Esnafa Özel BizimHesap Kampanyası

Yükleniyor

Esnafa Özel BizimHesap Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

Bizimhesap.com Nedir?

Bizimhesap.com üzerinde müşterilerinizi, ürünlerinizi tanımlayıp hemen satış yapmaya başlayabilirsiniz. Alacaklarınızı, borçlarınızı kolayca takip eder, çekle, senetle, kredi kartıyla tahsilatlarınızı kaydedebilir, tüm finansal durumunuzu tek ekranda görebilirsiniz. Sınırsız sayıda kullanıcı tanımlayıp tüm ön muhasebe ihtiyaçlarınızı karşılar, işletmenizin masraflarını takip edebilirsiniz. Depo ve tedarikçi yönetimi ile stoklarınızı, borçlarınızı, maliyetlerinizi çok daha kolay yönetirsiniz.

01 Şubat- 31.03.2016’ya kadar Vodafone Esnaf Tarifelerinde bulunan abonelerimize özel, Bizimhesap.com üzerinde sunulan tüm paketlerde %50 indirim, yıllık pakette %64 indirimden faydalanabilir.

"BIZIMHESAP" yazıp 6666’ya SMS gönderen Vodafone Esnaf aboneleri, telefonlarına gelen şifrelerini Bizimhesap.com üzerinde kayıt olurken “Promosyon kodu” alanına şifrelerini girerek kampanyadan faydalanabilir.

Bizim Hesap Kampanyası Koşulları
Bu kampanya 01.02.2016-31.03.2016 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Esnaf abonelerine bizimhesap.com üzerinde sunulan tüm paketler %50 indirimli, ve yıllık paket %64 indirimle aylık 9,90 TL KDV ‘ye sunulacaktır. Vodafone Esnaf aboneleri kampanyadan yararlanmak için BIZIMHESAP yazıp 6666ya SMS atarak şifresini alır. Şifresini alan aboneler Bizimhesap.com üzerinde kayıt olurken”Promosyon kodu” alanına şifresini girerek kampanyadan yararlanır. Her Vodafone Esnaf abonesi kampanyadan 1 kez yararlanabilmektedir. Kampanyaya katılım stok ve kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanya şifreleri, kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirir. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir. Vodafone ve Bizimhesap kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.