Vodafone BlackBerry Internet Çözümü

Yükleniyor

Vodafone BlackBerry Internet Çözümü

Vodafone BlackBerry® Internet Çözümü iletişim ve bilgilerinize hızlı ve kolay biçimde cep telefonunuzdan erişmenizi sağlar.

Vodafone BlackBerry Internet e-posta çözümü küçük ve orta boy işletmeler ve Yahoo, Hotmail gibi internet tabanlı e-posta sahibi bireysel müşteriler için tasarlanmıştır. BlackBerry cihazınız internet bazlı e-posta hesabınızla entegre olur; hareket halinde iken ekli dosyaları görüntüleyebilir, anlık mesajlaşabilir, Internet'te dolaşabilirsiniz.

BlackBerry ile e-posta
BlackBerry® cihazınız ile mobil ortamda e-postalarınızı alabilir, gönderebilir ve yanıtlayabilirsiniz. BlackBerry telefonlarında kullanılan push teknolojisi sayesinde e-posta kutusunuza bir e-posta geldiği anda sistem tarafından telefona yönlendirilir. Böylece telefonunuza baktığınız anda en son gelen e-postasınızı beklemeden görebilirsiz. BlackBerry'niz ile e-postalarınızı filtreleyebilirsiniz. Anahtar kelimeler ile Kimden:, Kime:, Bilgi:, Gizli:, Konu: ve mesaj metni dahil olmak üzere filtreleyerek BlackBerry cihazınızdaki mesajlarınız kolayca yönetebilirsiniz.

BlackBerry ile Anlık Mesajlaşma
BlackBerry® akıllı telefonlardaki anlık mesajlaşma uygulamaları, mobil ortamda cihazınızda tanımladığınız kontaktlarınız ile anlık mesajlaşarak sürekli iletişim halinde olmanızı sağlar.

BlackBerry Messenger Uygulaması
PIN bilgilerinizi paylaşarak kişisel kontaktlarınız ile anlık mesajlaşabilirsiniz
- Aynı anda birden fazla kişi ile metin, resim, video ve çok daha fazlasını paylaşabilirsiniz
- BlackBerry Messenger üzerinden gruplar yaratabilir, güncel bilgileri paylaşabilirsiniz


BlackBerry cihazınız ile BlackBerry® Akıllı Telefonlar için Yahoo!® Messenger ve BlackBerry® Akıllı Telefonlar için Google Talk?gibi anlık mesajlaşma uygulamalarını kullanabilirsiniz.

BlackBerry ile Internet
Hareket halinde iken Internet'e BlackBerry tarayıcınız üzerinden erişebilirsiniz. Başparmakla kullanılan gezinme topu veya kayar tekerleği kullanarak web sayfalarında gezinebilir, BlackBerry akıllı telefonunuzda bulunan Q klavye tuş takım ile veya BlackBerry akıllı telefonunuzdaki SureType® klavye teknolojisinden yararlanarak url adreslerini hızlı ve kolayca yazabilirsiniz.

BlackBerry ile konuşun
BlackBerry cihazınızı cep telefonu gibi kullanabilirsiniz. Bu size, iş arkadaşlarınızla, müşterilerinizle ve dostlarınızla ister anında konuşma isterseniz de Sesli Mesaj (Voicemail) bırakma imkanı sunar.

BlackBerry ile Ajanda
BlackBerry ile hareket halinde iken günlük faaliyetlerinizi yönetebilirsiniz.
- Takvim uygulaması ile toplantılarınızı yönetebilirsiniz
- Not Defteri uygulaması ile notlarınızı tutabilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz
- Hesap Makinesi uygulaması ile temel matematik işlemleri ve çevrimler yapabilirsiniz
- Görev Listesi ile görevlerinizi yönetebilir, görev ekleyebilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz
- Adres Defteri ile önemli bilgilerinize erişebilirsiniz
- BlackBerry cihazınız ve masaüstünüz arasında bilgileri senkronize edin bu şekilde aynı bilgiyi iki kez girmekten endişe etmeyeceksiniz

Bilgisayarınızdaki kişisel bilgilerinize BlackBerry Desktop Manager programını bilgisayarınıza yükleyerek ulaşabilir, telefonunuzla bilgisayarınızı karşılıklı güncelleyebilirsiniz. BlackBerry Desktop Manager programını cihazınızla beraber gelecek olan CD'den bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Senkronizasyon işlemini yapmak istediğinizde kablo ile bilgisayar ve cihazınızı birbirine bağlamanız yeterli olacaktır.

BlackBerry ile Güvenlik
Vodafone Blackberry, host edilen BlackBerry Internet E-posta Çözümü servisi ile herhangi bir üçüncü parti ISP servisi arasındaki e-posta erişimlerinde SSL güvenlik protokolünü destekler.

