek olarak kampanya süresi olan 12 ay boyunca her ay yurtiçinde geçerli ek 500 her yöne dakika tanımlanır. Ek 500 dakika hakkı bir sonraki fatura dönemine devretmez. Kullanım sırasında öncelikle ek 500 dakika hakkı harcanır.
 • Esnaf Zengin Large tarifesindeki aboneler kampanya dahilinde aylık 1 TL ücret karşılığında 750 dakika yurtiçi her yöne, 750 SMS yurtiçi her yöne ve 750 MB ekstra kullanım hakkına sahip olacaklardır. Bu tarifesindeki aboneler tarifelerine ek internet paketi alamazlar, hatlarına tanımlı data paketlerini iptal ettikten sonra kampanyaya giriş yapabilirler.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen abonenin aktif statude, Red Classic, Red Extra, Devreden, Devreden Komple, Faturayı Aşmayan Ekstra ve Esnaf Zengin Large tarifesinde olması, Vodafone faturalı bireysel tarifelerinde uygun tarifelerde bulunan başka bir numarayı referans göstermesi ve 12 fatura dönemi taahhut vermesi gerekmektedir. Referans gösterilen hattın sahibi referans gösteren ile aynı kişi olmalı veya aynı aileden olmalıdır.
 • Abone eğer %50 indirim ile:
 • Red Classic ya da Red Extra tarifesinden yararlanmak istiyorsa referans veren hattın Red Classic, Red Classic Extra, Red Extra, Red Elite Extra ya da Esnaf Zengin Large (Bireysel) tarifesinde olması gerekir. Kampanyaya giren hattın taahhüt verdiği süre boyunca, referans veren hat sadece bu tarifeler arasında geçiş yapabilir.
 • Devreden ya da Devreden Komple tarifesinden yararlanmak istiyorsa referans veren hattın Red Classic, Red Classic Extra, Red Extra, Red Elite Extra, Devreden, Devreden Ekstra, Devreden Süper, Devreden Komple ya da Esnaf Zengin Large (Bireysel) tarifesinde olması gerekir. Kampanyaya giren hattın taahhüt verdiği süre boyunca, referans veren hat sadece bu tarifeler arasında geçiş yapabilir.
 • Faturayı Aşmayan Ekstra tarifesinden yararlanmak istiyorsa referans veren hattın Red Classic, Red Classic Extra, Red Extra, Red Elite Extra, Devreden, Devreden Ekstra, Devreden Süper, Devreden Komple, Faturayı Aşmayan Ekstra ya da Esnaf Zengin Large (Bireysel) tarifesinde olması gerekir. Kampanyaya giren hattın taahhüt verdiği süre boyunca, referans veren hat sadece bu tarifeler arasında geçiş yapabilir.

 • Aynı ailede olmak kontrolu MERNIS sistemi üzerinden otomatik olarak (kurumsal esnaf için nüfus cüzdanı ile) kontrol edilecektir. Aynı nüfüs kütüğüne (il, ilçe,mahalle,köy cilt no) ve aile sıra numarasına sahip olmak gerekmektedir.
 • Bir numaranın referansı ile aynı anda maksimum 1 alt numara kampanyadan yararlanabilir.
 • Referans olan hat son 30 gün içinde numara taşıma işlemi yapmış, yeni hat tesis etmiş ya da Vodafone faturasızdan faturalıya geçiş yapmış olmalıdır.
 • Referans olarak seçilen hatta eğer kampanya giriş işlemi başarılı olarak sağlanırsa SMS ile bilgi verilir. Referans olan numara bu işlemini iptal edemez.
 • Referans olan onay veren numara, referans olduktan sonra referans verdiği ve kampanyaya girmesine imkan sağladığı numarayı referans göstererek kampanyaya giremez. Ancak yeni bir referans numara bularak kampanyaya giriş yapabilir.
 • Bir GSM No aynı GSM No'ya referans olamaz. Ancak aynı aboneye ait bir GSM No diğerine referans olabilir.
 • Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde,
 • kendi talepleriyle kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini kampanya ile uyumlu olmayan tarifelere değiştirdiklerinde, hatlarını kapattıklarında, iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında
 • veya hatları Vodafone tarafından kapatıldığında, dondurulduğunda kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için yapılmış olan kampanya indirimlerinin toplamıdır. Esnaf Zengin Larger tarifesi için cayma bedeli aylık 43 TL'dir. Bu tutar kampanyann son ayına kadar kalınması durumunda ödenecek toplam tutar ile karşılaştırılır ve düşük olan tutar aboneye cayma bedeli olarak yansıtılır.
 • Bunlara ek olarak, kampanyaya dahil olan abonelerin referans gösterdikleri hatlar
 • tarifelerini kampanya ile uyumlu olmayan tarifelere değiştirdiklerinde, hatlarını kapattıklarında, iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında
 • veya hatları Vodafone tarafından kapatıldığında, dondurulduğunda kampanyaya dahil olan aboneler kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için yapılmış olan kampanya indirimlerinin toplamıdır.
 • Kampanyaya katılım sağlayan hat kampanya ile uyumlu bir tarife dışında herhangi başka bir tarifeye geçiş yapamaz.
 • Kampanyaya katılım anlık ve kampanyadan çıkış anlık olur.
 • Kampanya indirimi 12 fatura dönemi boyunca sürer.
 • Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
 • Vodafone kampanyayı istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.
 • Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Güncel ve detaylı kampanya bilgilerine vodafone.com.tr’den erişilebilir.
 • Kampanya 30.09.2014 tarihine kadar yapılan başvurularda geçerlidir.


