Vodafone

Yükleniyor

Vodafone Cep Nakit ile Uygulama Marketlerinde İndirim Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

23.10.2014 – 30.11.2014 arasında Google Play & Apple Marketlerde ve Steam mağazasında ödeme aracı olarak Cep Nakit kullanığınızda ilk alışverişinizin 10 TL’ye kadarki kısmı veya Minecraft isimli uygulamayı indirdiğinizde uygulama ücreti Cep Nakit kartınıza iade olacaktır.

PTT şube veya Cep Merkezleri’mizden Cep Nakit karta sahip olabilir ya da Vodafone Cep Cüzdan’ı Apple veya Android store’lardan indirip sanal Cep Nakit kart yaratarak kampanyaya dahil olabilirsiniz. Cep Nakit kartlara PTTmatiklerden, PTT’lerden ve Cep Merkezleri’nden bakiye yüklenebilmektedir. Ayrıca, Vodafone Cep Cüzdan üzerinden eğer tanımlı bir kredi kartınız varsa Cep Nakit kartınıza bakiye aktarımı gerçekleştirebilirsiniz.

 • Kampanyaya 01 Eylül 2014-15 Ekim 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Cep Nakit ile indirim kampanyasından tüm Cep Nakit kart sahibi aboneler faydalanabilir. Kampanyada faydalanmak için Cep Nakit sahibi abonelerin Google Play ve Apple platformlarında ödeme yapabilmek için Apple ID, Google Wallet ödeme bilgilerine Cep Nakit kart bilgilerini girmeleri gerekmekte ve ödeme işleminin Cep Nakit kart aracılığıyla yapılması gerekmektedir.
 • Ödeme işleminin başarılı olması sonrasında uygulama marketlerden indirilen uygulama ücretinin 10 liraya kadarki kısmı veya Minecraft uygulaması indirildiğinde uygulamanın ücreti işlem tarihinden sonraki 7 gün içinde işlem yapılmış olan Cep Nakit kartta iade edilecektir
 • Kampanyada abonelerimiz Cep Nakit kart ile yapılan ilk 10.000 tekil Cep Nakit kart numarası üzerinden kontrol edilerek yararlandırılacaktır.
 • Mevcut Cep Nakit Kart özelliklerinde herhangi bir değişiklik olmayacaktır.
 • Cep Nakit Kart ile ilgili detaylar: www.vodafone.com.tr’de belirtilmiştir.

 • 15 Agustos 2014 tarihi itibari ile kampanya 15 Ekim 2014'e kadar uzatılmıştır.
 • 17 Haziran 2014 itibari ile kampanya 21 Ağustos 2014’e kadar uzatılmıştır.
 • 24 Aralık 2013 itibari ile Faturayı Aşmayan Ekstra tarifesi aboneleri de kampanyadan faydalanabilmektedir.
 • Cep Nakit Kart Freezone Tarifelerini kullanan aboneler için (Yeni Özgür Genç, Özgür Genç, Cep Özgür, Genç Avantaj, Genç Avantaj Ekstra, Faturayı Aşmayan Tarife) Vodafone Mağazalarınden alındığında ücretsizdir. Diğer tarifeler ile alınan ve/veya PTT’lerden alınan Cep Nakit kartların ücreti 5 TL’dir.
 • Cep Nakit Kartı 15 yaşın üzerindeki aboneler alabilir. Cep Nakit kartın herhangi bir nedenle iptal edilmesi durumunda kart bedeli iade edilmeyecek olup alınacak yeni karttan da 5 TL kart ücreti alınacaktır. Bir GSM numarası üstüne en fazla 3 kart alınır.
 • Cep Nakit kart sahibi Vodafone müşterileri yurt içi ve yurt dışı tüm Visa logolu Banka POS’larında yapılan başarılı alışveriş tutarları kadar 24 saat geçerli Vodafone içi konuşma dakikası kazanır. Aynı gün içinde iptal edilen harcama işlemlerinden dakika kazanılamaz. Müşteriye en geç 24 saat içerisinde başarılı gerçekleştirmiş olduğu harcamaya karşılık kazanmış olduğu hediye dakikalar ile ilgili bilgilendirme SMS’i gönderilir. Müşteri kendisine gelen bilgilendirme SMS’inin ardından hediye dakikalarını kullanmaya başlayabilir. Müşterilerin yaptığı küsüratlı harcamalar kazanılan dakikalar için yukarı yuvarlanır; örneğin müşteri 20.1 TL harcama yaptı ise kendisi 21 dakika Vodafone içi hediye kazanır.
 • Cep Nakit Kart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.