BlackBerry® Curve 9320

Bu kampanya sona ermiştir.

 • Sınırsız internetiyle avantajlı BlackBerry teklifleri Vodafone'da!


Telefon hakkında

 • Yeni BlackBerry 7.1.0 işletim sistemi
 • 806 MHz İşlemci
 • Yüksek Çözünürlüklü dokunmatik ekran ve QWERTY klavye
Telefonun Özellikleri
Boyutlar (Bx G x D) 109 x 60 x 12,7
Yazılım BlackBerry 7 OS
İşlemci 806 MHz
Ekran ve Çözünürlük Yüksek çözünürlüklü renkli TFT ekran 320 x 240 piksel çözünürlük,
Klavye Optik iz sürücü Arkadan aydınlatmalı 35 tuşlu QWERTY klavye
Özel tuşlar Gönder, Sonlandır (Güç), Sessiz, Kilit, Fotoğraf Makinesi (kullanıcı tarafından kişiselleştirilebilir), 2x Ses/Zoom
Hafıza 512 MB yerleşik hafıza - Micro SD Kart desteğiyle 32 GB'a kadar
Pil Ömrü GSM bekleme süresi 22 güne kadar, UMTS bekleme süresi 18 güne kadar GSM konuşma süresi 7 saate kadar - UMTS konuşma süresi 7 saate kadar
Kamera 3.2 MP
Bağlantı GPS Desteklenmiş, bağımsız ve eşzamanlı GPS
Wi-Fi® 2.4 GHz b/g/n, 5 GHz a/n
Ağlar GSM: 1900/1800/900/850 MHz
Data: HSDPA (7.2 Mbps) HSUPA (5.76 Mbps)
BlackBerry® Curve™ 9320 (24 Ay Taahhütle)
Tarifenin Aylık Ücreti Cihaz Aylık Ek Ödeme
Esnaf Avantaj Mega Tarife 85 TL 5 TL
İş Ortağım Süper Plus Tarife 60 TL 5 TL
İş Ortağım Süper Tarife 60 TL 5 TL
Esnaf Avantaj Her Yöne Ekstra 59 TL 5 TL
İş Ortağım Maxi Tarife 55 TL 15 TL
Esnaf Avantaj Midi Tarife 43 TL 15 TL
İş Ortağım Midi Tarife 45 TL 15 TL
Diğer Kurumsal Tarifeler ile* - 25 TL
BlackBerry® Curve™ 9320 kampanya süresince BlackBerry® BIS internet hizmetini 14 TL/ay ilave olarak alınması gerekmektedir.

