Vodafone Hakkında

Vodafone Türkiye Vodafone Türkiye

Vodafone Türkiye

Dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Vodafone Grubu, ses, mesajlaşma, veri ve sabit iletişimi kapsayan bir dizi hizmet sunmaktadır. 25 ülkede mobil operasyonu bulunan Grup, ek 49 ülkede mobil şebekelerle işbirliği yapmakta, 18 pazarda da sabit genişbant operasyonuna sahip bulunmaktadır. Vodafone Grubu, 31 Aralık 2017 itibariyle, Hindistan ile birlikte Vodafone’un ortaklıkları ve iştiraklerine ait müşteriler de dahil olmak üzere 529,1 milyon mobil müşteriye ve 19,3 milyon sabit genişbant müşterisine hizmet vermektedir. Ayrıntılı bilgi için www.vodafone.com adresi ziyaret edilebilir.

Detaylı Bilgi
Vodafone Group Vodafone Group

Vodafone Group

Dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Vodafone Grubu, ses, mesajlaşma, veri ve sabit iletişimi kapsayan bir dizi hizmet sunmaktadır. 26 ülkede mobil operasyonu bulunan Grup, ek 48 ülkede mobil şebekelerle işbirliği yapmakta, 19 pazarda da sabit genişbant operasyonuna sahip bulunmaktadır. Vodafone Grubu, 30 Eylül 2017 itibariyle, Hindistan ile birlikte Vodafone’un ortaklıkları ve iştiraklerine ait müşteriler de dahil olmak üzere 522,8 milyon mobil müşteriye ve 18,8 milyon sabit genişbant müşterisine hizmet vermektedir. Ayrıntılı bilgi için www.vodafone.com adresi ziyaret edilebilir.

Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik

Mobil teknolojilerin dönüştürücü etkisini sürdürülebilir bir gelecek sunmak için kullanma vizyonumuzla sürdürülebilirlik faaliyetlerimizi yürütüyoruz.


Detaylı Bilgi
Kurumsal Sorumluluk Kurumsal Sorumluluk

Kurumsal Sorumluluk

Daha fazla bilgi almak mı istiyorsun ? Öyleyse, yakın zamanda katılacağımız etkinlkiklerle standımıza mutlaka uğra!Detaylı Bilgi