Faturalıya Geç Kazan

Yükleniyor

Faturalıya Geç Kazan

Bu kampanya sona ermiştir.

Faturasız Tarifelerden Cep Avantaj Mini Her Yöne+ Tarifesine Geçiş Kampanyası

9 Ocak – 28 Şubat 2013 tarihleri arasında belirli kriterleri sağlayan bireysel faturasız aboneler, faturalı Cep Avantaj Mini Her Yöne+ Tarifesine geçmeleri durumunda SMS ve cepten internet; veya yurtiçi Vodafone yönüne dakika promosyonu kazanacaklardır. Aboneler kampanya kapsamında kazandıkları promosyonları kendi tarife fiyatlandırması üzerinden kullanacaklardır. Promosyonlar 3. şahıslara aktarılamayacaktır.

Kampanya 1 Hedef kitle arasında yer alan ve kampanya dönemi içerisinde faturalı Cep Avantaj Mini Her Yöne Plus Tarifesine geçen abonelerimize 90 gün boyunca geçerli olmak kaydıyla yurt içi tüm yönlere kullanabilecekleri 500 SMS ve 500 MB cepten internet sunulacaktır.

Kampanya 2 Hedef kitle arasında yer alan ve kampanya dönemi içerisinde faturalı Cep Avantaj Mini Her Yöne Plus Tarifesine geçen abonelerimize 90 gün boyunca geçerli olmak kaydıyla yurt içi Vodafone yönlerine kullanabilecekleri 250 dakika sunulacaktır.

Kampanya 1
Bireysel ön ödemeli son 3 ayın ortalama harcaması 25 TL altında olan, son ay aranma toplam adedi, son 3 aydaki toplam aranma adedine oranı %15 ve üzeri olan ve, son ayda aldığı SMS adedinin toplamı, son 3 ayda aldığı SMS adedi toplamına oranı %10 ve üzeri olan ve, tüm aramalarının %60 ve üstü diğer operatör yönüne yapan ve kampanya dönemi içerisinde faturalı Cep Avantaj Mini Her Yöne Plus Tarifesine geçen abonelerimiz.

Kampanya 2 Bireysel ön ödemeli son 3 ayın ortalama harcaması 25 TL altında olan, son ay aranma toplam adedi, son 3 aydaki toplam aranma adedine oranı %15 ve üzeri olan ve, son ayda aldığı SMS adedinin toplamı, son 3 ayda aldığı SMS adedi toplamına oranı %10 ve üzeri olan ve, tüm aramalarının %60 altı diğer operatör yönüne olan ve kampanya dönemi içerisinde faturalı Cep Avantaj Mini Her Yöne Plus Tarifesine geçen abonelerimiz.

  • Aboneler sunulan kampanyaların sadece 1 tanesinden faydalanabilirler.
  • Aboneler bu kampanya kapsamında sadece 1 kere hediye kazanabilirler.
  • Kampanya SMS i istemeyen aboneler kampanyadan faydalanamazlar.
  • Kazanılan promosyonlar 3. şahıslara transfer edilemez
  • Aboneler kazandıkları promosyonları kendi tarife fiyatlandırması üzerinden kullanacaklardır.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.