Esnafa Özel Avansas Kampanyası

Yükleniyor

Esnafa Özel Avansas Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

01 Şubat- 31 Mayıs 2016’ya kadar Vodafone Esnaf Tarifelerinde bulunan abonelerimize özel, Avansas’da yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim!

"AVANSAS" yazıp 6666’ya SMS gönderen Vodafone Esnaf aboneleri, telefonlarına gelen şifrelerini Avansas.com üzerinde ödeme alanında ilgili alana girerek kampanyadan yararlanır.

Avansas Kampanyası Koşulları
Bu kampanya 01.02.2016-30.06.2016 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya dahilinde Vodafone Esnaf abonelerine avansas.com üzerinde KDV ve kargo ücreti hariç 150 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim sağlanacaktır. Vodafone Esnaf aboneleri kampanyadan yararlanmak için AVANSAS yazıp 6666ya SMS atarak ya da Avantaj Cepte üzerinden şifresini alır. Şifresini alan aboneler Avansas.com üzerinde şifresini ödeme alanında ilgili alana girerek kampanyadan yararlanır. Bu kampanya hediye ve kampanyalı ürünler ile birleştirilemez. Her Vodafone Esnaf abonesi kampanyadan 1 kez yararlanabilmektedir. Siparişler için Avansas.com web sitesinde yer alan teslimat şartları geçerlidir. Bir müşteri, farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan,vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda, Avansas.com indirim hakkını haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir. Kampanyadan yararlanan müşteriler kampanya koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Kampanyaya katılım stok ve kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanya şifreleri, kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirir. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir. Vodafone ve Avansas kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.