Windows Phone 8X by HTC

Windows Phone 8X by HTC

Bu kampanya sona ermiştir.

 • Vodafone İş Ortağım, Windows 8 işletim sistemli Windows Phone 8X by HTC Kampanyasını sunar!

Telefon hakkında

 • Kamera: 8 MP
 • İşletim Sistemi: Windows 8
 • İşlemci: Çift Çekirdekli 1,5 GHz
 • Ekran boyutu:4,3"

Ayda 79 TL ödeme ile sahip olabilirsiniz!

Telefonun Özellikleri
Kamera : Otomatik odaklamalı 8 megapiksel fotoğraf makinesi, LED flaş ve BSI sensörü (düşük ışıkta daha iyi çekim için) F2.0 apertür ve 28mm lensler 1080p video kaydetme özelliği Özel HTC ImageChip Çok geniş açılı ön kamera ile fotoğrafınızda daha fazlası yer alsın 2,1 megapiksel ön kamera 1080p video kaydetme özelliği F2.0 aperture Özel HTC ImageChip
Hafıza : Toplam bellek: 16 GB, kullanıcı tarafından kullanılabilir kapasite değişkenlik gösteriri Yerleşik ve yeniden şarj edilebilir Li-ion pil
Boyutlar 132,35 x 66,2 x 10,12 mm
Ağırlık Pil ile 130 gram
3G Frekans Bandı: HSPA/WCDMA: 850/900/1900/2100 MHz
Ekran Özellikleri : HD 720 çözünürlüğe sahip 4,3 inç dokunmatik ekran
İşletim sistemi : Windows® Phone 8
Bağlantı: Dahili GPS, 3G, NFC, USB, Bluetooth, Wi-Fi
ışlemci Hızı: : Qualcomm® S4 1.5 GHz, Çift çekirdek
Ses Özellikleri: Dahili Beats Audio™ özelliği ile stüdyo kalitesinde ses, Daha yüksek ses keyfi için özel donanımsal amfi
Video Formatları: Oynatma: .3gp, .3g2, .mp4, .wmv (sürüm 9 ve 10), .avi (MP4 ASP and MP3) Kayıt: .mp4
Ses Formatları: Oynatma: .aac, .amr, .ogg, .m4a, .mid, .mp3, .wav, .wma (sürüm 9 ve 10) Kayıt: .amr
Sensörler: G-Sensör, Pusula Sensörü, Yakınlık sensörü, Ortam ışık sensörü

Windows Phone 8X by HTC Kampanyası
Kampanyanın geçerli olduğu tarifeler Aylık Ek Ödeme
Tüm Kurumsal Tarifeler ile* 79 TL24 ay taahhütlü Windows Phone 8X by HTC Kampanyası ile beraber 4GB data paketi kampanya kapsamında müşterilerimize sunulmaktadır.

Müşterilerimizin faturasına yansıyacak cihaz taksit bedeli ve data tarifesine yansıyacak indirimler taahhütnamede belirtildiği şekildedir.

*Ortak Havuz Tarifeleri hariçtir.

Vodafone Windows Phone 8X by HTC Kampanyası kapsamında 24 ay süresince 4 GB mobil internet paketi kullanmayı taahhüt eden aboneler belirlenmiş aylık ek ödemeler karşılığında Windows Phone 8X by HTC sahibi olabileceklerdir.

Kampanya kapsamında yer alan abonelerin yapacağı görüşmeler ve/veya gönderilecek SMS’leri ve/veya paket üzeri data kullanımları, her bir GSM hattına tanımlanmış olan kampanya seçeneğine ait bedel haricinde, ayrıca kampanyaya tabi hattın içinde bulunduğu mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Kampanya kapsamında abonelerin seçtikleri tarife bedelleri üzerinden seçilen tarifeye göre indirim verilecektir.

Uluslararası aramalar, yurtdışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerli olup, ayrıca ücretlendirilecektir. Kampanya kapsamında Vodafone Mağazaları'nden yapılacak satışlarda Vodafone tarafından belirlenmiş olan kurallara uymayan aboneler belirlenmiş ilk 12 aylık bedeli anlaşmalı bankaların kredi kartlarıyla ödeyeceklerdir; son 12 aylık bedel ise 13. aydan itibaren aboneden ayrıca tahsil edilecektir. Kampanya dahilinde geçerli kredi kartı olmayan aboneler bu kampanyaya dahil edilemeyeceklerdir.

