Vodafone Hakkında

  
Şirketimiz

Vodafone Türkiye

Gelirler bakımından dünyanın en büyük uluslararası mobil iletişim şirketlerinden biri olan Vodafone Grubu’nun bünyesinde yer alan Vodafone Türkiye, 30 Haziran 2017 itibariyle hizmet sunduğu 22,8 milyon abonesiyle Türkiye’nin ikinci büyük mobil iletişim şirketidir.

Detaylı Bilgi
Vodafone Group

Vodafone Group

Dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Vodafone Grubu, ses, mesajlaşma, veri ve sabit iletişimi kapsayan bir dizi hizmet sunmaktadır. 26 ülkede mobil operasyonu bulunan Grup, ek 49 ülkede mobil şebekelerle işbirliği yapmakta, 17 pazarda da sabit genişbant operasyonuna sahip bulunmaktadır. Vodafone Grubu, 30 Haziran 2017 itibariyle, Hindistan ile birlikte Vodafone’un ortaklıkları ve iştiraklerine ait müşteriler de dahil olmak üzere 523,5 milyon mobil müşteriye ve 18,5 milyon sabit genişbant müşterisine hizmet vermektedir. Ayrıntılı bilgi için www.vodafone.com adresi ziyaret edilebilir.

Detaylı Bilgi
Sürdürülebilirlik Raporu

Sürdürülebilirlik

Mobil teknolojilerin dönüştürücü etkisini sürdürülebilir bir gelecek sunmak için kullanma vizyonumuzla sürdürülebilirlik faaliyetlerimizi yürütüyoruz.

Detaylı Bilgi
Türkiye Vodafone Vakfı

Türkiye Vodafone Vakfı

Türkiye'de de toplumun ve çevrenin korunması, toplumsal refah düzeyinin artırılması ve sürdürülebilir kılınması , Türkiye'nin bilgi toplumuna dönüşmesi için Türkiye Vodafone Vakfını kurmuştur.

Detaylı Bilgi
Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.