Vodafone

Yükleniyor

Vodafone Sesli İmza ve E-fatura Çekiliş Kampanyası

26 Mart -26 Haziran 2012 arasında sesli imza oluşturan ve faturalarını e-fatura yoluyla alanlar arasında yapılan çekiliş sonucunca Özel Seri Peugeot RCZ kazanan asil ve yedek talihlilerimiz belli oldu, öğrenmek için tıklayın!

Vodafone Müşteri Hizmetleri'ni aradığınızda sistemin sizi sesinizden tanıması sayesinde , doğum yeri, doğum tarihi, anne-baba adı... gibi kişisel bilgilerinizi paylaşmanıza gerek kalmadan işlemlerinizi çok daha hızlı ve güvenli yapabilirsiniz. Vodafone hattınızdan 7000'i ücretsiz arayarak sistemin yönlendirmesiyle 3 defa "Vodafone'da benim sesim, benim şifrem" diyerek sesli imzanızı oluşturabilirsiniz.

 • Kağıt israfını engelleyerek, çevrenin korunmasına katkıda bulunurken,
 • Faturalarınızın postada gecikmesinden ve kaybolmasından etkilenmez,
 • Detaylı kullanım bilgisine de ÜCRETSİZ olarak sahip olursunuz.

 • 7048'e efatura(boşluk)e-posta adresinizi yazıp ücretsiz göndererek e-fatura aboneliğinizi, smsfatura yazıp ücretsiz gondererek ise SMS fatura aboneliğinizi başlatabilirsiniz.
 • Vodafone Online Self Servis'te (www.vodafone.com.tr) "Fatura İşlemleri"nin altından seçiminizi yapabilir,
 • Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayarak veya Vodafone Mağazalarınden talebinizi iletebilirsiniz.
*SMS fatura aboneleri, fatura tutar ve son ödeme tarihi bilgilerini SMS yoluyla alıp, istedikleri takdirde Online Self Servis'ten PDF olarak yasal e-faturalarını görüntülüyebilirler.
Detaylı fatura talebiniz varsa yasal e-faturanızı da detaylı kullanım bilgileri ile görüntüleyebilirsiniz.

