Yükleniyor

Aylık Heryöne Konuşma Paketi Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

Fırsatı kaçırdığınız için üzülmeyin!
Vodafone Faturasız’da size özel kazandıran fırsatlarınızı öğrenmek için tek yapmanız gereken KAZAN yazıp 4455’e ücretsiz göndermek!

*Müşteri Koruma Programı, abonelerin Vodafone şebekesinde azami süre kalmasını sağlamak amacıyla, kullanılmakta olan standart bir istatistik yazılımı vasıtasıyla üretilen puanlama doğrultusunda yapılan operasyonel planlama ve faaliyetleri ifade etmektedir.Aşağıda belirtilen abone kriterleri çerçevesinde ilgili gönderimler için hedef kitleler belirlenmektedir.Aboneler kazandıkları promosyonları kendi tarife fiyatlandırması üzerinden kullanacaklardır. Promosyonlar 3. şahıslara aktarılamayacaktır.

Kampanya 1

Hedef kitle arasında bulunan ve SMS atıldığı tarihten sonra 8gün içerisinde Aylık Heryöne Mini Konuşma Paketi opsiyonunu alan abonelerimize Müşteri Koruma Programı'nın önerdiği seçim grupları çerçevesinde aşağıdaki hediye sunulmaktadır.
1.1 30 gün boyunca geçerli olmak kaydıyla yurt içi tüm yönlere kullanabilecekleri 120 SMS ve 120 MB İnternet

Kampanya 2


Hedef kitle arasında bulunan ve SMS atıldığı tarihten sonra 8gün içerisinde Aylık Heryöne Konuşma Paketi opsiyonunu alan abonelerimize Müşteri Koruma Programı'nın önerdiği seçim grupları çerçevesinde aşağıdaki hediye sunulmaktadır.
2.1 30 gün boyunca geçerli olmak kaydıyla yurt içi tüm yönlere kullanabilecekleri 500 SMS ve 500 MB İnternet

Kampanya 3

Hedef kitle arasında bulunan ve SMS atıldığı tarihten sonra 8gün içerisinde Aylık Heryöne Mini Konuşma Paketi opsiyonunu alan abonelerimize Müşteri Koruma Programı'nın önerdiği seçim grupları çerçevesinde aşağıdaki hediye sunulmaktadır.
1.1 30 gün boyunca geçerli olmak kaydıyla yurt içinde kullanabilecekleri 120 MB İnternet.

Kampanya 4

Hedef kitle arasında bulunan ve SMS atıldığı tarihten sonra 8gün içerisinde Aylık Heryöne Konuşma Paketi opsiyonunu alan abonelerimize Müşteri Koruma Programı'nın önerdiği seçim grupları çerçevesinde aşağıdaki hediye sunulmaktadır.
1.1 30 gün boyunca geçerli olmak kaydıyla yurt içinde kullanabilecekleri 500 MB İnternet.

Ön ödemeli bireysel abonelerden, Vodafone tarafından ""Müşteri Koruma Programı*"" kapsamında seçilen ve kendisine kısa mesaj gönderilerek katılımına davet edilen abone kitlesi.

Kampanya1:
Bireysel Ön Ödemeli, Son ay aranma toplam adedi, son 3 aydaki toplam aranma adedine oranı %11 ve üzeri olan ve,Son ayda aldığı SMS adedinin toplamı, son 3 ayda aldığı SMS adedi toplamına oranı %8 ve üzeri olan ve, tüm aramlarının %60 ve üstü diğer operatör yönüne yapan, son 3 aylık ortalama harcaması 25TL ve altında olan ve üzerinde herhangibi bir sms paketi opsiyonu bulunmayıp, son ay SMS kullanımı hiç olmayan veya en çok 5 SMS kullanmış olan aboneler.
Kampanya2:
Bireysel Ön Ödemeli, Son ay aranma toplam adedi, son 3 aydaki toplam aranma adedine oranı %11 ve üzeri olan ve,Son ayda aldığı SMS adedinin toplamı, son 3 ayda aldığı SMS adedi toplamına oranı %8 ve üzeri olan ve, tüm aramlarının %60 ve üstü diğer operatör yönüne yapan, son 3 aylık ortalama harcaması 25TL ile 75 TL arasında olan ve üzerinde herhangibi bir sms paketi opsiyonu bulunmayıp, son ay SMS kullanımı hiç olmayan veya en çok 5 SMS kullanmış olan aboneler.
Kampanya3:

Bireysel Ön Ödemeli, Son ay aranma toplam adedi, son 3 aydaki toplam aranma adedine oranı %11 ve üzeri olan ve,Son ayda aldığı SMS adedinin toplamı, son 3 ayda aldığı SMS adedi toplamına oranı %8 ve üzeri olan ve, tüm aramlarının %60 ve üstü diğer operatör yönüne yapan, son 3 aylık ortalama harcaması 25TL ve altında olan ve son ay 5 SMS’ten fazla SMS kullanmış olan aboneler.
Kampanya4:

Bireysel Ön Ödemeli, Son ay aranma toplam adedi, son 3 aydaki toplam aranma adedine oranı %11 ve üzeri olan ve,Son ayda aldığı SMS adedinin toplamı, son 3 ayda aldığı SMS adedi toplamına oranı %8 ve üzeri olan ve, tüm aramlarının %60 ve üstü diğer operatör yönüne yapan, son 3 aylık ortalama harcaması 25TL ile 75 TL arasında olan ve son ay 5 SMS’ten fazla SMS kullanmış olan aboneler.

  • Aboneler bu bildirim kapsamında sunulan kampanyalardan sadece 1 tanesinden faydalanabilirler.
  • Aboneler bu kampanya kapsamında sadece 1 kere hediye kazanabilirler.
  • Mernis doğrulaması yapılmayan aboneler kampanyadan faydalanamazlar.
  • Kampanya SMS i istemeyen aboneler kampanyadan faydalanamazlar.
  • Kazanılan promosyonlar 3. şahıslara transfer edilemez
  • Aboneler kazandıkları promosyonları kendi tarife fiyatlandırması üzerinden kullanacaklardır.
  • 444’lü numaralara doğru yapılan aramalar sabit hat yönüne yapılan aramalarla aynı şekilde ücretlendirilir. Sabit hat yönüne doğru konuşma hakkı içeren tarife, paket ve kampanyalar için 444’lü numaralara doğru yapılan aramalar kapsam dahilindedir.
  • 542 Vodafone Müşteri Hizmetleri’ne yapılan aramalar arama başı 43,80 kr olarak ücretlendirilir. 0 (542) 542 00 00 Vodafone Müşteri Hizmetlerine yapılan aramalar ise sabit hat aramaları kapsamındadır.
  • Kısa numaralı özel servisler, 118'li numaralar ve katma değerli hizmet sunulan numaralar tarifedeki ücretlerden farklı olarak ücretlendirilir.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.