*Ortak Havuz Tarifeleri hariçtir.
Cihaz Kampanyası Ek Ödeme Esasları:
 • Vodafone Kurumsal Blackberry 9320 Kampanyası - Ek Ödeme Yapısı İş Ortağım Midi, Maxi, Süper, Süper Plus, Mega, Mega Plus; Her Şey Dahil Eko, Ekstra, Pro, Global; Esnaf Avantaj Midi, Esnaf Avantaj Mega ve Esnaf Avantaj Her Yöne Ekstra tarifeleri için geçerlidir.
 • Vodafone Kurumsal Blackberry 9320 Kampanyası - Ek Ödeme Yapısı kapsamına dahil edilebilecek aboneler için çeşitli kriterler belirlenmiştir. Kampanya kapsamına son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve/veya son 8 aydır kısıtlı/dondurulmuş statüsüne girmemiş olan aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabilirler.
 • Abonenin müşteri numarası altında yer alan faturalı hatlarından, abonelik yaşı 8 aydan büyük olan hattına ait son 8 aylık toplam fatura tutarının en az 350 TL olması ve bu hattın fatura ödemelerinin düzenli olarak yapılmış olması durumunda, bu aboneler taahhüt ettikleri tutarları aylık faturaları üzerinden ödeyeceklerdir.
 • Kampanyaya katılan abonelere, 24 ay boyunca aylık 14 TL’ye Blackberry BIS internet hizmeti verilecektir. Abone, taahhüt süresi boyunca bu hizmeti sonlandıramaz. Tahhüt süresi sona erdikten sonra abone isterse hizmeti sonlandırabilir; sonlandırmadığı takdirde aylık 14 TL’den ücretlendirilmeye devam eder.
 • BIS lisans kullanımları ile aboneler BlackBerry APN üzerinden sınırsız data kullanıma sahiptir.
 • Kampanya kapsamında yer alan abonelerin yapacağı görüşmeler ve/veya gönderilecek SMS’leri ve/veya WAP veya diğer APN kullanımları, kampanyaya tabi hattın içinde bulunduğu mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Vodafone’dan temin edilen BlackBerry BIS servisi, Vodafone’un veri dolaşım (roaming) anlaşmasının olduğu ülkelerde kullanılabilir ve bu ülkelerde gerçekleştirilecek data kullanımı, abonenin seçmiş olduğu kampanya seçeneği bedeline ek olarak, mevcut standart ululararası dolaşım tarifesi üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Kampanya süresince, aboneler verdikleri 24 ay taahhüt ile, kampanya kapsamında seçtikleri tarife bedeli üzerinden aşağıdaki tabloda belirtilen indirimleri alacaklardır. Kampanyada her bir tarife için belirlenmiş cihaz taksit tutarı bedellerinin, tarifelerde yapılan indirimlerin ve bunların sonucu olarak abonenin paketinin ücreti üzerine ödeyeceği net miktarın detayları aşağıdaki tabloda verilmektedir:
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabilecektir.
 • Bireysel müşteri numarasına bağlı en fazla 1 abonelik (GSM numarası) kampanyadan yararlanabilir.
 • Kurumsal bir müşteri numarasına bağlı en fazla 50 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, ön ödemeli hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre taşınması, kampanya kapsamındaki tarifelerden farklı bir tarifeye geçirilmesi durumunda aboneye yansıtılacak cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Bu tutara ayrıca tarife bedeli üzerinden verilmiş indirimler de eklenecektir.
 • Blackberry 9320 KDV dahil son kullanıcı fiyatı: 598 TL
 • Yeni aboneliklerde veya mevcut durumda kampanya kapsamında kullanmayı taahhüt ettiği tarifesi kullanmayan aboneliklerde; kampanyaya katılım tarihini takiben ilk fatura dönemine kadar olan süre gözönünde bulundurularak aylık paket ücreti (cihaz taksit ve tarife indirim bedeli hariç) bu süreye oranlanarak fatura edilecektir.
 • Mevcut durumda kampanya kapsamında kullanmayı taahhüt ettiği tarifesini kullanmakta olan aboneler ise kampanyaya anlık girecek, ve tarife ücreti bulunduğu fatura dönemine yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, tarifeleri üzerinden aldıkları indirim sona erecektir.
 • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda VF A.Ş. herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Abonelerin kampanya kapsamına dahil olabilmeler için taahhütname imzalamaları gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılım, stoklar ile sınırlıdır.
 • Taahhütname için tıklayınız
Cihaz Kampanyası Esasları:
 • Vodafone Kurumsal Blackberry 9320 Kampanyası kapsamında, kampanyayla ilişkili tarifelerden birini seçen tüm mevcut veya yeni bireysel, kurumsal faturalı aboneler, içinde aylık cihaz taksit bedeli ve aylık Blackberry BIS/BES internet servisi ücretini bulunduran aylık 39 TL'yi 24 ay ödemeyi taahhüt etmeleri durumunda; Blackberry 9320 cihazını alabileceklerdir ve taahhüt ettikleri süre boyunca sınırsız BIS/BES lisans kullanımına sahip olacaklardır.
