Nasıl Vodafone Red'li Olabilirim?

Yurt dışında da Konuşun,
Mesajlaşın, İnternete Girin
Yurt dışında her ihtiyacınıza uygun paketler Vodafone’da

Vodafone Red Tarifelerinin Geçerli Olduğu Ülkeler
Diğer Ülkeler
Vodafone Red'in Geçerli Olduğu Ülkeler
Her Şey Dahil Pasaport ve Her Şey Dahil Pasaport – Dünya ile tarifenizdeki her yöne dakika, SMS ve internetin tamamını yurt dışında kullanabilirsiniz.
Gideceğiniz ülkede hangi paketin size göre olduğunu öğrenmek için Yurt Dışı Rehberi’ni inceleyin
Her Şey Dahil Pasaport
Tam Olarak Nedir?
Her Şey Dahil Pasaport
Tam Olarak Nedir?
Yurt dışında Konuşma
Bulunduğunuz ülke ve Türkiye yönüne yaptığınız ve size
Türkiye'den yapılan aramalarda tarifenizdeki her yöne
dakikaların tamamını
kullanabilirsiniz.
Yurt dışında Mesajlaşma
Tarifenizdeki her yöne SMS'lerinizi bulunduğunuz ülke yönüne ve
Türkiye yönüne SMS göndermek için yurt dışındayken de kullanabilirsiniz.
Yurt dışında İnternet
Tarifenizdeki internetin tamamını yurt dışında da kullanabilirsiniz. Tarifenizdeki internet bittiğinde ise, Her Şey Dahil Pasaport kapsamında Aylık 1 GB'lık ve 1 GB bittiğinde aktif olan 500 MB'lık paketleri kullanabilirsiniz.

Her Şey Dahil Pasaport İçin Ne Kadar Öderim?

RED TARİFELERİ Her Şey Dahil Pasaport(Sadece kullandığınız gün için) Her Şey Dahil Pasaport Dünya(Sadece kullandığınız gün için)
Red 8 16,90 TL / gün 34,90 TL / gün
Red 10
Red 15
Red 20
Her Şey Dahil Pasaport Geçerli Ülkeler
Almanya
Amerika Birleşik Devletleri*
Arnavutluk
Avustralya
Avusturya
Belçika
Birleşik Krallık
Bulgaristan
Çekya
Çin
Fransa
Gana
Güney Afrika
Gürcistan
Hırvatistan
Hindistan
Hollanda
İrlanda
İspanya
İsveç
İsviçre
İtalya
Kanada
Katar
KKTC
Kosova
Lesoto Krallığı
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Macaristan
Makedonya
Malta
Mısır
Monako Prensliği
Polonya
Portekiz
Romanya
Rusya
San Marino Cumhuriyeti<
Sırbistan
Slovenya
Ukrayna
Yeni Zellanda
Yunanistan
* Amerika Birleşik Devletleri’nde 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir.
Her Şey Dahil Pasaport Dünya Geçerli Ülkeler
Virjin Adaları
Arjantin
Aruba
Bangladeş
Benin
Birleşik Arap Emirlikleri
Brezilya
Danimarka
Dominik Cumhuriyeti
Ekvator
El Salvador
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Fiji
Filistin
Fransız Guyanası
Gine
Guatemala Cumhuriyeti
Honduras
Hong Kong
İsrail
İzlanda
Japonya
Kamboçya
Karadağ
Kenya
Kolombiya
Kosta Rika
Liberya
Lüksemburg
Madagaskar
Makao
Malezya
Meksika
Moldova
Montserrat
Nijer
Nikaragua
Panama
Papua Yeni Gine
Peru
Porto Riko
Ruanda
Samoa
Singapur
Solomon Adaları
Sri Lanka
Surinam
Suudi Arabistan
Şili
Tanzanya
Tayland
Tayvan
Togo
Tonga
Uruguay
Vanuatu
Yeni Kaledonya
Her Şey Dahil Pasaport Esasları
Her Şey Dahil Pasaport seçeneğini alabilen tarifeler:

Red 8, Red 10, Red 15, Red 20, Yeni Red 5, Yeni Red 7, Yeni Red 10, Yeni Red 15, Yeni Red 20, Red Elite, Red 2016, Red XS, Red S, Red M, Red L, Red XSmall, Red Small, Red Medium, Red Large, Red Elite XLarge, Red 2015, Red Classic, Red Classic Extra, Red Extra, Red Elite Extra, Red, Red Elite Plus, RED Mini, RED, RED+, Red Basın, Genç Avantaj Ekstra, Cep Avantaj Her Yöne Ekstra

Her Şey Dahil Pasaport’un Geçerli Olduğu Ülkeler:

Almanya, Amerika Birleşik Devletleri*, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Belçika, Birleşik Krallık, Bulgaristan, Çekya, Çin, Fransa, Gana, Güney Afrika, Gürcistan, Hırvatistan, Hindistan, Hollanda, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, Kanada, Katar, Kıbrıs, Kosova, Lesoto Krallığı, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Macaristan, Makedonya, Malta, Mısır, Monako Prensliği, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, San Marino Cumhuriyeti, Sırbistan, Slovenya, Ukrayna, Yeni Zellanda, Yunanistan.

* Amerika Birleşik Devletleri'nde 31.12.2018'e kadar geçerlidir.

Seçeneğin Alınabileceği ve İptal Edilebileceği Kanallar:

RED Mini, RED, RED+, Red Basın, Genç Avantaj Ekstra, Cep Avantaj Her Yöne Ekstra tarifelerindeki aboneler Her Şey Dahil Pasaport seçeneğine giriş yapmalıdırlar. Her Şey Dahil Pasaport Seçeneği'nden faydalanmak için Online Self Servis’e giriş yapılması, "HERSEYDAHIL" yazıp 7048'e veya yurtdışında +905427048000'e kısa mesaj gönderilmesi, 542'yi aranması ya da en yakın Vodafone Mağazası’na uğranması yeterlidir. Abone opsiyonu iptal etmek istediğinde Online Self Servis’e giriş yapılması, "HERSEYDAHIL IPTAL" yazıp 7048'e veya +905427048000'e kısa mesaj gönderilmesi, 542'yi aranması ya da en yakın Vodafone Mağazası’na uğranması yeterlidir. Seçenek anlık olarak iptal edilmektedir.

Yukarıda belirtilen tarifelerde bulunan ve aşağıda belirtilen şartları (Abonelikle ilgili Kısıtlar) sağlayan abonelerimiz günlük 16,90 TL karşılığında Her Şey Dahil Pasaport seçeneğini kullanabilirler.

Opsiyonu alan aboneden opsiyonun geçerli olduğu ülkelerde kullanım yaptığı (giden arama, gelen arama, SMS gönderme, data kullanımı, MMS alma ve MMS gönderme) her gün opsiyon günlük ücreti alınır. Günlük ücret Türkiye saatine göre 24:00'a kadar olan kullanıma göre hesaplanır. Geçerli ülkelerde kullanım yapılmayan gün opsiyon ücreti alınmaz.

Opsiyonu alan abonelerimiz yurtdışına çıktıklarında yukarıda listelenen ülkelerde anlaşmalı operatörleri seçmek kaydıyla tarifelerindeki her yöne dakikaların tamamını aşagıda belirtildiği şekilde * yurtdışında arama yaparken ve aranırken kullabileceklerdir.

1*) Türkiye numaraları yönüne (Vodafone, Turkcell, Avea ve Turk Telekom) yapılan aramalarda
2*) Bulunduğu ülke yönüne yapılan aramalarda
3*) Aldıkları tüm aramalarda kullanabileceklerdir.
Opsiyonu alan abonelerimiz yurtdışına çıktıklarında yukarıda listelenen ülkelerde anlaşmalı operatörleri seçmek kaydıyla tarifelerindeki her yöne SMS’lerin tamamını Türkiye numaraları yönüne ve bulunduğu ülke yönüne kullabileceklerdir.

- Tüm uluslararası aramalar 1,55TL/dakika ile ve her yöne dakikalar aşıldığında yukarıda* belirtilen aramalar ve aranmalar 60 kr/dk ile ücretlendirilir.

- Uydu ve özel servis numaraları yönüne yapılan yapılan aramalar Vodafone Standart Uluslararası Dolaşım (Dünya Alem) Tarifesi ile ücretlendirilir. Opsiyonu alan abonelerimiz yurtdışına çıktıklarında aşağıda listelenen ülkelerde anlaşmalı operatörleri seçmek kaydıyla tarifelerindeki her yöne SMS’lerin tamamını yurtdışında tüm dünyaya SMS göndermek için kullabileceklerdir.

- Aradığınız ve arandığınızda Türkiye’de geçerli tarife haklarınızdan düşüm gerçekleşecektir.

- Opsiyonu alan abonenin tarifesinde SMS yoksa veya her yöne SMSler aşıldığında ilgili ülkelerde bulunulan ülke ve Türkiye yönüne gönderilen tüm SMSler 33Kr/SMS ile ücretlendirilir. Diğer ülkelere gönderilecek SMS’ler 0,95TL ile ücretlendirilecektir.

- Opsiyonu alan abonelerimiz yurtdışına çıktıklarında aşağıda listelenen ülkelerde anlaşmalı operatörleri seçmek kaydıyla tarifelerindeki interneti yurtdışında internete girmek, MMS almak ve MMS atmak için kullabileceklerdir.

- Opsiyona sahip abonenin tarifesindeki internet hakkı aşıldığında internet kullanımı 50kr/MB ile ücretlendirilir.

- Ek olarak, belirli tarifelerdeki aboneler 'Aylık 1GB Ek Internet Paketi' dahilindeki internet haklarını da Herşey Dahil Pasaport seçeneği ile birlikte kullanabilirler. Ilgili Tarifeler: Red XSmall, Red Small, Red Medium, Red Large, Red Elite XLarge, Red Classic, Red Classic Extra, Red Extra, Red Elite Extra, Red 2015, Red, Red Elite Plus, RED Mini, RED, RED+, Red Basın, Genç Avantaj Ekstra, Cep Avantaj Her Yöne Ekstra, Red XS, Red S, Red M, Red L, Red 2016, Red Elite, Yeni Red 5, Yeni Red 7, Yeni Red 10, Yeni Red 15, Yeni Red 20, Red 10, Red 15 ve Red 20

- Abonelerin aşağıda belirtilen operatörler dışında diğer operatörlerde yaptıkları tüm kullanımlar varsa yurtdışında kullanım ses veya data paketi üzerinden yoksa Vodafone Standart Uluslararası Dolaşım (Dünya Alem) Tarifesi ile ücretlendirilir.

- Seçeneğe sahip aboneler şebekeler arası geçiş (numara taşıma, ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş dahil) veya devir, dondurma işlemi yaparsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

- Her Şey Dahil Pasaport seçeneği alındığında bireysel abonelerin hatları Roaming'e otomatik açılacaktır ve bilgilendirme SMS’i gidecektir.

- Seçeneği alabilecek tarifelere yeni geçen aboneler; ilk fatura dönemlerinde seçilen tarifenin her yöne dakikaları, SMS’i ve internet hakkı aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı verileceğinden, abonelerin ilk fatura dönemi içinde yurtdışına çıkmaları durumunda gün sayısı ile orantılı verilen dakikaların, SMS’in ve internet hakkının tamamını kullanabilirler.

- Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

Red Elite, Red XLarge, Red Elite Extra, Red Elite Plus – Her Şey Dahil Pasaport Kampanyası Esasları

• Red XLarge, Red Elite Extra, Red Elite Plus Tarifeleri’ndeki aboneler her fatura döneminde 4 gün Her Şey Dahil Pasaport günlük ücretinden (16,90TL) muaf olacaktır.

• Red Elite Tarifesindeki aboneler her fatura döneminde 7 gün Her Şey Dahil Pasaport günlük ücretinden (16,90 TL) muaf olacaktır.

• Tarifeye girişte 7 gün ve 4 gün bedava kullanım hakları bir sonraki fatura döneminden bağımsız olarak tanmımlanır.

• Tarifelere göre 7 ve 4 günden sonraki kulllanımlar Her Şey Dahil Pasaport günlük ücreti üzerinden ücretlenir.

• Her Şey Dahil Pasaport paket aşım ücretleri için indirim uygulanmaz.

• Abone Her Şey Dahil Pasaport seçeneğini iptal ederse kampanya sonlanır, abone sonra tekrar aktif ederse kampanya tekrar aktif olur.

• 4,5G Red Elite, Red Elite tarifelerindeki kullanıcılar Her Şey Dahil Pasaport seçeneğinden faydalanmak için Online Self Servis’e tıklaması, HERSEY7 yazıp 7048’e veya +905427048000'e kısa mesaj göndermesi, 542’yi araması ya da en yakın Vodafone Mağazası'na uğraması yeterlidir.

• 4,5G Red Elite, Red Elite tarifelerindeki kullanıcıların Her Şey Dahil Pasaport seçeneğini iptal etmesi için Online Self Servis’e tıklaması, HERSEY7 IPTAL yazıp 7048’e veya +905427048000'e kısa mesaj göndermesi, 542’yi araması ya da en yakın Vodafone Mağazası'na uğraması yeterlidir.Seçenek anlık olarak iptal edilmektedir.

• Red Elite Plus, Red Elite Extra, Red XLarge tarifelerindeki kullanıcılar Her Şey Dahil Pasaport seçeneğinden faydalanmak için Online Self Servis’e tıklaması, HERSEY4 yazıp 7048’e veya +905427048000'e kısa mesaj göndermesi, 542’yi araması ya da en yakın Vodafone Mağazası'na uğraması yeterlidir.

• Red Elite Plus, Red Elite Extra, Red XLarge tarifelerindeki kullanıcıların Her Şey Dahil Pasaport seçeneğini iptal etmesi için Online Self Servis’e tıklaması, HERSEY4 IPTAL yazıp 7048’e veya +905427048000'e kısa mesaj göndermesi, 542’yi araması ya da en yakın Vodafone Mağazası'na uğraması yeterlidir.Seçenek anlık olarak iptal edilmektedir.Her Şey Dahil Pasaport Dünya Esasları
Her Şey Dahil Pasaport Dünya Paketi Geçerli Olduğu Ülkeler:

Amerika Birleşik Devletleri Virjin Adaları, Arjantin, Aruba, Bangladeş, Benin, Birleşik Arap Emirlikleri, Brazilya, Danimarka, Dominik Cumhuriyeti, Ekvador, El Salvador, Endonezya, Ermenistan, Estonya, Fiji, Filistin, Fransız Guyanası, Gine, Guatemala Cumhuriyeti, Honduras, Hong Kong, İsrail, İzlanda, Japonya, Kamboçya, Karadağ, Kenya, Kolombiya, Kosta Rika, Liberya, Lüksemburg, Madagaskar, Makao, Malezya, Meksika, Moldova, Montserrat, Nijer, Nikaragua, Panama, Papua Yeni Gine, Peru, Porto Riko, Ruanda, Samoa, Singapur, Solomon Adaları, Sri Lanka, Surinam, Suudi Arabistan, Şili, Tanzanya, Tayland, Tayvan, Togo, Tonga, Uruguay, Vanuatu, Yeni Kaledonya.

Her Şey Dahil Pasaport Dünya Paketi Geçerli Tarifeler:

Red 10,Red 15, Red 20 , Yeni Red 5 Paketi, Yeni Red 7 Paketi, Yeni Red 10 Paketi, Yeni Red 15 Paketi, Yeni Red 20 Paketi, 4,5G Red XS, 4,5G Red S, 4,5G Red M, 4,5G Red L, 4,5G Red Elite, 4,5G Red 10, Red Elite, Red L, Red M, Red S, Red XS, Red 2016, Red 7, Red XSmall, Red Small, Red Medium, Red Large, Red XLarge, Red 2015, Red Classic, Red Classic Extra, Red Extra, Red Elite Extra, Red, Red Elite Plus, RED Mini, RED Maksi, RED, RED+, Red Basın

• Abone alımına yeni açılan ve Herşey Dahil Pasaport Dünya opsiyonuna geçerli kılınan tarifelerdeki tüm yeni aktivasyonlarda ,opsiyonun geçerli olduğu tarifedeki bir abonenin abone alımına açık olan her hangi bir başka her şey dahil pasaport Dünya opsiyonun geçerli olduğu tarifeye geçişlerinde Her Şey Dahil Pasaport Dünya opsiyonuna otomatik tanımlanır. Her Şey Dahil Dünya Paketini alabilecek diğer tarifelerdeki aboneler, Her Şey Dahil Dünya opsiyonunu alabilen diğer tarifelere geçiş yaptığında otomotik olarak tanımlanır.

• Seçeneği alabilecek tarifelerde bulunan abonelerimiz günlük 34,90TL karşılığında Her Şey Dahil Pasaport Dünya seçeneğini kullanabilirler.

• Red 1GB ek paketini veya Aylık 2GB Ek İnternet Paketi alan abonelerin paket kapsamındaki hakları Herşey dahil Pasaport Dünya kapsamında kullanabilirler. Bu ek internet/ses/sms paketleri dışındaki yurtiçi tarifeye uyumlu diğer ek paketler yurtdışında geçerli değildir.

• Seçeneği alan aboneden seçeneğin geçerli olduğu ülkelerde kullanım yaptığı (giden arama, gelen arama, sms gönderme, data kullanımı, mms alma ve mms gönderme) her gün opsiyon günlük ücreti alınır. Günlük ücret Türkiye saatine göre 24:00'a kadar olan kullanıma göre hesaplanır. Geçerli ülkelerde kullanım yapılmayan gün opsiyon ücreti alınmaz.

• Seçeneği alan abonelerimiz yurtdışına çıktıklarında listelenen ülkelerde anlaşmalı operatörleri seçmek kaydıyla tarifelerindeki her yöne dakikaların tamamını belirtildiği şekilde* yurtdışında arama yaparken ve aranırken kullabileceklerdir.

• Tüm uluslararası aramalar 1,55TL/dk ile her yöne dakikalar aşıldığında yukarıda*belirtilen aramalar ve aranmalar 1TL/dk ile ücretlendirilir. Uydu ve özel servis numaraları yönüne yapılan yapılan aramalar Vodafone Standart Uluslararası Dolaşım (Dünya Alem) Tarifesi ile ücretlendirilir.

