Faturalı Duble Internet Kampanyası

Yükleniyor

Faturalı Duble Internet Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

FreeZone Faturalı’dan Kaçırılmayacak Fırsat!

Faturalı Duble Internet Kampanyası, sınırlı bir süre için FreeZone Faturayı Aşmayan Ekstra Tarifesi’nde!

Her yöne 500 dakika + her yöne 5.000 SMS + 2GB internet, tarifede 12 ay kalma sözü veren gençlere ayda sadece 25 TL’den başlayan fiyatlarla! Hem de faturayı aşma korkusu olmadan!

Faturalı Duble Internet Kampanyası ile her yöne 500 dakika, her yöne 5.000 SMS ve 2GB internet, Faturayı Aşmayan Ekstra Tarife’sinde 12 ay taahhüt ile ayda 40 TL yerine yeni aboneler için ayda sadece 25 TL, son 30 gün içinde faturasızdan faturalıya geçen aboneler için ayda sadece 30 TL, mevcut faturalı tarifelerden geçiş yapan aboneler için ayda sadece 35 TL!

Vodafone abonesi değilsen; hemen sana en yakın Vodafone Mağazası’na uğra, numaranı Vodafone FreeZone’a taşı veya yeni bir hat at, Faturalı Duble Internet Kampanyası’ndan yeni abonelere özel fiyatlarla faydalan!

Faturayı Aşmayan Ekstra tarifesinde 12 ay kalma sözü ver, her yöne 500 dakika, 5000 SMS ve 2GB internet için ayda sadece 25 TL öde, sınırlı süre için geçerli bu fırsatı kaçırma!

FreeZone faturasız hat sahibiysen; hemen sana en yakın Vodafone Mağazası’na uğra, hattını faturasızdan faturalıya geçir, Faturalı Duble Internet Kampanyası’ndan ayda sadece 30 TL’ye yararlan!

FreeZone faturalı hat sahibiysen; ister sana en yakın Vodafone Mağazası’na uğra, istersen FAT1GB yazıp 7000’e gönder ve hemen Faturayı Aşmayan Ekstra Tarifesi’ne geç. Gelen onay SMS’inin ardından DUBLE INTERNET yazıp 7000’e gönder, kampanyadan ayda sadece 35 TL karşılığında faydalanmaya başla!

Kampanyadan sadece 26 yaş altı Vodafone aboneleri faydalanabilir.

Faturalı Duble Internet Kampanyası
Kampanya İsmi Paket İçeriği Aylık Ücret Kontrat Süresi Gönderilecek SMS Kodu SMS Gönderilecek Numara
Faturalı Duble Internet Kampanyası Her Yöne 500 dakika
Her Yöne 5000 SMS
2GB Internet
Yeni Abonelik ve Numara Taşıma Fiyatı: 25 TL

Mevcut Faturalı Tarifelerden Geçiş Fiyatı: 35 TL
12 ay DUBLE

DUBLE INTERNET
7000
Faturalıya Gel Gençlik Kampanyası Her Yöne 500 dakika
Her Yöne 5000 SMS

2GB Internet
Faturasızdan Faturalıya Geçiş Fiyatı: 30 TL 12 ay FATURALI DUBLE 7000

 • Kampanya kapsamında: Faturayı Aşmayan Ekstra Tarife'deki halihazırda Vodafone abonesi olan veya yeni hat tesisi/numara taşıma yoluyla son 30 gün içinde Vodafone'a gelmiş aboneler, 12 ay taahhüt vermeleri karşılığında tarifedeki haklara ek 12 ay boyunca her ay yurtiçinde geçerli ek 1 GB ek internet hakkına sahip olacaklardır.
 • Kampanyadan son 30 gün içinde yeni hat tesisi ile ya da numara taşıyarak Vodafone'a gelerek yararlanan abonelere 12 ay boyunca aylık 15 TL, son 30 gün içinde faturasızdan faturalıya geçerek yararlanan abonelere aylık 10 TL, halihazırda faturalı Vodafone abonesi olan abonelere aylık 5 TL Faturayı Aşmayan Ekstra Tarife üzerinden aylık ücret indirimi verilecektir.
 • Kampanyalara dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini degistirdiklerinde, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçis yaptıklarında, numaralarını baska operatörlere tasıdıklarında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır.
 • Kampanyanın taahhüt süresinden önce sona ermesi durumunda kampanya çıkış tarihinden taahhütname süresi sonuna kadar olan dönem için, kampanya kapsamında taahhüt edilmiş toplam tutarı aşmaması koşuluyla cezai şart olarak, kampanyadan çıkış tarihine kadar, Kampanya’da kalınan her ay için; numara taşıma ve yeni hat aktivasyonu ile kampanyaya giren aboneler ile faturasızdan faturalya geçen aboneler için 20 TL, halihazırda Vodafone faturalı abonesi olan ve kampanyaya giren aboneler için 15 TL olmak üzere hesaplanacak olan toplam tutar, Vodafone tarafından aboneye gönderilecek ilk faturaya ceza bedeli olarak yansıtılacaktır. Kampanya çıkışları anlık olur ve çıkış yapılan fatura döneminde verilen fayda çıkış işleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer.
 • Kampanya ile sunulan indirim sadece ilgili fatura dönemi için geçerli olup, bir sonraki fatura dönemine devretmez.
 • Kampanyaya girişte ilk fatura döneminde fayda bir sonraki fatura dönemine kalan gün sayısı ile orantılanmaz.
 • Aboneler kampanya bitiminde tarife değişiklik talebini iletmezse kampanyanın geçerli olduğu bu tarifeye tabi olmaya devam ederler.
 • Bu kampanyalar, mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone'un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması gerekmektedir.
 • Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Kampanya dahilinde abonelerin sunulan hakların 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmez.
 • Kampanya dahilinde verilen internet hakkı sadece yurtiçinde geçerli olup, yurtdışında veya KKTC’de Roaming halindeyken geçerli değildir.
 • Özel servis numaraları ayrıca ücretlendirilir.
 • Kampanya 25.11.2014 tarihine kadar geçerlidir.
 • Yeni abonelikler ve mevcut faturalı tarifelerden geçişte geçerli Faturalı Duble Internet Kampanyası taahhütnamesi için tıklayınız.
 • Faturasızdan geçişlerde geçerli Faturalıya Gel Duble Internet Kampanyası taahhütnamesi için tıklayınız.