 • Kampanya ile ilişkili tarifeler: İş Ortağım Her Şey Dahil Eko Paket, İş Ortağım Her Şey Dahil Ekstra Paket, İş Ortağım Her Şey Dahil Pro Paket, İş Ortağım Her Şey Dahil Global Paket, İş Ortağım Mini Paket, İş Ortağım Midi Paket, İş Ortağım Maxi Paket, İş Ortağım Süper Plus, İş Ortağım Süper Paket, İş Ortağım Mega Paket, İş Ortağım Mega Plus Paket, İş Ortağım Mini Plus, Esnaf Avantaj Mini Heryöne+, Esnaf Avantaj Mini Süper, Esnaf Avantaj Midi, Esnaf Avantaj Her Yöne Ekstra, Esnaf Avantaj Mega, Ortak Havuz Ses Tarifeleri, Kurumsal VF'larla&Şirketiçi CL, Kurumsal Heryöne 10.000, Kurumsal VF'lularla CL 35TL, Kurumsal VF'lularla CL 45TL, Yeni Kurumsal Heryöne, Kurumsal Paket 120, Kurumsal Paket 180, Kurumsal Paket 270, Kurumsal Paket 810, CTC Outdial, Multisantral 150, Multisantral 300, Multisantral 550, Multisantral 900, Multisantral 1800, Multisantral 3600, Holding Tarifesi Özel Kurumlar Grup, Holding Kısıtlı, Holding Mini, Holding Midi, Holding Süper, Holding Mega, Konuşkan Ofis, Konuşkan Ofis - 39 TL, Vodafone Cep Konuş 1500 dk, Kurumsal Şirket Özel 1, Kurumsal Şirket Özel 3, Firmalar Arası Seçeneği, Kızılay Tarifesi, Yeni Kurumsal Faturalı Kısıtlı, Yeni Kurumsal Faturalı Kısıtsız, Ofis içi Limitsiz Çalışanlar, Yeni L. Ofis Çalışan Kısıtsız, Yeni Vodafone FCT Tarifesi, İş Ortağım Mini Paket-Kısıtlı, Vodafone-MOC Kapalı, Tarım Kredi Kooperatifleri Paketi, VIP 1, İşinizi Düşünen Tarife 250, İşinizi Düşünen Tarife 500, Gold Class 90, Kurumsal Vodafone'lularla CL 55 TL, Cep Paket 180, Cep Paket 270, Cep Paket 420, Hesaplı Tarife 500, Cep Paket 810, Kurumsal Paket 420, Cep Beşyüz 2, Hesaplı Esnaf Tarifesi, Bereketli Esnaf Tarifesi, FCT tarifesi paketleri, Büyük Holding Tarifesi, Vodafone Cep Konuş 750 dk, VIP Class Normal, VIP CLASS 210, Kurumsal Şirket Özel 2, Kurumsal Şirket Grup, Kurumsal Faturalı, Grup içi Ücretsiz Tarife, Ofis içi Limitsiz Çalışanlar, Ofis içi Limitsiz Yönetici, Kurumsal Şirket Normal, Cep Konuş Kredi Kartsız 750 dk, TİM Özel, VIP 3, Cep VIP, Kurumsal Paket 420, Kurumsal Aile Resmi Kurumlar, Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. şirket çalışanları tarifeleri, Grup İçi Ücretsiz Tarife, Holding Özel Kurumlar Tarifesi Grubu, Holding Çalışan ve Yakınları Tarifesi
 • Kampanyada taahhüt edilen süre sona erdiği zaman, Blackberry BIS/BES internet hizmeti ücretlendirilmeye devam edilecek ve abonenin kullanımına açık kalacaktır. Abone, istediği taktirde, bu hizmeti taahhüt süresi bittiğinde sonlandırabilir.
 • BIS/BES lisans kullanımları ile aboneler BlackBerry APN üzerinden sınırsız data kullanıma sahiptir. BES Lisans kullanımı sadece kurumsal abonelerin kullanımına açık olacaktır.
 • Kampanya kapsamında yer alan abonelerin yapacağı görüşmeler ve/veya gönderilecek SMS’leri ve/veya WAP veya diğer APN kullanımları, kampanyaya tabi hattın içinde bulunduğu mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Vodafone’dan temin edilen BlackBerry BIS/BES servisi, Vodafone’un veri dolaşım (roaming) anlaşmasının olduğu ülkelerde kullanılabilir ve bu ülkelerde gerçekleştirilecek data kullanımı, abonenin seçmiş olduğu kampanya seçeneği bedeline ek olarak, mevcut standart ululararası dolaşım tarifesi üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Uluslararası aramalar, yurtdışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerli olup, ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Vodafone Kurumsal Blackberry 9320 Kampanyası kapsamına dahil edilebilecek aboneler için çeşitli kriterler bulunmaktadır. Kampanya kapsamına son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve/veya son 8 aydır kısıtlı/dondurulmuş statüsüne girmemiş olan aboneler dahil edilebilecekler.
 • Abonenin müşteri numarası altında yer alan faturalı hatlarından, abonelik yaşı 8 aydan büyük olan hattına ait son 8 aylık toplam fatura tutarının en az 350 TL olması ve bu hattın fatura ödemelerinin düzenli olarak yapılmış olması durumunda, bu aboneler taahhüt ettikleri tutarları aylık faturaları üzerinden ödeyeceklerdir.
 • Belirtilen kriterlerden herhangi birisine uymayan aboneler anlaşmalı banka kartları ile taahhüt ettikleri tutarın ilk 12 aylık ödemesini yapması durumunda kampanya kapsamında yer alabileceklerdir. (Kurumsal satış kanalında bayiler dilerlerse abonelere kredi kartsız kampanya satışı yapabileceklerdir.)
