Faturasız Spotify Paketleri


30 milyon şarkı ile müziğiniz her an cebinizde! Sevdiğiniz şarkıları cepten doya doya dinleyin diye dünya devi Spotify üyeliği Türkiye’de İLK KEZ Vodafone Spotify Paketi’nde!

Vodafone’lu faturasızlar her an heryerden müzik keyfine doyuyor! Çünkü, dünyanin lider müzik uygulaması Spotify ile 30 milyon şarkı cebinize geliyor!

Üstelik, Faturasız Spotify Ek Paketleri'yle tarifenize ek 500MB internet ve Spotify Premium üyeliği ayda 4.90TL'den başlayan fiyatlara!

Siz de şimdi size en uygun Spotify’lı tarife veya pakete gelin, hem uygun fiyata internette dolaşın, hem de her an her yerde 30 milyon şarkı cebinize gelsin!

Faturasız Spotify Ek Paketleri

Esnek Paket İçerik Ücret Nasıl Alırım? Kimler Alabilir?
Faturasız Esnek Spotify Paketi 500 MB İnternet + 1 aylık Spotify Premium Üyeliği 4.90 ESNEK SPOTIFY yaz, 7000’e gönder! Aşağıdaki Faturasız Esnek Tarifelerdeysen, tarifeni Spotify ile esnetebilirsin.

Esnek XS, Esnek S, Esnek M, Yeni Esnek 1GB, Yeni Esnek 2GB, Esnek 1GB, Esnek 2GB, Esnek, Yeni Esnek, Esnek Mega Üçlü, Esnek Super, Esnek Fırsat 2GB, Esnek Süper 2GB, Esnek Süper 3GB
Faturasız Spotify Paketi 500 MB İnternet + 1 aylık Spotify Premium Üyeliği 12 SPOTIFY500 yaz, 7000e gönder! Esnek tarifede değilim ama ben de faturasız bir hatta sahibim diyorsan Faturasız Spotify Paketlerini alabilirsin.
Faturasız Esnek Spotify Paketi
İçerik 500 MB İnternet + 1 aylık Spotify Premium Üyeliği
Ücret 4.90
Nasıl Alırım? ESNEK SPOTIFY yaz, 7000’e gönder!
Kimler Alabilir? Aşağıdaki Faturasız Esnek Tarifelerdeysen, tarifeni Spotify ile esnetebilirsin.

Yeni Esnek 1GB, Yeni Esnek 2GB, Esnek 1GB, Esnek 2GB, Esnek, Yeni Esnek, Esnek Mega Üçlü, Esnek Super, Esnek Fırsat 2GB, Esnek Süper 2GB, Esnek Süper 3GB
Faturasız Spotify Paketi
İçerik 500 MB İnternet + 1 aylık Spotify Premium Üyeliği
Ücret 12
Nasıl Alırım? SPOTIFY500 yaz, 7000e gönder!
Kimler Alabilir? Esnek tarifede değilim ama ben de faturasız bir hatta sahibim diyorsan Faturasız Spotify Paketlerini alabilirsin.

Ek Paketleri Nasıl Kullanırım?


Faturasız Esnek Spotify Paketi

 • Önce Faturasız Esnek Tarifelerden birine gelmelisiniz.
 • Sonra Esnek Spotify yazarak, 7000’e SMS atmalısınız.
 • Paketinizi aldıktan sonra internetiniz otomatik olarak yüklenecek, Spotify Premium üyeliğin başlatabilmek içinse size bilgilendirme SMS’i gönderilecek.
 • Bilgilendirme SMS’indeki aktivasyon linkini çok önemli, ücretsiz linke tıklayıp Spotify üyeliğini aktive etmeniz gerekiyor. Linki kaybettim derseniz işte burada.
 • Linkteki adımları takip edin ve aktivasyon sürecini sonuna kadar ilerletin.
 • En son adımda Spotify üyesi değilsen üyeliğini oluşturun, zaten üyeyseniz giriş yapın. Üye değilseniz en kolay üye olma yolu "Facebook ile bağlan" seçeneği.
 • 1 aylık Spotify Premium üyeliğinizle ister çevrimiçi ister çevrimdışı müzik dinlemeye hazırsınız!
 • Her ay paketiniz yeterli bakiyeniz olduğu takdirde yenilecek ve hem internetiniz hem de avantajlı fiyata üye olduğunuz Spotify üyeliğin iz yenilecek.
 • Spotify cebimde yüklü değil diyorsanız, Spotify uygulamasını cebine indirmek için hemen tıklayın.

