Vodafone Kampanyaları

Yükleniyor

BlackBerry Curve 9320

Bu kampanya sona ermiştir.

Son model akıllı telefon BlackBerry Curve 9320, Gençlere ayda 19,9 TL’den başlayan fiyatlarla!

Hemen Genç Avantaj tarifelerinden birine geçerek sen de çok uygun fiyatlara 3G’li son model BlackBerry Curve 9320’ye sahip olabilirsin!

Hemen sen de Genç Avantaj Ekstra tarifesine geç, ayda 19,9 TL’ye Yeni BlackBerry 9320’ye sahip ol!

Hiçbir şeyden geri kalmayın.

Uygun fiyata ulaşılabilir...

BBM™’ye BBM’in önceden bütünüyle tanımlanmış olduğu Facebook,® Twitter® ve BBM™ Music gibi yeni BBM bağlı uygulamalarla; arkadaşlarınıza, ailenize ve iş ortaklarınıza gerçek zamanlı olarak bağlanın. Atanmış BBM kısayol tuşu sayesinde, basit bir itme hareketiyle BBM’ye giriş yapın. Flaşlı dahili 3.2 MP kamera ile hareketi yakalayın ve paylaşın. Hızlı web taramanın, 3G bağlantının ve Mobil Kablosuz Erişim Alanı, kablosuz multimedya paylaşımı ve daha fazlasını sunan BlackBerry® 7.1’in kaya gibi sağlam güvenilirliğinin keyfini sürün. BlackBerry® Curve™ 9320 akıllı telefon, fonksiyon ve eğlencenin, ince ve şık bir formiçindeki mükemmel bileşimidir.

Önemli anları yakalayın ve paylaşın.

Hatıraları kaydetmek ve paylaşmak, dahili 3.2 MPkamera ile hiç olmadığı kadar kolay.BlackBerry Curve 9320 akıllı telefon, bir microSD kart sayesinde video yakalama özelliği de içerir; böylece tüm eğlenceyi ve özel anları kaydedebilir, Facebook, Twitter ve BBM gibi sosyal uygulamalarda paylaşabilirsiniz.

Gerçek zamanlı paylaşın

Dünyanın her yerinden arkadaş ve akrabalarınızla gerçek zamanlı iletişim kurmanızı sağlayan anlık mesajlaşma aracı BBM sayesinde, ek bir ücret ödemeden bağlantıda kalın. Hatta uygulamayı anında başlatan, atanmış bir BBM kısayol tuşu bile var. BBM, favori uygulamalarınıza da entegre edilmiştir; böylece güncellemelerinizi, bulunduğunuz uygulamadan hiç ayrılmadan paylaşabilirsiniz. Üstüne üstlük, sınıfının en iyisi QWERTY klavye ile, push e-mail ve SMS yoluyla mesajlaşmak hızlı ve kolay.