• Seçeneği alan abonelerimiz geçerli ülkelerde tarifelerindeki her yöne smslerin tamamını yurtdışındayken bulundukları ülke ve Türkiye yönüne SMS göndermek için kullabileceklerdir. Seçeneği alan abonenin tarifesinde SMS yoksa veya her yöne SMSler aşıldığında ilgili ülkelerde bulunulan ülke ve Türkiye yönüne gönderilen tüm SMSler 70Kr/SMS ile ücretlendirilir. Diğer ülkelere gönderilecek SMS’ler 95Kr/SMS ile ücretlendirilecektir.

• Seçeneği alan abonenin tarifesinde internet yoksa veya tarifesindeki internet hakkı aşıldığında internet kullanımı 50kr/MB ile ücretlendirilir.

• Abonelerin geçerli operatörler dışında diğer operatörlerde yaptıkları tüm kullanımlar varsa yurtdışında kullanım ses veya data paketi üzerinden yoksa Vodafone Standart Uluslararası Dolaşım (Dünya Alem) Tarifesi ile ücretlendirilir.

• Seçeneğe sahip aboneler şebekeler arası geçiş (numara taşıma ,ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş dahil) veya devir, dondurma işlemi yaparsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.

• Her Şey Dahil Pasaport Dünya kullanımının başladığı gün içerisinde, Her Şey Dahil Pasaport Dünya ülkelerine geçiş yapılırsa her iki opsiyonun ücreti yansıtılır.

• Her Şey Dahil Pasaport Dünya seçeneği alındığında bireysel abonelerin hatları yurtdışında kullanıma ve yurt dışını aramaya otomatik açılacaktır ve bilgilendirme smsi gidecektir.

• Seçeneği alabilecek tarifelere yeni geçen aboneler; ilk fatura dönemlerinde seçilen tarifenin her yöne dakikaları, SMS’i ve internet hakkı aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı verileceğinden, abonelerin ilk fatura dönemi içinde yurtdısına çıkmaları durumunda gün sayısı ile orantılı verilen dakikaların, SMS’in ve internet hakkının tamamını kullanabilirler.

• Herşey Dahil Pasaport Dünya seçeneğine sahip bir abone; bu paketin geçerli olduğu ülkedeyken başka bir aylık yurtdışında kullanım data paketi alırsa; önce Herşey Dahil Pasaport Dünya ile yurtiçi tarife haklarını veya pasaport ile kullanabileceği ek paket haklarını kullanır sonrasında ek yurtdışında kullanım paketini kullanabilir.

• Herşey Dahil Pasaport dünya seçeneğine sahip bir abone; bu paketin geçerli olduğu ülkedeyken başka bir aylık yurtdışında kullanım ses paketi alırsa; Türkiye, bulunduğu ülke yönüne ve gelen aramalarda Herşey Dahil Pasaport Dünya önceliklidir. Herşey Dahil ile kullanabileceği haklar bittiğinde abone yurtdışında kullanım ses paketini kullanabilir. Diğer ülkelere yapılan aramalarda yurtdışında kullanım paketi devreye girer.

• Herşey Dahil Pasaport Dünya seçeneğine sahip abonenin cihaz kampanyaları ile verilen yurtdışı data promosyonu varsa bu promosyonu aşağıdaki belirtilen operatörlerde kullanamazlar, Herşey Dahil opsiyonu iptal ettiklerinde ilgili avantajlarını aşağıda belirtilen operatörlerde kullanabilirler.

• Herşey Dahil Pasaport Seçeneğini alan abonelerin yurtdışında çağrı bekletme,çağrı yönlendirme ve telekonferans özellikleri iptal olur.

• Seçenek kapsamında verilen haklar FCT veya benzer cihazlarla kullanılamaz. 20GB üstü uluslararası data kullanımlarında Vodafone fraud tespiti için abonenin kullanımlarını inceleme ve uygunsuz kullanımlarında kullanımı kısıtlama hakkını saklı tutar. Her Şey Dahil Pasaport ile verilen haklar ticari amaçla kullanılamaz.

• Çeşitli kampanyalar ile verilen dakika, sms veya internet bu seçenekle yurtdışında kullanılamaz. Opsiyon günlük ücreti sadece ilgili ülkede kullanım yapıldığı gün alındığı için bu opsiyonla ilgili yenilenen otomatik paket smsleri gönderilmez. Seçeneğe sahip abonelere, seçeneği kullanabileceği ülkeye gittiğinde bilgilendirme smsi gönderililir.

• Tüm fiyatlara KDV ve ÖIV dahildir.

• Her Şey Dahil Pasaport’tan faydalanmak için Online Self Servis’e tıklanması, "HD DUNYA" yazıp 7048'e veya +905427048000'e kısa mesaj gönderilmesi, 542'yi aranması ya da en yakın Vodafone Mağazası’na uğranması yeterlidir.

• Seçenek anlık olarak iptal edilmektedir.

• Bireysel aboneler kendi şahıs hatlarından maksimum 5 tanesine, Her Şey Dahil Pasaport seçeneği alabilir.

• Seçenekten faydalanmak isteyen bireysel abonelerin aktif statüde olması gerekmektedir.

• Her Şey Dahil Pasaport paket aşım ücretleri için indirim uygulanmaz.

• Abone Her Şey Dahil Pasaport Dünya seçeneğini iptal ederse kampanya sonlanır, abone sonra tekrar aktif ederse kampanya tekrar aktifleşir.

Yurt dışına Çıkmadan Önce
Neler Yapmam Gerekir?
Yurt dışına çıkmadan önce yurt dışında da görüşme yapabilmek için öncelikle
hattınız yurt dışı kullanıma (roaming) açık olmalıdır.
Hattımı Nasıl Yurt dışı Kullanıma Açarım?
• Yurt dışına çıkmadan önce hattınızı yurt dışında kullanıma açmalısınız.
- Online Self Servis'ten açabilirsiniz.
- Yurtiçinde «ROAM AC» yazıp 7048'e SMS göndererek açabilirsiniz.
- *121# yazıp arama tuşuna basarak açabilirsiniz.
- Vodafone Müşteri Hizmetleri (542) ve Vodafone Mağazaları'nden açabilirsiniz.
• Yurt dışında internet kullanacaksanız akıllı telefonunuzdan mobil veri seçeneğini açmalısınız.
• Arama yapmadan önce numaranın başına ülke kodu eklemelisiniz.(Örneğin; +905420000000)
• Yurt dışında arama yapma, SMS gönderme, internet kullanımı yapma işlemlerinizin yanı sıra çağrı aldığınızda da ücretlenirsiniz.
• İspanya, Yunanistan, İngiltere, Fransa, İtalya, Malta, Portekiz, Çek Cumurhiyeti, Romanya, Hollanda, Gürcistan, Türkmenistan, Katar, Rusya, Ukranya, Suudi Arabistan ve Bulgaristan'da; KIRMIZI yazıp 00905427048000'ye SMS attığınızda (80 Kr/SMS) Vodafone Müşteri Hizmetleri'nden aranırsınız ve yaptığınız bu görüşme ücretlendirilmez.
Yurt dışındayken Müşteri Hizmetlerine
Nasıl Ulaşırım?
Vodafone Red'li olarak bütün mobil iletişim ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat
dilediğiniz zaman Vodafone Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.
Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşırım?
Yurt dışında müşteri hizmetleri ile yaptığınız görüşmeler yurt dışı tarifeniz üzerinden ücretlendirilecektir. Vodafone'lular yurt dışından Vodafone müşteri hizmetleri ile rahat rahat ve uzunca görüşebilmek için bir mesaj atıp Müşteri Hizmetleri'ne kendisini faydalanabilir. İspanya, Yunanistan, İngiltere, Fransa, İtalya, Malta, Portekiz, Çekya, Romanya, Gürcistan, Türkmenistan, Katar, Rusya, Ukrayna, Suudi Arabistan, Bulgaristan, Hollanda, Arnavutluk, Avustralya, İsveç, Almanya, Mısır, Macaristan, İrlanda, Yeni Zellanda, Gana'da yurtdışına çıkan abonelerimiz “KIRMIZI” yazıp 05427048000’ye SMS attığınızda(0,95kr) Vodafone müşteri hizmetlerinden aranırsınız ve yaptığınız bu görüşme ücretlendirilmez.
Yurt dışına çıkmadan neler yapmanız gerektiği hakkında daha detaylı bilgi için tıklayın.
Her Şey Dahil Pasaport’un Geçerli
Olmadığı Ülkeler
Yurt dışı Konuşma ve İnternet Paketleri ile gideceğiniz ülke Her Şey Dahil Pasaport kapsamında olmasa da
telefonunuzla konuşabilir, internete girebilirsiniz. Gideceğiniz ülkede hangi tarifenin size göre olduğunu
öğrenmek için Vodafone Yurt dışı Rehberi’ni inceleyin.
Konuşma Paketleri
İnternet Paketleri
Yurt dışında Konuşma Paketleri
Avrupa'dan Uzak Doğu'ya; Amerika'dan Arap Ülkeleri'ne dünyanın neresine giderseniz gidin
Vodafone Yurt dışı Konuşma Paketleri ile sevdikleriniz ile görüşebilir, dakikalarınız ile
dünyanın her yerini arayıp her yerden arama alabilirsiniz.
Avrupa, Amerika ve Rusya Paketlerinin Geçerli Olduğu Ülkeler
Amerika
Almanya
Andorra
Anguilla
Antigua & Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Avusturya
Barbados
Belçika
Belize
Bermuda
Beyaz Rusya
Bolivya
Bosna Hersek
Brezilya
Bulgaristan
Cayman Adaları
Danimarka
Finlandiya
Fransa
Fransız Guyanası
Grenada
Guadeloupe
Guatemala
Guernsey
Guyana
Haiti
Hırvatistan
Hollanda
Hollanda Antilleri
Honduras
İngiliz Virgin Adaları
İngiltere
İrlanda
İspanya
İsveç
İsviçre
İtalya
İzlanda
Jamaika
Jersey
Kanada
Karadağ
Kolombiya
Kosova
Kosta Rika
Kuba
Letonya
Lihtenştayn
Litvanya
Lüksemburg
Macaristan
Makedonya
Malta
Man Adası
Martinik
Meksika
Moldova
Montserrat
Nikaragua
Norveç
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Portekiz
Porto Riko
Romanya
Rusya
Samoa
San Marino
Sırbistan
Slovakya
Slovenya
St.Kitts
St.Lucia
St.Maarten
St.Vincent Grenadines
Surinam
Şili
Trinidad & Tobago
Turks Caicos Adaları
Ukrayna
Uruguay
Vanuatu
Venezualla
Virjin Adaları
Yunanistan
01/06
Tüm Ülkeler Konuşma Paketleri Geçerli Olduğu Ülkeler
Amerika
Afganistan
Almanya
Andorra
Angola
Anguilla
Antigua & Barbuda
Arjantin
Arnavutluk
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
Bahreyn
Bangladeş
Barbados
Belçika
Belize
Benin
Bermuda
Beyaz Rusya
Birleşik Arap Emirliği
Bolivya
Bosna Hersek
Bostvana
Brezilya
Bruney
Bulgaristan
Burkina Faso
Burundi
Cape verde
Cayman Adaları
Cebelitarık
Cezayir
Cibuti
Comoros
Cook Adaları
Çad
Çekya
Çin
Danimarka
Dominik Cumhuriyeti
Dominika
Ekvator
Ekvator Ginesi
El Salvador
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Faroe Adaları
Fas
Fiji
Fildişi Sahili
Filipinler
Filistin
Finlandiya
Fransa
Fransız Guyanası
Fransız Polinezyası
Gabon
Gambiya
Gana
Grenada
Guadeloupe
Guam
Guatemala
Guinea Bissau
Guyana
Güney Afrika
Güney Kore
Haiti
Hırvatistan
Hindistan
Hollanda
Honduras
Hong Kong
Irak
İngiliz Virgin Adaları
İngiltere
İran
İrlanda
İspanya
İsrail
İsveç
İsviçre
İtalya
İzlanda
Jamaika
Japonya
Jersey
Kamboçya
Kanada
Karadağ
Katar
Kazakistan
Kenya
Kırgızistan
Kış Adası
Kolombiya
Kosova
Demokratik Kongo Cumhuriyeti
Kosta Rika
Küba
Kuveyt
Laos
Lesotho
Letonya
Liberya
Lihtenştayn
Litvanya
Lübnan
Luksemburg
Macaristan
Madagaskar
Makao
Makedonya
Malavi
Maldiv Adaları
Malezya
Mali
Malta
Man Adası
Martinik
Mayotte
Meksika
Mısır
Moğolistan
Moldova
Montserrat
Moris
Moritanya
Mozambik
Nabimya
Nepal
Nijer
Nijerya
Nikaragua
Norveç
Panama
Paraguay
Peru
Polonya
Portekiz
Porto Riko
Romanya
Rusya
Samoa
San Marino
Sırbistan
Slovakya
Slovenya
St.Kitts
St.Lucia
St.Maarten
St.Vincent Grenadines
Surinam
Şili
Trinidad & Tobago
Turks Caicos Adaları
Ukrayna
Uruguay
Vanuatu
Venezualla
Virjin Adaları
Yunanistan
01/06
Yurt dışında İnternet Paketleri
Yurt dışında İnternet Paketleri ile dünyanın her yerinden internete girebilir, e-postalarınızı kontrol
edebilir ve sosyal ağlarla iletişiminizi koparmazsınız.

Fatura şokuyla karşılaşmamanız için paket limitini doldurduğunuzda, size bilgi mesajı
gönderilecektir. Pakette ne kadar internet kaldığı ise istendiği an SMS kanalıyla sorgulanabilir.
Tüm Ülkeler İnternet Paketlerinin Geçerli Olduğu Ülkeler
Yurt dışında internet paketleri roaming anlaşması olan ülke ve operatörlerde kullanılabilir. Yurt dışına çıkmadan önce gittiğiniz ülkedeki kullanım yapabileceğiniz operatörleri kontrol
ediniz. Bu operatörlerin listesine aşağıdaki sekmelerden ulaşabilirsiniz.
GSM Operatörleri
  • GSM Anlaşmaları
  • CAMEL anlaşmaları
  • GPRS Anlaşmaları
  • 3G Anlaşmaları
  • 4G Anlaşmaları
Amerika

T-Mobile(Suncom), AT&T(Cingular Wireless,Bellsouth), Alaska Wireless(GCI), New Core Wireless, Cellular One(North East Colorado), Limitless Wireless(Keystone Wireless), Union Telephone Company, Manx Maritime Service, Choice Wireless(Commnet Wireless)

Afganistan

MTN, AWCC, Roshan(TDCA), ETISALAT

Almanya

O2 Germany (Telefónica Germany GmbH & Co. Ohg),E-Plus(E-Plus Mobilfunk),Vodafone Germany, Telekom(Telekom Deutchland GmbH)

Angola

Movicell, Unitel

Anquilla

Digicell Anquilla, Cable & Wireless Anquilla

Antigua & Barbuda

Digicell Antigua&Barbuda,FLOW (Cable & Wireless, AT&T Wireless)

Arjantin

Personal(Telecom Personal), Movistar(Telefonica Moviles, Claro(CTI), Nextel Argentina

Arnavutluk

Plus, Eagle Mobile, Vodafone Albania, AMC Albania

Aruba

SETAR, Digicel Aruba

Avusturalya

Telstra Australia, Vodafone Australia, Optus Australia

Avusturya

T-Mobile Austria GmbH(Telering), A1.net(Mobilkom), T-Mobile Austria GmbH, Mobilcom

Azerbaycan

Azercell, Bakcell, NAR (Azerfon LLC)

Bahamalar

BTC Mobile

Bahreyn

STC(Viva), Mtc-Vodafone, Batelco

Bangladeş

Airtel(Bharti Bangladeş), Banglalink, Robi(Aktel), GrameenPhone

Barbados

AT&T Wireless,FLOW (Cable & Wireless Barbados), Digcell Barbados

Belçika

Base, Orange(Mobistar S.A.), Proximus(Belgacom Mobile)

Belize

Belize Telecommunications Ltd. (BTL)(DigiCell)

Benin

Glo, MoovETISALAT(Telecel),MTN( Spacetel Benin)

Bermuda

Digital, M3 Wireless Ltd.(Mobility), Digicell Bermuda, Telecommunications(Bermuda & West Indies) Ltd.

Beyaz Rusya

Lifecell (Turkcell), MTS(Mobile Systems), Velcom(MDC)

Bhutan

Tashi Infocom(TashiCell)

Birleşik Arap Emirliği

Du, ETISALAT

Bolivya

Tigo(Telefonica Cellular De Bolivia S.A), Viva(Nuevatel)

Bosna Hersek

Nobilna Srpske, HT Eronet (HT Mobile Communications Ltd. Mostar), BH Telecom

Bostvana

m:tel(Nobilna Srpske), HT Mobile Communications Ltd. Mostar, BH Mobile(BH Telecom)

Brezilya

Vivo(Telemig), Vivo(BRAV3), Vivo(BRAV2), Vivo(BRAV1), GSM, Claro, TIM Sao Paulo S.A., TIM Rio Norte S.A., TIM Centuro Sul S.A., TNL PCS S.A.(Oi), Nextel Telecommunicaoes(NII Holdings Inc.)

Bruney

B-Mobile, DSTCom

Bulgaristan

BTC MObile, Telenor, M-tel(MobilTel EAD)

Burkina Faso

TELMOB(Onatel), Airtel(Airel Burkina Faso)

Burundi

Ekonet Leo(Ekonet Wireless), U-COM Burundi(Telecell), LacelSu

Cape Verde

T+, CVMovel

Cebelitarık

Gibtel Gibraltar

Central African Republic

CTP,ETİSALAT(Atlantique Telecom)

Cezayir

ATM Mobilis (Algeri Telecom), Ooredo(Vataniya Telecom Algerie), Djezzy

Cibuti

Djibuti Telecom

Comoros

HURI (Comoroes Telecom)

Cook Adaları

Kokonet (Telecom Cook Islands)

Çad

Tigo, Airtel(Bharti Airtel SA)

Çekya

Vodafone Czech Republic, T-Mobile Czech Republic, Telefonica O2 Czech Republic

Çin

China Unicom, China Mobile

Danimarka

Telia Mobile Denmark, TDC Mobil, Telenor(Sonofon)

Dominik Cumhuriyeti

Viva(Triology),Claro,Orange( Orange Dominicana S.A.)

Dominica

Digicell Dominica, Orange Dominica,FLOW (Cable & Wireless Dominica, At&T Wireless)

Ekvator

Claro(Conecell S.A.)

