Yükleniyor

100 MB Hediye Mobil İnternet Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

Fırsatı kaçırdığınız için üzülmeyin!
Vodafone Faturasız’da size özel kazandıran fırsatlarınızı öğrenmek için tek yapmanız gereken KAZAN yazıp 4455’e ücretsiz göndermek!

Vodafone’dan 100 MB Hediye Mobil İnternet" Kampanyası ile İnternete girmek serbest!

Vodafone’la internete girmek artık serbest! İnternette haberlere, trafik bilgilerine, spor dünyasından son haberlere, arama motorlarına ulaşmak, eğlenceyi yakalamak ve sosyalleşmek Vodafone’la artık daha kolay. 100MB hediyenizle, ihtiyaçlarınıza Vodafone’la ulaşabilir, internette özgürce dolaşabilirsiniz. Herkese her zaman Süper İnternet.

Tüm bireysel Vodafone aboneleri ihtiyaçlarına yönelik kullanmak istedikleri linke ait parametreyi yazıp 3785’e ücretsiz SMS göndererek kampanyadan faydalanmaya başlayabilir. Kampanyaya ilk katılımınızda, Vodafone’dan 100 MB promosyon internet hattınıza tanımlanacak ve onay SMS’inin ardından promosyonlarınızı kullanmaya başlayabileceksiniz. Kampanyaya katılımında 3G servisiniz açık değil ise, kampanya kapsamında açılacaktır.

Tüm bireysel Vodafone abonelerine kampanyaya ilk katılımlarında 1 hafta geçerli olmak üzere 100 MB promosyon data hediye edilecektir. Promosyon süresinin sona ermesi ya da promosyon dataların bitmesi durumunda abone varsa mevcut paketinden yok ise Standart İnternet Tarifesi’nden ücretlendirilir.

 • Vodafone "100 MB Hediye Mobil İnternet" kampanyasından bireysel faturalı ve faturasız Vodafone aboneleri yararlanabilmektedir.
 • Aboneler kampanyaya ilk katılımlarında 1 hafta geçerli olacak 100 MB promosyon data hediye edilecektir. Promosyon süresinin sona ermesi ya da promosyon dataların bitmesi durumunda abone varsa mevcut paketinden yok ise Standart İnternet Tarifesi’nden ücretlendirilir.
 • Kampanya dahilindeki linklerden faydalanmak için istenilen servisin SMS metni 3785’e ücretsiz olarak gönderilir.

  ULASIM -> 3785
  ARA ->3785
  EGLENCE -> 3785
  SOSYAL -> 3785
  SPOR -> 3785
  HABER -> 3785
 • 2 Ekim – 2 Kasım 2012 tarihleri arasında SMS ile kampanyaya ilk kez katılan Vodafone abonelerine 1 hafta süresince geçerli olacak 100 MB promosyon data hediye edilecektir. Promosyon data kullanımı onay SMS inin gelmesi ile başlar.
 • Promosyon kapsamında verilen data bittiğinde müşteriye SMS ile bilgi verilir.Promosyon kapsamında verilen 100 MB sonrası abone varsa mevcut paketinden yok ise Standart İnternet tarifesinden ücretlendirilir.
 • Kampanyaya katılan abonelerin 3G servisleri açık değil ise kampanya kapsamında açılacaktır.
 • Kampanyaya katılım için gönderilecek SMS ücretsizdir.
 • 1 Hafta içerisinde kullanılmayan promosyon data 1 hafta sonunda otomatik olarak silinir ve devretmez.
 • Abone 3G abonesi ise ve cep telefonu 3G destekliyorsa 3G hızında, 3G abonesi değilse 2G/Edge hızında faydalanabilir. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir .Mobil Internet kullanabilmek için internet ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir.
 • Bu kampanya kapsamında kampanya ya katılım için taahütname veya kampanya çıkışında cezai şart uygulanmamaktadır.
Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.