Yükleniyor

Vodafone Freezone Şebnem Ferah Konseri

Bu kampanya sona ermiştir.

Fırsatı kaçırdığınız için üzülmeyin!
Vodafone Faturasız’da size özel kazandıran fırsatlarınızı öğrenmek için tek yapmanız gereken KAZAN yazıp 4455’e ücretsiz göndermek!

Vodafone Freezone Şebnem Ferah Konseri Facebook Vodafone Freezone Posteri 4'le Kampanyası

 • Vodafone FreeZone Posteri 4'le Kampanyası ("Kampanya") 24.11.2011 ile 07.12.2011 (13:00) tarihleri arasında geçerli olacaktır.
 • Kullanıcıların öncelikle Vodafone FreeZone Facebook sayfasını (http://www.facebook.com/VFreeZone) beğenmesi ve ‘Posteri 4'le' uygulamasını yüklemesi gereklidir.
 • Kullanıcılar, uygulamada yer alan 5 adet Şebnem Ferah posterinden birini seçerek, postere eklemek üzere Facebook albümünden veya bilgisayarından fotoğraf seçerek uygulamaya yüklemelidir.
 • Katılımcı ilk fotoğrafı yükledikten sonra, posterdeki diğer 3 fotoğrafın da eklenerek, posterin tamamlanması için istediği kadar arkadaşını davet eder ve davetle gelerek fotoğrafını yükleyen ilk 3 arkadaşı ile beraber posteri tamamlar.
 • 4 kişiye ait görsellerle hazırlanmış olan posterler moderasyondan geçtikten sonra uygun bulunduğu takdirde kullanıcıya e-posta aracılığıyla posterin tamamlandığı ve galeriye eklendiği bilgisi verilir.
 • Galeride yer alan posterler, Vodafone jürisi tarafından seçilerek, form ekranında seçtiği şehrin ilk 3'üne girmeyi başaran 4'lü, kendi seçimlerine göre belirlemiş oldukları şekilde birlikte İstanbul veya Ankara'daki Vodafone FreeZone Şebnem Ferah konserine ücretsiz katılım ve Şebnem Ferah ile tanışma ödülünü kazanır.
 • Yüklediği posterle; İstanbul konseri için 30.11.12.2011 saat 13:00, Ankara konseri için 07.12.2011 saat 13:00 itibariyle seçtiği şehrin ilk 3'üne girmeyi başaran 4'lü, katılım esnasındaki seçimlerine göre, İstanbul (03.12.2011 Bostancı Gösteri Merkezi) veya Ankara'daki (10.12.2011 Anadolu Gösteri Merkezi) Vodafone FreeZone Şebnem Ferah konserine ücretsiz katılım ve Şebnem Ferah ile tanışma ödülünü kazanır.

Sadece Tarife, kampanya, paket değil Vodafone'un gençlik kulübüdür. 25 yaş ve altı Vodafone bireysel hat sahipleri veya kullanıcıları FreeZone'lu olabilir. Sen de FreeZone'lu ol, sana özel yüzlerce fırsatın tadını çıkar.

