Vodafone Süper İnternet

Yükleniyor

Tüm çalışanlarınıza +5 TL'ye BlackBerry

Bu kampanya sona ermiştir.

Vodafone İş Ortağım "+5 TL BlackBerry" dönemini yeniden başlatıyor!

Artık sadece büyük şirket yöneticileri değil, Vodafone İş Ortağım'la şimdi tüm çalışanlar BlackBerry sahibi oluyor!

Vodafone İş Ortağım ya da Esnaf Avantaj tarifelerinden birine geçin, tercihinize göre BlackBerry® Curve™ 8520 sizin olsun. BlackBerry ile e-posta, internet ve Blackberry Messenger kullanmanın kolaylığını yaşayın.

Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Tüm çalışanlarınıza +5 TL’ye BlackBerry
Cihaz Modeli Abonelik Süresi Tarife Paketi BlackBerry Paketi Aylık Ek Cihaz Ödemesi
BlackBerry® Curve™ 8520 24 ay* 80 TL ve üstü tarifeler 3 ay ücretsiz 5 TL
BlackBerry® Curve™ 8520 24 ay* 55 TL ve 65 TL tarifeler 3 ay ücretsiz 15 TL
BlackBerry® Curve™ 8520 24 ay* 45 TL ve altı tarifeler 3 ay ücretsiz 20 TL
 • Yeni +5 TL'ye Blackberry 8520 Cihaz Kampanyası", İş Ortağım Mini, Mini Plus, Midi, Maxi, Süper, Süper Plus, Mega, Mega Plus tarifeleri ve Esnaf Avantaj Mini Heryöne+, Mini Süper, Midi, Her Yöne Ekstra ve Mega tarifeleri ile geçerlidir. Tarifeler kapsamında yapılması olası değişiklikler, "Yeni +5 TL'ye Blackberry 8520 Cihaz Kampanyası"na da yansıtılacaktır.
 • "Yeni +5 TL'ye Blackberry 8520 Cihaz Kampanyası" kapsamında İş Ortağım Mini, Mini Plus, Midi, Maxi, Süper, Süper Plus, Mega, Mega Plus veya Esnaf Avantaj Mini Heryöne+, Mini Süper, Midi, Her Yöne Ekstra ve Mega tarifelerinden birini, aşağıda belirtilen ilgili aylık cihaz ödemesi ile beraber 24 ay boyunca kullanmayı taahhüt eden, hatlarının aktivasyonu 15 Kasım 2011 veya sonrasında yapılan Vodafone aboneleri (numara taşıma veya yeni hat alımı yollarıyla) ilgili hatlarıyla; Blackberry 8520 modeline sahip olmaya ve taahhüt ettiği süre boyunca seçmiş olduğu tarife kullanımına hak kazanacaklardır.
 • Aylık cihaz ödemeleri:
  İş Ortağım Mini, Mini Plus, Midi, Maxi tarifeleri için aylık 20 TL,
  İş Ortağım Süper, Süper Plus tarifeleri için aylık 15 TL,
  İş Ortağım Mega, Mega Plus tarifeleri için aylık 5 TL,
  Esnaf Avantaj Mini Heryöne+, Mini Süper, Midi tarifeleri için aylık 20 TL,
  Esnaf Avantaj Her Yöne Ekstra tarifesi için aylık 15 TL,
 • Esnaf Avantaj Mega tarifesi için aylık 5 TL.
 • Kampanya seçeneğine ait bedel haricinde, ayrıca kampanyaya tabi hattın mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Numara taşınabilirliği ile Vodafone'a geçiş yapan aboneler, önceki operatörlerine ait en son faturalarının tüm vergiler dahil 40 TL veya üzeri olduğunu ibraz etmeleri durumunda kampanyaya dahil olabileceklerdir. Belirtilen kriterlere uymayan aboneler Blackberry 8520 modeli için 30 TL*12 : 360 TL değerindeki aylık taksit tutarını kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 ay boyunca ödeyerek dahil olabilirler.
 • Kampanya ile birlikte müşterilere 3 ay süreli ücretsiz BIS/BES data kullanımı verilecektir.