Faturasız Spotify Paketi

 • Önce Faturasız Tarifelerden birine gelmelisiniz. Faturasız Spotify Paketleri’ni standart tarifelerin dışındaki tüm faturasız tarifeler alabilir. Detaylı bilgi için “Esaslar” bölümüne bakabilirsiniz.
 • Sonra SPOTIFY500 yazıp, 7000’e SMS atmalısınız.
 • Paketinizi aldıktan sonra internetiniz otomatik olarak yüklenecek, Spotify Premium üyeliğin başlatabilmek içinse size bilgilendirme SMS’i gönderilecek.
 • Bilgilendirme SMS’indeki aktivasyon linkini çok önemli, ücretsiz linke tıklayıp Spotify üyeliğini aktive etmeniz gerekiyor. Linki kaybettim derseniz işte burada.
 • Linkteki adımları takip et ve aktivasyon sürecini sonuna kadar ilerletin.
 • En son adımda Spotify üyesi değilseniz üyeliğinizi oluşturun, zaten üyeyseniz giriş yapın. Üye değilseniz, en kolay üye olma yolu "Facebook ile bağlan" seçeneği.
 • 1 aylık Spotify Premium üyeliğinizle ister çevrimiçi ister çevrimdışı müzik dinlemeye hazırsınız!
 • Her ay paketiniz yeterli bakiyeniz olduğu takdirde yenilecek ve hem internetin hem de avantajlı fiyata üye olduğun uzSpotify üyeliğiniz de yenilecek.
 • Spotify cebimde yüklü değil diyorsanız, Spotify uygulamasını cebinize indirmek için hemen tıklayın.

Peki Spotify tam olarak nedir?


 • 30 milyondan fazla yerli ve yabancı şarkıyı cebine sığdıran, dünyanın önde gelen müzik uygulamasıdır.
 • Çevrimdışı dinleme, sarkı gönderme, sarkı listesi yapma gibi onlarca benzersiz özellik sunar.
 • Reklamsız müzik dinleme ve onlarca benzersiz özellik Spotify Premium üyeliği ile gelir ve piyasa değeri 9.99TL’dir. Bu üyeliği Vodafone tarife ve paketleri içinde alırsınız, ayrıca bir ödeme yapmazsınız.
 • Spotify üyeliğini istediğiniz her ortamda kullanabilirsiniz! İster cep telefonunda, ister bilgisayarda, ister tablette müziğiniz her zaman yanında!
 • Daha da merak ediyorsanız, haydi hemen tıklayın.
 • FATURASIZ SPOTİFY EK PAKETLERİ SIK SORULAN SORULAR

  Peki Fatusız Esnek Spotify tam olarak nedir?
  Tarifene ek 500 MB ve Spotify Premium üyeliğini ayda sadece 4,90 TL’ye sunan bir ek pakettir.

  Esnek Spotify’dan kimler yararlanabilir?
  Esnek Spotify seçeneğinden yararlanmak için Faturasız Esnek Tarifelerde olmak gerekir. Yeni Esnek 1GB, Yeni Esnek 2GB, Esnek 1GB, Esnek 2GB, Esnek, Yeni Esnek, Esnek Mega Üçlü, Esnek Super, Esnek Fırsat 2GB, Esnek Super 2GB, Esnek Super 3GB tarifelerinden birinde olman gerekiyor. Bu tarifeler 7-26 yaş arasında gençlere özel. Diğer gençlik paketlerinde olduğu gibi, 7-26 yaş arası bir kullanıcı tanımlaması ile de yararlanılabilir. Yabancı uyruklu aboneler bu tarfielerden ve Esnek Spotify paketinden yaralanamıyorlar.

  Esnek Spotify’a nasıl katılabilirim?
  SMS kanalı, Müşteri Hizmetleri, online, IVR ve Vodafone Cep Merkezlerinden kayıt yapılabilir.