Ekvator Gine

ORANGE GQ(GETESA)

El Salvador

Claro(Cte Telecom Personal), Movistar(Telefonica), Digicell(Digicell Group)/p>

Endonezya

Axis(Lippo), Hutchison, Telkomsel, Excelcomindo, INDOSAT(ex Satelindo)

Ermenistan

Ucom(Orange), MTS(K Telecom), Beeline

Estonya

Tele2(Tele2 Eesti A.S.), Elisa(Elisa Eesti), EMT

Falkland Adaları

Sure(Batelcco) Cable & Wireless

Faroe Adaları

Faroese Telecom,Vodafone(Kall)

Fas

Wana, Medi Telecom, IAM Maroc Telecom

Fiji

Vodafone Fiji, Digicell(Digicell Fiji)

Fildişi Sahili

Atlantique Telecom, MTN(Loteny Telecom), Orange Cote D'lovoire S.A.

Filipinler

Digital Mobile, Next Mobile(Nextel Communications), Smart Communications, Islacom Cellular, Globe Telecom

Filistin

Wataniya Telecom, JAWWAL(Paltel)

Finlandiya

Alcom(Alands Mobiltelefon Ab), DNA Networks, Elisa, Sonera (Telia Sonera Oyj)

Fransa

Bouyguess(Bouyguess Telecom), Orange France(Itineris), SFR(Altice)

Fransız Batı Hint Adaları

Digicell French west Indies-Mart-Fr.Guyana-Guad.

Fransız Guyanası

Orange Caraibe(French Guana), Outremer Telecom

Fransız Polinezyası

Tikiphone, Pasific Mobile Telecom

Gabon

Moov(Atlatique Telecom), Airtel(Airtel Gabon S.A), Libertis

Gambiya

Qcell(Qcell Gambia), Comium, Africell

Gana

Mobitel(Milicom Ghana Ltd),Airtel(Zain), Ghana Telecom Mobile, Spacefon(ScanCom)

Gine

Cellcom, Intercell

Grenada

FLOW(Cable & Wireless Grenada),Digicell(Digicell Grenada Limited, AT&T Wireless)

Grönland

Tele Greenland

Guadalup

Orange Caraibe(Guadalupe), Dauphin Telecom

Guam

Pulse, Docmo(Docomo Pacific)

Guatemala

Movistar(Telefonica), CLARO(Sercom)

Guinea Bissau

MTN Areeba, Orange

Guyana

GT&T Celllink Plus(Guyana Telephone & Telegraph), Digicell(U-mobile)

Güney Afrika

Cell C (PTY) Ltd, MTN Sourth Africa, Vodacom

Güney Kore

SK Telecom

Gürcistan

Beeline Mobitel LLCMagticom, Geocell

Haiti

Digicell Haiti

Hırvatistan

VIPNet, T-Mobile Croatia

Hindistan

Idea Cellular(West Bengal), Idea Cellular(Orissa), Aircel -Mumbai, Aircel -Maharashtra & Goa, Aircel -Kerala, Aircel -Karnataka, Aircel -Andrha Pradesh, Aircel Up West, Aircell Up East, Idea Cellular(Kolkata), Idea Cellular(Chennai & Tamilnadu), Tata DoCoMo Pradesh (West), Tata DoCoMo Pradesh (East), Tata DoCoMo Tata Tamil Nadu, Tata DoCoMo Tata RO WB, Tata DoCoMo Tata Rajasthan, Tata DoCoMo Tata Punjab, Tata DoCoMo Tata Orissa, Tata DoCoMo Tata Mumbai, Tata DoCoMo Tata DoCoMo Tata Maharastra, Tata DoCoMo Tata Madhya Pradesh, Tata DoCoMo Tata kolkata, Tata DoCoMo Tata Kerala, Tata DoCoMo Tata DoCoMo Tata Karnataka, Tata DoCoMo Tata Himachal Pradesh, Tata DoCoMo Tata Haryana, Tata DoCoMo Tata Gujarat, Tata DoCoMo Tata DoCoMo Tata Delhi, Tata DoCoMo Tata Bihar, Tata DoCoMo Tata Andhra Pradesh, Aircel-West Bengal, Aircel -Tamil Nadu, Aircel -Orissa, Aircel -Kolkata, Aircel -Himachal Pradesh, Aircel -Delhi, Aircel-Bihar, Idea Cellular (Mumbai), Idea-Cellular(Bihar & Jharkhand), Loop Mobile(BPL Mobile-Mumbai),Idea Cellular(Uttar Pradesh East), Idea Cellular(Maharashtra), Idea Cellular(Haryana), Idea Cellular(Gujarat), Idea Cellular(Andra Pradesh Circle), Idea Cellular(Rajastan), Vodafone Essar(Kerala), Vodafone Essar(Maharshtra), Idea Cellular(UpWest), Idea Cellular(Himachel Pradesh), Idea Cellular(New Delhi), Idea Cellular(Kerala), Idea Cellular(Madhya Pradesh), Reliance Telecom, Aircel -Chennai, Bharti Airtel Limited-Maharashtra & Goa, CellOne BSNL West Bengal, CellOne BSNL Uttar Pradesh(West), CellOne BSNL Uttar Pradesh(East), CellOne BSNL Tamilnadu, CellOne BSNL Rajastan, CellOne CellOne BSNL Punjab, CellOne BSNL Orissa, CellOne BSNL North East, CellOne BSNL Maharastra, CellOne BSNL Madhya Pradesh, CellOne BSNL Kolkata, CellOne BSNL Kerala, CellOne BSNL Karnataka, CellOne BSNL Jammu&Kashm, CellOne BSNL Himachal Pradesh, CellOne BSNL Haryana, CellOne BSNL Gujarat, CellOne BSNL Chennai, CellOne BSNL Bihar, CellOne BSNL Assam, CellOne BSNL Andhra Pradesh, Bharti Airtel Limited-Himachal Pradesh, Bharti Airtel Limited-Karnataka, Bharti Airtel Limited-kolkata, Bharti Airtel Limited-Mumbai, Bharti Airtel Limited-Madhya Pradesh, Bharti Airtel Limited-Andhra Pradesh, Bharti Airtel Limited-Punjap, Bharti Airtel Limited-Uttar Pradesh West, Bharti Airtel Limited-Tamilnadu, Bharti Airtel Limited-Kerala, Bharti Airtel Limited-Haryana, Bharti Airtel Limited-Gujarat, Mahanagar Telephone Nigam Ltd.(Mumbai), Mahanagar Telephone Nigam Ltd.(Delhi), Bharti Airtel Limited-West Bengal, Bharti Airtel Limited-Uttar Pradesh East, Bharti Airtel Limited-Orissa, Bharti Airtel Limited-Bihar, Vodadfone Essar(Tamilnadu), Vodafone Essar(Kolkata), Vodafone Essar(Mumbai), Vodafone Essar(Delhi), Spice Comminucations(Punjab), Bharti Airtel Limited-Chennai, Bharti Airtel Limited-Rajastan, Vodafone Esar(Gujarat), Spice Comminucations(Karnataka), Bharti Airtel Limited-Delhi

Hollanda

Orange Netherland NV, T-Mobile Netherlands, Vodafone Netherlands, KPN B.V.

Honduras

Digicell, Claro(Sercom)

Hong Kong

PCCW Mobile HK Limited(Sunday), China Mobile Peoples Telephone Company Limted, SmarTone-Vodafone, Hutchison Telecom, China Unicom(Hong Kong CSL Limited)

Irak

Korek Telecom, Zain(MTC-Atheer), Asiacell, Zain(Orascom Telecom)(Iraqna)

İngiliz Virgin Adaları

CCT, Digicell, Cable & Wireless British Virgin Islands

İngiltere

3 (Three), Orange UK, T-Mobile UK, Vodafone(UK), O2(Telefonica Europe)

İran

MTN Irancell, Taliya, IR-MCI(Hamrahe Avval)

İrlanda

Meteor, 3(Hutchinson 3G Ireland Limited)O2,Vodafone(Vodafone Ireland)

İspanya

Orange(France Telecom), Vodafone Spain, Movistar(Telofonica Moviles)

İsrail

Pelephone, Cellcom, Nextel(MIRS Communication), Orange(Partner)

isveç

Seanet Maritime, Telenor Sweden(Vodafone-Europolitan), Tele2 AB(Comviq), Telia Mobitel

İsviçre

OnAir, Salt,Sunrise,Swisscom

İtalya

Vodafone(Vodafone İtalya), TIM(Telecom Italia Mobile), Blu, Wind, TIM Italy Maritime Service

İzlanda

Nova, Siminn Maritime Service(Ocean Cell), Wiking Wireless, Vodafone(TAL Og),Siminn

Jamaika

Claro(Oceanic Digital Jamaica Ltd.), FLOW(Cable & Wireless Jamaica), Digicell(Digicell Jamaica Limited)

Japonya

NTTDoCoMo, Softbank

Jersey

Airtel-Vodafone(Jersey Airtel Limited), Sure Mobile(Cable & Wireless Jersey),JT(Jersey Telecom)

Kamboçya

Vimpelcom(Sotelco), Cellcard(Mfone),Telekom Malaysia International Co. Ltd. (Hello GSM-Samart), CellcardCamGSM(Mobitel)

Kamerun

Orange, MTN Cameroon

Kanada

Sasktel, Videotron, Bell, BC Tel Mobility Telus, Fido Rogers Wireless

Kanal Adaları

Wave Telecom(Jersey Telecom), Cable & Wireless Guernsey

Karadağ

T-Mobile(29702), Mtel, T-Mobile(Monet), Telenor(YUGPM)

Katar

Ooredo (Q-tel)

Kayman Adaları

Cable & wireless Cayman, Digicell, AT&T Wireless

Kazakistan

Neo, K'Cell, Vimpelkom (Kar-Tel)

Kenya

Yu(Essar Telecom), Airtel(Bharti Airtel),Safaricom

Kırgızistan

Megacom(Alfa Telecom), O!(Nur Telecom),Beeline(Sky Mobile)

KKTC

KKTC Telsim

Kolombiya

Movistar(Telefonica Moviles), CLARO(Comcel Colombia),Tigo(Colombia Movil S.A)

Kongo Demokratik Cumhuriyeti

Airtel(Celtel), Tigo, Vodacom Congo

Kosova

Vala(Monaco Telecom)

Kosta Rika

Claro, Telefonica, I.C.E

Küba

CUBACELL C_Com

Kuveyt

Viva (KTC), KSC ooredo(Wataniye), Zain (MTC-Vodafone)

Laos

Unitel(Star Telecom), Beeline(Vimpelcon (Millicom))

Lesotho

Vodacom

Letonya

Bite, Tele2(Baltcom), LMT

Liberya

Comium(Novafone Inc), Cellcom, Lonestar Cell

Libya

Libyana, Madar(Al Madar)

Lihtenştayn

Orange (Lihtenştayn) AG, FL1(Mobilcom Telecom Lihtenştayn)

Litvanya

Tele2 Lithuania, Omnitel, Bite GSM

Lübnan

Alfa(MIC1) ,Touch MTC Lebanon (Libancell)

Lüksemburg

Orange(VoxMobile), POST(P&T Luxemburg),TANGO

Macaristan

T-Mobile, Vodafone(Primatel), Telenor Hungary(Pannon)

Madagaskar

Telma(Telma Mobile S.A.), Orange(Orange Madagascar S.A), Airtel(Bharti Airtel)Celtel(Zain)

Makao

SmarTone Macau, 3 (Huthison Telephone (Macau) Company Ltd), CTM

Makedonya

Vip MK(Vip Operator),One( Cosmofon),Mobimak (MakedonskiTelekom)

Malavi

TNM(Telecom Networks Malawi), Airtel (Bharti Airtel Limited)Celtel

Maldiv Adaları

Dhiraagu(Dhivehi Raajjeyge Gulhun), Ooredo(Wataniya Telecom Maldives)

Malezya

U Mobile, TM Touch(Celcom Axiata Berhad), Digi Telcom, (Time Wireless) MAXIS - Malaysian Mobile Services, Celcom(Celcom Axiata Berhad)

Mali

Orange (Orange Mali S.A)

Malta

Melita, Vodafone Malta Maritime Service II, Vodafone Malta Maritime Service, GoMobile, Vodafone (Malta)

Man Adası

Cable & Wireless Isle of Man, Manx Telecom

Martinik

Orange Caraibe

Mayonette

SRR

Meksika

AT&T(IUSA Cell), Movistar(Telefonica Moviles),Telcel(Amerika Movil)

Mısır

Etisalat Mısr,Orange( MobiNil), Vodafone (MisrFone)

Moğolistan

Unitel, Mobicom

Moldova

Moldcell

Moldovya

Orange(Voxtel)

Monako

Monaco Telecom

Montserrat

FLOW(Cable & Wireless Montserrat)

Moris Adası

MTML, Emtel Limited, Cellplus

Moritanya

Chinguitel, Mauritel Mobiles

Mozambik

Vodacom Mozambique, S.A.,MCel

Namibya

Switch(Telecom Namibia), MTC Namibia

Nepal

NCell, NamasteNTC

Netherlands Antilles

UTS Setel, Digicel(Curacao) Nethrland Antilles

Nijer

Moov(Telecel Niger), AirtelZain (Celtel)

Nijerya

Etisalat, Glo(Globacom Ltd), MTN Nigeria,Airtel Zain (V-Mobile)

Nikaragua

Claro(Enitel),Movistar( Telefonica)

Norfolk Adaları

Norfolk Telecom

Norveç

Network, Aeromobile, Telenor(MCP), Telia(Netcom)

Özbekistan

Beeline(Unitel), Ucell(Coscom)

Pakistan

Telenor(Telenor Pakistan), Paktel-Zone(China Mobile), Warid Pakistan(Warid Telecom), Ufone, Mobilink

Panama

Digicell, Claro, Movistar(Telefonica Moviles), Cable & Wireless Panama

Papua New Guinea

Digicell

Paraguay

Personel(Nucleo S.A), Claro-Hutchinson,VOX (Hola Paraguay S.A)

Peru

Entel(Nextel), Claro (América Móvil Perú)(TIM), Telefonica

Polonya

Orange(Centertel), ERA, Play(P4),Plus(Polkomtel)

Portekiz

NOS(Optimus), Vodafone Portugal ,MEO(Telecomunicações Móveis Nacionais)TMN

Porto Riko

Claro

Reünyon

SFR, Orange Reunion

Romanya

Digi Mobil(RCS&RDS), Vodafone Romania, Orange(Orange Romania)

Ruanda

Tigo, MTN Rwandacell

Rusya

LLC Ekaterinburg-2000 (Motiv), Tele2(Rostov), Novogrod,ETKYenisey Telecom, MTS (Prim Telefon), SMARTS(Smarts Ufa), Baykalwestcom New Telephone Company (NTC), OJSC Uralsvyaziyonform (Ermak), South Ural Cellular Telephone, OSJC Uralsvyaziyonform (MTS_Uraltel), Ulan Ude Cellular, Baykalwest(OSJC Mobile Telesystems Branch in Khabarovsky Krai - JSC Far Eastern Cellular Systems 900), SMARTS(Zao Smarts) , Tele2Nizhegodoroskaya Cellular Communications(NCC), Siberian Cellular-900, Vimpelcom(StavTeleSot), OJSC Uralsvyazinform (Utel), Mts (Kuban-GSM), Vimpelcom (KB Impuls), MTS Mobile TeleSystems, Megafone(North-West GSM)

Samoa

Digicell Samoa

San Marino

PRIMA(SMT)

Senegal

Expresso(Sudatel), Tigo-SENTEL GSM(Milicom International Cellular S.A), Orange(Sonatel)

Seyşel

Cable & Wireless, Telecom Seychelles

Sirbistan

VIP, mt:s(Telecom Srbija), Telenor Serbia

Sierra Leone

Africell Lintel, Comium(Sierra Leone)

Singapur

Starhub, M1,SingTel (Singapore Telecom Mobile)

Slovakya

Orange(Globtel), Eurotel(Slovak Telecom)

Slovenya

Telemach(Tusmobil), Vodafone(S.I. Mobil), Mobitel

Sri Lanka

Hutch, Mobitel Sri Lanka, Etisalat (Celltel Lanka), Dialog(MTN Sri Lanka)

St. Kitts

Digicell St.Kitts, FLOW(Cable & Wireless St.Kitts)

St.Lucia

Cable & Wireless St.Lucia, AT&T Wireless St.Lucia

St.Marteen

Tellcell

St.Vinsent

Cable & Wireless St.Vincent, Digicell St.Vincent, AT&T Wireless St.Vincent

Sudan

MTN Sudan,Mobitel (Zain Group-Sudan)

Surinam

Digicell, Telesur

Suriye

Syriatel, MTN-Spacetel(MTN Syria)

Suudi Arabistan

Zain,Mobiliy(Ethiad Etisalat Company),Al Jawal(STC) Saudi Telecom Company

Swaziland

Swazi MTN

Şili

movistar(Telefonica Moviles), Claro, Entel PCS(Entel Telefonica movil SA)

Tacikistan

Beeline(Tacom), Tcell Somoncom, Tcell Indigo, Babilon Mobile, Megafone Tajikistan

Tanzanya

Zantel, Vodacom Tanzania, Tigo(MIC Tanzania),Airtel Celtel Tanzana

Tayland

True Move(Real Future Company Ltd.)

