Vodafone Roaming

Yükleniyor

Yurtdışı Hizmetleri

Yurtdışında Vodafone'lular çok avantajlı! Artık Vodafone'lular yurtdışında sadece avantajlı fiyatlar ile görüşmüyor, aynı zamanda yenilikçi servislerle rahat bir yurtdışı deneyimi yaşıyor.

  • Hattın Yurtdışında Kullanıma Açılması
    Vodafone müşterileri hem Türkiye'de hem de yurtdışında hatlarını yurtdışında kullanıma kendileri açabilmektedirler. Vodafone'lular hatlarını görüşmeye açmayı unutup yurtdışına gittiklerinde *121# yazıp arama tuşuna basarak yurtdışında kullanımlarını başlatabilirler.

  • "Yurtdışında Vodafone Müşteri Hizmetleri Sizi Arasın
    Vodafone'lular yurtdışından Vodafone müşteri hizmetleri ile rahat rahat ve uzunca görüşebilmek için bir mesaj atıp Müşteri Hizmetleri'ne kendisini faydalanabilir. İspanya, Yunanistan, İngiltere, Fransa, İtalya, Malta, Portekiz, Çek Cumhuriyeti, Romanya ve Hollanda'da bulunan abonelerimiz "KIRMIZI" yazıp 00905427048000'ye 80 Kr'a bir SMS mesajı attıklarında Vodafone müşteri hizmetlerinden aranacak ve yapacakları bu görüşme ücretlendirilmeyeceklerdir.

  • Yurtdışında "Müşteri Hizmetleri" Önceliği
    Yurtdışındaki tüm müşterilerimiz Vodafone Müşteri Hizmetlerini aradıklarında otomatik yanıtlama sisteminde sıra beklemezler, hemen müsait olan ilk Müşteri Temsilcisine aktarılırlar.


  • Yurtdışı Hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi için yardım videomuzu izleyin!