 • Bu kampanya, Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün 19.03.2012 tarihli ve B.07.1.MPİ.0.13.00.04-255.01.02-789-3568 sayılı izni ile, DenizAjans tarafından yürütülmektedir.
 • Kampanya, 26 Mart 2012 (Saat 00:01) – 26 Haziran 2012 (Saat 23:59) tarihleri arasında, Türkiye genelinde geçerlidir. Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde, Vodafone hatlarından 542'yi, diğer hatlardan 0 (542) 542 00 00'yi arayarak Vodafone Müşteri Hizmetleri, Vodafone Mağazaları (hizmet noktları), www.vodafone.com.tr adresli Vodafone Online Self Servisi üzerinden veya 7048'e SMS göndererek SMS ile gerçekleşmiş e –fatura aboneliği bulunanlara kampanya tarihleri arasında gönderilen e-fatura için veya kampanya dönemi içinde yeni e-fatura aboneliği gerçekleştirmiş ve kampanya bitiş tarihine kadar e-fatura aboneliği aktif olan Vodafone bireysel faturalı hat abonelerine (her GSM numarasına ait e-fatura aboneliği için 1 çekiliş hakkı) veya kampanya dönemi içinde 7000'i arayarak (Vodafone hatlı cep telefonundan) veya Vodafone Müşteri Hizmetleri üzerinden (Vodafone hatlarından 542 Vodafone Sesli Yanıt Servis hizmetlerini arayarak ya da müşteri temsilcisi ile görüşerek) başarıyla yeni sesli imza kaydı bırakan (her GSM numarasına ait başarılı Sesli imza kaydı için 1 çekiliş hakkı) Vodafone bireyselhat abonelerine çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım, e-fatura aboneliği kapsamında bir kişi için 10 farklı bireysel hat aboneliği ve 10 çekiliş hakkıyla, sesli imza kaydı bırakılması kapsamında 10 farklı bireysel hat aboneliği ve 10 çekiliş hakkıyla olmak üzere toplamda 20 çekiliş hakkıyla sınırlıdır.
 • Bu kampanya kapsamında, kampanya sonunda 1 çekiliş yapılacaktır. Çekilişte 1 aboneye Peugeot RCZ Asphalt 1.6 THP 200 HP 2012 Model Araç hediye edilecektir.
 • Çekiliş 12 Temmuz 2012 tarihinde saat 13:30'da DenizAjans Toplantı Salonu Ali Nihat Tarlan Cad. No:54/14 Bostancı-Kadıköy / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler, 19 Temmuz 2012 tarihinde Posta Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilerin adreslerine, iadeli taahhütlü posta yolu ile bildirim yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden ve aksamalardan, Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ve DenizAjans sorumlu tutulamaz.
 • İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlinin son başvuru tarihi 03 Ağustos 2012 ve yedek talihlilerin son başvuru tarihi 18 Ağustos 2012 tarihine kadardır. İkramiyenin son teslimi 18 Eylül 2012 tarihine kadar yapılacaktır.
 • Katılımcıların, kampanya bitiş tarihine kadar, e-fatura kapsamında; faturalı hat ve e-fatura aboneliği, sesli imza kapsamında; bireysel hat aboneliği ve sesli imza aboneliği devam etmelidir, herhangi birini iptal edenler, numarasını başka bir operatöre taşıyanlar veya e-faturada faturasız hatta geçenler çekilişe dahil edilmeyecektir. Kampanya bitiş tarihi itibarı ile, katılımcıların, yasal takipte veya fatura edilmiş ve ödeme tarihi geçmiş borçlarının bulunmaması halinde çekiliş listesine dahil edilir.
 • E-fatura aboneliği talebinde bulunmak; Vodafone Mağazaları, Vodafone Online Self Servis (www.vodafone.com.tr) ve SMS (7048 numaralı) kanallarından ücretsizdir, sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00'yi arayarak yapılan talepler arayanın kendi yurtiçi tarifeleri üzerinden, Vodafone hatlarından 542'yi arayarak yapılan talepler arama başına (süre sınırsız) 0,40 TL, 0 (542) 542 00 00'yi arayarak yapılan talepler dakika başına 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Sesli imza uygulaması tüm aboneler için ücretsizdir.
 • 7048 numaraya ücretsiz kısa mesaj göndererek yapılan sms fatura aboneliği elektronik fatura statüsündedir ve kampanyaya dahildir. SMS fatura aboneleri için de e-fatura PDF formatından üretilmekte olup, abone istediği takdirde, e-faturasını Online Self Servis'ten (www.vodafone.com.tr) görüntüleyebilmektedir.
 • Mevcut e–fatura (sms fatura dahil) aboneleri veya kampanya dönemi içinde yeni e-fatura (sms fatura dahil) aboneliği gerçekleştirmiş aktif bireysel faturalı hat aboneleri ile sesli imza kaydı gerçekleştirmiş aktif bireysel hat aboneleri, bir sefere mahsus otomatik olarak çekilişe dahil edilecektir ve çekiliş amacı ile gerekli abonelik bilgilerinin çekiliş sırasında 3. şahıslarla paylaşılmasını kabul etmiş sayılırlar. Çekilişe dahil olmak istemeyen aboneler, Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Mağazaları'ne başvuruda bulunabilirler.
 • Sesli imza kayıtlarının silinip yeniden bırakılması halinde tekrarlar için çekiliş hakkı verilmez, kampanya dönemi sonunda geçerli sesli imza kaydı bulunan abonelere her GSM numarasına ait sadece 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Aynı kişi birden fazla farklı Vodafone bireysel faturalı hat aboneliği olan GSM No ile kampanyaya katılabilir. Ancak aynı kişi toplamda en fazla 10 farklı bireysel hat aboneliği yapabilir.
 • Kampanyaya katılımlarda Vodafone abonelik kayıtlarındaki bilgiler esas alınacaktır, bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı abonelerin sorumluluğundadır. İkramiye, sadece GSM hat sahibine teslim edilecektir.
 • Vodafone Telekomünikasyon A.Ş., DenizAjans çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye dahil ÖTV ve KDV hariç diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihliye aittir. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi'ne başvurulmalıdır.
 • Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.