 • Kullanıcılar tarafından yaratılan postere ait linkin paylaşılması, katılımcının sorumluluğunda olup, link üzerinden gelerek tamamlanan posterlerden, link ile davet eden kullanıcı sorumludur. Linkin, herkes tarafından görülebilecek olan platformlarda paylaşılması sonucu postere katılım sağlayacak kişilerin katılımından da linki paylaşan kullanıcılar sorumlu olacaktır.
 • Kampanyaya katılım göstermek üzere form ekranındaki bilgilerin eksiksiz şekilde doldurulması ve konserlerin yapılacağı iki şehirden birinin (İstanbul veya Ankara) seçilmesi gereklidir. Bilgilerin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Vodafone sorumlu değildir.
 • Davet edilen kullanıcılar kampanya şartlarını yerine getirecek şekilde kendi fotoğraflarını postere ekleyerek kampanyaya katılım gösterirler. Moderasyonda görsellerin değerlendirilerek galeriye eklenmesi aşamasında görselin uygunluğu ile ilgili karar Vodafone'un sorumluluğundadır.Dini, milli, siyasi içerikli görseller, ahlaki açıdan sakıncalı ve genel toplum ahlakına aykırı olarak yaratılan görseller sistem yönetici tarafından uygun görülmediği takdirde kampanyaya dahil edilmez. Posterde yer alan görsellerin uygun olmaması durumunda moderasyon tarafından davet eden kişiye mail gönderilerek arkadaşının uygunsuz bir görsel yüklemesi nedeniyle posterin onaydan geçemediği bilgisi verilir.
 • Vodafone ödül kazanan üyelerinin kimliklerini site ya da başka bir medya platformunda reklam amaçlı ilan etme hakkına sahiptir. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, üyelik tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Vodafone, katılımcıların uygunluğunu doğrulama ve kimliklerini denetleme hakkını saklı tutar. Vodafone, katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme hakkını saklı tutar. Vodafone, ‘Kampanya'dan faydalanıp faydalanmadığına bakmaksızın kampanya kapsamında iletilen tüm mobil telefon numaralarına Vodafone ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
 • Kullanıcılar, birden fazla poster yaratarak kampanyaya katılabilir ancak aynı kullanıcı sadece tek bir poster üzerinden kazanma hakkına sahip olacaktır.
 • Katılımcıların, kampanyaya katılarak yüklemiş oldukları fotoğraflardan Vodafone hiçbir şekilde sorumlu değildir ve yüklenen görsellere ait tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.
 • Kullanıcılar, kampanyaya katılarak uygulamaya yükledikleri görseller sonrasında oluşturulan posterlerin Vodafone tarafından kullanımını ve uygulama aracılığıyla yaratılan her türlü görselin Vodafone sosyal medya hesapları ,web sitelerinde ve basılı yayınlarda kullanımını kabul etmiş sayılırlar.
 • Konser davetiyeleri, katılımcıların formda seçmiş oldukları şehirlere uygun şekilde belirlenecek, katılımcının formda yaptığı şehir seçimine göre hediye edilecektir.
 • Kampanyaya katılarak konsere katılma ve Şebnem Ferah ile tanışma ödülünü kazanan kullanıcılar, Vodafone FreeZone Şebnem Ferah konserlerinde yapılacak olan video ve fotoğraf çekimlerinde görüntülerinin alınması ve bu görüntülerin Vodafone ile ilgili online ve offline platformlarda yayınlanmasını kabul etmiş sayılacaklardır.
 • Yarışmaya katılım ve sayfada yer alan uygulama için yapılan işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
 • Kampanya'ya Vodafone çalışanları ve 1. derece yakınları ile Vodafone bayi çalışanları katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödül almaya hak kazanamazlar
 • Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 • Uygulamada öngörülmemiş açıklar yoluyla haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcılar belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Vodafone'un yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.
 • Vodafone, kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 • Kampanya talihlileri, İstanbul konseri için 30.11.2011 (15:00) tarihinde, Ankara konseri talihlileri ise 07.12.2011 (15:00) tarihinde belirlenecek ve www.facebook.com/VFreeZone sayfasında duyurulacaktır.
 • Aboneler kampanyaya katılarak isimlerinin FreeZone Facebook sayfası, FreeZone Twitter hesabı, Vodafone'a ait web siteleri ve gazete ilanı aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
 • Talihlilere, kampanyaya katılırken bilgilerini iletmiş oldukları formda yer alan iletişim bilgileri üzerinden, İstanbul konserlerine katılım için 02.12.2011 (12:00) , Ankara konseri için ise 09.12.2011 (12:00) tarihine kadar Vodafone'un etkinlik ajansı tarafından telefonla ulaşılacak ulaşım, konser davetiyesi teslimi ve Şebnem Ferah ile tanışma konusunda detaylı bilgiler iletilecektir. Belirtilen tarihlerde talihlilere eksik veya yanlış bilgi paylaşmaları veya başka bir nedenle ulaşılamamasından Vodafone sorumlu değildir.
 • Ödül kazanan abonelerin, söz konusu haklarını Vodafone'un hatasından kaynaklanmayan nedenlerle hiç ya da gereği gibi kullanamamaları ve/veya yanlış iletişim bilgileri vermeleri halinde Vodafone sorumlu tutulamayacaktır.
 • Kampanya'ya katılanlar işbu Kampanya Esaslarını kabul etmiş sayılırlar. Vodafone, Kampanya Esaslarına uygun davranıp davranılmadığını değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
 • Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Vodafone'un defter ve diğer her türlü kayıtları esas alınacaktır.
 • Vodafone, Kampanya'ya katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan, yanlış iletişim ile kampanyaya katılımdan dolayı oluşabilecek mağduriyetten sorumlu değildir.
 • İşbu şartname, "Posteri 4'le Kampanyası" için olup başka bir yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz.
 • Vodafone'un Kampanya'yı herhangi bir zamanda sonlandırma ve Kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu Kampanya'ya katılan herkes yukarıdaki şartları gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.
 • Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün izin kapsamı dışındadır.
 • Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Vodafone tarafından yapılacaktır. Vodafone, bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
 • Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
 • Mobil cihazlardan bu yarışmaya katılım desteklenmemektedir.