iPhone 4S

iPhone 4S

Bu kampanya sona ermiştir.

 • iPhone 4S tarifenize ek ayda +74TL’den başlayan fiyatlarla

Telefon hakkında

 • 8-megapixel kamera ile HD video kalitesi
 • 3,5 inç geniş ekran
 • Çift çekirdekli A5 işlemci
 • İOS 5 yazılım

Ayda +74 TL’ye sahip olabilirsiniz

Telefonun Özellikleri
Kapasite 16GB
32GB
64GB
Boyut ve Ağırlık Boy: 115.2 mm
Genişlik: 58.6 mm
Derinlik: 9.3 mm
Ağırlık: 140 grams
Mobil ve Kablosuz UMTS/HSDPA/HSUPA (850, 900, 1900, 2100 MHz);
GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz)
802.11b/g/n Wi-Fi (802.11n 2.4GHz sadece)
Bluetooth 4.0 kablosuz teknolojisi
Lokasyon A-GPS ve GLONASS
Dijital pusula
Wi-Fi
Mobil
Ekran Retina ekran
3.5" (diagonal) widescreen Multi-Touch ekran
960 x 640 pixel çözünürlük - 326 ppi
800:1 kontrast oranı (tipik)
500 cd/m2 max aydınlık (tipik)
Parmak izi önleyici ekran koruyucusu
Birçok dilin ve karakterin aynı zamanda görüntülenmesine izin desteği
Kamera, Fotoğraf, ve Video 8-megapiksel kamera
Autofocus
Dokunarak fokuslama
Yüz tanıma
LED flaş
Video kayıt, HD (1080p) sesli olarak saniyede 30 kare
Video stabilizasyon
Ön kamera: VGA-kalitesinde fotoğraf ve saniyede 30 kare video kayıt
Fotoğraf ve video geotag'leme
Güç ve Pil Cihaz içerisinde lithium-ion pil
Hem enerji kaynağından hem de bilgisayardan USB ile şarj edilebilme
Konuşma süresi: 8 saate kadar 3G ile, 14 saate kadar 2G (GSM) ile
Bekleme süresi: 200 saate kadar
Internet kullanımı: 3G'de 6 saate kadar, Wi Fi'da 9 saate kadar
Video oynatma: 10 saate kadar
Ses oynatma: 40 saate kadar
Ses Desteği Desteklenen ses formatları: AAC (8'den 320 Kbps'e kadar), Protected AAC ( iTunes Mağaza'dan), HE-AAC, MP3 (8'den 320 Kbps'e kadar), MP3 VBR, Audible (formatlar 2, 3, 4, Audible Enhanced Audio, AAX, ve AAX+), Apple Lossless, AIFF ve WAV
Kullanıcının konfigüre edebildiği maksimum ses limiti
TV ve Video Apple TV'ye AirPlay Aynalama desteği 720p ile
Video aynalama ve video out desteği: Apple Digital AV Adaptör veya Apple VGA Adaptör ile (adaptörler ayrı satılır) 1080p'ye kadar
Apple Komponent AV Kablosuyla 576p ve 480p'de Video out desteği; Apple Kompozit Kablosuyla 576i ve 480i'de (Kablolar ayrı satılır)
Desteklenen Video formatları : H.264 video 1080p'ye kadar, saniyede 30 kare , 160 Kbps'e kadar AAC-LC audio ile High 48kHz, stereo audio in .m4v, .mp4, ve .mov formatları; MPEG-4 video 2.5 Mbps'e kadar, 640 x 480 piksels, saniyede 30 kare, Basit profil AAC-LC audio ile ve kanal başına 160 Kbps ile, 48kHz, stereo audio in .m4v, .mp4, ve .mov dosya formatları; Motion JPEG (M-JPEG) 35 Mbps'e kadar, 1280x720 piksel, saniyede 30 kare, audio in ulaw, PCM stereo audio .avi formatında
Mail Ek Desteği Görüntülenebilir Döküman tipleri
.jpg, .tiff, .gif (görseller); .doc ve .docx (Microsoft Word); .htm ve .html (web sayfaları); .key (Keynote); .numbers (Numbers); .pages (Pages); .pdf (önizleme ve Adobe Acrobat); .ppt ve .pptx (Microsoft PowerPoint); .txt (text); .rtf (rich text format); .vcf (irtibat bilgisi); .xls ve .xlsx (Microsoft Excel)

iPhone 4S Kampanyası
Tarife İş Ortağım Mega İş Ortağım Mega Plus
Model iPhone 4S 16GB iPhone 4S 32GB iPhone 4S 64GB iPhone 4S 16GB iPhone 4S 32GB iPhone 4S 64GB
Tarife Ücreti 85 TL 99 TL
Ek Ödeme 84 TL 99 TL 114 TL 74 TL 89 TL 104 TL
Tarife avantajları Vodafone'lularla 10.000 dk, Her Yöne 2500 dk, 2500 Sabit Hat dk, Her yöne 2500 SMS 2.5 GB İnternet Vodafone'lularla 10.000 dk, Her Yöne 4000 dk, 4000 Sabit Hat dk, Her yöne 4000 SMS 4.0 GB İnternet
Ek avantajlar Yurtdışında aylık 30 MB internet 3 aylık Mobil TV Süper Paket aboneliği
Abonelik Süresi 24 ay