Abonelerin müşteri numaraları altında yer alan hatlardan en az bir tanesinin aşağıdaki kurallara uyması durumunda aboneler için kredi kartıyla ödeme zorunluluğu bulunmamaktadır. Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olmak ve/veya son 8 aydır kısıtlı/dondurulmuş statüsüne girmemiş olmak ve bu hatta ait son 8 aylık fatura tutarının en az 350 TL olması kredi kartıyla ödeme zorunluluğu olmaması için aranan şartlardır. MNP ile gelen tüm aboneler için kredi kartıyla ödeme zorunluluğu bulunmaktadır. Kampanyada her bir tarife için belirlenmiş bedellerin detayları kampanya tablosunda verilmektedir.

 • İlgili kampanya kurumsal ve bireysel aboneler için geçerlidir.
 • Abonelerin paketler arası geçiş yapmalarına belirli kurallar karşılığında izin verilmektedir: aboneler sadece kampanyaya giriş yaptıkları pakete göre daha üst bedelli paketlere geçiş yapabilirler ve daha sonra eski paketlerine geri dönebilirler. Bireysel aboneler bireysel tarifeler, kurumsal aboneler kurumsal tarifeler arasında geçiş yapabilirler. Aboneler üst pakete geçtiklerinde aldıkları indirim miktarı değişmez, kampanyaya giriş yaptıklarında hakettikleri indirim miktarı tüm kampanya süreleri boyunca geçerli olur.
 • Abonelerin üzerinde ileri tarihli paket değişikliği varsa fakat aboneler kampanyaya bu ileri tarihli paket ile giriş yapmak istiyorsa, aboneler ancak ileri tarihli paket değişiklikleri tamamlandıktan sonra kampanyaya giriş yapabilirler.
 • Abonenin tarife kapsamında kazandığı dakikalar, SMS’ler ve veri üçüncü şahıslara transfer edilemez; kullanılmayan dakika, SMS ve veri bir sonraki aya devretmez.
 • Abonenin seçmiş olduğu tarifenin esasları mevcuttakiyle aynıdır.
 • İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik ücretleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Yurtdışı kulanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.
 • Kampanyadan kredi kartıyla yararlanacak müşteriler sadece anlaşmalı bankaların kredi kartıyla kampanyaya dahil olabileceklerdir.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.
 • Bireysel müşteri numarasına bağlı sadece 1 abonelik (GSM numaraları), kurumsal müşteri numarasına bağlı 50 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya özel internet paket kullanım aboneliğinin iptal edilmesi durumunda taahhüt süresi boyunca kullanabileceği roaming data kullanım hakkı ortadan kalkacak ve aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.
 • Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Bu tutara ayrıca tarife bedeli üzerinden verilmiş indirimler de eklenecektir. Kampanyadan kredi kartlı olarak yararlanacak aboneler için abone kampanyadan ilk 12 ay içerisinde çıkmışsa 12 aya kadarki dönemde hesaplanan cezai şart avans olarak abonenin faturasına yansıtılacak ve bu tutar bankadan tahsil edilecektir, geri kalan 12 aya ait cezai tutar ise abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacaktır. Kredi kartsız yararlanan abonelerde cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tamamı tahsil edilecektir. Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir.
 • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir.
 • Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkının saklı tutar.
 • Windows Phone 8X by HTC 1599 TL’dir
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Kampanya 01.10.2013 tarihine kadar geçerlidir.

Cihaz Özellikleri

Çok geniş açılı ön kamera ile normalden iki kat geniş bir alanın fotoğrafını çekin.

Fotoğrafınızda sizinle birlikte daha fazla kişi yer alsın! Özel bir 88° çok geniş açılı bir ön kamera ile fotoğraflarınıza kolayca daha fazla kişiyi sığdırın. Daha fazla kişi, daha fazla arka plan, daha fazla anının keyfini çıkarın.Tasarım ile işlevselliğin buluşması.

Biçim ile işlevselliğin başarılı bir buluşması. En yeni ve en iyi teknolojiye rakipsiz şık tasarım ile sahip olun. Gereksiz boşlukları ve detaylı ayrıntıları ortadan kaldırarak akıcı bir biçime sahip şık ve düzgün bir form elde ettik. 8X'in elinizde ve kulağınızda kullanımının inanılmaz konforlu olduğuna sizin de katılacağınızdan eminiz.Dahili amfiye sahip HTC’ye özel Beats Audio™.

Daha derin bas, temiz vokaller ve detaylı yüksek notalar elde ederek müzik, oyunlar, filmler ve videolarınızda ses deneyiminizi yeni standartlara taşıyın.Dünyanız canlanıyor.

Başlangıç ekranınızdaki Canlı Kutucukları ve uygulamaları yeniden boyutlandırarak, yeniden düzenleyerek ve yeniden renklendirerek en önemli kişilerinizin ve tutkularınızın rahatça görünümü ve kolay erişimini sağlayın.

Dil Desteği: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca,İspanyolca, Latin
İspanyolcası, Korece
Uyumlu ülkeler farklılık gösterebilir.

Popüler Cihazlar

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.
"