Yükleniyor

Hesabını Bilen Yıllık Abonelik Kampanyası

Hesabını Bilen Mini: Ayda 21 TL’ye her yöne 200 dk + 20 SMS + 20 MB
Hesabını Bilen Midi: Ayda 28 TL’ye her yöne 500 dk + 50 SMS + 50 MB
(12 ay taahhütle)


Kampanya kapsamında; mevcutta Hesabını Bilen Mini ve Hesabını Bilen Midi tarifelerinde bulunan aboneler 12 ay taahhüt vermeleri karşılığında 12 ay geçerli aylık 4 TL indirim kazanarak,

• Hesabını Bilen Mini Tarifesi'nden 21 TL yerine 17TL'ye,
• Hesabını Bilen Midi Tarifesi'nden 32 TL yerine 28 TL'ye yararlanabileceklerdir.


Kampanya sadece Vodafone faturalı Hesabını Bilen Mini ve Hesabını Bilen Midi abonelerine Telesales ve SMS kanalıyla satılacaktır.

Sadece Hesabını Bilen Mini ve Hesabını Bilen Midi tarifelerindeki abonelerimiz faydalanabilir. Kampanya sadece Telesales ve SMS kanalıyla satılacaktır.

SMS için Hesabını Bilen Mini ve Hesabını Bilen Midi tarifelerindeki aboneler HBINDIRIMLI yazıp 7000´e göndererek kampanyaya katılım sağlayabilecekler.

  • Kampanya kapsamında, Hesabını Bilen Mini ve Hesabını Bilen Midi tarifesindeki aboneler 12 fatura dönemi taahhüt vermeleri karşılığında tarifenin aylık paket ücreti üzerinde aylık 4TL indirim hakkına sahip olacaktır.
  • Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini değiştirdiklerinde, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Kampanyanın taahhüt süresinden önce sona ermesi durumunda kampanya çıkış tarihinden taahhütname süresi sonuna kadar olan dönem için, kampanya kapsamında taahhüt edilmiş toplam tutarı aşmaması koşuluyla cezai şart olarak, kampanyadan çıkış tarihine kadar, Kampanya’da kalınan her ay için 4 TL olmak üzere hesaplanacak olan toplam tutar Vodafone tarafından aboneye gönderilecek ilk faturaya ceza bedeli olarak yansıtılacaktır.
  • Kampanyaya katılım ve kampanyadan çıkış anlık olacaktır.
  • Kampanyaya katılım yapılırken, eğer ilgili tarifeye içinde bulunulan fatura döneminde geçiş yapılmışsa, tarifenin aylık sabit ücreti bir sonraki fatura kesim dönemine kadar olan gün sayısı oranında yansıtılmışsa ve bu miktar 4 TL'den küçükse kampanya indirimi aylık tarife ücreti kadar yansıtılır.
  • Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
  • Bir müşteri maksimum 3 GSM hattı ile kampanyadan yararlanabilir.
  • Paketi satın alacak abonenin TC Kimlik No doğruluğu Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. tarafından Nüfus İdaresi Müdürlüğü'nden teyid edilmiş olmalıdır ve abone Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. kara listelerinde olmamalıdır.
  • Vodafone kampanyayı istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.
  • Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
  • Taahhütname için tıklayın.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.