 • 3 ay süreli ücretsiz BIS/BES kullanım, cihaz üzerinden yurtiçinde gerçekleştirilen ve sadece BlackBerry APN'ini kapsayan data kullanımları için geçerlidir. Yurtdışında kullanılan veri uluslararası roaming dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Herhangi bir data aboneliği bulunmayan abonelerimiz, hali hazırda (2N) standart paket veya faturalı internet paketini kullanan abonelerimi 3N aboneliklerini başlatmaları durumunda 3N hızından faydalanabileceklerdir. Aboneliğini 3N'ye açtırmayan aboneler mevcut data altyapısını (2N/ Edge) kullanacaklardır.
 • 3 aylık ücretsiz data kullanımından sonra, BIS/BES data hizmeti aylık 16,90 TL olarak ücretlendirilecektir. (KDV ve ÖİV Dahil)
 • Müşteri BIS/BES hizmetini devam ettirmek istemezse Müşteri Hizmetleri üzerinden BIS/BES data kullanımını iptal ettirebilir.
 • Ay içerisinde yapılan iptal işlemlerinde abone ücretini ödediği paket için abone olduğu tarihten itibaren 30 günün sonuna kadar hizmetten yararlanmaya devam eder.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabilecektir, katılım her bir kurumsal müşteri için 50 GSM numarası ile, esnaf tarifelerindeki müşteriler için 5 adet hat ile sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamındaki hatlarda, kampanya dahilindeki tarifelerde aynı aylık cihaz bedeli olan tarifeler arasında tarife geçişi yapabilir.:
 • Kurumsal müşteriler için:
  - İş Ortağım Mini, Mini Plus, Midi, Maxi, Esnaf Avantaj Esnaf Avantaj Mini Heryöne+, Mini Süper, Midi tarifeleri arasında geçiş yapılabilir.
  - İş Ortağım Süper ve Süper Plus, Esnaf Avantaj Her Yöne Ekstra tarifeleri arasında geçiş yapılabilir.
  - İş Ortağım Mega ve Mega Plus, Esnaf Avantaj Mega tarifeleri arasında geçiş yapılabilir.
  Esnaf Avantaj tarifelerindeki bireysel müşteriler için:
  - Esnaf Avantaj Mini Heryöne+, Mini Süper, Midi tarifeleri arasında geçiş yapılabilir.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi veya kampanyada izin verilen tarife değişikliklerinin dışında bir tarife değişikliği yapılması durumlarında ceza bedeli; kampanya kapsamında yer alan cihazların tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ile verilen indirimlerin toplamından, kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedelerinin düşürülmesi ile hesaplanmaktadır.
 • Verilen indirim ile kast edilen bedel ilk üç aylık hediye BIS/BES lisans kullanımıdır. Abone kullanmış olduğu promosyon dönemi kadar ek ödeme yapacaktır. (aylık 16,90 TL). Blackberry 8520 cihazının son kullanıcı bedeli 519 TL'dir.
 • Yeni aboneliklerde veya mevcut durumda kampanya kapsamında kullanacağını taahhüt ettiği tarifeyi, kampanyaya katılmadan önce kullanmayan abonelerde; kampanyaya katılım tarihini takiben ilk fatura dönemine kadar olan süre gözönünde bulundurularak, yeni seçilen aylık paket ücreti (cihaz temlik bedeli hariç) bu süreye oranlanarak fatura edilecektir.
 • Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edeceklerdir.
 • Kampanya kapsamında paketler arasında geçiş yapılmayacaktır.
 • Abonelerin kampanya kapsamına dahil olabilmeler için taahhütname imzalamaları gerekmektedir.
 • Kampanya stoklardaki 2.000 adet cihaz ile sınırlıdır ve 09 Nisan 2012 tarihine kadar geçerlidir.
Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.