VODAFONE VODEM. Süreli İnternet Paketleri!

İster Vodem’iniz ister tabletiniz için kısa süreli paketlerle internetiniz hep sizinle. Hem faturalı hem faturasız hatlarınız için kullanabilirsiniz

Süresini Bilen İnternet Paketleri

Paket Adı Saatlik Günlük Haftalık
Ücreti 1 TL 5 TL 12 TL
3636’ya Ücretsiz SMS ile Abonelik Kodu Abone Saatlik Vodemnet Abone Gunluk Vodemnet Abone Haftalik Vodemnet
Online Abonelik Satın Al Satın Al Satın Al

Faturasız Aylık İnternet Paketleri

Paket Adı Aylık 1 GB Aylık 4 GB
Ücreti 29 TL 39 TL
3636’ya Ücretsiz SMS ile Abonelik Kodu Abone 1GB Yeni Abone 4GB Yeni
Online Abonelik Satın Al Satın Al

Faturasız Aylık İnternet Paketleri

Paket Adı Standart Tarife
Ücreti 7,5 Kr/10 Kb
Fatura Stop 10 TL/Günlük
İnternet Paketlerini aşağıdaki İletişim Kanalları üzerinden satın alabilirsiniz.

1) Online Self Servis'e giriş yaparak "İnternet Paketleri" sekmesinden ihtiyacınıza uygun internet paketini seçebilirsiniz. 

2) Bilgisayarınızdan Vodem Yazılımı ile aşağıda seçmiş olduğunuz paketin kodunu yazıp 3636'ya ücretsiz SMS gönderebilirisiniz.

3) Vodafone Self Servis Hizmetleri, 7048'i arayabilirsiniz.

4) Vodafone Cep Merkezlerine giderek,

5) Vodafone Müşteri Hizmetleri, 0542 0 542 542 00 00' yi arayarak
Saatlik, günlük ve haftalık İnternet Paketleri

• Saatlik, günlük ve haftalık Vodemnet Paketlerinden tüm bireysel ve kurumsal faturalı aboneler faydalanabilir.

• Saatlik, Günlük ve Haftalık Mobil Internet (Vodemnet) Paketlerinin geçerlilik süreleri onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar. Tüm vergiler(KDV, ÖİV)dahil fiyatlar sırasıyla, 1 Saat boyunca 1 TL, 1 gün boyunca 5 TL ve 1 Hafta boyunca 12 TL'dir.

• Saatlik, Günlük ve Haftalık Vodemnet Paketlerinin bağlantı hızı 3G altyapısında 7.2 Mbps'ye kadardır.Adil kullanım hakları ise Saatlik için 100MB, Günlük için 500 MB ve haftalık için 1GB'dır. Adil kullanım haklarına eriştikten sonra internet bağlantı hızları 128Kbps'ye kadar olacaktır, Bu paketlerin süre sınırları dolana kadar yapılacak kullanımlar için ilave ücretlendirme yapılmaz.

• Paketinizdeki adil kullanım hakkına eriştikten sonra hızınızı yükseltmek için yeni bir paket almanız gerekmektedir.Bu paketi kullanmaya başlamadan önce internet bağlantısını keserek yeni bir bağlantı kurunuz.Hızınız , kurmuş olduğunuz yeni bağlantı ile birlikte devreye girecektir.

• Paketlerin süre sınırları dolduğunda başka bir paket aboneliği yoksa, standart internet tarifesinden ücretlendirilerek internet bağlantısı devam eder.

Faturasız Aylık 1GB ve 4 GB

• Aylık Mobil Internet (Vodemnet) Paketlerinden tüm bireysel ve kurumsal aboneler faydalanabilir.

• Aboneler bu tarifeyi 3G networkunde kullanmaları durumunda 7.2 Mbps ye kadar hız ile hizmet verilir.

• Aylık 1GB ve 4GB paketlerindeki hız için adil kullanım hakkı 6.2 GB'tır.

• Adil kullanım miktarına ulaşılması durumunda; aboneler söz konusu limite ulaşılmasından itibaren paketin son gününe kadar (paket alındığı gün tanımlanır ve 1 ay boyunca geçerli olur) 128 kbps'ye kadar olan hız ile faydalanabilirler.

• Faturasız Aylık Mobil İnternet (Vodemnet) paketlerini (1GB/4GB) kullanan aboneler paket dönemi içerisinde yapacakları data kullanımlardan dolayı en fazla 100 TL ücret ödeyebileceklerdir.

• Aylık paket aboneleri adil kullanım miktarını doldurduktan sonra Saatlik, Günlük veya Haftalık Mobil Internet (Vodemnet) Paketlerinden birini satın alarak kullanım hızını arttırma şansına sahiptirler. Saatlik, Günlük veya Haftalık paketler alındığı zaman; bu paketlerin ücretleri paket aşımında uygulanacak maksimum 100 TL data ücreti hesabında dikkate alınmaz.

• Paketinizdeki adil kullanım hakkına eriştikten sonra hızınızı yükseltmek için yeni bir paket almanız gerekmektedir. Bu paketi kullanmaya başlamadan önce internet bağlantısını keserek yeni bir bağlantı kurunuz. Hızınız , kurmuş olduğunuz yeni bağlantı ile birlikte devreye girecektir.

• Aylık verilen data kullanım miktarının aşılması durumunda ve Sattlik/Günlük/Haftalık Mobil İnternet (Vodemnet) Paketi alınmaması durumunda her 10MB'lık kullanım için 50 Kuruş olarak ücretlendirilir.

• Fatursasız Aylık Mobil İnternet (Vodemnet) paketlerinde ay içinde kullanılmayan MB/GB miktarı bir sonraki aya devretmez.

• Faturasız Aylık Mobil İnternet (Vodemnet) paketleri iptal edilmediği sürece, devam eden aylarda abone hesabında yeterli bakiye bulunduğu ilk tarihte paketin tekrar etmesi esastır. Bu sebeple abone; söz konusu yenileme işlemini iptal etmek isterse, bu talebini bir önceki paket geçerlilik döneminde iletmelidir. Abone iptal talebini iletmesinin ardından içinde bulunduğu paket dönemi sonuna kadar himzetten yararlanmaya devam eder.

• Abonenin kazandığı aylık veri kullanımı üçüncü şahıslara transfer edilemez Standart Tarife

• Standart internet tarifesi ile 3G altyapısında 1,0 Mbps'ye kadar hız ile hizmet verilir. İlgili tarifede adil kullanım hakkı 250 MB'tır.Adil kullanım hakkına ulaşılması durumunda fatura dönemi sonuna kadar 128 Kbps'ye kadar olan hız ile internete bağlanılabilir.

• Fatura Stop özelliğiyle faturaların aşırı yükselmesinin önüne geçiliyor. Bu uygulama ile standart tarife kullandığınızda faturasız hatlar için günlük (saat 23.59.59) maksimum 5 TL üstü kullanımları için ücretlendirilmeyerek limitsiz kullanım imkanından faydalanabilirsiniz.

• Paketinizdeki adil kullanım hakkına eriştikten sonra hızınızı yükseltmek için yeni bir paket almanız gerekmektedir.Bu paketi kullanmaya başlamadan önce internet bağlantısını keserek yeni bir bağlantı kurunuz. Hızınız, kurmuş olduğunuz yeni bağlantı ile birlikte devreye girecektir.
Sıkça Sorulan Sorular için tıklayın.