Tayvan

T Star(Vibo), Taiwan Mobile(Mobitai), Taiwan Mobile(taivan Cellular),Far EasTone(KG Telecom), Chunghwa Telecom

Timor-Leste

Timor Telecom

Togo

Togo Cell, Moov

Tonga

Digicell

Trinidad&Tobago

Digicel (Trinidad & Tobago Limited), bmobile(TSTT)

Tunus

Orange, Orascom (Ooredo Tunisiana),Tunicell(Tunisie Telecom)

Turks & Caicos

Digicell(Digicell Turk and Caicos Islands), FLOW(Cable & Wireless Turk and Caicos Islands)

Turkmenistan

MTS

Uganda

Airtel (Bharti Airtel), Uganda Telecom, MTN (MTN Uganda)

Ukrayna

3Mob, Ukranian Radio Systems Maritime Service, Ukranian Radio Systems, lifecell Astelit LLC, Beeline(Kyivstar GSM JSC), Vodafone(MTS Ukraine)

Umman

Ooredoo (Nawras), Omantel

Uruguay

Movistar(Telefonica Moviles), Claro(AM Wireless Uruguay S.A)

Uydu

Thuraya

Ürdün

Umniah, Orange(Mobilecom), Zain JO (Fastlink)

Vanatu

Digicell

Venezuella

Digitel(Corporacion Digitel)Infonet

Vietnam

MobiFone(Vietnam Mobile), Viettel Mobile, Vinaphone(GPC)

Virgin Adaları (ABD)

Suncom Virgin Islands, AT&T Wireless Virgin Islands(USA)

Yemen

Unitel(Y-Telecom), MTN (Spacetel Yemen), SabaFon

Yeni Kaledonya

Mobilis(OPT New Caledonia)

Yeni Zelanda

2 Degrees Mobile, Vodafone New Zealand

Yunanistan

WIND Hellas(Q-telecom), Cosmote, WIND Hellas(TIM_Stet Hellas), Vodafone Greece

Zambiya

Airtel(Bharti Airtel)

Zimbabve

Telecell Zimbabwe, Econet Wireless

Afganistan

ETISALAT, Areeba, AWCC Afghan Wireless, TDCA

Andora

STA

Angola

Movicell, Unitel

Anquilla

Digicell Anquilla, Cable & Wireless Anquilla

Antigua & Barbuda

Digicell Antigua&Barbuda, Cable & Wireless Antigua&Barbuda, AT&T Wireless

Arjantin

Telecom Personal, Telefonica Moviles, Claro CTI, Nextel Argentina

Aruba

SETAR, Digicel Aruba

Avusturalya

Vodafone Australia, Optus Australia

Avusturya

T-Mobile Austria GmbH (Telering), ONEAustria, T-Mobile Austria GmbH, Mobilkom

Azerbaycan

Azerfon, Bakcell

Bahamalar

BTC Mobile

Bahreyn

STC(Viva), Mtc-Vodafone, Batelco

Bangladeş

Airtel (Warid), Banglalink, Robi(Aktel)

Barbados

FLOW(Cable & Wireless Barbados), Digcell

Belçika

Base, Orange(Mobistar S.A.), Proximus(Belgacom Mobile)

Benin

Glo, Moov (ETISALAT)

Bermuda

Digicell Bermuda

Beyaz Rusya

Lifecell (Turkcell), Velcom(MDC)

Bhutan

TashiCell (Tashi Infocom)

Birleşik Arap Emirliği

Du, ETISALAT

Bolivya

Tigo(Telefonica Cellular De Bolivia S.A), Viva(Nuevatel)

Bosna Hersek

m:tel(Nobilna Srpske), HT Mobile Communications Ltd. Mostar, BH Mobile(BH Telecom)

Bostvana

Orange(Orange Botsvana), BTC Mobile(Botsvana Telecommunications)

Brezilya

Vivo(Telemig), Vivo(BRAV3), Vivo(BRAV2), Vivo(BRAV1), Brasil Telecom GSM, Claro, TIM (Telecom Italia Mobile),Oi(TNL PCS S.A.)Nextel(NII Holdings Inc.)

Bruney

B-Mobile, DSTCom

Bulgaristan

BTC MObile, Globul, MobilTel EAD

Burkina Faso

TELMOB, Airtel(Celtel Burkina Faso)

Burundi

Ekonet Leo(Ekonet Wireless), U-COM Burundi(Telecell), LacelSu

Cape Verde

T+, CVMovel

Cebelitarık

Gibtel Gibraltar

Central African Republic

Atlantique Telecom

Cezayir

AMN, Wataniya Telecom Algerie, Djezzy

Cibuti

Djibuti Telecom

Comoros

HURI(Comoroes Telecom)

Cook Adaları

Kokonet(Telecom Cook Islands)

Çad

Tigo(Millicom), Celtel

Çekya

Vodafone Czech Republic, T-Mobile Czech Republic, Telefonica O2 Czech Republic

Çin

China Unicom, China Mobile

Danimarka

TDC Mobil, Sonofon

Dominik Cumhuriyeti

Viva(Triology Dominiciana S.A), Claro, Orange Dominicana S.A.

Dominica

Digicell Dominica, FLOW(Cable & Wireless Dominica)

Ekvator

CLARO(Conecell S.A.)

Ekvator Gine

GETESA

El Salvador

CLARO(Cte Telecom Personal), Movistar(Telefonica Moviles El-Salvador), Digicell

Endonezya

Axis(Lippo), Hutchison, Telkomsel, Excelcomindo, INDOSAT(ex Satelindo)

Ermenistan

MTS(K Telecom), ArmenTel

Estonya

Tele2(Tele2 Eesti A.S.), Elisa, EMT

Falkland Adaları

Sure(Batelcco) Cable & Wireless

Faroe Adaları

Faroese Telecom

Fas

Wana,Meditel( Medi Telecom), IAM( Maroc Telecom)

Fiji

Vodafone Fiji, Digicell

Fildişi Sahili

Atlantique Telecom, MTN(Loteny Telecom), Orange Cote D'lovoire S.A.

Filipinler

Digital Mobile, Next Mobile(Nextel Communications), Smart Communications, Islacom Cellular, Globe Telecom

Filistin

Wataniya Telecom, JAWWAL(Paltel)

Finlandiya

Alcom(Alands Mobiltelefon Ab), DNA Networks, Elisa, Sonera Corporation

Fransa

Bouyguess Telecom, Orange France, SFR(Altice)

Fransız Batı Hint Adaları

Digicell French west Indies-Mart-Fr.Guyana-Guad.

Fransız Guyanası

Orange Caraibe(French Guana)

Fransız Polinezyası

Tikiphone, Pasific Mobile Telecom

Gabon

Atlatique Telecom (Moov), Zain(Celtel)i Libertis

Gambiya

Qcell, Comium, Africell

Gana

Milicom Ghana Ltd(Mobitel), Zain, Ghana Telecom Mobile, ScanCom(Spacefon)

Gine

Cellcom, Telecell Guinee(Intercell)

Grenada

FLOW(Cable & Wireless Grenada), Digicell(Digicell Grenada Limited)

Grönland

Tele Greenland

Guadalup

Orange Caraibe(Guadalupe), Dauphin Telecom

Guam

Pulse, Docomo(NTT Docomo Pacific)

Guatemala

Movistar(Telefonica), CLARO(Sercom)

Guinea Bissau

MTN, Orange

Guyana

Guyana Telephone & Telegraph, Digicell

Güney Afrika

Cell C (PTY) Ltd, MTN Sourth Africa, Vodacom

Güney Kore

SK Telecom

Gürcistan

Beeline(Mobitel LLC), Magticom, Geocell

Haiti

Digicell Haiti

Hırvatistan

VIP(VIPNet), T-Mobile Croatia

Hindistan

Idea Cellular(West Bengal), Idea Cellular(Orissa), Aircell-Mumbai, Aircel-Maharashtra & Goa, Aircel-Kerala, Aircel-Karnataka, Aircell-Andrha Pradesh, Aircel Up West, Aircel Up East, Idea Cellular(Kolkata), Idea Cellular(Chennai & Tamilnadu), Tata Uttar Pradesh (West), Tata Uttar Pradesh (East), Tata Tamil Nadu, Tata RO WB, Tata Rajasthan, Tata Punjab, Tata Orissa, Tata Mumbai, Tata Maharastra, Tata Madhya Pradesh, Tata kolkata, Tata Kerala, Tata Karnataka, Tata Himachal Pradesh, Tata Haryana, Tata Gujarat, Tata Delhi, Tata Bihar, Tata Andhra Pradesh, Aircell-West Bengal, Aircel-Tamil Nadu, Aircel-Orissa, Aircel-Kolkata, Aircel-Himachal Pradesh, Aircel-Delhi, Aircel-Bihar, Idea Cellular (Mumbai), Idea-Cellular(Bihar & Jharkhand), Loop Mobile(BPL Mobile-Mumbai),Idea Cellular(Uttar Pradesh East), Idea Cellular(Maharashtra), Idea Cellular(Haryana), Idea Cellular(Gujarat), Idea Cellular(Andra Pradesh Circle), Idea Cellular(Rajastan), Vodafone Essar(Kerala), Vodafone Essar(Maharshtra), Idea Cellular(UpWest), Idea Cellular(Himachel Pradesh), Idea Cellular(New Delhi), Idea Cellular(Kerala), Idea Cellular(Madhya Pradesh), Reliance Telecom, Aircel-Chennai, Bharti Airtel Limited-Maharashtra & Goa, BSNL West Bengal, BSNL Uttar Pradesh(West), BSNL Uttar Pradesh(East), BSNL Tamilnadu, BSNL Rajastan, BSNL Punjab BSNL Orissa, BSNL North East, BSNL Maharastra, BSNL Madhya Pradesh, BSNL Kolkata, BSNL Kerala, BSNL Karnataka, BSNL Jammu&Kashm, BSNL Himachal Pradesh, BSNL Haryana, BSNL Gujarat, BSNL Chennai, BSNL Bihar, BSNL Assam, BSNL Andhra Pradesh, Bharti Airtel Limited-Himachal Pradesh, Bharti Airtel Limited-Karnataka, Bharti Airtel Limited-kolkata, Bharti Airtel Limited-Mumbai, Bharti Airtel Limited-Madhya Pradesh, Bharti Airtel Limited-Andhra Pradesh, Bharti Airtel Limited-Punjap, Bharti Airtel Limited-Uttar Pradesh West, Bharti Airtel Limited-Tamilnadu, Bharti Airtel Limited-Kerala, Bharti Airtel Limited-Haryana, Bharti Airtel Limited-Gujarat, Mahanagar Telephone Nigam Ltd.(Mumbai), Mahanagar Telephone Nigam Ltd.(Delhi), Bharti Airtel Limited-West Bengal, Bharti Airtel Limited-Uttar Pradesh East, Bharti Airtel Limited-Orissa, Bharti Airtel Limited-Bihar, Vodadfone Essar(Tamilnadu), Vodafone Essar(Kolkata), Vodafone Essar(Mumbai), Vodafone Essar(Delhi), Spice Comminucations(Punjab), Bharti Airtel Limited-Chennai, Bharti Airtel Limited-Rajastan, Vodafone Esar(Gujarat), Spice Comminucations(Karnataka), Bharti Airtel Limited-Delhi

Hollanda

Orange Netherland NV, T-Mobile Netherlands, Vodafone Netherlands, KPN

Honduras

Digicell, Claro(Sercom)

Hong Kong

PCCW Mobile HK Limited(Sunday), China Mobile Peoples Telephone Company Limted, SmarTone-Vodafone, Hutchison Telecom, China Unicom(Hong Kong CSL Limited)

Irak

Korek Telecom, Zain(MTC-Atheer), Asiacell, Zain(Orascom)

İngiliz Virgin Adaları

CCT, Digicell, Cable & Wireless British Virgin Islands

İngiltere

3 (Hutchison 3G UK Ltd), T-Mobile(One2One), Orange UK, Vodafone(UK), O2(BTCellnet)

İran

MTN Irancell, Taliya, IR-MCI(Hamrahe Avval)

İrlanda

Meteor, 3(Hutchinson 3G Ireland Limited)O2,Vodafone Ireland

İspanya

Orange (France Telecom Espana SA),Vodafone Spain, Movistar(Telofonica Moviles)i Telefonica

İsrail

Pelephone, Cellcom, Orange(Partner)

İsveç

Seanet Maritime, Telenor Sweden(Vodafone-Europolitan), Tele2 AB(Comviq), Telia

İsviçre

Sunrise(Tele2), Salt(Orange), Swisscom

İtalya

Vodafone Italy, TIM(Telecom Italia Mobile), Wind, TIM Italy Maritime Service

İzlanda

Nova, Simin Maritime Service(Ocean Cell), Vodafone(TAL Og), Landssimin

Jamaika

Claro,FLOW( Cable & Wireless Jamaica), Digicell

Japonya

NTTDoCoMo, Softbank

Jersey

Airtel, Sure Mobile(Cable & Wireless Jersey), Jersey Telecom

Kamboçya

Vimpelcom(Sotelco), Cellcard (Mfone), Telekom Malaysia International Co. Ltd.,Smart (Smart Axiata Co.Ltd.),Cellcard(Mobitel).

Kamerun

Orange, MTN Cameroon

Kanada

Sasktel, Videotron, Bell, BC Tel Mobility(Telus),Fido(Rogers Wireles)

Kanal Adaları

Wave Telecom(Jersey Telecom), Cable & Wireless Guernsey

Karadağ

T-Mobile(29702), Mtel, T-Mobile(Monet), Telenor(YUGPM)

Katar

Ooredo(Q-tel)

Kayman Adaları

Cable & wireless Cayman, Digicell, AT&T Wireless

Kazakistan

Neo, K'Cell, Vimpelkom (Kar-Tel)

Kenya

Yu(Essar Telecom), Airtel Celtel Kenya Limited (Kencell), Safaricom

Kırgızistan

Megacom(Alfa Telecom), O!(Nur Telecom), BeelineSky Mobile (Bitel)

KKTC

KKTC Telsim

Kolombiya

Movistar(Telefonica Moviles), CLARO(Comcel Colombia),Tigo(Colombia Movil S.A)

Kongo Demokratik Cumhuriyeti

Airtel(Celtel), Tigo, Vodacom Congo

Kosova

Vala(Monaco Telecom)

Kosta Rika

Claro, Telefonica, I.C.E

Küba

CUBACELL(C_Com)

Kuveyt

Viva (KTC), KSC ooredo(Wataniye), Zain (MTC-Vodafone)

Laos

Unitel(Star Telecom), Beeline(Vimpelcon (Millicom))

Lesotho

Vodacom

Letonya

Bite, Tele2(Baltcom), LMT

Liberya

Comium, Cellcom, Lonestar Cell

Libya

Libyana, Madar(Al Madar Al Jadeed)

Lihtenştayn

Orange (Lihtenştayn) AG, FL1(Mobilcom Telecom Lihtenştayn)

Litvanya

Tele2 Lithuania, Omnitel, Bite GSM

Lübnan

Touch (MTC Lebanon (Libancell))

Lüksemburg

Orange(VoxMobile), POST(P&T Luxemburg)

Macaristan

Vodafone(Primatel), Telenor Hungary(Pannon)

Madagaskar

Telma

Makao

3(Huthison Telephone (Macau) Company Ltd)

Makedonya

Vip MK(Vip Operator), One(Cosmofon)

Malavi

Airtel (Bharti Airtel Limited)Celtel

Maldiv Adaları

Ooredo(Wataniya)

Malezya

Celcom

Malta

Vodafone Malta Maritime Service, GoMobile, Vodafone (Malta)

Meksika

AT&T(IUSA Cell), Movistar(Telefonica Moviles)

Mısır

Etisalat Mısr,Orange( MobiNil), Vodafone (MisrFone)

Moğolistan

Unitel

Moldova

Orange(Voxtel)

Montserrat

FLOW(Cable & Wireless Montserrat)

Moris Adası

MTML

Moritanya

Chinguitel

Netherlands Antilles

Digicel(Curacao) Nethrland Antilles

Nijer

Moov(Telecel Niger)

Nijerya

Etisalat, Globacom, MTN Nigeria

Nikaragua

Claro(Enitel)

Norveç

Telenor Mobil, Telia(Netcom)

Özbekistan

Beeline(Unitel), Ucell(Coscom)

Pakistan

Telenor Pakistan, Ufone

Panama

Digicell, Claro

Papua New Guinea

Digicell, Bemobile

Paraguay

Tigo(Telfonica Celular Del Paraguay S.A)

Peru

Telefonica

Polonya

Play(P4),Plus(Polkomtel)

Portekiz

NOS(Optimus), Vodafone Portugal

Romanya

Vodafone Romania, Orange(Dialog)

Ruanda

Tigo

Rusya

SMARTS(Zao Smarts),BeelineVimpelcom (KB Impuls), MTS Mobile TeleSystems, OJSC "Uralsvyazinform" (Ermak), OJSC "Uralsvyazinform" (Utel), Megafone (North-West GSM)

San Marino

PRIMA(SMT)

Senegal

Tigo(Sentel)

Seyşel

Cable & Wireless

Sirbistan

VIP, mt:s(Telecom Srbija), Telenor Serbia

Sierra Leone

Africell (Lintel Sierra Leone Limited)

Singapur

Starhub

Slovakya

Telekom(T-Mobile)

Slovenya

Vodafone(S.I. Mobil), Mobitel

Sri Lanka

Etisalat (Celltel Lanka), Dialog(MTN Sri Lanka)

St. Kitts

Digicell St.Kitts, FLOW(Cable & Wireless St.Kitts)

St.Lucia

Cable & Wireless St.Lucia,Digicell St.Lucia

St.Vinsent

Cable & Wireless St.Vincent, Digicell St.Vincent

Surinam

Digicell, Telesur

Suriye

Syriatel

Suudi Arabistan

Zain,Mobiliy(Ethiad Etisalat Company),Al Jawal(STC) Saudi Telecom Company

Tacikistan

Beeline(Tacom)

Tanzanya

Vodacom Tanzania

Tayland

AIS(Advanced Wireless Network Company), True Move H

Tayvan

Chunghwa Telecom

Tunus

Orange,Ooredo(Orascom Telecom)

Turks & Caicos

FLOW(Islandcom), Digicell Turk and Caicos Islands,FLOW( Cable & Wireless Turk and Caicos Islands)

Turkmenistan

MTS

Uganda

MTN Uganda, Airtel(Celtel Uganda)

Ukrayna

Ukrtelecom, Astelit LLC

Umman

Ooredoo (Nawras)

Uruguay

Movistar(Telefonica Moviles)

Ürdün

Umniah

Vietnam

Viettel, Vinaphone(GPC)

Yemen

Sabafon

Yeni Kaledonya

Mobilis(OPT New Caledonia)

Yeni Zelanda

Telecom New Zealand, Vodafone New Zealand

Yunanistan

WIND Hellas(TIM_Stet Hellas), Vodafone Greece

Zambiya

Airtel (Celtel Zambia)

Zimbabve

Econet Wireless

Amerika

T-Mobile (Suncom),AT&T (Cingular Wireless, Cingular Genesis), Choice Wireless(Commnet Wireless), Limitless Wireless(Keystone Wireless), Union Wireless(Union Telephone Company), New Core Wireless, Cellular One (North East Colorado), Alaska Wireless (GCI)

Afganistan

ETISALAT, AWCC Afghan Wireless, Roshan(TDCA)

Almanya

O2 (Telefonica Germany), E Plus, Vodafone Germany,Telekom(T-Mobile Deutschland GmbH)

Andora

Mobiland

Angola

Movicell, Unitel

Anquilla

Digicell Anquilla,FLOW (Cable & Wireless Anquilla)

Antigua & Barbuda

Digicell Antigua&Barbuda,FLOW( Cable & Wireless), AT&T Wireless

Arjantin

Claro(CTI)

Arnavutluk

Plus, Eagle Mobile, Vodafone Albania

Aruba

SETAR, Digicel Aruba

Avusturalya

Vodafone Australia, Optus Australia

Avusturya

A1 Telekom Austria, T-Mobile Austria GmbH, Mobilcom

Azerbaycan

Azercell, Bakcell, Narfon(Azerfon)

Bahamalar

BTC Mobile

Bahreyn

Viva Bahrain,Mtc-Vodafone, Batelco

Bangladeş

Robi(Aktel), Banglalink

Barbados

FLOW(Cable & Wireless Barbados), Digcell Barbados

Belçika

Base, Orange(Mobistar S.A.), Proximus(Belgacom Mobile)

Benin

MoovETISALAT(Telecel Benin), MTN(Spacetel Benin)

Bermuda

Mobility( M3 Wireless Ltd.), Digicell Bermuda

Beyaz Rusya

Lifecell (Turkcell), Mobile Telesystems, Velcom(MDC)

Bhutan

Tashicell(Tashi Infocomm Limited)

Birleşik Arap Emirliği

Du, ETISALAT

Bolivya

Viva(Nuevatel), Nuevatel

Bosna Hersek

m:tel(Mobilna Srpske), HT ERONET,BH Telecom

Bostvana

BTC mobile(Botsvana Telecommunications)

Brezilya

Vivo (Telemig), Vivo (BRAV3), Vivo (BRAV2), Vivo (BRAV1), TNL PCS S.A.(Oi), Claro, Brasil Telecom GSM, TIM Sao Paulo S.A., TIM Rio Norte S.A., TIM Centuro Sul S.A.

