Süper tabletler tarifenize ek +35 TL'den başlayan fiyatlarla iPad 2

Yükleniyor

Red'e Tablet Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

iPad2 Tarifenize ek 35 TL’den başlayan fiyatlarla...

24 ay boyunca Red tarifelerinden birini kullanma sözü veren Vodafone aboneleri, 35 TL'den başlayan ek ödemelerle iPad 2 sahibi olabiliyorlar. Üstelik, iPad 2'lerde interneti kullanabilecekleri hatlarında Aylık iPad Maxi Paketi (4 GB) için 29 TL yerine sadece 5 TL !

Red'e Tablet Kampanyası
Model Red Mini Red Red+
iPad 2 32GB +55 +45 +35
iPad 2 64GB +65 +55 +45
Abonelik Süresi 24 ay
Aylık iPad Maxi Paketi 4GB

29 TL


5 TL

 • Kampanya taahhüt süresi 24 aydır.
 • Bu kampanyadan yararlanmak için, abonenin aynı müşteri numarası altında bir ses ve bir data hattı olması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsaminda ses hatlarıyla (Ana Numara) 24 ay süresince Red Mini, Red, Red + tarifelerinden birini kullanmayı taahhüt eden aboneler her bir tarife ve her bir cihaz için ayrı ayrı belirlenmiş aylık ek ödemeler karşılığında iPad 2 32GB veya iPad 2 64GB tablet sahibi olabileceklerdir. Bununla birlikte kampanyaya giriş yapan abonelerin aynı müşteri numarası altında, üzerinde Aylık iPad Maxi (Aylık 4GB iPad) Paketi olan farklı bir faturalı data hattı (Referans Numara) olması gerekmektedir. Bu aboneler Referans Numara’nın kampanya girişini takip eden ilk fatura döneminden itibaren Aylık iPad Maxi (Aylık 4GB iPad) Paketi için 29 TL yerine 5 TL üzerinden ücretlendirileceklerdir.
 • Kampanyaya girişte abonenin Referans Numara’sı üzerinde Aylık 4GB iPad paketinin tanımlı olması gerekmektedir; bununla birlikte bu hattın sadece data’ya açık, ses’e kapalı olması gerekmektedir. Aksi takdirde abone kampanyaya giriş yapamayacaktır.
 • Abonelerin bu kampanyadan yararlanabilmeleri için, kampanyaya tanımlanacak Ana Numara ile Referans Numara’nın aynı müşteri numarası altında olması gerekmektedir. Bu iki hat aynı olamaz.
 • Kampanya kapsamında abonelerin seçmiş oldukları paketlerde yer alan tarifelerin ve opsiyonların özellikleri ve esasları mevcut tarife ve opsiyon özellikleriyle aynıdır; tarife ve opsiyon detaylarına vodafone.com.tr sayfasından erişilebilir.
 • Kampanya kapsamında tarifeye giriş yalnızca anlık olacaktır. Abonelerin üzerinde ileri tarihli paket değişikliği varsa fakat aboneler kampanyaya bu ileri tarihli paket ile giriş yapmak istiyorsa, aboneler ancak ileri tarihli paket değişiklikleri tamamlandıktan sonra kampanyaya giriş yapabilirler. Mevcut tarifesinin şartları ile kampanyaya girmek isterse ileri tarihli tarife değişikliği iptal edilmelidir. Kampanyaya giriş ise anlık olarak gerçekleşir.
 • Abonenin tarife kapsamında kazandığı dakikalar, SMS’ler ve veri üçüncü şahıslara transfer edilemez; kullanılmayan dakika, SMS ve veri bir sonraki aya devretmez.
 • İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik ücretleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Yurtdışı kullanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.
 • Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, Ana Numara’larında aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir.
 • Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, Referans Numara’larında aylık paket kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir.
 • Abonelerin ses hatlarında kampanyada geçerli tarifeler arasında üst tarifeye geçiş yapmalarına izin verilmektedir. Aboneler sadece kampanyaya giriş yaptıkları Red paketine göre daha üst bedelli Red paketlerine geçiş yapabilirler ve daha sonra eski paketlerine geri dönebilirler. Aboneler üst pakete geçtiklerinde aldıkları indirim miktarı değişmez, kampanyaya giriş yaptıklarında hakettikleri indirim miktarı tüm kampanya süreleri boyunca geçerli olur.
 • Ana Numara’nın kampanyası aktif oldugu ve Referans Numara kampanya kapsamında belirlenen iPad Aylık Maxi Paketi’nde ve GDAT001 Paketi’nde yer aldığı sürece Referans Numara’ya indirim verilmeye devam edilecektir; bu indirim sadece kampanya kapsamındaki koşullar geçerli olduğu sürece devam edecektir. Referans Numara devir, şebeke içi geçiş, mnp port out, dondurma, başka bir kampanyaya katılım ve iptal işlemlerini yaparsa indirimi tekrar geri verilmemek üzere iptal edilecektir.