 • İlgili kampanya bireysel ve kurumsal aboneler için geçerlidir.
 • Kampanya taahhüt süresi 24 aydır.
 • Kampanya kapsamında abonelerin seçmiş oldukları paketlerde yer alan tarifelerin özellikleri mevcut tarife özellikleriyle aynıdır; tarife detaylarına vodafone.com.tr sayfasından erişilebilir.
 • Kampanya kapsamında tarifeye giriş yalnızca anlık olacaktır. Abonenin üzerinde ileri tarihli bir tarife değişikliği talebi var ise kampanyaya giriş yapılamaz. Mevcut tarifesinin şartları ile kampanyaya girmek isterse ileri tarihli tarife değişikliği iptal edilmelidir. Kampanyaya giriş ise anlık olarak gerçekleşir.
 • iPhone 4S kampanyası kapsamındaki Vodafone Mobil TV Süper Paket hediyesini başlatmak için abonelerin App Store'dan Vodafone Mobil TV uygulamasını yüklemeleri ve SMS ile kampanyaya katılmaları gerekmektedir. Kampanya başvuruları 30.06 .2012'ye kadar geçerlidir. Mobil TV yayınları WiFi üzerinden izlenilememektedir.
 • Aylık 30MB yurtdışı internet hediyesi sadece Vodafone operatörleri üzerinden kullanımları kapsar.
 • Kampanyaya giriş yapan abonelerin roaming opsiyonu otomatik olarak açılır. Abone kampanya süresince roaming opsiyonunu kapatamaz.
 • 30MB yurtdışı internet hediyesini kullanan aboneler kampanya süresince başka bir roaming paketi satın alamaz.
 • Yurtdışı 30MB internet hediyesi Vodafone İspanya, Vodafone Almanya, Vodafone Macaristan, Vodafone Arnavutluk, Vodafone Malta, Vodafone Avustralya, Vodafone Mısır, Vodafone İngiltere (Büyük Britanya), Vodafone Portekiz, Vodafone Çek Cumhuriyeti, Vodafone Romanya, Vodafone Hollanda, Vodafone Yeni Zelanda, Vodafone İtalya, Vodafone Yunanistan, Vodafone İrlanda, Vodafone Hindistan, Vodafone Katar, Vodacom Güney Afrika, SFR Fransa'da kullanımlarda geçerlidir.
 • Abonelerin Vodafone operatörleri haricindeki internet kullanımları ve/veya Vodafone operatörlerinde 30MB'ın üzerindeki kullanımları standart roaming tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Abonenin tarife kapsamında kazandığı dakikalar, SMS'ler ve veri üçüncü şahıslara transfer edilemez; kullanılmayan dakika, SMS ve veri bir sonraki aya devretmez.
 • Abonenin seçmiş olduğu tarifenin esasları mevcuttakiyle aynıdır.
 • İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik ücretleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Yurtdışı kullanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.
 • Kampanyadan kredi kartıyla yararlanacak müşteriler sadece anlaşmalı bankaların kredi kartıyla kampanyaya dahil olabileceklerdir.
 • Abonelerin paketler arası geçiş yapmalarına belirli kurallar karşılığında izin verilmektedir: aboneler sadece kampanyaya giriş yaptıkları pakete göre daha üst bedelli paketlere geçiş yapabilirler ve daha sonra eski paketlerine geri dönebilirler. Bireysel aboneler bireysel tarifeler, kurumsal aboneler kurumsal tarifeler arasında geçiş yapabilirler. Aboneler üst pakete geçtiklerinde aldıkları indirim miktarı değişmez, kampanyaya giriş yaptıklarında hakettikleri indirim miktarı tüm kampanya süreleri boyunca geçerli olur.
 • Abonelerin üzerinde ileri tarihli paket değişikliği varsa fakat aboneler kampanyaya bu ileri tarihli paket ile giriş yapmak istiyorsa, aboneler ancak ileri tarihli paket değişiklikleri tamamlandıktan sonra kampanyaya giriş yapabilirler.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.
 • Bireysel müşteri numarasına bağlı sadece 1 abonelik (GSM numaraları), kurumsal müşteri numarasına bağlı 50 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya özel internet paket kullanım aboneliğinin iptal edilmesi durumunda taahhüt süresi boyunca kullanabileceği roaming data kullanım hakkı ortadan kalkacak ve aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.
 • Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Bu tutara ayrıca tarife bedeli üzerinden verilmiş indirimler de eklenecektir. Kampanyadan kredi kartlı olarak yararlanacak aboneler için abone kampanyadan ilk 12 ay içerisinde çıkmışsa 12 aya kadarki dönemde hesaplanan cezai şart avans olarak abonenin faturasına yansıtılacak ve bu tutar bankadan tahsil edilecektir, geri kalan 12 aya ait cezai tutar ise abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacaktır. Kredi kartsız yararlanan abonelerde cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tamamı tahsil edilecektir.
 • Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir.
 • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda Vodafone A.Ş.'nin ve Vodafone Teknoloji A.Ş.'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkının saklı tutar.
 • Cihazın kampanyasız satışı yapılamayacaktır.
 • Yabancı uyruklu aboneler kampanyadan yararlanamazlar.
 • Bir abone aynı anda sadece 1 kampanyadan yararlanabilir (dolayısı ile bu kampanyaya dahil olan aboneler MNP kampanyasında yararlanamazlar.)
 • Kampanya kapsamına son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve/veya son 8 aydır kısıtlı/dondurulmuş statüsüne girmemiş olan aboneler, müşteri numaraları altında yer alan faturalı hatlara ait son 8 aylık toplam fatura tutarının en az 350 TL olması ve bu hattın fatura ödemelerinin düzenli olarak yapılmış olması durumunda, taahhüt ettikleri tutarları aylık faturaları üzerinden ödeyecek şekilde kampanyaya kredi kartsız katılabilirler.
 • Belirtilen kriterlerden herhangi birisine uymayan aboneler anlaşmalı banka kartları ile taahhüt ettikleri tutarın ilk 12 aylık ödemesini yapması durumunda kampanya kapsamında yer alabileceklerdir.
 • Kampanya sonlanma tarihi 31.10.2013'dür.

Popüler Cihazlar

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.