Bulgaristan

Vivacom(BTC Mobile),Telenor(Globul), M-Tel(MobilTel)

Burkina Faso

TELMOB

Burundi

LacelSu

Cape Verde

T+, CVMovel

Cebelitarık

Gibtel Gibraltar

Central African Republic

Atlantique Telecom

Cezayir

Mobilis(Algerie Telecom), Ooredoo(Wataniya Telecom Algerie, Djezzy(Orascom Telecom)

Cibuti

Evatis(Djbouti Telecom)

Çad

Tigo(Milicom), Celtel

Çekya

Telefonica O2 Czech Republic, Vodafone Czech Republic, T-Mobile Czech Republic

Çin

China Unicom, China Mobile

Danimarka

Telia Mobile Denmark, Telenor(Sonofon), TDC Mobil

Dominik Cumhuriyeti

Orange Dominicana SA, Claro, Viva(Triology)

Dominica

Digicell Dominica, FLOW(Cable & Wireless Dominica)

El Salvador

Claro(Cte Telecom Personal), Digicel

Endonezya

Axis(Lippo), 3(Hutchison), Telkomsel, XL Axiata(Excelcomindo), OoredooINDOSAT(ex Satelindo)

Ermenistan

Ucom(Orange), Vivacell-MTS(K Telecom), Beeline(ArmenTel)

Estonya

Telia(EMT), Elisa, Tele2 Eesti A.S.

Faroe Adaları

WFaroese Telecom, Vodafone Faroe Islands(Kall)

Fas

Wana,Meditel( Medi Telecom)

Fiji

Vodafone Fiji, Digicell

Fildişi Sahili

Moov(Atlantique Telecom), Orange Cote D'Ivoire S.A.

Filipinler

Digital Mobile, Globe Telecom, Smart Communications

Filistin

Ooredoo(Wataniya Telecom),Jawwal( PALTEL)

Finlandiya

Alcom(Alands Mobiltelefon Ab), DNA Networks, Elisa

Fransa

Bouyguess Telecom, Orange France, SFR

Fransız Guyanası

Outremer Telecom

Fransız Polinezyası

Tikiphone, Pacific Mobile Telecom

Gabon

Atlatique Telecom (Moov),Airtel Zain (Celtel), Libertis

Gambiya

Qcell, Africell

Gana

Tigo(Milicom Ghana Ltd)(Mobitel), Vodafone Group (Onetouch)Ghana Telecom Mobile, Airtel(Zain)

Grenada

FLOW(Cable & Wireless Grenada), Digicell Grenada Limited

Grönland

Tele Greenland

Guadalup

Dauphin Telecom

Guam

Pulse, Docomo Pacific

Guatemala

CLARO (Sercom),movistar( Telefonica)

Guinea Bissau

MTN

Guyana

GT&T Cellink Plus(Guyana Telephone & Telegraph), Digicell

Güney Afrika

Vodacom, MTN South Africa

Güney Kore

KT ,SK Telecom

Gürcistan

Beeline(Mobitel LLC), Magticom, Geocell

Haiti

Digicell Haiti

Hırvatistan

VIPNet, T-Mobile Croatia,Tele2 Croatia

Hindistan

Aircel-West Bengal, Aircel-Tamil Nadu, Aircel-Orissa, Aircel-Mumbai, Aircel-Maharashtra & Goa, Aircel-Kolkata, Aircel-Kerala, Aircel-Karnataka, Aircel-Himachal Pradesh, Aircel-Delhi, Aircel-Bihar, Aircel-Andrha Pradesh, Idea Cellular (West Bengal), Idea Cellular (Orissa), Aircel Up West, Aircel UP East, Tata Uttar Pradesh (West), Tata Uttar Pradesh (East), Tata Tamil Nadu, Tata RO WB, Tata Rajasthan, Tata Punjab, Tata Orissa, Tata Mumbai, Tata Maharashtra, Tata Madhya Pradesh, Tata Kolkata, Tata Kerala, Tata Karnataka, Tata Himachal Pradesh, Tata Haryana, Tata Gujarat, Tata Delhi, Tata Bihar, Tata Andhra Pradesh, Idea Cellular (Kolkata), Idea Cellular (Chennai & Tamilnadu), BSNL Maharashtra, Mahanagar Telephone Nigam Ltd. (Delhi), Spice Communications Ltd (Karnataka), Spice Communications (Punjab), Idea Cellular (Mumbai), Idea Cellular (Bihar&Jharkhand), Reliance Telecom, Bharti Airtel Limited-Uttar Pradesh West, Bharti Airtel Limited-Tamilnadu, Bharti Airtel Limited-Rajasthan, Bharti Airtel Limited-Punjab, Bharti Airtel Limited-Mumbai, Bharti Airtel Limited-Maharashtra & Goa, Bharti Airtel Limited-Madhya Pradesh, Bharti Airtel Limited-Kolkata, Bharti Airtel Limited-Kerala, Bharti Airtel Limited-Karnataka, Bharti Airtel Limited-Himachal Pradesh, Bharti Airtel Limited-Haryana, Bharti Airtel Limited-Gujarat, Bharti Airtel Limited-Delhi, Bharti Airtel Limited-Chennai, Bharti Airtel Limited-Andhra Pradesh, Idea Cellular (Uttar Pradesh East), Idea Cellular (UpWest), Idea Cellular (Rajasthan), Idea Cellular (Maharashtra), Idea Cellular (Himachel Pradesh), Idea Cellular (Haryana), Idea Cellular (Gujarat), Idea Cellular (Andra Pradesh Circle), Idea CelluBlar (Kerala), Vodafone Essar (Maharashtra), Vodafone Essar (Kerala), Idea Cellular (Madhya Pradesh), Vodafone Essar (Tamilnadu), Idea Cellular (New Delhi), Vodafone Essar (Mumbai), Vodafone Essar (Kolkata), Vodafone Essar (Gujarat), Vodafone Essar (Delhi), Aircel-Chennai

Hollanda

T-Mobile Netherlands, Vodafone Netherlands, KPN B.V

Honduras

Claro (Sercom)

Hong Kong

PCCW Mobile HK Limited(Sunday), China Mobile Peoples Telephone Company Limted, SmarTone-Vodafone, Hutchison Telecom, China Unicom(Hong Kong CSL Limited)

Irak

Korek Telecom, Asiacell, Zain (Orascom), Zain (MTC-Atheer)

İngiliz Virgin Adaları

Cable & Wireless British Virgin Islands, CCT

İngiltere

3 (Hutchison 3G UK Ltd), Vodafone(UK), O2(Telefonica Europe), T-Mobile UK,Orange UK

İran

MTN Irancell

İrlanda

Vodafone(Eircell), 3(Hutchison 3G Ireland limited)O2

İspanya

Orange(France Telecom),Vodafone Spain,movistar(Telefonica Moviles)

İsrail

Pelephone, Cellcom, Orange(Partner)

isveç

Telenor Sweden(Vodafone-Europolitan), Tele2 AB(Comviq), Telia

İsviçre

Sunrise(Tele2), Salt(Orange), Swisscom

İtalya

Vodafone Italy, TIM(Telecom Italia Mobile), Wind, TIM Italy Maritime Service

İzlanda

Nova, Simin Maritime Service(Ocean Cell), Vodafone(TAL Og), Landssimin

Jamaika

FLOW( Cable & Wireless Jamaica), Digicell

Japonya

NTTDoCoMo, Softbank

Jersey

Airtel, Sure Mobile(Cable & Wireless Jersey), Jersey Telecom

Kamboçya

Cellcard (Mfone), Telekom Malaysia International Co. Ltd.,Smart (Smart Axiata Co.Ltd.),Cellcard(Mobitel).

Kamerun

Orange, MTN Cameroon

Kanada

Videotron, Bell, Telus, Rogers Wireless, Sasktel

Kanal Adaları

Cable & Wireless Guernsey

Karadağ

Telenor(YUGPM), Mtel, T-Mobile (Monet), T-Mobile (29702)

Katar

Ooredoo(Q-tel,) Vodafone Qatar

Kayman Adaları

Cable & wireless Cayman, Digicell

Kazakistan

Vimpelcom (Kar-Tel), Neo, K'Cell

Kenya

Airtel Celtel Kenya Limited (Kencell), Safaricom

Kırgızistan

O!(Nur Telecom), BeelineSky Mobile

Kolombiya

Movistar(Telefonica Moviles), CLARO(Comcel Colombia),Tigo(Colombia Movil S.A)

Kongo Demokratik Cumhuriyeti

Airtel(Celtel), Tigo, Vodacom Congo

Kosova

Vala(Monaco Telecom)

Kosta Rika

Claro, Telefonica

Küba

CUBACELL(C_Com)

Kuveyt

Viva (KTC), KSC ooredo(Wataniye), Zain (MTC-Vodafone)

Letonya

Bite, Tele2 (Baltcom), LMT

Liberya

Cellcom

Libya

Al Madar

Lihtenştayn

Orange (Lihtenştayn) AG, FL1(Mobilcom Telecom Lihtenştayn)

Litvanya

Tele2 Lithuania, Omnitel, Bite GSM

Lüksemburg

Orange(VoxMobile), TANGO,POST( P&T Luxemburg)

Macaristan

Vodafone(Primatel), Telenor Hungary(Pannon),T-Mobile

Madagaskar

Telma, Orange Madagascar, Celtel(Madacom)

Makao

SmarTone Macau, 3(Huthison Telephone (Macau) Company Ltd),CTM

Makedonya

Vip MK(Vip Operator), One(Cosmofon)

Malavi

Airtel (Bharti Airtel Limited)Celtel

Maldiv Adaları

Dhiraagu, Ooredo(Wataniya)

Malezya

U Mobile, Digi Telcom, MAXIS - Malaysian Mobile Services, Celcom

Malta

Melita, GoMobile, Vodafone (Malta)

Man Adası

Cable & Wireless Isle of Man, Manx Telecom

Meksika

AT&T(IUSA Cell), Movistar(Telefonica Moviles),Telcel

Mısır

Etisalat Mısr,Orange( MobiNil), Vodafone (MisrFone)

Moğolistan

Unitel, Mobicom

Moldova

Moldcell

Moldovya

Orange(Voxtel)

Montserrat

FLOW(Cable & Wireless Montserrat)

Moris Adası

MTML, Emtel Limited, Cellplus

Moritanya

Chinguitel, Mauritel Mobiles

Mozambik

Vodacom, MCel

Namibya

Switch(Telecom Namibia), MTC Namibia

Nepal

NCell

Netherlands Antilles

UTS Setel, Digicel(Curacao) Nethrland Antilles

Nijer

Moov(Telecel Niger)

Nijerya

Etisalat, Globacom, MTN Nigeria, Celtel Nigeria(Vee)

Nikaragua

Enitel, Telefonica

Norveç

Telenor Mobil, Telia(Netcom)

Özbekistan

Beeline(Unitel), UMS (Universal Mobile System)MTS,Ucell(Coscom)

Pakistan

Telenor Pakistan, Zong(Paktel), Warid Telecom, Ufone

Panama

Digicell, Claro, movistar(Telefonica Moviles), Cable & Wireless Panama

Papua New Guinea

Digicell

Paraguay

Personal(Nucleo), Tigo(Telfonica Celular Del Paraguay S.A),Claro/Hutchinson

Peru

Entel(Nextel), Claro Peru(TIM), Telefonica

Polonya

Orange,T-Mobile(ERA), Play(P4),Plus(Polkomtel)

Portekiz

NOS(Optimus), Vodafone Portugal

Porto Riko

Claro(America Movil)

Reünyon

SFR Reunion

Romanya

Cosmote/Zapp(Telekom Romania), Vodafone Romania, Orange(Dialog)

Ruanda

Tigo, MTN Rwandacell

Rusya

Nizhegorodskaya Cellular Communications (NCC), Tele2 (Rostov), New Telephone Company (NTC), LLC Ekaterinburg-2000 (Motiv), Baykalwestcom(OJSC Mobile Telesystems Branch in Khabarovsky Krai (JSC Far Eastern Cellular Systems 900), OJSC "Uralsvyazinform" (Ermak), OJSC "Uralsvyazinform" (Utel), Megafone (North-West GSM), MTS Mobile TeleSystems, Beeline(Vimpelcom )(KB Impuls)

Samoa

Digicell Samoa

San Marino

PRIMA(SMT)

Senegal

Tigo(Sentel)

Seyşel

Cable & Wireless, Telecom Seychelles

Sirbistan

VIP, mt:s(Telecom Srbija), Telenor Serbia

Singapur

Starhub Pte.Ltd, Singtel, M1 Limited

Slovakya

Orange(Globtel), Telekom(T-Mobile)

Slovenya

Telemach(Tusmobil), Vodafone(S.I. Mobil), Mobitel

Sri Lanka

Hutchison, Etisalat (Celltel Lanka), Dialog(MTN Sri Lanka)

St. Kitts

Digicell St.Kitts, Cable & Wireless St.Kitts

St.Lucia

Cable & Wireless St.Lucia, Digicell St.Lucia

St.Vinsent

Cable & Wireless St.Vincent, Digicell St.Vincent

Sudan

Zain SD (Mobitel Sudan)

Surinam

Digicell, Telesur

Suudi Arabistan

Mobiliy(Ethiad Etisalat Company),Al Jawal(STC) Saudi Telecom Company

Şili

Movistar(Telefonica Moviles), Claro, Entel PCS(Entel Telefonica movil SA)

Tacikistan

Beeline(Tacom), Tcell Somoncom, Tcell Indigo, Babilon Mobile

Tanzanya

Zantel, Vodacom Tanzania,tiGO(MIC Tanzania),Airtel (Celtel Tanzana)

Tayland

AIS(Advanced Wireless Network Company), True Move H

Tayvan

T Star(Taiwan Star Telecom)Vibo, Taiwan Mobile (Taiwan Cellular), KG Telecom (Far EasTone), Chunghwa Telecom

Togo

Telecell(Moov)

Tonga

Digicell

Trinidad&Tobago

Digicel Trinidad & Tobago, TSTT

Tunus

Orange,Ooredo(Orascom Telecom)

Turks & Caicos

FLOW(Islandcom), Digicell Turk and Caicos Islands,FLOW( Cable & Wireless Turk and Caicos Islands)

Turkmenistan

MTS

Uganda

MTN Uganda, Airtel(Celtel Uganda)

Ukrayna

Ukrtelecom, Ukranian Radio Systems, Astelit LLC, Kyivstar, MTS(UMC)

Umman

Ooredoo (Nawras), Omantel

Uruguay

Movistar(Telefonica Moviles), Claro(CTI)

Ürdün

Umniah, Zain JO (Fastlink)

Vanatu

Digicell

Venezuella

Digitel GSM

Vietnam

Vinaphone

Virgin Adaları (ABD)

Suncom Virgin Islands, AT&T Wireless Virgin Islands(USA)

Yemen

MTN(Spacetel Yemen), sabafon

Yeni Kaledonya

Mobilis(OPT New Caledonia)

Yeni Zelanda

Telecom New Zealand, Vodafone New Zealand

Yunanistan

Cosmote, WIND Hellas(TIM_Stet Hellas), Vodafone Greece

Zimbabve

Econet Wireless

Amerika

AT&T, Limitless Mobile(Keystone Wireless), T-Mobile USA, Cellular One North East Colorado,GCI (Alaska Wireless)

Afganistan

Roshan(TDCA), ETISALAT

Almanya

O2 (Telefonica Germany), E Plus, Vodafone Germany,Telekom(T-Mobile Deutschland GmbH)

Andora

Mobiland

Angola

Movicell

Anquilla

FLOW (Cable & Wireless Anquilla)

Antigua & Barbuda

FLOW( Cable & Wireless), AT&T Wireless

Arjantin

Claro(CTI)

Arnavutluk

Vodafone Albania

Aruba

SETAR

Avusturalya

Vodafone Australia, Optus Australia

Avusturya

T-Mobile Austria GmbH, Mobilcom

Azerbaycan

Azercell, Bakcell, Narfon(Azerfon)

Bahreyn

Viva Bahrain,Mtc-Vodafone, Batelco

Barbados

FLOW(Cable & Wireless Barbados)

Belçika

Base, Orange(Mobistar S.A.), Proximus(Belgacom Mobile)

Benin

MoovETISALAT(Telecel Benin)

Bermuda

Digicell Bermuda

Beyaz Rusya

Lifecell (Turkcell), Velcom(MDC)

Birleşik Arap Emirliği

Du, ETISALAT

Bosna Hersek

m:tel(Mobilna Srpske), HT ERONET,BH Telecom

Brezilya

Vivo (BRAV3), Vivo (BRAV2), Vivo (BRAV1), Claro, TIM Sao Paulo S.A., TIM Rio Norte S.A., TIM Centro Sul S.A., Brasil Telecom GSM, TNL PCS S.A.(Oi)

Bulgaristan

Vivacom(BTC Mobile),Telenor(Globul), M-Tel(MobilTel)

Cape Verde

T+

Cebelitarık

Gibtel Gibraltar

Çad

Celtel

Çekya

Vodafone Czech Republic, T-Mobile Czech Republic, Telefonica O2 Czech Republic

Çin

China Unicom

Danimarka

Telia Mobile Denmark, Telenor(Sonofon), TDC Mobil

Dominik Cumhuriyeti

Claro

Dominik Cumhuriyeti

Claro

El Salvador

Claro(Cte Telecom Personal)

Endonezya

Axis(Lippo), 3(Hutchison), Telkomsel, XL Axiata(Excelcomindo), OoredooINDOSAT(ex Satelindo))

Ermenistan

Ucom(Orange), Vivacell-MTS(K Telecom), Beeline(ArmenTel)

Estonya

Elisa, Tele2 Eesti A.S.

