Vodafone

Yükleniyor

Harcadıkça Konuşturan Cep Nakit Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

Özgürce alışveriş yapabileceğin sana özel Cep Nakit’in hediyesi de tam sana göre: harcadığın kadar dakika! Üstelik harcadığın kadar konuşturan Cep Nakit Kart şimdi gençlere ücretsiz!

Cep Nakit Kart artık FreeZone tarifelerindeki abonelerimize ücretsiz! Üstelik gençlerin özgürce alışveriş yapabileceği Cep Nakit’in hediyesi de tam onlara göre: harcadığın kadar dakika! Cep Nakit Kart ile yapılan alışverişler - ister internetten, ister marketten vb. olsun – yapılan harcama tutarı kadar 24 saat geçerli Vodafone içi dakika hediyeli*.

* Hediye dakika kampanyasından tüm Cep Nakit Kart müşterileri faydalanabilir.

  • Cep Nakit Kart Freezone Tarifelerine - Yeni Özgür Genç, Özgür Genç, Cep Özgür, Genç Avantaj, Genç Avantaj Ekstra, Faturayı Aşmayan Tarife, Faturayı Aşmayan Ekstra Tarifesi - Vodafone Mağazalarınden ücretsizdir.
  • Harcadığın kadar dakika kazan kurgusundan tüm Cep Nakit Kart sahipleri yararlanabilir.

  • Kampanya, 18 Kasım 2014 tarihinde tekrar başlatılarak 15 Şubat 2015 tarihine kadar uzatılmıştır.
  • 17 Haziran 2014 itibari ile kampanya 21 Ağustos 2014’e kadar uzatılmıştır.
  • 24 Aralık 2013 itibari ile Faturayı Aşmayan Ekstra tarifesi aboneleri de kampanyadan faydalanabilmektedir.
  • Cep Nakit Kart Freezone Tarifelerini kullanan aboneler için (Yeni Özgür Genç, Özgür Genç, Cep Özgür, Genç Avantaj, Genç Avantaj Ekstra, Faturayı Aşmayan Tarife) Vodafone Mağazalarınden alındığında ücretsizdir. Diğer tarifeler ile alınan ve/veya PTT’lerden alınan Cep Nakit kartların ücreti 5 TL’dir.
  • Cep Nakit Kartı 15 yaşın üzerindeki aboneler alabilir. Cep Nakit kartın herhangi bir nedenle iptal edilmesi durumunda kart bedeli iade edilmeyecek olup alınacak yeni karttan da 5 TL kart ücreti alınacaktır. Bir GSM numarası üstüne en fazla 3 kart alınır.
  • Cep Nakit kart sahibi Vodafone müşterileri yurt içi ve yurt dışı tüm Visa logolu Banka POS’larında yapılan başarılı alışveriş tutarları kadar 24 saat geçerli Vodafone içi konuşma dakikası kazanır. Aynı gün içinde iptal edilen harcama işlemlerinden dakika kazanılamaz. Müşteriye en geç 24 saat içerisinde başarılı gerçekleştirmiş olduğu harcamaya karşılık kazanmış olduğu hediye dakikalar ile ilgili bilgilendirme SMS’i gönderilir. Müşteri kendisine gelen bilgilendirme SMS’inin ardından hediye dakikalarını kullanmaya başlayabilir. Müşterilerin yaptığı küsüratlı harcamalar kazanılan dakikalar için yukarı yuvarlanır; örneğin müşteri 20.1 TL harcama yaptı ise kendisi 21 dakika Vodafone içi hediye kazanır.
  • Cep Nakit Kart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.