FreeZone'a Gel Katla Kazan + Her Yöne 5000SMS Kampanyası

Yükleniyor

FreeZone Her Yöne Katla Kazan + Her Yöne 5.000 SMS Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

Fırsatı kaçırdığınız için üzülmeyin!
Vodafone Faturasız’da size özel kazandıran fırsatlarınızı öğrenmek için tek yapmanız gereken KAZAN yazıp 4455’e ücretsiz göndermek!

Numaranı Özgür Genç'e taşı, 20TL yüklemende her yöne 5.000SMS kazan, üstelik 25TL’lik Her Yöne Katla Kazan paketiyle 25TL’ni katla 100TL olsun!


Numarasını taşıyarak ya da yeni bir hat alarak Vodafone FreeZone'a gelenler ayda 25 TL'ye tam 100 TL alıyor, 100 TL ile HER YÖNE ister konuşuyor, ister mesajlaşıyor! Üstelik numarasını taşıyanlar 20TL yüklemelerinde HER YÖNE 5.000 SMS kazanıyor !

Numarasını Vodafone Faturasıza taşıyarak ya da yeni bir hat alarak Vodafone'lu olan 26 yaş altındaki gençler Her Yöne Katla Kazan Kampanyasıyla 6 ay boyunca 25 TL karşılığı tam 100 TL alıyor, bu 100 TL ile kendi seçtikleri avantajlı tarife fiyatlarından her yöne ister konuşuyor, ister mesajlaşıyorlar. Üstelik numarasını taşıyanlar, ayda 20TL yüklediklerinde her yöne 5.000 SMS kazanıyorlar.

Her Yöne Katla Kazan Kampanyasına katılım için aktivasyonu izleyen 30 gün içinde "YUZ" yazıp 7048'e ücretsiz SMS göndermen yeterli! İzleyen 5 ay boyunca da 30 günde bir "YUZ" yazarak 7048'e gönder, liralarını katlamaya devam et, toplam 6 defa bu avantajdan faydalan.

25TL'ye tam 100TL alan ve numarasını taşımış gençler aynı zamanda buna ek olarak 6 ay boyunca ayda 20TL yüklemelerinde HER YÖNE 5.000SMS kazanıyor, doyasıya mesajlaşıyor ! FreeZone Her Yöne 5.000 SMS Kampanyasına katılım için başarılı şekilde MNT aktivasyonun tamamlanmasının ardından ilk 30 gün içinde "GENC5000" yazıp 2222 servis numarasına kayıt olunması, ardından en az 20 TL yüklenmesi ve izleyen aylarda da 30 günde bir, bir kerede en az 20TL yüklenmesi gerekiyor. Belirtilen şartları sağlayarak kampanyaya dahil olan yeni Vodafone aboneleri 6 ay boyunca her 30 günde bir 20TL ve üstü yüklemelerinin her yöne 5.000 SMS kazanacak.

- HER YÖNE 5.000 SMS Kampanyasına Katılım İçin: GENC5000 --> 2222
- HER YÖNE KATLA KAZAN Kampanyasına Katılım İçin: YUZ --> 7048

FreeZone 20TL’ye 100TL Her Yöne Katla Kazan Kampanyası 17 Ağustos 2012 tarihinde sona ermiştir.