  Esnek Spotify’a geçerken SMS ile girişte ne yapmak gerekir?
  SMS Kanalı ile pakete kayıt olmak için “ESNEK SPOTIFY” yazarak 7000’e SMS atman gerekiyor.

  Esnek Spotify yazıp 7000’e SMS atar atmaz Spotify premium kullnamaya başlayabilcek miyim?
  Hayır, öncelikle Spotify Premium üyeliğini aktive etmen gerekiyor

  Esnek Pakete geçiş anlık mıdır?
  Hayır, pakete geçiş ileri tarihlidir. Abonelikten sonraki ilk tarife yenilenmesinde tarife sabit ücreti çekildikten sonra yeterli bakiye bulunuyorsa SPOTIFY paket ücreti de cekilerek paket içerikleri yuklenir. Paket bitiş ve yenilenme tarihi tarife içerik gecerliliğinin bitiş tarihidir.

  Esnek Spotify nasıl iptal ederim?
  IPTAL ESNEKSPOTIFY yazıp 7000’e SMS atman yeterli. O ay yuklenen içeriğin varsa donem sonuna kadar hakların gecerli olacak.

  Tarife içeriklerimi nasıl sorgulayabilirim ?
  SOR ESNEKSPOTIFY yazarak 7000’e SMS atman yeterli.. Ayrıca üzerindeki tüm haklarınızı görmek için OZET yazip 7000’e yollayabilir ve tarife & paket & kampanya dahilindeki tüm kullanımlarını tek bir sorgu ile görebilirsin.

  İçerikleri kullanabilmek için hattımda bakiye olmak zorunda mıdır?
  Esnek Spotify içeriklerinin yuklenebilmesi için paket ücreti kadar bakiye bulunması gerekmektedir. Abonelikten sonraki ilk tarife yenilenmesinde tarife sabit ücreti çekildikten sonra yeterli bakiye bulunuyorsa SPOTIFY paket ücreti de cekilerek paket içerikleri yuklenir. Eğer tarifenin 30 günde bir gerçekleşen yenilenme günlerinde yeterli bakiye yoksa tarife içeriği yenilenmez. Bu koşullarda paketin de içeriği yuklenemez.

  Faturasız tarifelerde anlık tarife değişikliği yapıldığında pakette kalan kullanım hakları silinir mi ?
  Yuklenen haklar donem sonuna kadar kullanılabilir, ancak donem sonunda yenilenmez. Sebeki içi geciş, iptal, numara taşıma durumlarında yuklenen haklar anlık olarak iptal olur.

  Pakete giriş ile birlikte otomatik olarak açılan servisler nelerdir?
  Paketle beraber abonenin 3G servisi açılır.

  Kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devreder mi?
  Hayır, bir sonraki doneme devretmez.

  Spotify Aylık 500 MB Faturasız Paketi nedir?
  Her 30 günde bir otomatik yenilenen aylık Spotify Premium Üyeliği ve 30 gün boyunca kullanılabilen 500MB cepten internet paketine sahip olabilirsiniz. 500MB internet her yöne kullanılabilir. Beraberinde 30 gün boyunca geçerli Spotify Premium Üyeliği gelir. Paket iptal edilmediği sürece her 30 günde bir otomatik yenilenir.

  Paketi kimler alabilir?
  Standart tarifeler dışındaki tüm bireysel faturasız aboneler kampanyadan yararlanabilir. Faturasız Esnek tarifedeki abonelerin ise onlara ozel fiyatiyla sunulan Esnek Spotify Paketi’ni almaları tavsiye edilir. Aşağıdaki tarifeler hariç tüm bireysel faturasız tarifeler Aylık Faturasız Spotify Paketleri’nden yararlanabilir.

  Cebine Göre Tarife, Cep Öğrenci, Cep Kazan, öGzür Genç, Yeni Cep Öğrenci, Yeni Cep1, Cep Özgür, Cep Flash, Cep to Cep, Faturasız Saniye Bazlı Tarife, Cep Aile, CepLimitsiz Günboyu Vodafone, Uzun Lafın Tarifesi, Starcep, Cep2, CepTransfer, CepSaat, CepPartner, Faturasız Cep Fly Tarifesi, Cep Çiftçi Faturasız, Cep1, CepFlash, Yeni CepÖğrenci, Yeni Özgür Genç, 5i !lik, Cep Standart, Cep Turist, Her Yer İndirim

  Paketi nasıl alırım?
  Kampanyaya SMS, Çağrı Merkezi ve Shop yoluyla katılabilirsiniz. 7000’’e SPOTIFY500 yazarak SMS gönderdiklerinde paket giriş yapabilirsiniz. Paket dahilinde (paket sms numarası) gönderilecek SMS’ler ücretsizdir.