Faroe Adaları

WFaroese Telecom, Vodafone Faroe Islands(Kall)

Fas

Wana,Meditel( Medi Telecom)

Fiji

Vodafone Fiji, Digicell

Fildişi Sahili

Orange Cote D'Ivoire S.A.

Filipinler

Digital Mobile, Globe Telecom

Finlandiya

Alcom(Alands Mobiltelefon Ab), DNA Networks, Elisa

Fransa

Bouyguess Telecom, SFR

Fransız Batı Hint Adaları

Digicell French west Indies-Mart-Fr.Guyana-Guad.

Fransız Guyanası

Outremer Telecom

Fransız Polinezyası

Tikiphone, Pasific Mobile Telecom

Gabon

Libertis

Gambiya

Qcell

Gana

Tigo(Milicom Ghana Ltd)(Mobitel), Vodafone Group (Onetouch)Ghana,Airtel (Zain)

Grönland

Tele Greenland

Guadalup

Dauphin Telecom

Guam

Pulse, Docomo Pacific

Guatemala

CLARO (Sercom)

Güney Afrika

MTN Sourth Africa, Vodacom

Güney Kore

Kt Freetel (WCDMA), SK Telecom

Gürcistan

Beeline(Mobitel LLC), Geocell

Hırvatistan

VIPNet, Tele2 Croatia

Hindistan

Aircel-West Bengal, Aircel-Tamil Nadu, Aircel-Orissa, Aircel-Kolkata, Aircel-Kerala, Aircel-Karnataka, Aircel-Bihar, Aircel-Andrha Pradesh, Aircel-Up East, Tata Uttar Pradesh (West), Tata Uttar Pradesh (East), Tata Tamil Nadu, Tata RO WB, Tata Rajasthan, Tata Punjab, Tata Orissa, Tata Mumbai, Tata Maharashtra, Tata Madhya Pradesh, Tata Kolkata, Tata Kerala, Tata Karnataka, Tata Himachal Pradesh, Tata Haryana, Tata Gujarat, Tata Delhi, Tata Bihar, Tata Andhra Pradesh, Mahanagar Telephone Nigam Ltd. (Delhi), Spice Communications (Punjab), Reliance Telecom, Idea Cellular (Uttar Pradesh East), Idea Cellular (UpWest), Idea Cellular (Maharashtra), Idea Cellular (Madhya Pradesh), Idea Cellular (Himachel Pradesh), Idea Cellular (Haryana), Idea Cellular (Gujarat), Idea Cellular (Andra Pradesh Circle), Idea CelluBlar (Kerala), Aircel-Chennai

Hollanda

Orange Netherland NV, T-Mobile Netherlands, Vodafone Netherlands

Honduras

Claro(Sercom)

Hong Kong

PCCW Mobile HK Limited(Sunday), China Mobile Peoples Telephone Company Limted, SmarTone-Vodafone, Hutchison Telecom, China Unicom(Hong Kong CSL Limited)

Irak

Korek Telecom, Zain(MTC-Atheer)

İngiliz Virgin Adaları

Cable & Wireless British Virgin Islands

İngiltere

Hutchison 3G UK Ltd, T-Mobile(One2One), Orange UK, Vodafone(UK)

İrlanda

Meteor, O2(East Digifone), Vodafone(Eircell)

İspanya

France Telecom(Amena), Vodafone(Airtel), Telofonica Moviles,

İsrail

Cellcom, Orange(Partner)

isveç

Telenor Sweden(Vodafone-Europolitan), Tele2 AB(Comviq), Telia Mobitel

İsviçre

Sunrise(Tele2), Salt(Orange), Swisscom

İtalya

Vodafone(Omnitel Pronto), TIM(Telecom Italia Mobile), Wind

İzlanda

Nova, Vodafone(TAL Og), Landssimin

Jamaika

Cable & Wireless Jamaica, Digicell

Japonya

NTTDoCoMo, Softbank

Jersey

Airtel, Sure Mobile(Cable & Wireless Jersey), Jersey Telecom

Kamboçya

Cellcard (Mfone), Telekom Malaysia International Co. Ltd.,Smart (Smart Axiata Co.Ltd.),Cellcard(Mobitel).

Kanada

Sasktel, Videotron, Bell, Telus, Rogers Wireless

Kanal Adaları

Cable & Wireless Guernsey

Karadağ

T-Mobile(29702), Mtel, T-Mobile(Monet), Telenor(YUGPM)

Katar

Ooredoo(Q-tel,) Vodafone Qatar

Kayman Adaları

Digicell

Kazakistan

Neo, K'Cell, Vimpelkom (Kar-Tel)

Kenya

Celtel Kenya Limited (Kencell), Safaricom

Kırgızistan

BeelineSky Mobile

KKTC

KKTC Telsim

Kolombiya

Movistar(Telefonica Moviles), CLARO(Comcel Colombia),Tigo(Colombia Movil S.A)

Kosta Rika

Telefonica

Kuveyt

Viva (KTC), KSC ooredo(Wataniye), Zain (MTC-Vodafone)

Letonya

Bite, Tele2(Baltcom), LMT

Liberya

Cellcom

Lihtenştayn

Orange (Lihtenştayn) AG, FL1(Mobilcom Telecom Lihtenştayn)

Litvanya

Tele2 Lithuania, Omnitel, Bite GSM

Lübnan

MIC1 (FTML), MTC Lebanon (Libancell)

Lüksemburg

Orange(VoxMobile), TANGO,POST( P&T Luxemburg)

Macaristan

Vodafone(Primatel)

Madagaskar

Telma, Orange Madagascar, Celtel(Madacom)

Makao

SmarTone Macau, 3(Huthison Telephone (Macau) Company Ltd),CTM

Makedonya

Vip MK(Vip Operator), One(Cosmofon)

Malavi

Telecom Networks, Airtel (Bharti Airtel Limited)Celtel l

Maldiv Adaları

Dhiraagu, Ooredo(Wataniya)

Malezya

U MObile, Digi Telcom, MAXIS - Malaysian Mobile Services, Celcom

Malta

Melita, GoMobile, Vodafone (Malta)

Man Adası

Manx Telecom

Meksika

AT&T(IUSA Cell), Movistar(Telefonica Moviles),Telcel

Mısır

Etisalat Mısr,Orange( MobiNil), Vodafone (MisrFone)

Moğolistan

Unitel, Mobicom

Moldova

Moldcell

Moldovya

Orange(Voxtel)

Moris Adası

MTML, Emtel Limited

Moritanya

Chinguitel, Mauritel Mobiles

Mozambik

MCel

Namibya

Switch(Telecom Namibia), MTC Namibia

Nepal

NCell

Netherlands Antilles

UTS Setel, Digicel(Curacao) Nethrland Antilles

Nijerya

Etisalat, Globacom, MTN Nigeria, Celtel Nigeria(Vee)

Nikaragua

Enitel

Norveç

Telenor Mobil, Telia(Netcom)

Özbekistan

Beeline(Unitel), UMS (Universal Mobile System)MTS,Ucell(Coscom)

Pakistan

Zong(Paktel), Telenor

Panama

Digicell, Claro, movistar(Telefonica Moviles), Cable & Wireless Panama

Papua New Guinea

Digicell

Paraguay

Personal(Nucleo), Tigo(Telfonica Celular Del Paraguay S.A),Claro/Hutchinson)

Peru

Nextel, Claro Peru(TIM), Telefonica

Polonya

Orange,T-Mobile(ERA), Play(P4),Plus(Polkomtel)

Portekiz

NOS(Optimus), Vodafone Portugal

Porto Riko

Claro(America Movil)

Reünyon

SFR Reunion

Romanya

Digi Mobil(RCS&RDS), Vodafone Romania

Ruanda

Tigo, MTN Rwandacell

Rusya

Beeline(Vimpelcom )(KB Impuls), Baykalwest(OJSC Mobile Telesystems Branch in Khabarovsky Krai (JSC Far Eastern Cellular Systems 900), MTS Mobile TeleSystems, Nizhegorodskaya Cellular Communications (NCC)

Samoa

Digicell Samoa, Bluesky

San Marino

PRIMA(SMT)

Seyşel

Cable & Wireless, Telecom Seychelles

Sirbistan

VIP, mt:s(Telecom Srbija), Telenor Serbia

Singapur

Starhub Pte.Ltd, Singtel Mobile, M1 Limited(MobileOne)

Slovakya

Telekom(T-Mobile)

Slovenya

Telemach(Tusmobil), Vodafone(S.I. Mobil), Mobitel

Sri Lanka

Mobitel Sri Lanka, Etisalat (Celltel Lanka), Dialog(MTN Sri Lanka)

St. Kitts

Cable & Wireless St.Kitts

St.Lucia

Cable & Wireless St.Lucia

St.Vinsent

Cable & Wireless St.Vincent

Sudan

Zain SD (Mobitel Sudan)

Surinam

Telesur

Suudi Arabistan

Zain S.A.,Mobiliy(Ethiad Etisalat Company),Al Jawal(STC) Saudi Telecom Company

Şili

Movistar(Telefonica Moviles), Claro, Entel PCS(Entel Telefonica movil SA)

Tacikistan

Beeline(Tacom), Tcell Somoncom, Tcell Indigo, Babilon Mobile

Tanzanya

Vodacom Tanzania,tiGO(MIC Tanzania),Airtel (Celtel Tanzana

Tayland

AIS(Advanced Wireless Network Company), True Move H

Tayvan

T Star(Taiwan Star Telecom)Vibo, Taiwan Mobile (Taiwan Cellular), KG Telecom (Far EasTone), Chunghwa Telecom

Togo

Toogo Telecom, Telecel

Tonga

Digicell

Trinidad&Tobago

Digicel Trinidad & Tobago

Tunus

Orange,Ooredo(Orascom Telecom)

Turks & Caicos

FLOW(Islandcom), Digicell Turk and Caicos Islands,FLOW( Cable & Wireless Turk and Caicos Islands)

Uganda

MTN Uganda

Ukrayna

Ukrtelecom

Umman

Ooredoo (Nawras), Omantel

Uruguay

Telefonica Moviles, Claro(CTI)

Ürdün

Umniah, Zain JO (Fastlink)

Vanatu

Digicell

Vietnam

Mobifone(Vietnam Mobile), Viettel

Virgin Adaları (ABD)

AT&T Wireless Virgin Islands(USA)

Yeni Kaledonya

Mobilis(OPT New Caledonia)

Yeni Zelanda

Telecom New Zealand, Vodafone New Zealand

Yunanistan

Cosmote, WIND Hellas(TIM_Stet Hellas), Vodafone Greece

Zimbabve

Econet Wireless

ABD virgin Adaları

(AT&T) Cingular Genesis

ABD

(AT&T) Cingular Genesis, T-Mobile USA

Almanya

Vodafone Germany

Antigua & Barbuda

Digicel Antigua&Barbuda, Cable & Wireless Antigua&Barbuda

Arjantin

Telecom Personal, Claro (CTI)

Arnavutluk

Vodafone Albania

Avustralya

Vodafone Australia

Avusturya

Mobilkom, T-Mobile Austria GmbH, ONEAustria

Azerbaycan

Bakcell

Bahamalar

BTC Mobile

Bahreyn

Batelco

Barbados

Digicel Barbados

Belçika

Proximus (Belgacom Mobile), Mobistar S.A.

Bermuda

Digicel Bermuda

Birleşik Arap Emirliği

Du, ETISALAT

Bolivya

Nuevatel

Brezilya

Claro, TNL PCS S.A.(Oi), TIM Sao Paulo S.A., TIM Rio Norte S.A., TIM Centro Sul S.A., Vivo (Telemig), Vivo (BRAV3), Vivo (BRAV2), Vivo (BRAV1

Brunei

DSTCom

Bulgaristan

BTC Mobile

Cayman Adaları

Digicel, Cable & Wireless Cayman

Çekya

Vodafone Czech Republic

Çin

China Unicom

Danimarka

Telenor (Sonofon), TDC Mobil

Dominik Cumhuriyeti

Claro

Ekvator

Otecel

Endonezya

Telkomsel, Excelcomindo

Ermenistan

MTS (K Telecom)

Estonya

Elisa, Tele2 Eesti AS

Faroe Adaları

Vodafone Faroe Islands (P/F Kall)

Fas

Medi Telekom

Fiji

Vodafone Fiji

Filipinler

Smart Communications, Globe Telecom

Filistin

Cellcom

Finlandiya

Elisa

Fransa

SFR, Bouygues Telecom, Orange France

Guam

Docomo Pacific

Guernsey

Wave Telecom (Jersey Telecom), Sure (Cable & Wireless) Guernsey

Güney Afrika

Vodacom

Güney Kore

KT Freetel (WCDMA), SK Telecom

Gürcistan

Magticom

Haiti

Digicell Haiti

Hırvatistan

VIPnet

Hindistan

Vodafone Essar (Kerala), Vodafone Essar (Kolkata), Vodafone Essar (Delhi), Vodafone Essar (Mumbai), Vodafone Essar (Gujarat), Vodafone Essar (Tamilnadu), Vodafone Essar (Maharashtra), Bharti Airtel Limited-Chennai, Bharti Airtel Limited-Karnataka, Bharti Airtel Limited-Andhra Pradesh, Bharti Airtel Limited-Tamilnadu, Bharti Airtel Limited-Kerala

Hollanda

Vodafone Netherlands

Honduras

Claro (Sercom)

Hong Kong (Çin)

Hong Kong CSL Limited, Sunday 3G, Hutchison Telecom (HK) Ltd, SmarTone - Vodafone

İngiliz Virgin Adaları

Digicel

İngiltere

Vodafone (UK)

İrlanda

Vodafone (TAL Og), Vodafone (Eircell)

İspanya

Vodafone (Airtel)

İsrail

Orange (Partner),Cellcom, Pelephone

İsveç

Tele2 AB (Comviq), Telenor Sweden

İsviçre

Swisscom, Sunrise (Di-Ax), Orange SW

İtalya

Vodafone (Omnitel Pronto)

Jamaika

Digicel, Cable & Wireless Jamaica,

Japonya

NTTDoCoMo, Softbank

Jersey

Jersey Telecom, Airtel

Kamboçya

Telekom Malaysia International Co. Ltd.

Kanada

Telus, Bell, Rogers Wireless

Karadağ

Telenor, Mtel

Katar

Vodafone Qatar, Ooredoo (Q-Tel)

Kenya

Safaricom

Kosta Rika

Telefonica, Claro

Kuveyt

Viva (KTC), Zain (MTC-Vodafone), Wataniya

Lesotho

Vodacom

Letonya

Tele2 (Baltcom), Bite

Lihtenştayn

Swisscom

Litvanya

Tele2 Lithuania, Bite GSM

Lüksemburg

TANGO, P&T Luxembourg

Macaristan

Vodafone (Primatel)

Makao

Hutchison Telecom (HK) Ltd, CTM

Makedonya

VIP Operator

Malezya

Celcom

Man Adası

Sure (Cable & Wireless Isle of Man)

Mauritius

Emtel Limited

Meksika

Telcel, IUSACell

Mısır

Vodafone (MisrFone)

Moğolistan

Unitel

Moldova

Voxtel, Moldtelecom

Monako

Orange France, Monaco Telecom

Myanmar

Ooredoo

Norveç

Telenor Mobil

Pakistan

Warid Telecom

Panama

Claro

Peru

Claro Peru (TIM)

Polonya

P4, Orange (Centertel), Polkomtel (Plus GSM)

Portekiz

Vodafone Portugal

Porto Riko

(AT&T) Cingular Genesis, Claro

Romanya

Vodafone Romania

Rusya

MTS Mobile TeleSystems, Megafone (North-West GSM)

Sirbistan

VIP

Singapur

Starhub Pte. Ltd.