Her Yöne 5.000 SMS Kampanyası

 • FreeZone Her Yöne 5.000 SMS Kampanyası 14 Mart 2013 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya, numarasını diğer operatörlerden taşıyarak Vodafone'a geçmeye başvurmuş; aktif ön ödemeli Vodafone tarifelerinden birini seçip hattı aktif hale gelen 26 yaş altındaki abonelerin gerekli koşulları yerine getirdiklerinde, 6 ay boyunca ayda her yöne 5.000 SMS bedava kazanabilecekleri MNT kampanyasıdır.
 • Kampanyadan sadece T.C. vatandaşı 26 yaş altındaki hattın sahibi veya hattın kullanıcısı olan gençler faydalanabilir.
 • Hediyelerin kazanılabilmesi için başarılı şekilde MNT aktivasyonun tamamlanmasının ardından ilk 30 gün içinde 2222 servis numarasına GENC5000 yazıp kayıt olması, ardından en az 20 TL yüklemesi ve izleyen aylarda da 30 günde bir, bir kerede en az 20TL yüklemesi gerekmektedir. Belirtilen şartları sağlayarak kampanyaya dahil olan yeni Vodafone aboneleri 6 ay boyunca her 30 günde bir 20TL ve üstü yüklemelerinin ardından yurtiçi Vodafone, Turkcell, Avea ve sabit hat numaralarına mesaj atarken kullanabilecekleri ücretsiz 5.000 SMS kazanacaklardır.
 • 30 gün içinde yapılacak ikinci 20TL ve üzeri yüklemeler hediye kazandırmayacaktır.
 • Kampanya mesajlarının kullanım önceliği bulunmaktadır.
 • Hattın iptal olması veya abonenin başka bir hatta (operatör veya faturalı veya kampanya desteklemeyen başka bir abonelik paketine) geçiş yapması halinde hediye SMS'ler kullanılamayacaktır. Numara değişikliğinde veya hattın başka bir kişiye devri halinde hediye SMS'ler iptal edilecektir.
 • Kullanılmayan SMS'ler bir sonraki döneme/aya devretmez, yüklendikleri tarihten itibaren 30. günün sonunda silinir.
 • 1 GSM numarası sadece 1 kere bir numara taşıma kampanyasından yararlanabilecektir.
 • Kampanya sadece numarasını diğer operatörlerden taşıyan aboneler için geçerli olabilecektir; yeni hat aktivasyonları için geçerli değildir.
 • Tercih edilen kampanya başka bir kampanya ile değiştirilemeyecektir.
 • Vodafone kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Her Yöne Katla Kazan Kampanyası
 • Kampanya 14 Mart 2013 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kayıt ile birlikte abonenin hesabından 25 TL karşılığında yurtiçi ses ve SMS hizmetinde kullanılmak üzere 100 TL verilir.
 • 100 TL, 30 gün boyunca geçerlidir, 30. Gün sonunda 23:59:59'da kullanım hakkı sona erer. Kullanılmayan bakiyeler silinir, bir sonraki döneme devretmez. 30 gün sonunda tekrar yeterli bakiye karşılığında talep edilebilir, otomatik yenileme yapılmamaktadır.
 • Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin bir sınır bulunmamaktadır.
 • Aylık Vodafonelularla Katla Kazan Paketi, Aylık Heryöne 20 TL Katla Kazan Paketi ve Freezone Katla Kazan Paketi ile aynı anda kullanılamaz.
 • Abonelerin her 30 günde bir katılım için bakiyelerinde 25 TL olması gerekmektedir. Aboneler başlangıç paketi içinde yer alan bakiyelerini ve Cep Avans kredilerini paketi satın almada kullanabilirler.
 • Kampanya kapsamında hediye kazanımına konu olacak görüşmeler sadece yurtiçi operatörlere doğru görüntülü konuşma,ses çağrılarını ve SMS içerir. Data kullanımları, yurtdışında kullanım (roaming) , Türkiye sınırları içerisinden yapılan yurtdışı aramaları, özel servis aramaları ve geçerli olduğu belirtilen dışındaki diğer hizmetler dahil değildir.
 • Hediye kazanılan 30 günlük dönemler arasında, kampanyaya katılan aboneler kampanyaya katıldıktan sonra şebekeler arası geçiş (MNT ,ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş dahil ) veya devir, dondurma işlemi yaparsa promosyonla ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
 • Kampanyada alınan paket için bakiye sorgulama ücretsizdir. Aboneler dilerlerse bakiyelerini 7048 SMS servisinden ve *7000# tuşlayarak Self Servis alt menulerinden sorgulayabilirler.
 • Kampanya kapsamında yüklenen hediye TL transfer edilemez.
 • Kampanyadan kazanılan TL'ler abonenin tarifesi ve dakika atış periyodu üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanyaya dahil olan abonelerin hediye TL'lerini kazandıkları ve harcayabilecekleri süre boyunca kampanya aboneliğini iptal etmeleri mümkün değildir. Kazanılan hediye TL'ler "Ön Ödemeli Abonelerin Bakiye İadesi" kapsamında iade edilemez.
 • Kampanyadan yararlanacak abone TC Kimlik No doğruluğu Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. tarafından Nüfus İdaresi Müdürlüğü'nden teyid edilmiş olmalı, Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. kara listelerinde olmamalıdır.
 • Bir abone en fazla 3 adet faturasız hattı ile bu kampanyadan faydalanabilir.
 • FCT içinde kullanımına ve konferans cagrıya izin verilmez.Ticari amaçla (FCT dahil) Kullanımı tespit edilen abonelerin hattı için; tek taraflı kısıtlanma hakkı bakiidir.
 • Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.