Vodafone Servisleri

Yükleniyor

Vodafone Telesekreter Servisi

Vodafone Telesekreter servisi ile ihtiyaç duyduğunuz durumlarda telefonunuzu yönlendirerek sizi arayanların size mesaj bırakmalarını sağlayabilir, dilediğiniz zaman dilediğiniz numaradan bu mesajları dinleyebilir, hatta daha uzun süre saklamak istediğiniz mesajlarınızı kaydedebilirsiniz.

Vodafone Telesekreter'in devreye girmesi için yapmanız gereken, Vodafone Telesekreter'e hangi durumlar için ihtiyaç duyduğunuza karar verip bu durumlar için cep telefonunuzu Vodafone Telesekreter'e (7543000) yönlendirmektir. İngilizce konuşan abonelerimiz için İngilizce dil seçeneği de mevcuttur.


Dilediğiniz an 7542'yi arayarak Vodafone Telesekreter mesaj kutunuza bağlanıp size bırakılan mesajları ücretsiz dinleyebilirsiniz. Mesaj kutunuzun güvenliğini arttırmak isterseniz kendinize şifre tanımlayıp, aktif hale getirebilir; mesaj kutunuza ulaşmak istediğinizde şifrenizi kullanabilirsiniz.


Ayrıca başka bir Vodafone hatlı cep telefonundan 7542 ve telefon numaranızı 10 haneli olarak girerek arayabilir, mesaj kutunuzun şifresini doğru girdikten sonra mesajlarınızı ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz.


Diğer operatörlerden ya da sabit hatlardan arayarak da mesaj kutunuza ulaşabilirsiniz. 05427542000'ı arayıp 10 haneli numaranızı ve şifrenizi tuşlayarak mesajlarınızı dinleyebilirsiniz. Bu şekilde mesajlarınızı dinlemek için aradığınız telefonun bağlı bulunduğu abonelik paketi ve tarifesine göre ücretlendirilirsiniz.


Başka bir Vodafone hattından, diğer operatörlerden ya da sabit hatlardan mesaj kutunuza ulaşabilmek için tanımlı bir şifrenizin olması gerekmektedir.


Vodafone Telesekreter servisi size mesaj bırakıldığında SMS yoluyla haber verir. Bu bildirim SMS'leri de ücretsizdir.

Vodafone Telesekreter'de mesaj dinleme, 7542'yi arayarak size bırakılan mesajları dinleme ve size mesaj bırakıldığında cep telefonunuza gelen bildirim SMS'leri ücretsizdir.

Çağrı başlattığınızda telefonunuzun ekranında görüntülenen "Etkin Aktarmalar" ve benzeri uyarı mesajları ücretsizdir. Bu mesajlar telefon ekranınızda, ulaşılamadığınızda sizi arayanlar Telesekreter servisine yönlendirildiği için ya da çağrı yönlendirmeniz olduğu ve sizi arayanların çağrıları başka bir aboneye aktarıldığı için görüntülenir.

Siz Vodafone Telesekreter'i olan Vodafone abonesini arayarak mesaj bıraktığınızda, bulunduğunuz abonelik paketine göre ücretlendirilirsiniz.

Roaming durumunda Vodafone Telesekreter hizmetinin ücretlendirilmesi konusunda detaylı bilgi için lütfen Müşteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarınızdan 542 'yi ;diğer operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00'yi arayarak ulaşabilirsiniz.

Cep Telefonunuzu Kullanarak Vodafone Telesekreter Servisine Yönlendirme
Bu servise yönlendirme yapmak için cep telefonunuzundan
Gelen tüm aramalar için **21*05427543000#
Cevap veremediğiniz durumlarda **61*05427543000#
Size ulaşılamayan durumlarda **62*05427543000#
Telefonunuzun meşgul olduğu durumlarda **67*05427543000#
tuşladıktan sonra arama tuşuna (YES) basınız. Birden fazla durum için yönlendirme yapmak istiyorsanız, aynı işlemi her biri için ayrı ayrı tekrarlamalısınız

Bu servisi iptal etmek için cep telefonunuzundan
Mevcut yönlendirmeleri iptal etmek için cep telefonunuzundan
Gelen tüm aramalar için ##21#
Cevap veremediğiniz durumlarda ##61#
Size ulaşılamayan durumlarda ##62#
Telefonunuzun meşgul olduğu durumlarda ##67#
tuşladıktan sonra arama tuşuna (YES) basınız.
Vodafone Telesekreter yönlendirme iptal işlemlerini ayrıca telefonunuzun menüsünden yönlendirmeyle ilgili bölüme girerek de yapabilirsiniz.