Vodafone Süper İnternet

Yükleniyor

Vodem'e Avantajlı Konuşma Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

Herkes bilgisayardan internete dilediğince bağlansın diye faturalı ve faturasız Vodemnet paketleri Vodem hediyeli!

Kim demiş 3G'nin nimetlerinden faydalanmak için cep telefonu şart diye? Vodafone ile geniş düşünün. Şimdi Vodem'lerle yani Vodafone Mobil Modem'lerle dilediğiniz zaman, istediğiniz yerde bilgisayarınızla internete bağlanabilir, süper hızlı internetin keyfini özgürce yaşayabilirsiniz.

Vodem cihazları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Vodem'e Avantajlı Konuşma Kampanyası
Vodem'inizle Süper İnternetin keyfini çıkarırken, Vodafone faturalı tarifeniz de artık süper indirimli!

Aylık 1 GB veya 4 GB Vodemnet paketlerinden birine 18 ay abone olun; kampanya kapsamındaki tarifelere ayda 15 TL daha az ödeme fırsatını yakalayın. Üstelik Vodem'iniz Vodafone'dan size hediye!
Cep Avantaj Tarifeleri Cep Kamu Tarifeleri
Cep Avantaj Midi Cep Kamu 40
Cep Avantaj Vodafone ' lularla Cep Kamu 1000 Maxi
Cep Avantaj Her Yöne
Cep Avantaj Her Yöne Ekstra
Cep Avantaj Her Yöne+
Red
Red+
Vodem'e Avantajlı Konuşma Kampanyası
 • Vodafone kampanya koşullarını ve Kampanya kapsamındaki tarife/paket ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında Aylık 1GB ve/veya 4GB opsiyonlarından birisine 18 ay taahhüt veren müşterilere 1 adet Vodem ücretsiz olarak verilecektir. Ücretsiz olarak verilen Vodem marka ve modeli stoklardaki duruma göre değişiklik gösterebilir.
 • Bu kampanyadan abonelerin yararlanabilmeleri için, Vodem kampanyasına tanımlanacak hat ile kampanya dahilindeki ses tarifelerinden birini kullanan ses hattının aynı müşteri numarası altında olması gerekmektedir.
 • Kampanya girişinde abonelerin Ses tarifesini kullanacakları farklı bir faturalı hatta(referans numarası) daha sahip olmaları gerekmektedir. Müşteriler taahhüt vererek kampanyaya katıldıkları Vodem hattının (ana numara) dışında yeni veya mevcut faturalı hatlarından herhangi birini ses hattında kullanmak üzere seçebilirler.
 • İndirim verilecek ses hattı için tanımlanacak olan GSM hattı ve kampanya girişi yapılan Vodem hattı bu kampanya kapsamında sadece bir kez kullanılabilir. Ve Aynı müşteri numarasına ait faturalı bireysel abone, farklı Ana Numara ve Referans Numaralarına tanımlanmak üzere 1 kez bu kampanyaya katılabilir
 • Abone ses hattı için kampanya süresi boyunca fatura donem değişikliği yaparsa; değişiklik yaparak dahil olduğu fatura dönemine ilişkin tutarın faturası oluşturulur. Bu tutar KDV, ÖİV dahil 15 TL nin altında ise Kampanya kapsamında sağlanan KDV ÖİV dahil 15 TL tutarındaki indirim sadece fatura tutarı kadar sağlanır ve geriye kalan indirim miktarı bir sonraki aya devretmez.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.
 • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda VF A.Ş. herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanyaya katılım sadece Vodafone Mağazalarınden ve Vodafone tabelasına sahip alt bayilerden gerçekleştirilecektir.
 • Vodafone vodem hattının üzerinde kampanya dahilindeki tarifeler/mobil internet paketleri için ileri tarihli tarife geçiş talebi mevcut olması durumunda, söz konusu ileri tarihli tarife/mobil internet paketi geçiş talebi olan aboneler de talep etmeleri halinde kampanya kapsamına dahil edilir ve "Vodeme Avantajlı Konuşma" kampanyasına giriş yapmasına izin verilir. Kampanya konusu haklar abonenin kampanya kapsamına dahil edilmesi anında tanındığı için; ilgili tarife/mobil internet paketi değişikliği gerçekleşmeden ve/veya gerçekleştikten sonra kampanyadan çıkış yaparsa mevcut ceza koşulları uygulanır. Uygulanacak ceza, abonenin refarans numarasına kampanya kapsamındaki indirimin tanımlanıp tanımlanmadığına gore değişiklik gösterir.
 • Kampanya girişinde, Vodafone ses hattının üzerinde kampanya dahilindeki tarifeler için ileri tarihli tarife geçiş talebi mevcut olması durumunda, söz konusu ileri tarihli tarife geçiş talebi olan aboneler de talep etmeleri halinde kampanya kapsamına dahil edilir ve kampanya kapsamındaki indirimi kampanya koşullarını sağladığı tarih itibariyle alır ve söz konusu indirim 17 fatura dönemi boyunca uygulanır.
 • Abone, taahhütname imza tarihinde her iki hattı için (Ana Numara ve Referans Numara) Kampanya koşullarını sağlamak amacıyla ileri tarihli tarife değişikliği talebinde bulunursa, abonenin Referans Numarasına tanımlanacak indirim uygun tarife değişikliğinin gerçekleştiği fatura döneminden başlamak üzere 18 fatura dönemi boyunca uygulanacaktır.
 • Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamındaki tüm tarife ve mobil internet paketleri(vodemnet) için geçerli olan tüm esaslar Faturalı Vodeme Avantajlı Konuşma Kampanyaları içerisinde yeralan tüm tarife ve mobil internet yani Vodemnet paketleri içinde geçerlidir.
 • Vodafone Süper Hızlı Mobil Internet hizmetinden faydalanmanız için 3G yazıp 3636'ya göndererek 3G aboneliğini başlatmış olmanız ve Vodafone 3G kapsaması içerisinde olmanız gerekmektedir. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 • İlgili kampanya bireysel faturalı aboneliklere açıktır.
 • İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.
 • İlgili fatura dönemi içerisinde Aylık Vodemnet paketleri - 1 GB ve 4 GB Vodemnet paket dahilinde kullanılmayan kapasite bir sonraki aya devretmez.
 • Faturalı Vodem Kampanya portföyündeki cihazlar Vodafone SIM kartlarıyla sorunsuz çalışmaktadır. Diğer operatörlerin kartlarıyla kullanabilmek için manuel ayar yapılması gerekmektedir.
 • Aboneler , vodem kullandıkları hatla taahhüt süreleri boyunca bir kere üst pakete (1GB Vodemnet paketten 4 GB Vodemnet pakete) bir kere de kampanyaya ilk girişlerinde seçtikleri pakete geri dönme hakkına sahiptirler. Aboneler yeni seçtikleri paketi dönem sonu itibariyle kullanmaya başlayacak olup, yeni dönem itibariyle seçtikleri pakete göre ücretlendirileceklerdir.
 • Vodem kullandıkları hatla Paket değiştiren aboneler üst/alt pakete geçtiklerinde yeni cihaz talebinde bulunamazlar.
 • Abone vodem hattına ait numaraya tanımlanmış olan data paketini ilk fatura dönemi bitmeden değiştiremez.
 • Abone vodem hattına ait numaraya tanımlanmış olan data paketini bir fatura dönemi içerisinde bir kere değiştirebilir.
 • Yurt dışı kullanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.
 • Kampanya 31 Aralık 2012'e kadar geçerlidir.
 • Kampanya taahütnamesini indirmek için tıklayın.