Vodafone Süper İnternet

Yükleniyor

Opera Mini 6.1

Daha iyi bir Cepten internet deneyimi için Opera Mini telefonunuzda

Servis Nedir?

Opera Mini cep telefonunuzdan internete erişiminizi sağlayan hızlı ve kompakt bir internet tarayıcısıdır.Size telefonunuzda hızlı ve rahat bir internet deneyimi yaşatır.

Facebook'taki arkadaşlarınızla irtibatta kalabilirsiniz, Google arama motorunu kullanabilirsiniz, yoldayken e-postalarınızı kontrol edebilirsiniz , gazete okuyabilirsiniz veya önceden hazırlanmış widget'ları kullanarak ilgilendiğiniz içeriklere kolay yoldan ulaşabilirsiniz.

Opera Mini Tarayıcısı'nın Avantajları:

  • Web sayfalarına telefonunuzdan hızlı ve rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.
  • Opera Mini tarayıcısı verileri sıkıştırdığı için, transfer edilen verinin boyutu %90'a kadar küçültülebilir. Bu sayede, cep telefonunuzdan web sayfalarına erişim çok daha hızlı olmaktadır.
  • Web sayfaları cep telefonunuzun ekran boyutuna uygun olarak adapte edilmektedir. Böylece, bir web sayfasını bütün olarak cep telefonunuzun ekranında görüntüleyebilirsiniz.
  • Yeni kullanıcı arayüzü ile birden fazla sayfayı aynı anda açabilirsiniz.
  • Şifre yönetimi ile kullanıcı adı ve şifrenizi istediğiniz web sayfası için kayıt edebilirsiniz.Böylece her girişiniz için tekrar yazmanız gerekmez.
  • Sayfa içerisinde arama yapabilirsiniz.İstediğiniz bir kelimeyi sayfadan çıkmanıza gerek kalmadan google'dan aratabilirsiniz.
  • Kopyala-Yapıştır özelliğini kullanabilirsiniz.
  • Vodafone live! portalına bağlanabilirsiniz.
Uyarı: Vodafone Markalı Opera Mini 5.0'ı ve 4.2 versiyonuna ek olarak Opera Mini 6.1 versiyonu abonelerimizin kullanımına sunulmuştur.

1. Adım: Cep telefonunuzda Vodafone live! ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir. Eğer daha önce bu ayarları yapmadıysanız live yazın 7048'e SMS gönderin.

2. Adım: Opera Mini'yi internetten cep telefonunuza indirmek için tıklayın.

3. Adım: m.opera.com adresinden telefonunuza uygun OperaMini internet tarayıcısını indirebilirsiniz.