Faturalı Vodafone BlackBerry® Internet Çözümü
Vodafone BlackBerry Data Tarifesi Toplam Taahhüüt Süresi Aylık Ücret Kullanım
BlackBerry Data Paketi - BIS 12 Ay 14,90 TL Sınırsız(*)
BlackBerry Data Paketi - BES 12 Ay 39 TL Sınırsız(*)
BlackBerry Data Paketi - BIS - 19,90 TL Sınırsız(*)
BlackBerry Data Paketi - BES - 51 TL Sınırsız(*)
 • Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
 • Lisans ve cihaz fiyatları için Vodafone Cep Merkez ve Kurumsal Satış Kanalları'nı arayınız.
 • Tarife sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullanılan veri uluslararası roaming dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • * Vodafone Blackberry APN'i üzerinden geçen trafiği içerir, diğer APN'ler üzerinden oluşacak data ve yurtdışı kullanımı hariçtir.
Faturasız Vodafone BlackBerry® Internet Çözümü
- Faturasız Abonelik Kullanım Paket Aşımı Ücreti (*)
Aylık kullanım ücreti 29,00 TL 1 GB 0,69 TL/10MB
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir
 • Tarife fiyatları, cihaz üzerinden yurtiçinde gerçekleştirilen ve tüm APN'leri kapsayan data kullanımları için geçerlidir.
 • Bu paketin aboneleri aylık 29 TL karşılığında 1 GB Faturasız BlackBerry data kullanımı hakkı alırlar ve 1 ay içerisinde yapacakları 1 GB'a kadar kullanımlar için ücretlendirilmezler.
 • 1 ay içinde kullanılmayan data miktarı bir sonraki aya devretmez. 1GB'ın üzerindeki kullanımlar için her bir 10 MB'lık kullanım dilimi 0,69 TL olarak ücretlendirilir.
 • Bu tarifede ay içerisinde yapılan iptal işlemlerinde abone ücretini ödediği paket için abone olduğu tarihten itibaren 1 ayın sonuna kadar hizmetten yararlanmaya devam eder.
 • İlgili tarifenin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Tarife sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullanılan veri uluslararası roaming dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Internet kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri limitten düşer. Paket aşımında da yine alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri limitten düşer.
 • (*) Ücretlendirme Stop özelliği sayesinde, 100TL'nin üzerindeki kullanımlar ücretlendirilmez.
 • Lisans ve cihaz fiyatları için Vodafone Cep Merkez ve Kurumsal Satış Kanalları'nı arayınız.
Vodafone Faturasız BlackBerry Cihaz Kampanyasına Özgü Faturasız Vodafone BlackBerry® Internet Çözümü
- Faturasız Abonelik Kullanım
Aylık kullanım ücreti 6,90 TL Sınırsız (*)
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Sadece Vodafone Faturasız BlackBerry Cihaz Kampanyasına giren aboneler bu pakete abone olabilirler.Bu paketin aboneleri 6,9 TL karşılığında sadece Vodafone BlackBerry APN'i üzerinden sınırsız data kullanımı hakkı alırlar ve 1 ay içerisinde BlackBerry APN'i üzerinden yapacakları data kullanımları için ücretlendirilmezler. Diğer APN'ler üzerinden yapılacak data kullanımları standart data tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Tarife fiyatları, cihaz üzerinden yurtiçinde gerçekleştirilen ve sadece BB APN'ini kapsayan data kullanımları için geçerlidir.
 • Lisans ve cihaz fiyatları için Vodafone Cep Merkez ve Kurumsal Satış Kanalları'nı arayınız.
 • Roaming ücretleri standart abonelik ücretlerine dahil değildir.
 • * Vodafone Blackberry APN'i üzerinden geçen trafiği içerir, diğer APN'ler üzerinden oluşacak data ve yurtdışı kullanımı hariçtir.
 • Paketin bağlantı hızı 3G altyapısında 7.2 Mbps'ye kadardır. Adil kullanım hakları 100MB'tır. Adil kullanım hakkına eriştikten sonra internet bağlantı hızları 96Kbps'ye kadar olacaktır
Faturalı Vodafone BlackBerry® Internet Çözümü
 • Vodafone Blackberry data tarifesine 12 ay taahhüt ile katılan kurumsal aboneler 12 aylık taahhüt süreleri bitiminde; BIS kullanıcı lisansına sahipse 16,90 TL/Ay, BES kullanıcı lisansına sahipse 51TL/Ay ödeme yaparak devam edeceklerdir.
 • Vodafone Blackberry Data Tarife seçenekleri kapsamında ( BIS kullanıcı lisansı veya BES kullanıcı lisansı) aboneler BlackBerry APN üzerinden sınırsız data kullanımına sahiptir. Tarife fiyatı, cihaz üzerinden yurtiçinde gerçekleştirilen ve sadece BB APN'ini kapsayan data kullanımları için geçerlidir.
 • Tarife kapsamında yer alan abonelerin yapacağı görüşmeler ve/veya gönderilecek SMS'leri ve/veya WAP veya diğer APN kullanımları, her bir GSM hattına tanımlanmış olan tarife seçeneğine ait bedel haricinde, mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Taahhütname süresinin sonunda BIS/BES hizmetinin iptal edilebilmesi için, Taahhütnamenin son ayında en geç hesap kesim tarihine kadar bu iptal bildiriminin yapılması gerekmektedir.
 • BES lisansı sadece kurumsal abonelerin kullanımına açık olacaktır.
 • BlackBerry Data Tarifesi kapsamında, Full BIS ve ya Full BES paketi müşterilere sunulmaktadır. Full BIS veya BES paketinin içeriğinde BlackBerry APN'i üzerinden kullanılabilecek sınırsız internet, BlackBerry Messenger (BBM), 10 POP3 e-posta entegrasyonu, Internet Erişimi hizmetleri bulunmaktadır.
 • Aboneler görüşmeleri ve/veya gönderilecek SMS'leri için seçmiş oldukları tarife üzerinden ücretlendirilecektir. İlgili tarife ücretlerine satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.
 • İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullanılan veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • BES lisans kullanımı ve kurulumu için gerekli olan diğer lisans (CAL ve benzeri) ücretleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Vodafone'dan temin edilen BlackBerry BIS/BES servisi, patent sahibi Research in Motion (RIM) firmasının http://www.rim.com/ adresli web sitesinde duyurduğu ülkelerde ve Vodafone'un veri dolaşım (roaming) anlaşmasının olduğu ülkelerde kullanılabilir ve bu ülkelerde gerçekleştirilecek data kullanımı, abonenin seçmiş olduğu tarife seçeneği bedeline ek olarak, mevcut data tarifesi üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.

