Vodafone

Yükleniyor

E-faturalılara Honda CR-Z Çekiliş Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

E-fatura ve SMS faturalı Vodafonelular arasında yapılan çekilişin sonucu açıklandı! Sonuçlar için tıklayın.

22 Kasım 2011- 21 Şubat 2012 tarihleri arasında Vodafone faturalarını e-fatura veya SMS fatura yoluyla almayı seçen abonelerimiz arasında yapılan çekilişle Honda CRZ kazanan asil ve yedek talihliler listesi için tıklayın. • Kağıt israfını engelleyerek, çevrenin korunmasına katkıda bulunurken,
 • Faturalarınızın postada gecikmesinden ve kaybolmasından etkilenmez,
 • Geçmişe dönük fatura kontrolü ile faturalarınızı arşivleyebilir,
 • Üstelik detaylı kullanım bilgisine de ücretsiz olarak sahip olursunuz.
*SMS fatura aboneleri, fatura tutar ve son ödeme tarihi bilgilerini SMS yoluyla alıp, istedikleri takdirde Online Self Servis'ten PDF olarak yasal e-faturalarını görüntülüyebilirler. Detaylı fatura talebiniz varsa yasal e-faturanızı da detaylı kullanım bilgileri ile görüntüleyebilirsiniz

 • Vodafone Online Self Servis'te (www.vodafone.com.tr) "Fatura İşlemleri"nin altından seçiminizi yapabilir,
 • Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayarak veya Vodafone Mağazalarınden talebinizi iletebilir,
 • 7048'e efatura(boşluk)e-posta adresinizi yazıp ücretsiz göndererek e-fatura aboneliğinizi, smsfatura yazıp ücretsiz gondererek ise SMS fatura aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

 • Bu kampanya, Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün 17.11.2011 tarihli ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99/3105-10613 sayılı izni ile, DenizAjans tarafından yürütülmektedir.
 • Kampanya, 22 Kasım 2011 – 21 Şubat 2012 tarihleri arasında, Türkiye genelinde geçerlidir. Vodafone Müşteri Hizmetleri (Vodafone hatlarından 542'yi, sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00'yi arayarak), Vodafone Mağazaları, SMS (7048 numaralı), Vodafone Online Self Servis (www.vodafone.com.tr) üzerinden gerçekleşmiş e –fatura aboneliği bulunanlara kampanya tarihleri arasında gönderilen e-fatura için veya kampanya dönemi içinde yeni e-fatura aboneliği gerçekleştirmiş ve kampanya bitiş tarihine kadar e-fatura aboneliği aktif olan (her GSM numarasına ait e-fatura aboneliği için 1 çekiliş hakkı) Vodafone bireysel faturalı hat abonelerine 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım, bir kişi için 10 farklı bireysel hat aboneliği ile10 çekiliş hakkıyla sınırlıdır.
 • Bu kampanya kapsamında, kampanya sonunda 1 çekiliş yapılacaktır. Çekilişte 1 aboneye Honda CR-Z Sport 2012 Model Araç hediye edilecektir.
 • Çekiliş 07 Mart 2012 tarihinde saat 13:30'da DenizAjans Toplantı Salonu Ali Nihat Tarlan Cad. No:54/14 Bostancı-Kadıköy / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler, 14 Mart 2012 tarihinde Posta Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilerin adreslerine, iadeli taahhütlü posta yolu ile bildirim yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden ve aksamalardan, Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ve DenizAjans sorumlu tutulamaz.
 • İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlinin son başvuru tarihi 29 Mart 2012 ve yedek talihlilerin son başvuru tarihi 13 Nisan 2012 tarihine kadardır. İkramiyenin son teslimi 13 Mayıs 2012 tarihine kadar yapılacaktır.
 • Katılımcıların, kampanya bitiş tarihine kadar; faturalı hat ve e-fatura aboneliği devam etmelidir, herhangi birini iptal edenler, numarasını başka bir operatöre taşıyanlar veya faturasız hatta geçenler çekilişe dahil edilmeyecektir. Kampanya bitiş tarihi itibarı ile, katılımcıların, yasal takipte veya fatura edilmiş ve ödeme tarihi geçmiş borçlarının bulunmaması halinde çekiliş listesine dahil edilir.
 • E-fatura aboneliği talebinde bulunmak; Vodafone Mağazaları, Vodafone Online Self Servis (www.vodafone.com.tr) ve SMS (7048 numaralı) kanallarından ücretsizdir, sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00'yi arayarak yapılan talepler arayanın kendi yurtiçi tarifeleri üzerinden, Vodafone hatlarından 542'yi arayarak yapılan talepler arama başına (süre sınırsız) 0,40 TL, 0 (542) 542 00 00'yi arayarak yapılan talepler dakika başına 0,40 TL olarak ücretlendirilir.
 • 7048 numaraya ücretsiz kısa mesaj göndererek yapılan smsfatura aboneliği elektronik fatura statüsündedir ve kampanyaya dahildir. SMS fatura aboneleri için de e-fatura PDF formatından üretilmekte olup, abone istediği takdirde, e-faturasını Online Self Servis'ten (www.vodafone.com.tr) görüntüleyebilmektedir.
 • Mevcut e–fatura (smsfatura dahil) aboneleri veya kampanya dönemi içinde yeni e-fatura (smsfatura dahil) aboneliği gerçekleştirmiş aktif bireysel faturalı hat aboneleri, bir sefere mahsus otomatik olarak çekilişe dahil edilecektir ve çekiliş amacı ile gerekli abonelik bilgilerinin çekiliş sırasında 3. şahıslarla paylaşılmasını kabul etmiş sayılırlar. Çekilişe dahil olmak istemeyen aboneler, Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Mağazaları'ne başvuruda bulunabilirler.
 • Aynı kişi birden fazla farklı Vodafone bireysel faturalı hat aboneliği olan GSM No ile kampanyaya katılabilir. Ancak aynı kişi toplamda en fazla 10 farklı bireysel hat aboneliği yapabilir.
 • Kampanyaya katılımlarda Vodafone abonelik kayıtlarındaki bilgiler esas alınacaktır, bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı abonelerin sorumluluğundadır. İkramiye, sadece GSM hat sahibine teslim edilecektir.
 • Vodafone Telekomünikasyon A.Ş., DenizAjans çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye dahil ÖTV ve KDV hariç diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliye aittir. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi'ne başvurulmalıdır.
 • Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.