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, ön ödemeli hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre taşınması, kampanya kapsamındaki tarifelerden farklı bir tarifeye geçirilmesi, kampanyaya özel Blackberry BIS/BES internet servisi lisans kullanım aboneliğinin (Vodafone GPRS/Push e-mail çözümleri) iptal ettirilmesi durumunda cezai şart, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirtilen ve internet vb mecralarda duyurulan kampanyaya özel son kullanıcı fiyatindan, işbu yukarıda belirtilen hallerin meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında abone tarafından yapılmış ödemelerin düşürülmesi suretiyle hesaplanmaktadır.
 • Blackberry 9320 KDV dahil son kullanıcı bedeli: 598 TL
 • Vodafone bayilerinden yapılacak olan bireysel ve kurumsal abonelere yönelik kampanya fiyat bilgileri (Cihaz taksit bedeli ve BIS/BES internet hizmeti bedeli) aşağıdaki tabloda yer almaktadır:
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.
 • Bireysel satış kanallarından yapılan satışlarda bireysel müşteri numarasına bağlı en fazla 1 abonelik (GSM numarası) kampanyadan yararlanabilir. Bir müşteri numarasına bağlı kurumsal bir abone, en fazla 50 abonelik (GSM numarası) kampanyadan yararlanabilir.
 • Abonelerin tahhüüt ettikleri süre boyunca kampanya dahilindeki bir ses tarifesi seçme zorunluluğu bulunmaktadır.
 • Yeni aboneliklerde veya mevcut durumda herhangi bir Blackberry lisans kullanıcısı olmayan aboneliklerde; kampanyaya katılım tarihini takiben ilk fatura dönemine kadar olan süre gözönünde bulundurularak aylık data paket ücreti (cihaz temlik bedeli hariç) bu süreye oranlanarak fatura edilecektir.
 • Mevcut durumda Blackberry lisans kullanıcısı olan aboneler ise kampanyaya anlık girecek, ve lisans ücreti bir sonraki fatura dönemine yansıtılacaktır.
 • BES lisans kullanımı için gerekli olan kurulum ve diğer lisans ücretleri aboneler tarafından karşılanmalıdır.
 • Kampanya kapsamında sadece kampanyaya özel data paketleri kullanılabilecektir.
 • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan iade işlemlerinde sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda VF A.Ş. herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Abonelerin kampanya kapsamına dahil olabilmeler için taahhütname imzalamaları gerekmektedir.
 • Herhangi bir data aboneliği bulunmayan abonelerimiz, hali hazırda (2N) standart paket veya faturalı internet paketi kullanan abonelerimiz 3N aboneliklerini başlatmaları durumunda 3N hızından faydalanabileceklerdir. Aboneliğini 3N’ye açtırmayan aboneler mevcut data altyapısını (2G/edge) kullanacaklardır.
 • Aboneler BlackBerry APN üzerinden sınırsız data ve BIS/BES Lisans kullanımına sahiptir. WAP veya diğer APN kullanımları ayrıca kampanya kapsamında yer alan hattın içinde bulunduğu mevcut data tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. BES lisansı sadece kurumsal abonelerin kullanımına açık olacaktır.
 • Aboneler görüşmeleri ve/veya gönderilecek SMS’leri için seçmiş oldukları tarife üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Uluslararası aramalar, yurtdışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için abonenin tarifesine standart olarak uygulanan Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerlidir.
 • İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanyaya özel internet paketlerinde dönem içerisinde yapılan iptal işlemleri fatura kesim tarihinde gerçekleşir, abone iptal işlemi yaptığında fatura kesim tarihine kadar hizmetten yararlanmaya devam edip servis ücretini öder.
 • Tüm aboneler, kampanyaya girişlerde data paket ücreti, ilk fatura döneminin kalan gün sayısının 30'a oranlanmasıyla hesaplanıp o fatura döneminde kullanım yapacağı günler için eşit bölünmüş olarak kullanıma sunulur.
 • Faturalı aboneliklerde kullanılan ay ifadesi ile abonenin fatura dönemi kastedilmektedir.
 • Aboneler Blackberry APN'lerinden veri kullanmaları durumunda ücretlendirilmeyecek olup, internet APN'lerinden veri kullanmaları durumunda ise seçtikleri paket üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Tarife BağımsızTaahhütname için tıklayınız
 • Ek Ödeme Taahhütnamesi için tıklayınız
 • Kampanya 31.12.2013 tarihinde sona erecektir.

