Akıllı telefonlarda Bahar indirimi kampanyası

Yükleniyor

Akıllı Telefonlarda Bahar İndirimi Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

Vodafone'da akıllı telefonlara bahar geldi!

Akıllı telefonlarda 900 TL'ye varan indirimlerle Vodafone'la bu bahar herkes akıllı telefon sahibi oluyor!

Vodafone Bahar indirimiyle HTC, Nokia ya da BlackBerry marka yeni ve akıllı telefonunuzu akıl almaz indirimlerle alın.

İndirimli Peşin Ödeme Fırsatı
Kampanya kapsamındaki faturalı tarifelere 24 ay taahhütle Nokia 701 ve HTC Sensation XE'ye anında indirimli sahip olabilirsiniz.Aylık Ödemede İndirim Fırsatı:
BlackBerry® Bold ™ 9900'e ise sınırsız internetiyle ayda sadece 59 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.Son gün 30 Haziran; acele edin kaçırmayın!

BlackBerry® Bold ™ 9900
Aylık paket ücreti 79 TL
59 TL
Abonelik süresi 24 ay
 • - Fiyatlara tüm vergiler dahildir. Taahhüt süresine denk gelen aylık toplam ödeme tutarı içerisinde aylık BlackBerry BIS lisans kullanım ücretleri de dahildir
  - Kampanya, BlackBerry APN'i üzerinden sınırsız internet sağlayan BIS paketine 24 ay abonelikte geçerlidir.
Nokia 701
Kampanyalı Kapsamındaki Tarifeler Cep Avantaj Midi Cep Avantaj Her Yöne Cep Avantaj Her Yöne Ekstra Esnaf Avantaj Her Yöne Esnaf Avantaj Mega Red Mini Red Red+
Tarifenin Aylık Ücreti 44 TL 59 TL 59 TL 59 TL 79 TL 85 TL 105 TL 155 TL
Tarife Avantajı Vodafonelularla limitsiz konuşma + Vodafone'lularla 10.000 SMS Vodafone, ev, iş limitsiz + Heryöne 750 dk Heryöne 1000 dk+ Heryöne 1000 SMS, 1 GB Her yöne 1000 dk, Tarife içi limitsiz, Her yöne 1000 SMS, 1 GB Her yöne 2000 dk, Tarife içi limitsiz, Her yöne 2000 SMS, 2 GB Vodafone, ev, iş limitsiz+ Heryöne 2000 dk+ Heryöne 2000 SMS + 2 GB Internet Vodafone, ev, iş limitsiz+ Heryöne 3000 dk+ Heryöne 3000 SMS + 3 GB Internet Vodafone, ev, iş limitsiz+ Heryöne 5000 dk+ Heryöne 5000 SMS + 5 GB Internet
Taahhüt Süresi 24 Ay
Kampanya Kapsamında Cihazın İndirimli Fiyatı 799 TL 649 TL 649 TL 649 TL 549 TL 549 TL 399 TL 299 TL
- Kampanya kapsamındaki tarifelerin detaylarını öğrenmek için tıklayınız:
- Cep Avantaj Tarifeleri
- Red Tarifeleri
HTC Sensation XE
Kampanya Kapsamındaki Tarifeler Cep Avantaj Her Yöne Cep Avantaj Her Yöne Ekstra Esnaf Avantaj HerYöne Red Mini Red Red +
Tarifenin Aylık Ücreti 59 TL 59 TL 59 TL 85 TL 105 TL 155 TL
Tarife Avantajı Vodafone, ev, iş limitsiz + Heryöne 750 dk Heryöne 1000 dk + Heryöne 1000 SMS + 1 GB internet Her yöne 1000 dk, Tarife içi limitsiz, Her yöne 1000 SMS, 1 GB Vodafone, ev, iş limitsiz + Heryöne 2000 dk + Heryöne 2000 SMS + 2 GB internet Vodafone, ev, iş limitsiz + Heryöne 3000 dk + Heryöne 3000 SMS + 3 GB internet Vodafone, ev, iş limitsiz + Heryöne 5000 dk + Heryöne 5000 SMS + 5 GB internet
Taahhüt Süresi 24 Ay
Kampanya Kapsamında Cihazın İndirimli Fiyatı 1.399,00 TL 1.399,00 TL 1.399,00 TL 1.199,00 TL 1.099,00 TL 999,00 TL
- Kampanya kapsamındaki tarifelerin detaylarını öğrenmek için tıklayınız:
- Cep Avantaj Tarifeleri
- Red Tarifeleri
Vodafone Akıllı Telefonlarda Bahar İndirimi - HTC Sensation XE ve Nokia 701 Cihaz Kampanya Esasları:
 • Vodafone Akıllı Telefonlarda Bahar İndirimi – HTC Sensation XE ve Nokia 701 Cihaz Kampanyası'ndan sadece belirtilen bireysel faturalı ses tarifelerinden birini seçen mevcut veya yeni tüm bireysel faturalı aboneler yararlanabilirler.
 • Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve son 8 aylık faturaları toplamı en az 350 TL olup faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriterleri sağlamayan aboneler taahhüt ettikleri ilk 12 aylık tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler.
 • Kampanya kapsamında sadece Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Teb World Card, Şekerbank Bonus Card, Akbank Axess Card, Akbank Carrefour Axess Card, Akbank Citi Axess Card, Akbank Fish Card, Flexi ve Akbank Wings Card'ları geçerlidir.
 • 24 taksit uygulaması vade farklı olarak gerçekleştirilecek olup kart sahibinin kredi kartı ekstresine yansıyacaktır. Vade farklı 24 ay taksit kampanyasından Axess,Axess Business, Carrefour Axess, Citi Axess, Fish, Wings ve Wings Business sahipleri faydalanabilir. Müşteriye yansıyacak olan vade farkı kampanya dönemi boyunca %9.09'dur. Vade farkı bedeli Akbank tarafından belirlenmektedir ve Akbank uygulanacak oranları değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya 30.06.2012'ye kadar geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında tarifeye giriş abonenin isteğine bağlı olarak anlık/ileri tarihli olarak yapılabilir, ancak kampanyaya giriş anlık olacaktır.
