Yükleniyor

Duran SMS Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

Ayda 25 TL’ye her yöne 500 dk + her yöne 1000 SMS

Kampanya ile Duran Tarifesi´ndeki müşterilerimiz, 12 ay boyunca tarifelerinde kalma sözü vererek tarifeleri üzerinde 4 TL indirim kazanıp, Duran Tarifesi’ndeki 500 dakikaya ek olarak yurtiçi heryöne 1000 sms hakkından yararlanabileceklerdir.
Teklif içeriği: (12 ay taahhütle) Ayda 25 TL’ye her yöne 500 dk + her yöne 1000 SMS

Sadece Duran Tarifesindeki abonelerimiz faydalanabilir. Kampanya sadece Vodafone faturalı abonelerimize SMS ve Telesales kanalıyla sunulacaktır. SMS ile katılım için “1000 SMS” yazıp 7000’e SMS göndererek de kampanyaya katılım sağlanabilir.

 • Kampanya kapsamında Duran Tarifesi´ndeki müşterilerimiz, 12 ay boyunca tarifelerinde kalma sözü vererek tarifeleri üzerinde 4 TL indirim kazanıp, Duran Tarifesi’ndeki her yöne 500 dakikaya ek olarak 12 ay boyunca her ay yurtiçi her yöne 1000 SMS kazanacaklardır.
 • Kampanya bireysel müşterilerimiz için geçerli olup, sadece Vodafone faturalı aboneler için Telesatış ve SMS kanalı üzerinden satılacaktır.
 • Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini değiştirdiklerinde, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Kampanyanın taahhüt süresinden önce sona ermesi durumunda kampanya çıkış tarihinden taahhütname süresi sonuna kadar olan dönem için, kampanya kapsamında taahhüt edilmiş toplam tutarı aşmaması koşuluyla cezai şart olarak, kampanyadan çıkış tarihine kadar, Kampanya’da kalınan her ay için 12 TL olmak üzere hesaplanacak olan toplam tutar Vodafone tarafından aboneye gönderilecek ilk faturaya ceza bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • Bir müşteri maksimum 3 hattı ile kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanya çıkışları anlık olur ve çıkış yapılan fatura döneminde verilen fayda çıkış işleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer.
 • Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
 • Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone'un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması ve MERNIS sorgusunun başarılı yapılabiliyor olması gerekmektedir.
 • Kampanya dahilinde abonelerin sunulan hakların 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmez.
 • Kampanya dahilinde verilen SMS hakkı sadece yurtiçinde geçerli olup, yurtdışında veya KKTC’de Roaming halindeyken geçerli değildir ve bir sonraki aya devretmez.
 • Taahhütname için tıklayın.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.