Cihaz Özellikleri

Özel BBM kısayol tuşu

BlackBerry® Curve™ 9320 akıllı telefondaki özel BBM kısayol tuşuyla anında bağlanın. Tek dokunuş BBM uygulamasını başlattığından, gerçek zamanlı sohbet edebilir veya resimleri, videoları ve dosyaları paylaşabilirsiniz. Grup mesajıyla bir gece planlayın veya bire bir özel sohbet edin.Hareket halinde FM Radyo

Yerleşik FM Radyoyla beğendiğiniz yerel istasyonları dinleyin.1 Yerel haberler ve müzik artık parmaklarınızın ucunda olduğundan, nerede olduğunuzun önemi olmaksızın, etrafınızda olup bitenleri öğrenmek için her zaman ayarlayabilirsiniz.Uzun ömürlü pil

Önemli olduğunda bağlantıda kalın. 3G BlackBerry Curve akıllı telefonda yer alan şimdiye kadarki en uzun ömürlü pille işlerinizi halledebilir ve en önemli kişilere bağlanabilirsiniz.BlackBerry 7.1 OS

Yeni nesil BlackBerry® işletim sistemi (OS), güçlü yeni özellikler ve önceden kurulmuş yenilikçi uygulamalarla doludur. Bugüne kadarki en rahat ve hızlı BlackBerry deneyimini sağlar. Eller serbest olarak aradığınızı bulmak için Bing Otomatik Önerme ile sesli evrensel aramanın da keyfini çıkarın.Modaya uygun biçimde iletişimde kalın

Gittiğiniz her yerde harika görünen ince tasarımda kolay BBM, metin ve e-posta için sınıfının en iyisi QWERTY klavyenin keyfini çıkarın.Wi-Fi bağlantısı

Wi-fi bağlantısıyla hareket halindeyken arkadaşlarınızla ailenize bağlanın ve işlerinizi halledin.2 BlackBerry Curve 9320 akıllı telefonunuzda arama yapmak için artık tarifenizin dakikaları yerine Wi-Fi kullanabilirsiniz.

Popüler Cihazlar

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.