Yeni Vodafone 3G destekli K4606 Vodem

K4606 VodemÖzellikler
3G Bantlar HSPA+/HSUPA/HSDPA/UMTS 850/ 900/ 2100 MHz
2G Bantlar GSM/GPRS 850/900MHz:
Boyut 86.5 mmx26 mmx11.6 mm
Ağırlık < 35 gr.
Bağlantı DC HSPA+ 43.2 Mbit/s
3G: var
EDGE: var
GPRS: var
SMS Desteği var
Tak&Çalıştır Desteği var
Windows Sistem Gereksinimleri Windows XP SP2, Windows Vista, Windows 7
MAC Sistem Gereksinimleri Mac OS X 10.4 ve 10.5 en son güncellemeler yapılmış

  • Her yerden internete bağlanmanızı sağlar.
  • SMS Desteklidir, internete bağlıyken SMS gönderip alabilirsiniz .
  • Adres Defteri özelliği ile SIM kartınızdaki kontak bilgilerinizi aktarabilir, yeni kontak ekleyebilirsiniz.
  • Kullanımı kolaydır (Tak ve Çalıştır)
  • Kutudan çıkan yapıştırmalar ile kişiselleştirmenize olanak sağlar.

K4203 Vodem
Data Miktarı Data Ücreti Aylık Ek Ödeme 24 ay
5 GB 30 TL 5 TL
15 GB 45 TL 5 TL
30 GB 60 TL 5 TL
İşOrtağım Vodem Kampanyası Esaslar

“Vodafone İşOrtağım Yarına Hazırlayan Cihaz Kampanyaları kapsamında aşağidaki ödemeleri taahhüt eden aboneler Vodafone İşOrtağım Yarına Hazırlayan Vodem ve Cepte WIFI Kampanyaları cihazları sahibi olabileceklerdir.

Kampanya kapsamında yer alan abonelerin yapacağı görüşmeler ve/veya gönderilecek SMS’leri ve/veya paket üzeri data kullanımları, her bir GSM hattına tanımlanmış olan kampanya seçeneğine ait bedel haricinde, ayrıca kampanyaya tabi hattın içinde bulunduğu mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Kampanya kapsamında abonelerin seçtikleri tarife bedelleri üzerinden seçilen tarifeye göre indirim verilecektir.

Uluslararası aramalar, yurtdışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerli olup, ayrıca ücretlendirilecektir.

Kampanyaya katılmak isteyen abonelerin aşağıdaki şartlara uyması gerekmektedir:

• Abonenin Cap Aran kara listesinde bulunmaması,

• Abonenin Kara/Gri listesinde bulunmaması,

• Abonenin Kredi Kartı kara listesinde bulunmaması,

• Abonenin TC Kimlik no Mernis doğrulamasının olması gerekmektedir.

• Her müşteri (yeni tesis, mnp, mevcut) için cihaz kampanyasına katılımda, gsm hattının ait olduğu şirketin en az 2 yıllık vergi levhasının olması.

• Mevcut için son 6 ay içerisindeki faturalarını en geç son ödeme tarihinden sonraki 15 gün içerisinde ödemiş olması.

Kampanya esasları aşağıda belirtilmektedir:

- İlgili kampanya kurumsal ve bireysel müşteri olup esnaf olan aboneler için geçerlidir.

-Kampanyadan sadece yeni hat aktivasyonu yapan müşteriler faydalanabilecektir.

- Abonelerin paketler arası geçiş yapmalarına belirli kurallar karşılığında izin verilmektedir: Aboneler sadece kampanyaya giriş yaptıkları pakete göre daha üst bedelli paketlere geçiş yapabilirler ve daha sonra eski paketlerine geri dönebilirler. Bireysel aboneler bireysel tarifeler, kurumsal aboneler kurumsal tarifeler arasında geçiş yapabilirler. Aboneler üst pakete geçtiklerinde üst paketin kampanya indirim miktarı geçerli olur.

- Abonelerin üzerinde ileri tarihli paket değişikliği varsa fakat aboneler kampanyaya bu ileri tarihli paket ile giriş yapmak istiyorsa, aboneler ancak ileri tarihli paket değişiklikleri tamamlandıktan sonra kampanyaya giriş yapabilirler.

- Abonenin seçmiş olduğu tarifenin esasları mevcuttakiyle aynıdır.

- İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik ücretleri ayrıca ücretlendirilir.

- Yurtdışı kulanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.

- Bireysel müşteri numarasına bağlı sadece 2 abonelik (GSM numaraları), kurumsal müşteri numarasına bağlı 20 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.

- Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, kapatılması, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya özel internet paket kullanım aboneliğinin iptal edilmesi durumunda taahhüt süresi boyunca kullanabileceği data kullanım hakkı ortadan kalkacak ve aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.

- Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Bu tutara ayrıca tarife bedeli üzerinden verilmiş indirimler de eklenecektir. Kampanyadan kredi kartlı olarak yararlanılamayacaktır. Kredi kartsız yararlanan abonelerde cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tamamı tahsil edilecektir. Ancak belirtilen cezai şart tutarları hiçbir zaman, taahhütnamelerin fesih ya da sona erme tarihlerinden ilgili taahhütnamelerin süresi sonuna kadar olan dönem için müşteriler tarafından ilgili taahhütnameler uyarınca taahhüt edilmiş olması nedeniyle ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır. Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir.

- Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinde Vodafone ve satıcı sorumluluğu yanında üretici, ithalatçı, distribütör firma garanti şartları da geçerlidir.

- Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkının saklı tutar.

- Kampanya stoklarla sınırlıdır.

- Vodafone İş Ortağim Cepte WiFi Taahhütnamesi için tıklayın.

Popüler Cihazlar

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.