Slovakya

Orange (Globtel)

Slovenya

Vodafone (S.I. Mobil)

Sri Lanka

Dialog (MTN Sri Lanka), Mobitel Sri Lanka

Suudi Arabistan

Saudi Telecom Company (STC), Zain, Etihad Etisalat Company (Mobily)

Tacikistan

Babilon Mobile

Tanzanya

Vodacom Tanzania

Tayland

Real Future, Advanced Wireless,

Tayvan

Far EasTone, Chunghwa Telecom, Taiwan Mobile (Taiwan Cellular)

Tunus

Orascom Telecom

Turks ve Caicos Adaları

Digicel Turk and Caicos Islands, Cable & Wireless Turk and Caicos Islands

Umman

Omantel, Ooredoo (Nawras)

Ürdün

Zain JO (Fastlink), Orange (Mobilecom)

Uruguay

Antel

Yeni Zelanda

Vodafone New Zealand

Yunanistan

Vodafone Greece

Yurt dışına Çıkmadan Önce
Neler Yapmam Gerekir?
Yurt dışına çıkmadan önce yurt dışında da görüşme yapabilmek için öncelikle
hattınız yurt dışı kullanıma (roaming) açık olmalıdır.
Hattımı Nasıl Yurt dışı Kullanıma Açarım?
• Yurt dışına çıkmadan önce hattınızı yurt dışında kullanıma açmalısınız.
- Online Self Servis'ten açabilirsiniz.
- Yurtiçinde «ROAM AC» yazıp 7048'e SMS göndererek açabilirsiniz.
- *121# yazıp arama tuşuna basarak açabilirsiniz.
- Vodafone Müşteri Hizmetleri (542) ve Vodafone Mağazaları'nden açabilirsiniz.
• Yurt dışında internet kullanacaksanız akıllı telefonunuzdan mobil veri seçeneğini açmalısınız.
• Arama yapmadan önce numaranın başına ülke kodu eklemelisiniz.(Örneğin; +905420000000)
• Yurt dışında arama yapma, SMS gönderme, internet kullanımı yapma işlemlerinizin yanı sıra çağrı aldığınızda da ücretlenirsiniz.
• İspanya, Yunanistan, İngiltere, Fransa, İtalya, Malta, Portekiz, Çek Cumurhiyeti, Romanya, Hollanda, Gürcistan, Türkmenistan, Katar, Rusya, Ukranya, Suudi Arabistan ve Bulgaristan'da; KIRMIZI yazıp 00905427048000'ye SMS attığınızda (80 Kr/SMS) Vodafone Müşteri Hizmetleri'nden aranırsınız ve yaptığınız bu görüşme ücretlendirilmez.
Konuşma paketlerinden birini satın almak için hemen tıklayın.
Yurt dışındayken Müşteri Hizmetlerine
Nasıl Ulaşırım?
Vodafone Red'li olarak bütün mobil iletişim ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat
dilediğiniz zaman Vodafone Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.
Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşırım?
Yurt dışında müşteri hizmetleri ile yaptığınız görüşmeler yurt dışı tarifeniz üzerinden ücretlendirilecektir. Vodafone'lular yurt dışından Vodafone müşteri hizmetleri ile rahat rahat ve uzunca görüşebilmek için bir mesaj atıp Müşteri Hizmetleri'ne kendisini faydalanabilir. İspanya, Yunanistan, İngiltere, Fransa, İtalya, Malta, Portekiz, Çekya, Romanya, Gürcistan, Türkmenistan, Katar, Rusya, Ukrayna, Suudi, Arabistan, Bulgaristan, Hollanda, Arnavutluk, Avustralya, İsveç, Almanya, Mısır, Macaristan, İrlanda, Yeni Zellanda, Gana'da yurtdışına çıkan abonelerimiz “KIRMIZI” yazıp 05427048000’ye SMS attığınızda(0,95kr) Vodafone müşteri hizmetlerinden aranırsınız ve yaptığınız bu görüşme ücretlendirilmez.
Esaslar
AVRUPA, AMERİKA, RUSYA PAKETLERİ

Tüm bireysel aboneler seçenekten faydalanabilir.

Pakette bulunan dakikalar yurtdışında yapılan çağrılar ve yurtdışında gelen aramalar için kullanılabilir, dakikalar Türkiye'de geçerli değildir.

Paket alındığı süreden itibaren 1 ay boyunca geçerlidir.

Paket süresi dolduğunda yurtdışındaki kullanımlar standart yurtdışında kullanım tarifesi üzerinden ücretlenir.

Aradığınızda ve arandığınızda, satın aldığınız yurtdışı ses paketinden düşüm gerçekleşecektir. Satın alım yapmadığınız durumda arama ve aranmalar için dakika başına standart ücretlendirme ile ücretlendirilecektir.

Uydu ve özel servis numaralarına yapılan aramalar paket kapsamında değildir, bu aramalar standart yurtdışında kullanım tarifesinden ücretlendirilir.

Uydu ve özel servis numaralarına yapılan aramalar paket kapsamında değildir, bu aramalar standart yurtdışında kullanım tarifesinden ücretlendirilir.

Abonelerin aşağıda belirtilen operatörler dışında diğer operatörlerde yaptıkları tüm kullanım standart yurtdışında kullanım tarifesi ile ücretlendirilir.

Paket alındığında abonelerin hatları yurtdışında kulanıma ve yurtdışı aramalarına otomatik açılacaktır ve bilgilendirme smsi gidecektir. Her Şey Dahil Pasaport sahibi aboneler bu paketi de aldıklarında pasaportun geçerli olduğu ülkelerde Türkiye yönüne aramaları ve tüm gelen aramaları pasaport opsiyonundan kullanacaktır, bunun dışındaki diğer aramalarını paket içerisinden kullanacaktır. Her Şey Dahil Pasaport aboneleri Her Şey Dahil Pasaport'un geçerli olmadığı ülkelerde yurtdışında kullanımları paket içerisinden olacaktır.

Paketinin Geçerli Olduğu Ülkeler :

ABD, Almanya, Andora, Anguilla, Antigua, &, Barbuda, Arjantin, Arnavutluk, Avusturya, Barbados, Belçika, Belize, Bermuda, Beyaz, Rusya, Bolivya, Bosna, Hersek, Brezilya, Bulgaristan, Cayman, Adaları, Cebelitarık, Çekya, Danimarka, Dominik, Cumhuriyeti, Dominika, Ekvator, El, salvador, Estonya, Faroe, Adaları, Finlandiya, Fransa, Fransız, Guyanası, Grenada, Guadeloup, Guadeloupe, Guatemala, Guernsey, Guyana, Haiti, Hırvatistan, Hollanda, Hollanda, Antilleri, Honduras, İngiliz, Virgin, Adala, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Jamaika, Jersey, Kanada, Karadağ, Kolombiya, Kosova, KostaRika, Kuba, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, Malta, Man, Adası, Martinik, Meksika, Moldovya, Montserrat, Nikaragua, Norveç, Panama, Paraguay, Peru, Polonya, Portekiz, Porto, Riko, Romanya, Rusya, Samoa, San, Marino, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, St., Kitts, ve, Nevis, St., Lucia, St., Maarten, St., Vincent, ve, Grenadines, Surinam, Şili, Trinidad, &, Tobago, Turks, &, Caicos, Adaları, Ukrayna, Uruguay, Vanuatu, Venezuella, Virjin, Adaları, Yunanistan

Seçeneğin Alınabileceği Kanallar:

Yurtdışında kullanım paketinden yararlanmak için Online Self Servis’e giriş yapılması, Faturalı Devreden ve Esnek tarifelerindeki (Devreden, Devreden Super, Devreden Ekstra, Komple Devreden, Devreden Faturalıya Geçiş, Faturalı Esnek, Faturalı Esnek Ekstra) abonelerin DEVAYLIK30, diger abonelerin AYLIK30 yazıp 7048'e veya +905427048000'e kısa mesaj göndermesi, 542'yi aranması ya da en yakın Vodafone Mağazası’na uğranması yeterlidir.

Abonelikle ilgili Kısıtlamalar :

1) Bireysel aboneler kendi şahıs hatlarından maksimum 3 tanesine yurtdışında kullanım paketi alabilir.
2) Paketler Günlük Pasaport ve Herşey Dahil Pasaport haricindeki hiçbir roaming ses opsiyonları ile aynı anda alınamaz.
3) Sadece bireysel aboneler seçeneği satın alabilir.
TÜM ÜLKELER PAKETLERİ

Tüm bireysel aboneler seçenekten faydalanabilir.

Pakette bulunan dakikalar yurtdışında yapılan çağrılar ve yurtdışında gelen aramalar için kullanılabilir, dakikalar Türkiye'de geçerli değildir.

Paket alındığı süreden itibaren 1 ay boyunca geçerlidir.

Paket süresi dolduğunda yurtdışındaki kullanımlar standart yurtdışında kullanım tarifesi üzerinden ücretlenir.

Pakette bulunan dakikalar bittiğinde paketin geçerli olduğu süre boyunca yapılan aramalar ve alınan çağrılar 1,59 TL/dakika üzerinden ücretlendirilir.

Uydu ve özel servis numaralarına yapılan aramalar paket kapsamında değildir, bu aramalar standart yurtdışında kullanım tarifesinden ücretlendirilir.

Abonelerin aşağıda belirtilen operatörler dışında diğer operatörlerde yaptıkları tüm kullanım standart yurtdışında kullanım tarifesi ile ücretlendirilir.

Paket alındığında abonelerin hatları yurtdışında kulanıma ve yurtdışı aramalarına otomatik açılacaktır ve bilgilendirme smsi gidecektir.

Pasaport sahibi aboneler bu paketi de aldıklarında pasaportun geçerli olduğu ülkelerde Türkiye yönüne aramaları ve tüm gelen aramaları pasaport opsiyonundan kullanacaktır, bunun dışındaki diğer aramalarını paket içerisinden kullanacaktır. Pasaport aboneleri Pasaport'un geçerli olmadığı ülkelerde yurtdışında kullanımları paket içerisinden olacaktır.

Paketinin Geçerli Olduğu Ülkeler :

ABD, Afganistan, Almanya, Andora, Angola, Anguilla, Antigua, &, Barbuda, Arjantin, Arnavutluk, Avusturalya, Avusturya, Azerbaycan, Bahreyn, Bangladeş, Barbados, Belçika, Belize, Benin, Bermuda, Beyaz, Rusya, Birleşik, Arap, Emirli, Bolivya, Bosna, Hersek, Bostvana, Brezilya, Bruney, Bulgaristan, Burkina, Faso, Burundi, Cape, Verde, Cayman, Adaları, Cebelitarık, Cezayir, Cibuti, Comoros, Cook, Adaları, Çad, Çekya, Çin, Danimarka, Dominik, Cumhuriyeti, Dominika, Ekvator, Ekvator, Gine, El, salvador, Endonezya, Ermenistan, Estonya, Faroe, Adaları, Fas, Fiji, Fildişi, Sahili, Filipinler, Filistin, Finlandiya, Fransa, Fransız, Guyanası, Fransız, Polinezyası, Gabon, Gambiya, Gana, Gine, Grenada, Guadeloup, Guadeloupe, Guam, Guatemala, Guernsey, Guinea, Bissau, Guyana, Güney, Afrika, Güney, Kore, Gürcistan, Haiti, Hırvatistan, Hindistan, Hollanda, Hollanda, Antilleri, Honduras, Hong, Kong, Irak, İngiliz, Virgin, Adala, İngiltere, İran, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Jamaika, Japonya, Jersey, Kamboçya, Kamerun, Kanada, Karadağ, Katar, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Kiş, Adası, (İran), Kolombiya, Kongo, Demokratik, Cum, Kosova, KostaRika, Kuba, Kuveyt, Laos, Lesotho, Letonya, Liberya, Libya, Lihtenştayn, Litvanya, Lübnan, Lüksemburg, Macaristan, Madagaskar, Makao, Makedonya, Malavi, Maldiv, Adaları, Malezya, Mali, Malta, Man, Adası, Martinik, Mayotte, Meksika, Mısır, Moğolistan, Moldovya, Montserrat, Moris, Adası, Moritanya, Mozambik, Namibya, Nepal, Nijer, Nijerya, Nikaragua, Norveç, Orta, Afrika, Cum., Özbekistan, Pakistan, Palau, Panama, Papua, New, Guinea, Paraguay, Peru, Polonya, Portekiz, Porto, Riko, Reünyon, Romanya, Ruanda, Rusya, Samoa, San, Marino, Senegal, Seyşel, Sırbistan, Sierra, Leone, Singapur, Slovakya, Slovenya, Sri, Lanka, St., Kitts, ve, Nevis, St., Lucia, St., Maarten, St., Vincent, ve, Grenadines, Sudan, Surinam, Suriye, Suudi, Arabistan, Swaziland, Şili, Tacikistan, Tanzanya, Tayland, Tayvan, Timor-Leste, Togo, Tonga, Trinidad, &, Tobago, Tunus, Turks, &, Caicos, Adaları, Türkmenistan, Uganda, Ukrayna, Umman, Uruguay, Uydu, &, Denizler, Ürdün, Vanuatu, Venezuella, Vietnam, Virjin, Adaları, Yemen, Yeni, Zelanda, Yunanistan, Zambiya, Zimbabve.

Faturasız aboneler, Hesabını Bilen ve Faturayı Aşmayan tarifesindeki aboneler hatlarını camel roaming anlaşmalı ülkelerde kullanabilir, bu paketi de ilgili ülkelerde kullanabilir.

Seçeneğin Alınabileceği Kanallar :

Yurtdışında kullanım paketinden yararlanmak için Online Self Servis’e giriş yapılması, Faturalı Devreden ve Esnek tarifelerindeki (Devreden, Devreden Super, Devreden Ekstra, Komple Devreden, Devreden Faturalıya Geçiş, Faturalı Esnek, Faturalı Esnek Ekstra) abonelerin DEVDUNYA60, diger abonelerin DUNYA60 yazıp 7048'e veya +905427048000'e kısa mesaj göndermesi, 542'yi aranması ya da en yakın Vodafone Mağazası’na uğranması yeterlidir.

Abonelikle ilgili Kısıtlamalar :

1) Bireysel aboneler kendi şahıs hatlarından maksimum 3 tanesine yurtdışında kullanım paketi alabilir.
2) Paketler Günlük Pasaport ve Herşey Dahil Pasaport haricindeki hiçbir roaming ses opsiyonları ile aynı anda alınamaz.
3) Sadece bireysel aboneler seçeneği satın alabilir.

Ücretlendirme:
Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.
Yurt dışına çıkmadan neler yapmanız gerektiği hakkında daha detaylı bilgi için tıklayın.

1-GENEL AÇIKLAMALAR

Bu Hüküm ve Koşullar, (ister web'de, isterse de WAP ile ya da PDA'de erişim sağlayacağınız) bu internet sitesinde ("Site") sizlere sunulacak "İçerik" ve "Hizmet"lere (bundan sonra tek başına "Hizmet" ve birlikte "Hizmet"ler" olarak anılacaktır) erişiminize ve bu "İçerik" ve "Hizmet"leri kullanımınıza uygulanacak genel hüküm ve koşullardır. Bu Site ve "Hizmet"ler Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. (Vodafone) (bundan sonra "biz," "bizim", "bize" ya da Vodafone olarak anılacaktır) tarafından ya da adına işletilmektedir. "Siz" ve "sizin" sözcükleri, size yani "Hizmet"in kullanıcısına, atıfta bulunmaktadır.

Lütfen bu hüküm ve koşulları dikkatlice okuyunuz.

2-BİZİMLE OLAN SÖZLEŞMENİZ

Bizimle olan sözleşmeniz aşağıdaki işlemlerden hangisi daha önce gerçekleşirse, bu tarihte başlayacaktır:

Kayıt sürecimizi tamamlamanız ve bu Hüküm ve Koşulları okuyup Kabul ettiğinizi teyit etmeniz; ya da Kayıt gerektirmeyen "Hizmet"lerimizden birini görüntülemeniz, bunlara erişim sağlamanız ya da kullanmanız.

Bu Hüküm ve Koşulları print ederek bir kopyasını kendi kayıtlarınız için saklamanızı tavsiye ederiz. Bu Hüküm ve Koşullar tüm ""Hizmet"ler" için geçerlidir.

Bu Hüküm ve Koşullara ilaveten, bu "Hizmet"e kayıt olurken kabul etmeniz gerekecek tek tek "Hizmet"lere uygulanacak ek hüküm ve koşullar da bulunabilir.

3-GENEL OLARAK

Bu Hüküm ve Koşullardan kaynaklanan haklarımızı kaybetmeksizin ileride kullanmak için erteleyebiliriz.
Size ihbarda bulunmadan, yükümlülüklerimizin herhangi bir kısmını alt taşeronlara ifa ettirebileceğimizi ya da bu Hüküm ve Koşulları veya haklarımızın ya da yükümlülüklerimizin bir kısmını temlik edebileceğimizi kabul ediyorsunuz.
Bu Hüküm ve Koşullardan kaynaklanan haklarınızı ya da yükümlülüklerinizi temlik etmemeyi, satmamayı ya da başka herhangi bir şekilde devretmemeyi taahhüt ediyorsunuz.
Kontrolumüz dışında gerçekleşen sebeplerden dolayı bu Hüküm ve Koşulların ihlali halinde size karşı sorumlu olmayacağız.
Bu Hükümler ya da "Hizmet"in kullanımı sonucunda, sizin ve bizim aramızda herhangi bir ortak girişimin, ortaklığın, istihdam ya da vekillik ilişkisinin kurulmadığını kabul ediyorsunuz.
Bu Hüküm ve Koşullar (ve uygulanabilirse, bir "Hizmet"e kayıt olurken kayıt sürecinin bir parçası olarak Kabul ettiğiniz ilgili ek hükümler ve Sağlayıcı'nın hüküm ve koşulları) "Hizmet"i kullanımınız konusunda siz ve biz arasındaki anlaşmanın tamamını teşkil eder ve "Hizmet" ile ilgili olarak yapılan tüm önceki sözleşmelerin yerine geçer.
Bu Hüküm ve Koşullardan herhangi bir kısmının hukuken geçersiz ya da hükümsüz hale gelmesi halinde, geçersiz ya da hükümsüz maddenin yerine orijinal amaca en yakın geçerli bir madde konulacaktır ve Hüküm ve Koşulların geri kalan kısmı aynen yürürlükte kalmaya devam edecektir.
Vodafone, yürürlükteki mevzuatı, yönetmelikleri, hukuki süreci ya da devlet kurumlarının taleplerini karşılamak için Vodafone'nun gerekli göreceği her türlü bilgiyi ifşa etme hakkını her zaman saklı tutar.
Vodafone şebekesinde kayıtlı cep telefonunuz var ise, "Hizmet"i kullanırken Vodafone airtime Hizmetinin genel hüküm ve koşulları (ya da Hizmet sağlayıcınızın hüküm ve koşulları) ve (varsa) Vodafone ön-ödemeli Hizmetinin hüküm ve koşulları uygulanacaktır.

4-YARDIM

Bu "Hizmet" ile ilgili herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olursa, Vodafone müşterisi iseniz Müşteri "Hizmet"leri hattı olan 0 (542) 542 00 00'ı ya da diğer telefonlardan 0212 448 70 00 numarasını (ücretli) arayınız ya da vodafone.com.tr adresinden "Yardım ve Destek" ve sonra "Bize Ulaşın" kısımlarına tıklamak ve ilgili formu doldurmak suretiyle bize mail atabilirsiniz.

