Yükleniyor

1'e 3 Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

Vodafone İş Ortağım Paketleri ile 3 alıp 1 ödeyin; daha çok kazanın

Mega/Mega Plus paketlerine 1 yılllık abonelikle 2 Mini Paket,
Süper/Süper Plus paketlerine 1 yıllık abonelikle 1 Mini Paket bizden size hediye

Vodafone İş Ortağım müşterisi olmak için Kurumsal Satış Kanallarımız ile hemen irtibata geçin.

Vodafone İş Ortağım Paketleri ile daha çok kazanın.

Siz de çalışanlarınıza mobil hat sağlayarak şirketinizin verimliliğini artırabilirsiniz. Vodafone İş Ortağım, tüm çalışanlarınızın mobil iletişim fırsatlarından faydalanabilmesi için 1'e 3 Kampanyası'nı sunuyor:

- Mega/Mega Plus paketlerine 1 yılllık abonelikle 2 Mini Paket,
- Süper/Süper Plus paketlerine 1 yıllık abonelikle 1 Mini Paket bizden size hediye

İş Ortağım Tarifeleri ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 • Vodafone kampanya koşullarını ve Kampanya kapsamındaki tarife/paket ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Bu kampanyadan abonelerin yararlanabilmeleri için, Referans Numara ile Ana Numaralarınaynı müşteri numarası altında olması gerekmektedir.
 • İş Ortağım Mega Paket veya Mega Plus Paket tarifelerine 12 ay taahhüt vererek kampanyaya katılan abonelere, Mega veya Mega Plus tarifesindeki bir hatta verilen bu taahhüt geçerli olduğu sürece, 2 adet aktivasyonu yeni yapılacak İş Ortağım Mini Paket tarifesindeki hat, faturalarına aylık paket ücretleri tutarları kadar indirim yansıtılarak verilecektir. Tarifelerin detayları www.vodafoneisortagim.com adresinde belirtilmiştir.
 • İş Ortağım Süper Paket veya Süper Plus Paket tarifelerine 12 ay taahhüt vererek kampanyaya katılan abonelere, Süper veya Süper Plus tarifesindeki bir hatta verilen bu taahhüt geçerli olduğu sürece, 1 adet aktivasyonu yeni yapılacak İş Ortağım Mini Paket tarifesindeki hat, faturalarına aylık paket ücretleri tutarları kadar indirim yansıtılarak verilecektir. Tarifelerin detayları www.vodafoneisortagim.com adresinde belirtilmiştir.
 • Taahhütname imza edildiği tarihte İş Ortağım Mini Paket tarifesinin aylık sabit ücreti ve dolayısıyla aboneye yansıtılacak indirim tutarı 15 TL’dir. Bu tarifenin aylık sabit ücretinde taahhüt süresi boyunca yaşanabilecek değişiklikler abonelere de yansıtılacaktır. Şüpheye mahal vermemek üzere, tarifede herhangi bir indirim gerçekleşecek olursa, aboneler her halükarda 15 TL tutarında indirim almaya devam etme hakkına sahiptirler.
 • Aktivasyonu yeni yapılacak Mini paketinin Hat Açılış vergileri müşteri tarafından karşılanacaktır.
 • “İş Ortağım 1’e 3 Kampanyası", İş Ortağım Süper, Süper Plus, Mega ve Mega Plus tarifeleri için geçerlidir. Tarifeler kapsamında yapılması olası değişiklikler, "İş Ortağım 1’e 3 Kampanyası"na da yansıtılacaktır; Belirtilen tarifelerin tüm özellikleri www.vodafoneisortagim.com adresinde yer almaktadır ve Kampanya kapsamındaki tarifelerde bu esaslar geçerli olacaktır. Vodafone’un, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabilecektir.
 • Kampanyaya katılım her bir kurumsal müşteri için 50 GSM numarası ile sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamındaki hatlarda, aşağıda belirtilen tarife geçişi kurallarına göre tarife geçişi yapılmasına izin verilmiştir:
 • Taahhüt verilen İş Ortağım Süper tarifesinden, İş Ortağım Süper Plus, Mega, Mega Plus tarifelerine geçiş yapılabilir. Bu durumda, aboneye verilen diğer hat için faturadaki İş Ortağım Mini Paket aylık paket ücreti indirimi devam edecektir.
 • Taahhüt verilen İş Ortağım Süper Plus tarifesinden, İş Ortağım Mega, Mega Plus tarifelerine geçiş yapılabilir. Bu durumda, aboneye verilen diğer hat için faturadaki İş Ortağım Mini Paket aylık paket ücreti indirimi devam edecektir.
 • Taahhüt verilen İş Ortağım Mega tarifesinden, İş Ortağım Mega Plus tarifesine geçiş yapılabilir. Bu durumda, aboneye verilen diğer iki hat için faturadaki İş Ortağım Mini Paket aylık paket ücreti indirimi devam edecektir.
 • Kampanya ile aboneye aylık paket ücretleri faturada indirim olarak verilmek üzere verilen İş Ortağım Mini Paket tarifesindeki hatlardan, İş Ortağım Mini Plus, Midi, Maxi, Süper, Süper Plus, Mega ve Mega Plus tarifelerine geçiş yapılabilir. Bu durumda, bu hatlar için faturalarına İş Ortağım Mini Paket’in aylık paket ücreti kadar indirim yansımaya devam edecektir.Kampanya girişinde, Vodafone ses hattının üzerinde kampanya dahilindeki tarifeler için ileri tarihli tarife geçiş talebi mevcut olması durumunda, söz konusu ileri tarihli tarife geçiş talebi olan aboneler de talep etmeleri halinde kampanya kapsamına dahil edilir ve kampanya kapsamındaki indirimi kampanya koşullarını sağladığı tarih itibariyle alır ve söz konusu indirim 11 fatura dönemi boyunca uygulanır.
 • Abone, taahhütname imza tarihinde her iki hattı için (Ana Numara ve Referans Numara) Kampanya koşullarını sağlamak amacıyla ileri tarihli tarife değişikliği talebinde bulunursa, abonenin Referans Numarasına tanımlanacak indirim uygun tarife değişikliğinin gerçekleştiği fatura döneminden başlamak üzere 11 fatura dönemi boyunca uygulanacaktır.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.