Aygaz Otogaz ve Mogaz Otogaz’dan her 50 TL’lik otogaz alımında 5 TL, toplamda 15 Tl indirim kazanmak Vodafone’la işte bu kadar kolay!

Yükleniyor

Aygaz Otogaz ve Mogaz Otogaz’dan toplamda 15 Tl indirim

Bu kampanya sona ermiştir.

Aygaz Otogaz ve Mogaz Otogaz’dan her 50 TL’lik otogaz alımında 5 TL, toplamda 15 Tl indirim kazanmak Vodafone’la işte bu kadar kolay

  • Kampanya kapsamında tüm Vodafone abonelerine her 50 TL’lik otogaz alımında 5 TL değerinde otogaz hediye edilecektir. Tek SMS gönderimiyle edinilen şifreyle maksimum 3 kez yararlanılabilir; toplamda 15 TL değerinde hediye otogaz kazanılabilir.
  • Kampanya, 20 Ekim-30 Kasım 2014 tarihleri arasında, anlaşmalı Aygaz ve Mogaz Otogaz istasyonlarında geçerlidir. Aboneler AYGAZ yazıp 6666’ya SMS göndererek ya da Vodafone Yanımda mobil uygulaması üzerinden aldıkları şifreleri Parolu istasyonlardaki kiosk ekranından tanımlayarak kullanmaları ya da Parolu olmayan istasyonlarda ise istasyon görevlisine söylemeleri gerekmektedir. Abonelere kampanya boyunca kullanacakları tek bir şifre gönderilecektir. 6666’ya gönderilen SMS’ler tüm vergiler dahil (KDV ve ÖİV) 0,40 TL ile ücretlendirilir. Kampanya stoklarla sınırlıdır, başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Aygaz ve Vodafone’da saklıdır.

Bu kampanyadan kimler yararlanabilir?
 

Sadece kurumsal faturalı M2M aboneleri yararlanabilir.

Kampanya ücretleri nedir?

Aylık “500 MB M2M Data + 48 Saat GSM Data Paketi” fiyatı 19,5 TL’dir. Kampanya dahilinde   satış fiyatı 9,5 TL’dir.

48 Saat GSM Data paketinin faydası nedir?

Paket dahilinde 500 MB M2M data paketiyle birlikte verilen 48 Saat GSM Data paketi data erişiminin olmadığı lokasyonlarda GSM ses hizmeti üzerinden üzerinden data iletişimi yapılabilmesini sağlamaktadır. Bu paket sadece veri iletişimi yapmak için kullanılabilir ve ses iletişimine kapalıdır.

Paketi’mdeki MB bittiğinde nasıl ücretlendirilirim?

Müşterilerimiz, aylık 500 MB M2M Data paketi kullanım miktarının aşılması durumunda her 1kB'lık kullanım  0,09 Kuruş olarak ücretlendirilir. Aylık 48 Saat M2M GSM data paketi kullanım miktarının aşılması durumunda her 1 Dakika'lık kullanım 0,21 Kuruş olarak ücretlendirilir.
 
Kurumsal tek fatura aboneleri bu hizmetten yararlanabilir mi?

Evet yararlanabilirler.
 

Kampanya kapsamında verilen data opsiyonları iptal edilebilir mi?

Hayır, bu kampanya kapsamında hatta tanımlanan data hakkı iptal edilemez; iptal edilirse abone kampanyadan çıkar  ve cezai bedel oluşur.

Cihaz taksit bedeli faturada hangi kalemde gözükecektir?

Kampanya kapsamında abonelerimizin tercih edecekleri Yeni Nesil Ödeme Cihazı için ilgili Vodafone Çözüm Ortağı’na ait aylık cihaz taksit bedeli taahhüt süresince “Tahsilatına Aracılık Edilen Bedel” olarak gözükecektir.

Kampanyaya giriş için genel kurallar nelerdir? (Kredi Kartsız kampanyaya dahil olması için kriterler)

-Satış sadece KSK'lar ve Vodafone Direkt Satış tarafından yapılabilir.

-Kampanyaya girecek GSM in Mernisi doğrulanmış olmalıdır.

-Kampanyaya girecek GSM yada müşteri numarası aşağıdaki listelerde yer almamalıdır.

- OKS Kara/Gri Liste

- Kredi Kartı Black Listesi

- Ceparan black listesi

-Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan alınacak izin belgesi

Kampanyaya katılmak için müşteri tarafından hangi evrakların imzalanması gerekmektedir?

Kampanyaya katılmak için Vodafone Tipi Abonelik Sözleşmesi, 24 aylık özel kampanya taahhütnamesi ve Vodafone Çözüm Ortağı’na ait sözleşmenin abonelerimiz tarafından ıslak imza ile imzalanması gerekmektedir.

Fiyata açılış vergileri dahil midir?

Hayır, kampanya fiyatına Simcard Bedeli, Yeni Tesis ÖİV, TK Ruhsat, ve TK Kullanım vergileri dahil değildir.

Kampanya kapsamında verilen data opsiyonları iptal edilebilir mi?

Hayır, bu kampanya kapsamında hatta tanımlanan data hakkı iptal edilemez; iptal edilirse abone kampanyadan çıkar ve cezai bedel oluşur.

Kampanyadan çıkış yapılır ise toplu süre ücretinin tamamı mı ödenir?

Taahhüt süresi dahilinde Kampanyadan çıkılır ise kalan aylar için taahhüt edilmiş olan toplam tutarın (cihaz bedeli ve Kampanyada kalınan süre boyunca aylık paket ücreti üzerinden Vodafone tarafından yapılan kampanyaya özel indirim) abonelerimizin ilk faturamızasına ceza bedeli olarak yansıtılacak ancak belirtilen cezai şart tutarı Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hiçbir zaman, taahhütnamenin fesih ya da sona erme tarihinden ilgili taahhütnamenin süresi sonuna kadar olan dönem için aboneler tarafından ilgili taahhütname uyarınca taahhüt edilmiş olması nedeniyle ödenmesi gereken toplam data tutarını aşmayacaktır. Cihaz bedelinin kalan taksitleri her durumda faturaya yansıyacaktır.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.