 • Bir abone aynı anda sadece 1 kampanyadan yararlanabilir (dolayısı ile bu kampanyaya dahil olan aboneler MNP kampanyasında yararlanamazlar.)
 • Kampanya kapsamında 3G otomatik olarak açılmamaktadır. Abonelerin 3G kullanımlarını kendileri otomatik olarak açtırmaları gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlara cihaz bedeli ve taahhüt süresi boyunca kampanya kapsamında seçilen tarife kullanımı dahildir.
 • Uluslararası SMS gönderimleri için yurtdışı SMS ücretleri geçerlidir.
 • Kampanya kapsamındaki tarifeler arasında da geçiş yapılmaktadır.
 • Kampanya kapsamında verilen bu haklar hat aktif ve kampanyada olduğu sürece geçerlidir.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir. Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir.
 • Bireysel bir müşteri numarasına bağlı en fazla 1 abonelik (GSM numarası) kampanyadan faydalanabilir.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya özel tarife kullanım aboneliğinin iptal edilmesi durumunda cezai şart; kampanya kapsamında verilen indirimlerin kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedelerinin düşürülmesi ve kampanya süresince verilen toplam indirim bedellerinin eklenmesi ile hesaplanmaktadır. Kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedeli ile kast edilen: Kampanya kapsamında kalınılan ay sayısı X cihaz taksit bedelidir. Kampanya kapsamında verilen indirim bedel toplamı ile kast edilen: Kampanya kapsamında kalınılan ay sayısı X tarifeden verilecek olan indirim bedelidir. HTC Sensation XE cihazının son kullanıcı bedeli tüm vergiler dahil 1.899 TL ve Nokia 701 cihazının son kullanıcı bedeli tüm vergiler dahil 899 TL'dir.
 • HTC Sensation XE ve Nokia 701 cihazlarında sim kilidi bulunmamaktadır.
 • Kampanya bitiş tarihi 30 Haziran 2012'dir.
 • Kampanyadan yabancı uyruklu aboneler yararlanamaz.
 • Cihaz kampanyasız satışlara da açıktır.
 • Taahhütname için tıklayın
Vodafone Akıllı Telefonlarda Bahar İndirimi - BlackBerry 9900 Cihaz Kampanyası Esasları
 • Vodafone Akıllı Telefonlarda Bahar İndirimi - BlackBerry 9900 Cihaz Kampanyası'ndan sadece bireysel faturalı ses tarifelerinden birini seçen mevcut veya yeni tüm bireysel faturalı aboneler yararlanabilirler.
 • Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve son 8 aylık faturaları toplamı en az 350 TL olup faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriterleri sağlamayan aboneler taahhüt ettikleri ilk 12 aylık tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler.
 • Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlara cihaz bedeli, taahhüt süresi boyunca BIS (Blackberry Internet Service) aylık lisans bedeli ve gene taahhüt süresince cihaz üzerinden yapılacak sınırsız e-posta ve/veya internet kullanımı dahildir.
 • Ses ve SMS kullanımları abonelerin bulunduğu tarife üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Uluslararası aramalar, yurtdışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerlidir.
 • Uluslararası SMS gönderimleri için yurtdışı SMS ücretleri geçerlidir.
 • İlgili Blackberry cihazının bilgisayara bağlanarak modem olarak kullanılmasından, WAP ve diğer APN'ler üzerinden gerçekleştirilen data kullanımlarından ve ayrıca yurt dışındaki data kullanımları abonelerin bulunduğu tarife üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir. Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Vodafone cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
 • Bireysel bir müşteri numarasına bağlı en fazla 1 abonelik (GSM numarası) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
 • Taahhüt geçerlilik süresi bitiminden önce; Vodafone GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmediği için Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması ve/veya abonenin hattını iptal etmesi, dondurması, kısıtlaması, devretmesi, ön ödemeli hatta çevirmesi, kampanya kapsamında kullandığı data paketini değiştirmek istemesi, herhangi bir ses tarifesini kullanmaması, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda cezai şart kampanya kapsamındaki ürünün son kullanıcı fiyatından abonenin kampanyadan çıkana kadar "cihaz taksit bedeli" adı altında ödediği tutarların düşülmesiyle hesaplanacak ve son gönderilecek faturaya yansıtılacaktır.Bu kampanya kapsamında verilen indirim bedeli bulunmamaktadır.
 • Kampanya 30 Haziran 2012 tarihine kadar geçerlidir.
 • Cihazlarda sim-kilit bulunmamaktadır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için T.C. vatandaşı olmak gerekmektedir.
 • Cihazlar kampanyasız da satılabilecektir.
 • Taahhütname için tıklayın