  Paketi iptal edebilir miyim?
  Evet, IPTAL SPOTIFY 500 yazarak 7000’e sms gonderilerek, paket iptal edilebilir.

  Pakete girişler ve çıkışlar anlık mıdır?
  Evet, pakete giriş ve çıkışlar anlık olur.

  Bu paket farklı bir paket ile bir arada kullanılabilir mi?
  Evet, bu paket ile birlikte başka bir paket alınabilir. Aynı paket üstüste alınamaz.

  Paket dahilinde verilen internet gün sayısına göre orantılanır mı?
  Hayır, 500 MB internet kullanım hakkı tam olarak yüklenir. Gün sayısına göre orantılanmaz.

  Spotify Premium Üyeliği Aktivasyonu İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

  Zaten Spotify hesabım var, Vodafone ile yeni bir Spotify hesabı oluşturmama gerek var mı?
  Hayır, Vodafone ile yeni bir Spotify hesabı oluşturulmasına gerek yok. Yukarda Spotify üyeliği için belirtilen adımları takip ettiğinde, yeni Spotify Premium şifreniz devreye girecek

  Spotify Premium hesabım var Kredi Kartı ile ödemeye devam edecek miyim?
  Başarılı premium girişi yaptığında kod süresi boyunca kredi kartının durdurulduğu bilgisi verilir.

  Vodafone ile Premium hesabı açtım fakat Spotify hala kredi kartimdan ücret kesiyor?
  Yukarda Spotify üyeliği için belirtilen adımları takip ettiğinde, yeni Spotify Premium şifreniz devreye girecek

  Vodafone ile Spotify Premium hesap aktivasyonu yaparken yanlış Spotify hesabım üzerinden yaptım?
  Spotify premium hakkın dolduğunda yeni hesabın ile aktifleştirebileceğin linke tıklaman yeterli.

  Spotify Premium hesabım erken iptal oldu ve ücretsiz Spotify hesabına geçtim?
  İki Spotify hesabın olabilir. Bir tanesi, Vodafone tarifesi ile açtığın Spotify Premium hesabı, diğeri farklı bir ücretsiz Spotify hesabı. Ücretsiz hesabın ile bağlanmış olabilirsin.

  Spotify hesabımı yurtdışında kullanabilir miyim?
  Evet kullanabilirsin. Roaming’ini açarak veya açmadan offline mode a alarak müziklerinizi dinleyebilirsin. Ama unutma Spotify Premium’u yurt dışında açtığında tarifenin roaming ücretlendirmesine göre ücretlendirilirsin. Eğer listendeki şarkıları önceden çevrımdışı çalma modu için eşitlediysen, Spotify uygulmasını çevrimdışı çalıştırıp, bellekteki şarkılarını o şekilde dinleyebilirsin.

  En fazla kaç cihazda Spotify hesabımı kullanabilirim?
  En fazla 3 cihazda Spotify hesabınızı tanımlayabilirsin.

  Offline olarak maximum kaç şarkı saklayabiliyorum?
  Her bir cihazınızda maximum 3.333 şarkı saklayabilirsin.

  Birden fazla bilgisayar veya cep telefonunda çevrimdışı modunu kullanabilir miyim?
  Evet. Aynı anda en fazla üç cihazda çevrimdışı çalma için eşitlenmiş çalma listesi edinebilirsin.

    Yeni bir akıllı telefon / tablet aldım. Spotify çalışmıyor.
  Cihaz listesinden müşterinin cihaz uyumluluğunu kontrol edebilirsin. Geçerli cihazlar tamamen Spotify Uygulamasının belirlediği teknik altyapıya göre belirlenmiştir – daha başka soruların var ise support.spotify.com sayfasından sorularınıza cevap alabilirsin.