Faturasız Vodafone BlackBerry® Internet Çözümü
 • Tarife fiyatları, cihaz üzerinden yurtiçinde gerçekleştirilen ve tüm APN'leri kapsayan data kullanımları için geçerlidir.
 • Bu paketin aboneleri aylık 29 TL karşılığında 1 GB Faturasız BlackBerry data kullanımı hakkı alırlar ve 1 ay içerisinde yapacakları 1 GB'a kadar kullanımlar için ücretlendirilmezler.
 • 1 ay içinde kullanılmayan data miktarı bir sonraki aya devretmez. 1GB'ın üzerindeki kullanımlar için her bir 10 MB'lık kullanım dilimi 0,69 TL olarak ücretlendirilir.
 • Bu tarifede ay içerisinde yapılan iptal işlemlerinde abone ücretini ödediği paket için abone olduğu tarihten itibaren 1 ayın sonuna kadar hizmetten yararlanmaya devam eder.
 • İlgili tarifenin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Tarife sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullanılan veri uluslararası roaming dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Internet kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri limitten düşer. Paket aşımında da yine alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri limitten düşer.
 • (*) Ücretlendirme Stop özelliği sayesinde, 100TL'nin üzerindeki kullanımlar ücretlendirilmez.

Faturasız BlackBerry Cihaz Kampanyasına Özgü Faturasız Vodafone BlackBerry® Internet Çözümü
 • Sadece Faturasız BlackBerry Cihaz Kampanyasına giren aboneler bu pakete abone olabilirler. Bu paketin aboneleri 6,9 TL karşılığında sadece Vodafone BlackBerry APN'i üzerinden sınırsız data kullanımı hakkı alırlar ve 1 ay içerisinde BlackBerry APN'i üzerinden yapacakları data kullanımları için ücretlendirilmezler. Diğer APN'ler üzerinden yapılacak data kullanımları standart data tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Tarife fiyatları, cihaz üzerinden yurtiçinde gerçekleştirilen ve sadece BB APN'ini kapsayan data kullanımları için geçerlidir.
 • Roaming ücretleri standart abonelik ücretlerine dahil değildir.
 • * Vodafone Blackberry APN'i üzerinden geçen trafiği içerir, diğer APN'ler üzerinden oluşacak data ve yurtdışı kullanımı hariçtir.
 • Paketin bağlantı hızı 3G altyapısında 7.2 Mbps'ye kadardır. Adil kullanım hakları 100MB'tır. Adil kullanım hakkına eriştikten sonra internet bağlantı hızları 96Kbps'ye kadar olacaktır
Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.