 • Mutlu Ailem Kampanyasi (1 Yeni)
  Kampanya kapsamında
 • Son 30 gün içinde yeni hat tesisi, numara taşıma ya da faturasızdan faturalıya geçiş yolu ile Red Classic, Red Extra, Devreden, Devreden Komple, Faturayı Aşmayan Ekstra ve Esnaf Zengin Large (Bireysel ve Kurumsal) Tarifeleri'ni seçmiş aboneler Vodafone faturalı bireysel abonesi olan aile bireylerinin ya da kendilerine ait diğer Vodafone faturalı bireysel hattın kendilerine referans olması karşılığında tarifenin standart fiyatı üzerinden 12 ay boyunca %50 indirimli olarak yararlanırlar.
 • Faturayı Aşmayan tarifedeki abonelere kampanya süresi olan 12 ay boyunca tarifedeki haklara ve %50 indirime ek olarak her ay yurt içinde geçerli ek 1 GB internet hakkı tanımlanır. Kullanım sırasında ek 1 GB hakkı tarifedeki internet hakkından önceliklidir. Vodafone Faturalı Gençlik tarifeleri bir müşteri numarasıyla sadece bir defa alınabilir. Vodafone Faturalı Gençlik tarifeleri Faturayı Aşmayan, Faturayı Aşmayan Ekstra, Faturalı Genç İkili, Genç Avantaj ve Genç Avantaj Ekstra tarifeleridir.
 • Devreden tarifedeki abonelere de tarifedeki dakika hakkına ve %50 indirime ek olarak kampanya süresi olan 12 ay boyunca her ay yurtiçinde geçerli ek 500 her yöne dakika tanımlanır. Ek 500 dakika hakkı bir sonraki fatura dönemine devretmez. Tarifedeki dakika hakkından önce ek 500 dakika hakkı kullanılır.
 • Esnaf Zengin Large tarifesindeki aboneler kampamya dahilinde aylık 1 TL ücret karşılığında 750 dakika yurtiçi her yöne, 750 SMS yurtiçi her yöne ve 750 MB ekstra kullanım hakkına sahip olacaklardır. Bu tarifesindeki aboneler tarifelerine ek internet paketi alamazlar, hatlarına tanımlı data paketlerini iptal ettikten sonra kampanyaya giriş yapabilirler.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen abonenin aktif statude, Red Classic, Red Extra, Devreden, Devreden Komple, Faturayı Aşmayan Ekstra ve Esnaf Zengin Large tarifesinde olması, Vodafone faturalı bireysel tarifelerinde bulunan başka bir numarayı referans göstermesi ve 12 fatura dönemi taahhut vermesi gerekmektedir. Referans gösterilen hattın sahibi referans gösteren kişi ile aynı kişi olmalı veya aynı aileden olmalıdır.
 • Aynı ailede olmak kontrolu MERNIS sistemi üzerinden otomatik olarak (kurumsal esnaf için nüfus cüzdanı) kontrol edilecektir. Aynı nüfüs kütüğüne (il, ilçe,mahalle,köy cilt no) ve aile sıra numarasına sahip olmak gerekmektedir.
 • Bir numaranın referansı ile aynı anda maksimum 1 alt numara kampanyadan yararlanabilir.
 • Referans olan numara son 30 gün içinde numara taşımış ya da yeni hat tesis etmiş olmamalıdır. 30 günden uzun süredir Vodafone'da faturalı ya da faturasız abone olarak bulunuyor olmalıdır.
 • Referans olarak seçilen hatta eğer kampanya giriş işlemi başarılı olarak sağlanırsa SMS ile bilgi verilir. Referans olan numara bu işlemini iptal edemez.
 • Referans olan numara, referans olduktan sonra referans verdiği ve kampanyaya girmesine imkan sağladığı numarayı referans göstererek kampanyaya giremez. Ancak yeni bir referans numara bularak kampanyaya giriş yapabilir.
 • Bir GSM No aynı GSM No'ya referans olamaz. Ancak aynı aboneye ait bir GSM No diğerine referans olabilir.
 • Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde,
 • kendi talepleriyle kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini kampanya ile uyumlu olmayan tarifelere değiştirdiklerinde, hatlarını kapattıklarında, iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında
 • veya hatları Vodafone tarafından kapatıldığında, dondurulduğunda kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için yapılmış olan kampanya indirimlerinin toplamıdır. Esnaf Zengin Larger tarifesi için cayma bedeli aylık 43 TL'dir. Bu tutar kampanyann son ayına kadar kalınması durumunda ödenecek toplam tutar ile karşılaştırılır ve düşük olan tutar aboneye cayma bedeli olarak yansıtılr.
 • Bunlara ek olarak, kampanyaya dahil olan aboneler tarafından referans gösterilen hatlar
 • hatlarını kapattıklarında, iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında
 • veya hatları Vodafone tarafından kapatıldığında, dondurulduğunda kampanyaya dahil olan aboneler, kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda kampanyaya dahil olan abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için yapılmış olan kampanya indirimlerinin toplamıdır.
 • Kampanyaya katılım sağlayan hat kampanya ile uyumlu bir tarife dışında herhangi başka bir tarifeye geçiş yapamaz.
 • Kampanya için referans olan Vodafone faturalı bireysel aboneleri faturalı herhangi başka bir tarifeye geçiş yapabilirler.
 • Kampanyaya katılım anlık ve kampanyadan çıkış anlık olur.
 • Kampanya indirimi 12 fatura dönemi boyunca sürer.
 • Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
 • Vodafone kampanyayı istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.
 • Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Güncel ve detaylı kampanya bilgilerine vodafone.com.tr’den erişilebilir.
 • Kampanya 30.09.2014 tarihine kadar yapılan başvurularda geçerlidir.