  Vodafone ile Premium hesabı açmak istiyorum fakat Spotify Premium hesabımı nasıl iptal edeceğim?
  Üyelik sayfasına git.
  Üyelik altında Üyeliği İptal Et'e tıkla.
  Bir neden seç (promosyon için iptal ediyorsan: Diğer nedenler). DEVAM'a tıkla.
  Parolanı parola alanına gir.SPOTIFY PREMIUM ÜYELİĞİNİ İPTAL ET'e tıkla.

  Spotify üye giriş şifremi hatırlamıyorum?
  Spotify hesabınıza erişmek için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsan, www.spotify.com/password-reset/ adresine giderek şifrenizi sıfırlayabilirsin.

  Hesabımı açarken yanlış emaili kullanmışım?
  www.spotify.com/about-us/contact/contact-spotify-support/ adresine giderek Spotify’dan destek alabilirsin.

  Sadece Facebook hesabım ile bağlandım ve Spotify şifremi değiştirmek istiyorum?
  Facebook sayfandan Spotify şifrenizi sıfırlayabilirsin.

  Spotify neden bazen çevrimdışı çalma listelerini eşitlemeyi durduruyor?
  Şarj aleti bağlı değilse cihaz Wi-Fi'yi kapatıp uyku moduna geçecek. Cihaz eşitlenirken şarj aletini bağlı tutmanı ve ekran kilitleme sayacını 'hiçbir zaman' olarak ayarlamanı öneririz.

  Silinen bir çalma listesini geri getirebilir miyim?
  Spotify.com adresinden hesabında oturum aç.
  Çalma Listelerini Kurtar seçeneğine tıkla.
  Geri getirmek istediğin çalma listeleri için Kurtar'a tıkla.
  Spotify uygulamasını veya Web çalarını aç. Çalma listesi, çalma listelerinin en altında görünecektir.

  Neden her 30 günde bir çevrimiçi olmalıyım?
  Çalma listelerini dilediğin yerde ve zaman çevrimdışı dinleyebilirsin. Ancak eşitlediğin parçaları kullanmaya devam edebilmek için 30 gün içinde Spotify ile çevrimiçi olmalısın. Bu, üyeliğinin hala etkin olduğundan emin olmak ve Spotify’daki parçaların kaç defa dinlendiğini izlemek içinyapılmakta..

  Çalma listelerini gizli yapma?
  Başkalarının profilindeki çalma listelerini görmelerini istemiyorsan çalma listelerini özel yapabilirsin; https://support.spotify.com/tr/learn-more/faq/?ref=in_top#!/article/How-to-make-playlists-private

  Spotify hesabım internete bağlanmıyor, ne yapmalıyım?
  İnternet bağlantını kontrol et.. Bilgisayarında bu problemi yaşıyorsan firewall sorunu olabilir; www.spotify.com/help/faq/account/i-am-offline

  Spotify Premium hesabımı aktive ettim fakat bilgisayarımda hala ücretsiz kullanıcı olarak gözüküyorum?
  Spotify hesabından çıkıp tekrar girmen gerekmekte.

  Spotify ile ilgili diğer tüm sorularıma nerden ulaşacağım?
  https://support.spotify.com/tr/ sayfasını tıklayarak detaylı bilgileir edinebilirsin.
 • Faturasız Spotify Paketleri Esasları:

  * Faturasız Aylık Spotify Paketi standart tarifeler haricindeki tarifelerde olan bireysel faturasız abonelerin yararlanabileceği bir pakettir. Yani aşağıdaki tarifeler hariç tüm bireysel faturasız tarifeler Aylık Faturasız Spotify Paketleri’nden yararlanabilir:
  Cebine Göre Tarife, Cep Öğrenci, Cep Kazan, öGzür Genç, Yeni Cep Öğrenci, Yeni Cep1, Cep Özgür, Cep Flash, Cep to Cep, Faturasız Saniye Bazlı Tarife, Cep Aile, CepLimitsiz Günboyu Vodafone, Uzun Lafın Tarifesi, Starcep, Cep2, CepTransfer, CepSaat, CepPartner, Faturasız Cep Fly Tarifesi, Cep Çiftçi Faturasız, Cep1, CepFlash, Yeni CepÖğrenci, Yeni Özgür Genç, 5i !lik, Cep Standart, Cep Turist, Her Yer İndirim

  * Faturasız Aylık Spotify Paketi, internet kullanmak isteyen aboneler için sunulmaktadır.