BlackBerry Curve 9320 kampanyası
Kampanya Kapsamındaki Tarifeler Tarifenin Aylık Ücreti Tarife İçeriği Taahhüt Süresi Cihaz Ek Ödemesi Toplam Ödeme
Cep Avantaj Mini Her Yöne+ 22 TL Heryöne 250 dk 24 ay 25 TL 47 TL
Genç Avantaj Tarifesi 30 TL Heryöne 500 dk
Her yöne 5000 SMS
24 ay 22,90 TL 52,90 TL
Cep Avantaj Mini Süper 34 TL Heryöne 500 dk 24 ay 25 TL 59 TL
Genç Avantaj Ekstra 35 TL Heryöne 500 dk
Heryöne 5000 SMS
500 MB
24 ay 19,90 TL 54,90 TL
Cep Avantaj Vodafone'lularla 39 TL Vodafonelular'la sınırsız konuşma ve 10.000 SMS 24 ay 25 TL 64 TL
Cep Avantaj Midi 44 TL Heryöne 750 dk 24 ay 25 TL 69 TL
Cep Avantaj Her Yöne 59 TL Heryöne 750 dk 24 ay 15 TL 74 TL
Cep Avantaj Her Yöne Ekstra 59 TL Heryöne 1000 dk
Heryöne 1000 SMS
1 GB
24 ay 15 TL 74 TL
 • BlackBerry 9320 Cihaz Kampanyası’ndan sadece belirtilen bireysel faturalı ses tarifelerinden birini seçen mevcut veya yeni bireysel faturalı aboneler yararlanabilirler.
 • Kampanya kapsamında tarifeye taahhüt verilmesi zorunluluğu mevcuttur.
 • Kampanya kapsamında geçerli olan bireysel tarifeler Cep Avantaj Mini Heryöne+, Cep Avantaj Mini Süper, Cep Avantaj Midi, Cep Avantaj Vodafone’larla, Cep Avantaj Heryöne, Cep Avantaj Heryöne Extra, Genç Avantaj, ve Genç Abantaj Extra’dır.
 • Kampanya kapsamında geçerli olan tarifelerden herhangi birine 24 ay boyunca taahhüt veren abonelerden Cep Avantaj Mini Heryöne+, Cep Avantaj Mini Süper, Cep Avantaj Midi, ve Cep Avantaj Vodafone’larla tarifelerinde olanlar aylık 25 TL, Cep Avantaj Heryöne ve Cep Avantaj Heryöne Extra tarifelerinden birinde olanlar aylık 25 TL, Genç Avantaj tarifesinde olanlar aylık 22,9 TL ve Genç Avantaj Extra tarifesinde olanlar aylık 19,9 TL ek ödeme ile BlackBerry 9320 marka cihaza sahip olabileceklerdir.
 • Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve son 8 aylık faturaları toplamı en az 200 TL olup faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir.
 • Son 30 gün içerisinde numara taşıma ile gelmiş aboneler gelmiş olduklara ait faturalarının 50 TL ve üzerinde olduğunu ibraz ettiklerinde 30 TL*12 = 360 TL değerindeki tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek kampanyaya dahil olabilirler.
 • Kampanya kapsamında sadece Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Teb World Card, Şekerbank Bonus Card, Akbank Axess Card, Akbank Carrefour Axess Card, Akbank Citi Axess Card, Akbank Fish Card, Flexi ve Akbank Wings Card'ları geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edeceklerdir.
 • Kampanya süresinde geçerli tarifeler ararsında bir üst pakete geçmek şartı ile değişiklik yapılabilir, ceza yansımaz. Ancak bir alt pakete geçmek söz konusu değildir.
 • Kampanya kapsamında tarifeye giriş anlık olacaktır.
 • Paket haricindeki ses, SMS ve data kullanımları abonelerin bulunduğu tarife üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında 16,9 TL lik BIS servisinden yararlanmak isteyen aboneler ilk 6 ay boyunca 12,9 TL ödeyecek olup, 6 ayın sonunda 16,9 TL ödeyeceklerdir.
 • Uluslararası aramalar, yurtdışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında verilen bu haklar hat aktif ve kampanyada olduğu sürece geçerlidir.
 • Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Vodafone cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
 • Bireysel bir müşteri numarasına bağlı en fazla 1 abonelik (GSM numarası) kampanyadan faydalanabilir.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya özel tarife kullanım aboneliğinin iptal edilmesi durumunda cezai şart; kampanya kapsamında yer alan cihazların cari fiyatından kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedelerinin düşürülmesi ile hesaplanmaktadır. Kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedeli ile kast edilen: Kampanya kapsamında kalınılan ay sayısı X cihaz taksit bedelidir. Vodafone 155 cihazın son kullanıcı fiyatı aşağıda verilmiştir:
 • BlackBerry 9320: 641 TL
 • Cihazlarında sim kilidi bulunmamaktadır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Kampanyadan yararlanacak abone sayısı 3.000 ile sınırlıdır.Vodafone’un kampanua koşullarında, kapsam için tarifelerin özelliklerinde ve ücretlendirmesinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Kampanya bitiş tarihi 30 Haziran 2013’dür.
 • Taahhütname için tıklayın.