Yükleniyor

İndirimli Hesabını Bilen Kampanyası

Bu kampanya 18 Mart 2014 itibariyle sona ermiştir.

Hesabını Bilen Mini ve Hesabını Bilen Midi tarifesinde bulunan, bireysel faturalı olan ve taahhütlü bir kampanyadan mevcutta yararlanmayan aboneler

 • Kampanya başlangış tarihi: 29.08.2013
 • Kampanya kapsamında Hesabını Bilen Mini ve Hesabını Bilen Midi tarifesindeki aboneler, 12 ay taahhüt vermeleri karşılığında 12 ay geçerli aylık 2 TL indirim kazanarak, Hesabını Bilen Mini Tarifesi’nden 19 TL yerine 17 TL’ye, Hesabını Bilen Midi Tarifesi’nden 29 TL yerine 27 TL’ye yararlanabileceklerdir.
 • Kampanya sadece aşağıda belirtilen kriterleri sağlayan aboneler için geçerlidir:
  o Hesabını Bilen Mini ve Hesabını Bilen Midi tarifesinde bulunan, bireysel faturalı olan ve taahhütlü bir kampanyadan mevcutta yararlanmayan aboneler
 • Kampanyaya Vodafone Cep Shop’larda taahhütname imzalayarak katılım sağlanabilir. Ayrıca INDIRIMHB yazıp 7000’e SMS göndererek de kampanyaya katılım sağlanabilir.
 • Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini değiştirdiklerinde, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için 2 TL’dir.
 • Kampanya çıkışları anlık olur ve çıkış yapılan fatura döneminde verilen fayda çıkış işleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer.
 • Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
 • Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone'un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması ve MERNIS sorgusunun başarılı yapılabiliyor olması gerekmektedir.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.