  * Faturasız Aylık Spotify Paketiyle birlikte aboneye Spotify Premium üyeliği hediye edilecektir.

  * Faturasız Aylık Spotify Paketi,12 TL karşılığında 30 gün boyunca 500MB data kullanım hakkı sağlar ve 500MB kullanım limitine ulaşılması durumunda abonenin başka bir paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.

  * Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.

  * Faturasız Aylık Spotify Paketinin geçerlilik süresi onay SMS'inin gelmesinin ardından başlar.

  * Faturasız Aylık Spotify Paketi 30 gün sonra otomatik olarak yenilenir ve iptal edilebilir.

  * Faturasız Aylık Spotify Paketi dahilindeki 500 MB 30 gün süresince geçerlidir. 30 gün sonunda kullanılmayan haklar sonraki aya devretmez.

  * Faturasız Aylık Spotify Paketi paketi sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

  * Faturasız Aylık Spotify Paketini satın alan kullanıcıların 3G servisi otomatik olarak açılır.Paket kullanıldığı sürece 3G servisi kapatılmaz.

  * İnternet Paketinden, cihazınız 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

  * Faturasız Aylık Spotify Paketini kullanabilmek için telefonunuzdaki internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir.

  * Faturasız Aylık Spotify Paketi yetkili satış kanallarından satınalınabilir.

  * Vodafone tarife / paket koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

  * VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz.İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

  * Fiyatlara (%18) KDV ve (%5) ÖİV dahildir.

  Faturasız Esnek Spotify Paketi Esasları:

  • Yeni hat alarak veya numarasını taşıyarak veya halihazirda Esnek Tarife abonesi olan aboneler için geçerlidir.

  • Gecerli tarifeler Esnek XS, Esnek S, Esnek M, Yeni Esnek 1GB, Yeni Esnek 2GB, Esnek 1GB, Esnek 2GB, Esnek, Yeni Esnek, Esnek Mega Üçlü, Esnek Super, Esnek Fırsat 2GB, Esnek Süper 2GB, Esnek Süper 3GB tarifeleridir.

  • Bu tarifelere abone olan bireysel müsterilerimiz, 7000 kısa koduna mesaj atarak veya diger kampanya katılım kanallarıyla kayıt olduktan sonra 4,90 TL karsılığında esnek Spotify Paketi’nden yararlanabileceklerdir.

  • Abonenin tarifesinin, Esnek Spotify Paketi’ne kayıttan sonraki ilk yenilenmesinde önce içind ebbulunduğu tarife ücreti bakiyesindne çekilecektir.

  • Esnek Spotify Paketi kapsamındaki aylık 500 MB ve piyasa fiyatı 9,99 TL degerinde 1 aylık Spotify Premium aboneligi iptal edilmedigi sürece tarife içeriginin yenilenmesiyle birlikte düzenli ve aylık olarak yenilenecektir.

  • Esnek Spotify Paketi aynı dönemde 1 defa alınabilir. Paket 30 gün geçerlidir.

  • 30 gün sonunda yeterli bakiye mevcutsa tarife yenilenince Esnek Spotify opsiyonu da otomatik yenilenir.

  • Kullanılmayan bakiye devretmez.

  • Paketten çıkıslar dönem sonu itibariyle gerçeklesir.

  • Abone dönem sonuna kadar haklarını kullanabilir.

  • Kayıt esnasında bireysel ön ödemeli aboneler, aktif olmalı, kampanya kayıt kanallarından biriyle katılım yapmalı, Vodafone Telekomünikasyon A.S. gri/kara listelerinde olmamalıdır.

  • Kampanya sadece yurtiçi internet kullanımı içerir.

  • Esnek Spotify Paketi asımında tarife sartları ve ücretleri geçerlidir.

  • Aboneler kampanyaya katıldıktan sonra kayıt iptali, sebeke içi ve sebekeler arası geçis (numara tasıma, ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta geçis dahil) veya devir, dondurma islemi yaparsa haklarını kaybeder.

  • Haklar devredilemez.