 • Abone Ana Numara’sı kampanyaya dahil olduğu sürece bu hattıyla başka bir kampanyadan yararlanamaz; başka bir kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin öncelikle kampanyadan çıkış işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Abone Referans Numara’sı ile başka bir kampanyadan yararlanmak isterse referans numarasına alacağı indirim iptal edilecektir.
 • Bir GSM numarası (Ana Numara ve Referans Numara) sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.
 • Bireysel müşteri numarasına bağlı sadece 1 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
 • Aynı müşteri numarasındaki faturalı bireysel abone, bu kampanyadan bir kez yararlanabilir.
 • Ana Numara için hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanya kapsamındaki tarifeler dışında bir tarifeye geçilmesi, kullanım aboneliğinin iptal edilmesi durumunda aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.
 • Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve son 8 aylık faturaları toplamı en az 350 TL olup faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriterleri sağlamayan aboneler taahhüt ettikleri ilk 12 aylık tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler.
 • Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Bu tutara ayrıca Ses hattında seçmiş olduğu Red tarifesi üzerinden verilmiş indirimler de eklenecektir. Kampanyadan kredi kartlı olarak yararlanacak aboneler için abone kampanyadan ilk 12 ay içerisinde çıkmışsa 12 aya kadarki dönemde hesaplanan cezai şart avans olarak abonenin faturasına yansıtılacak ve bu tutar bankadan tahsil edilecektir, geri kalan 12 aya ait cezai tutar ise abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacaktır. Kredi kartsız yararlanan abonelerde cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tamamı tahsil edilecektir.
 • Kampanyadan kredi kartıyla yararlanacak müşteriler sadece anlaşmalı bankaların kredi kartıyla kampanyaya dahil olabileceklerdir. Aboneler kampanyadan Garanti Bankası, Yapı ve Kredi Bankası ve Akbank kredi kartı kullanıcıları yararlanabilir. Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Teb World Card, Şekerbank Bonus Card, Akbank Axess Card, Akbank Carrefour Axess Card, Akbank Citi Axess Card, Akbank Fish Card, Flexi ve Akbank Wings Card'ları ile kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, Ana Numara’ya tanımlı aylık tarife (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir. Bununla birlikte Referans Numara’ya tanımlı Aylık iPad Maxi paketi kullanımı da aboneler aksini belirtmedikçe güncel indirimsiz fiyat üzerinden devam edecektir.
 • Kampanyaya Red tarifelerini seçerek katılan bireysel aboneler Vodafone Red ayrıcalıklar dünyasından yararlanmaya hak kazanır. Vodafone Red dünyasına bireysel aboneler katılabilir. Red’e katılan aboneler redvodafone.com’da yer alan Vodafone Red dünyasına ait bütün koşulları kabul etmiş sayılırlar.
 • Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkının saklı tutar.
 • Red tarifeleri ve/veya Aylık iPad Maksi üzerinden yapılan indirimler kampanya süresince geçerli olup, taahhüt süresinin sonunda abone kullandığı tarifenin/paketin güncel indirimsiz fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Data hattında Aylık iPad Maxi Paketi üzerinden yapılan indirimler, abonenin ses hattındaki taahhütü devam ettiği sürece geçerlidir; ses hattındaki taahhüt sonlandığında veya abone data hattındaki paketini değiştirdiğinde abonenin data hattındaki indirimi sonlanır.
 • Vodafone Süper Hızlı Mobil Internet hizmetinden faydalanmanız için 3G yazıp 3636'ya göndererek 3G aboneliğini başlatmış olmanız ve Vodafone 3G kapsaması içerisinde olmanız gerekmektedir. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 • Cihazların kampanyasız satışı yapılabilir.
 • Yabancı uyruklu aboneler kampanyadan yararlanamazlar.
 • Bir abone aynı anda sadece 1 kampanyadan yararlanabilir (dolayısı ile bu kampanyaya dahil olan aboneler MNP kampanyasından yararlanamazlar.)
 • Kampanya sonlanma tarihi 31.03.2014’tür.
 • Taahhütname için tıklayın.
Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.