5-KULLANICI ADI VE ŞİFRE

"Hizmet"e kayıt olurken doldurulması zorunlu tutulan alanlarda doğru, güncel ve tam bilgi vermeyi Kabul ediyorsunuz. Kayıdı müteakip, "Hizmet"e ve kayıt gerektiren sayfalara erişim sağlayabilmeniz için tarafınıza bir şifre verilecektir. Şifrenizle "Hizmet"e erişim sağlamanızın sonucunda gerçekleşen tüm aksiyonlardan siz sorumlusunuz. Şifrenizin ve "Hizmet"e erişimde bulunurken kullandığınız cihazın güvenliğini temin etmek sizin sorumluluğunuzdur. Bu Hüküm ve Koşulların şifrenizi ifşa ettiğiniz herhangi biri tarafından ihlali, sizin tarafınızdan yapılan bir ihlal olarak algılanacaktır.
Şifrenizin yetkisiz bir kullanıcı tarafından öğrenilmesi durumunda, bizi bu hata ya da yanlışlıktan derhal haberdar edersiniz. Münhasır ve mutlak takdir yetkimiz ile, şifrenizi ve kullanıcı adınızı dilediğimiz zaman değiştirme hakkını saklı tutarız.
Belli "Hizmet"ler için, bir kullanıcı adı ve şifre seçmeniz gerekebilir. Her türlü "Hizmet" için:

Seçtiğiniz kullanıcı adı, müstehcen, tehdit edici, ırkçı, bölücü, küçük düşürücü, milli güvenliğe aykırı, devletin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğüne aykırı ve üçüncü kişileri tahkir edici nitelikte olamaz ya da herhangi bir üçüncü kişinin fikri mülkiyet ya da müseccel haklarını ihlal edemez; ve

Kendi münhasır ve mutlak takdirimizle tarafınızca seçilen kullanıcı adının uygunsuz olduğunu düşünmemiz halinde, tarafınıza bildirimde bulunarak ya da bulunmadan bu kullanıcı ismini kullanmanızı reddetme ve engelleme hakkımız saklıdır.
Zaman zaman şifrenizi ve kullanıcı adınızı değiştirebiliriz ve bize sağladığınız irtibat bilgilerini kullanarak her türlü değişikliği size bildiririz.

6-SERVİSLERİ KULLANIMINIZ

Hizmetlerde ("İçerik") yer alan ya da Hizmetler aracılığıyla erişilebilen (yazılım, veri, uygulama, bilgi, metin, fotoğraf, müzik, ses, görüntü, grafik, logo, sembol, çizim ve diğer materyal ya da hareketli imgeler dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) her türlü materyal ya da "İçerik" ile ilgili tüm telif hakları, ticari markalar, patentler ve diğer fikri mülkiyet hakları ya bizim mülkiyetimizdedir ya da bunların lisansı/kullanım hakkı Hizmetlerin bir parçası olarak hak sahibi ya da sahipleri tarafından bize devredilmiş/verilmiştir. "İçerik" ile başka herhangi bir şey yapmak istemeniz halinde, öncelikle bu materyale ait hakların sahibinin yazılı izninizi almanız gerekir. Tüm haklar açıkça saklıdır.

Sadece özel ve ticari olmayan bir amaçla ve bu Hüküm ve Koşullara uymanıza tabi olarak, size "Hizmet"i ve İçeriği bilgisayarınız, cep telefon cihazınız ya da diğer erişim araçlarıyla görüntülemeniz ve kullanmanız amacıyla, münhasır olmayan ve devredilemeyen bir hak veriyoruz. Kendi bilgisayarınız, cep telefon cihazınız ya da diğer erişim cihazlarınızda kişisel kullanım için ve "Hizmet"in ya da İçeriğin usulünce kullanımı için gerektiği ölçüde ve kopyalamaya telif hakkı sahibinin vermesi koşulu ile, değiştirmeden İçeriği kopyalayabilirsiniz.

Herhangi bir İçeriği (tümüyle ya da kısmen):
Açıkça izin verilmedikçe üçüncü şahıslara devredemez ya da üçüncü şahısların erişimine izin veremezsiniz; ya da Değiştiremez, işleyemez, yeniden formatlayamaz ya da başka herhangi bir şekilde adapte edemezsiniz.
"Site" ve sitede sunulan Hizmet, Vodafone marka bütünlüğü ile iltibas yaratacak şekilde ve/veya birebir kullanılarak ya da adapte edilerek ve burada sayılan kısıtlamalarla sınırlı olmaksızın kullanılamaz. Hizmetleri bu şekilde kullanmak ya da başkaca bir Hizmet oluşturmak yasaktır.

8-ONLINE SELF SERVİS

Vodafone bireysel abonesiyseniz, Siteden "Online Self Servis" Hizmetine kayıt olabilirsiniz.
Vodafone kurumsal abonesiyseniz, Vodafone abonelik işlemlerinizi kurumsal hesabımı kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.
Kaydolmuş olduğunuz Hizmetleri görüntüleyebilecek, yeni Hizmetlere kayıt olabilecek ya da kaydınızı iptal edebilecek ve kişisel bilgilerinizi güncelleyebileceksiniz.
Kurumsal Hesap aracılığıyla, kurumsal müşterilerin çalışanları tarafından kurum adına yapılacak işlemlere ait yetkiler, kullanıcı statüsü ve ürün kullanımına paralel değişiklik gösterir.

8-BİZE SORUN

Vodafone’un Bize Sorun uygulaması ile sorularınızı web sitesi üzerinden iletebilir ve anlık olarak tarife ve kampanyalarımıza ilişkin bilgi alabilirsiniz.Tarife ve kampanyalarımıza ilişkin sorularınız anlık yanıtlanacak olup, verilecek bilgiler web sitesi içeriğinde de yer almaktadır. Hattınız ile ilgili yardım talepleriniz veya sorularınız için online self servisi kullanabilir veya Müşteri Hizmetleri birimimizle bağlantı kurabilirsiniz.

Web sitesi üzerinden yapılacak görüşmelerin müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla kaydedileceğini, Bize Sorun uygulamasını kullanırken uygunsuz, veya suç unsuru içeren ifadeler kullanmamanızı önemle hatırlatırız

9-SERVİS VE/VEYA İÇERİKLE İLGİLİ YASAKLI KULLANIMLAR

Siz ve Hizmete erişim sağlamak suretiyle, Hizmet ve İçeriği kullanma hakkı verdiğiniz kişiler, aşağıdaki işlemleri yerine getiremezler:
İçeriği ve/veya Hizmeti ya da bunların herhangi bir kısmını bu Sözleşme'de açıklanandan farklı bir şekilde kopyalama, ifşa etme, değiştirme, işleme, yeniden formatlama, görüntüleme, dağıtma, lisans verme, yayma, satma, yerine getirme, transfer etme, bunlara hiperlink sağlama, tersine mühendislik işlemi yapma ya da parçalara ayırma ya da İçeriği ve/veya Hizmetleri ya da herhangi bir parçasını bu Sözleşme'de belirtilenden farklı bir şekilde kullandırma
"İçerik" ve/veya Hizmetten hiperlinkler (deep-linkler dahil) sağlama ya da yaratma; Vodafone ana sayfasını kopyalama ya da Hizmetinin ya da İçeriğin herhangi bir kısmının çevresinde ayrı bir çerçeve oluşturma ("çerçeveleme" olarak biliniyor);
Hizmet ya da İçeriği herhangi bir ticari amaçla kullanma;
Hizmeti ve Hizmet aracılığıyla ulaşılan herhangi bir bilgiyi yasadışı amaçlarla kullanma;
Müstehcen, pornografik, tehdit edici, ırkçı, bölücü, küçük düşürücü, milli güvenliğe aykırı, devletin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğüne aykırı, üçüncü kişileri tahkir edici, teşhirci, uygunsuz, güven sarsıcı ya da başka herhangi bir surette yasa dışı olan herhangi bir mesaj, bilgi ya da resmi yayınlamak, yüklemek ya da iletmek için Hizmeti kullanma;
Gizlilik hakları dahil, başkalarının haklarını taciz etme, tehdit etme, bir başkasını taklit etme ya da başka bir şekilde ihlal etme;
Diğer kullanıcıların Hizmeti ya da başka herhangi bir websitesini kullanmasını ve bunlardan faydalanmasını engellemek amacıyla başka bilgisayarları hack'leme, aşırı trafik taleplerinde bulunma, probe ya da port scan yapmak, virüs, mail bomb, chain letters ya da piramit şemaları bulaştırma;
Mevzuata aykırı şekilde diğer kişilerin kişisel bilgilerini toplama ve işleme;
Ürün ya da Hizmet satışı için reklam yapma ya da teklifte bulunma;
Telif hakkı dahil başkalarının fikri mülkiyet haklarını ihlal etme;
Hizmetin kullanıcıları hakkında bilgi toplamak ya da yetkisiz ya da izinsiz olarak junk ya da bulk ("spam" olarak da bilinen) e-mail göndermek ya da başka bir şekilde dağıtmak amacıyla Hizmeti kullanma;
Kendi münhasır ve mutlak takdirimize göre uygunsuz ya da kabul edilemez olduğunu ya da marka ve itibarımıza zarar verme olasılığı bulunduğunu düşündüğümüz bir şekilde, Hizmeti ya da İçeriği kullanma.
Başka birinin Hizmete ya da İçeriğe erişiminizi kullanmasından kaynaklanmış olsa bile, Hizmetin ya da İçeriğin kötüye kullanımından siz sorumlu olacaksınız. Sizin ya da üçüncü kişilerin Hizmete ilişkin olarak koyduğu ya da koymaya çalıştığı herhangi bir materyali silme, çıkarma, değiştirme ya da reddetme, Hizmete erişiminizi bloke etme ya da durdurma ve bu Hüküm ve Koşulların herhangi bir şekilde ihlalini engellemek ya da gidermek için takdiri bize ait olmak üzere gerekli gördüğümüz diğer her türlü aksiyonu alma hakkımız saklıdır. "İçerik"te ya da Hizmette bu Hüküm ve Koşulları ihlal edeceğini makul surette düşündüğünüz herhangi bir "İçerik" ya da üçüncü kişi materyalini bize bildirmek isterseniz, lütfen bildiriniz.
(Gizlilik Politikamıza uygun olarak) herhangi bir soruşturma ya da şebeke güvenliği ihlali konusunda yasalar kapsamında ve diğer yetkili ilgili resmi kurumlar ile işbirliği yapılacak ve yasalar kapsamında kişisel bilgileriniz resmi kurumlar ve/veya adli makamlarla paylaşılabilecektir.

10-KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ

Vodafone için kişisel bilgilerin gizliliği konusu çok önemlidir. Bireysel/kurumsal kişisel bilgilerinizin güvenliği, genel hükümler ve Telekomünikasyon Mevzuatı kapsamında Vodafone tarafından koruma altına alınmıştır. Kişisel bilgiler yasalara uygun olarak verilmiş Mahkeme/Savcılık kararları ve kişinin açık yazılı onayı dışında hiçbir şekilde üçüncü kişiler tarafından kullanılamayacak, kopyalanmayacak, işlenemeyecek, dağıtılamayacak ve yayınlanmayacaktır.
Kişisel bilgi kullanımımız, bu Sözleşme'nin bir parçasını oluşturan Gizlilik Politikasına tabi olacaktır. LÜTFEN GİZLİLİK POLİTİKASINI DİKKATLİCE OKUYUNUZ. Bu politika, kişisel bilgileri nasıl kullanacağımız ve belli koşullarda kimlere vereceğimiz konusu da dahil, kişisel bilgileriniz ile ilgili olarak sizlerin haklarını ve bizlerin yükümlülüklerini ele almaktadır.

11-İÇERİK YÜKLEME ve SORUMLULUK

Herhangi bir Hizmetimiz cep telefonunuza, kişisel bilgisayarınıza, kişisel dijital asistanınıza ya da diğer erişim araçlarına, "İçerik" yüklemenize imkan sağlıyorsa, aşağıdaki koşullara uymanız gerekir. Bu İçeriği erişim cihazınıza kaydedebilirsiniz ancak (açıkça izin verilmedikçe) bu İçeriği başka bir yere kaydetmeniz, İçeriği değiştirmeniz, kopyalamanız, dağıtmanız, işlemeniz bir ya da daha fazla üçüncü kişiye iletmeniz ya da üçüncü kişilerin İçeriğe erişimine izin vermeniz tümüyle yasaktır.
Seçmiş olduğunuz İçeriği alabilmeniz için erişim cihazınızdaki kişisel ayarları uygun bir şekilde ayarlamanız gerekmektedir. Hizmetlere kayıt olmak suretiyle, erişim cihazınızın ilgili İçeriğin indirilmesini desteklediğini teyit ediyorsunuz. Eğer bundan emin değilseniz, Sitedeki bilgileri kontrol etmeli, cihazınızın el kitapçığınıza bakmalı ya da erişim cihazınızın imalatçısı ile irtibat kurmalısınız. Uygun olmayan bir erişim cihazına "İçerik" indirmeye çalışmanız halinde bu durumdan sorumlu olamayız ve sonuca bakılmaksızın, gerekli ücretin tarafınızca ödenmesi gerekir.
Kısıtlama olmaksızın, hiçbir surette aşağıdaki sebeplerin biri ya da daha fazlasından kaynaklanan, İçeriğin teslimatında meydana gelen aksaklık, hata ya da gecikmelerden sorumlu olmayacağız:
(a) "İçerik" siparişi vermeden önce yanlış telefon numarası ya da başka yanlış bilgi vermeniz;
(b) mesaj gelen kutunuzun dolu olması ve ekstra mesaj alamamanız;
(c) telefonunuzun kapalı olması, herhangi bir sebeple ulaşılamaz olması; ya da (d) makul kontrolümüz dışında başka herhangi bir sebep.

"Site" de yer alan Hizmetlerimizi kullanırken, sorumluluk tamamen size aittir. Vodafone; sitede arıza, hata, virüs ya da bilgisayarınızı etkileyebilecek hataların olmadığını/olmayacağını hiçbir zaman garanti edememektedir. Vodafone, internet üzerinden gönderilen e-postaların, herhangi bir durdurma, izleme, kayıp ya da değişmeye maruz kalabileceğinden dolayı tamamen güvenli olduğu konusunda size garanti veremez. Gönderilen bu e-posta mesajlarından ya da Vodafone'a gönderdiğiniz veya tarafımızdan size iletilen e-posta mesajlardan kaynaklanacak herhangi bir zarardan size veya herhangi birine karşı sorumluluk kabul edilmez.
Size daha iyi bir hizmet ve daha etkili bir "Site" sunmak amacıyla, browser'ınızla etkileşimimizin parçası olarak "cookies" kullanılmaktadır. "Cookie", ziyaretçinin, web sitesini ziyareti sırasında bilgisayarına gönderilen bilgidir. Cookie'ler, bir ziyaretçinin Sitede izlediği navigasyonu takip edebilmemize olanak vermektedir. Bir kişi, Bize online olarak kişisel bilgilerini isteyerek vermediği sürece tarafımızca tanınamaz. Bu bilgiler, bağımsız kuruluşlarla pazarlama yapmaları amacıyla paylaşılamaz veya satılamaz.

12-GÜVENLİK

Bireysel/kurumsal abonelik işlemleriniz için belirlediğiniz şifrenizi güvende ve gizli tutmak için azami dikkati gösteriniz ve yetkisiz kullanımları engellemek amacıyla gerekli önlemleri mutlaka alınız. Şifrenizi bir yere not ederek, Vodafone personeli dahil olmak üzere üçüncü bir kişiye söyleyerek ve/veya üçüncü kişiler tarafından anlaşılmasına yol açacak şekilde bir yere kaydederek ya da "Site"ye giriş yaptıktan sonra bilgisayar ekranını gözetimsiz bırakarak ifşa etmeyin. Doğum tarihi, yıldönümleri, telefon numarası gibi kolay tahmin edilebilecek şifreler kullanmayınız. "Online Self Servis KULLANICI SÖZLEŞMESİ"ni ("Sözleşme") onaylayarak "Site"ye üye olduğunuzdan ayrıca "Sözleşme" hükümleri aynen geçerlidir.
"Site" üzerinden adınıza herhangi bir yetkisiz girişin olması, şüphelendiğiniz veya bilginiz dahilinde yetkisiz bir emrin verilmesi veya birisinin şifrenizi bildiğinden şüphelenmeniz durumunu tarafımıza hemen bildirmelisiniz. Bunun için Vodafone Müşteri "Hizmet"lerini arayabilirsiniz. Bu tip durumlarda hemen şifrenizi değiştirmelisiniz. Herhangi bir kaybın telafi edilmesine çalışılırken ilgili bankalar ve emniyet birimlerinin yardımınıza ihtiyacı olabilecektir. Bu nedenle ve kayıpların telafi edilmesi veya önlenmesine yardımcı olacağına inandığımız durumlarda emniyet birimlerine veya ilgili üçüncü kişilere, kişisel bilgileriniz hakkında bilgi verilebilecektir.

13-FİKRİ MÜLKİYET

"Site"de bulunan sayfa ekranları, bilgi, her türlü "İçerik"le, tema ve materyallerin ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Vodafone'a ve/veya Vodafone ile sözleşmesi olan üçüncü kişilere aittir. "Site"nin içerdiği bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent ve/veya diğer tüm fikri ve sınai mülkiyet hakları Vodafone adına saklıdır. Bu bağlamda, hiçbir açık veya imalı, tam ya da basit ruhsat-lisans verilmemektedir.
Ürün ve "Hizmet"lerimizi kullanırken veya kişisel bilginiz için "Site"deki dosyaları basabilir, kopyalayabilir, indirebilir veya geçici olarak saklayabilirsiniz. Ancak "Site"deki hiçbir şey değiştirilemez. Aksi hal fikri ve sınai mülkiyet mevzuatına göre hukuki ve cezai işlem gerektirecektir. Vodafone'nun yazılı izni alınmadığı sürece, "Site"nin başka şekillerdeki kullanımı yasaktır. Hiç kimse, önceden Vodafone'nun yazılı iznini almadıkça, "Site"nin belli bir kısmını başka bir web sitesinde kullanamaz veya başka bir web sitesine bağlantı kuramaz.
Vodafone ve Vodafone logosu ile markalaştırılmış hizmet ve ürünler bir bütün olarak, Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.'nin tescilli markası olup, Vodafone'a ait tüm haklar Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.'de saklıdır. Yukarıda belirtilen kapsamda ve belirtilen hallerin dışında, Vodafone tescilli markası, logo veya marka adı, izinsiz kullanılamaz veya çoğaltılamayacağı gibi, alan adı ve benzeri uzantılı alan ve alt alan adları, hiçbir şekilde kullanılamaz.

14-"SİTE"NİN KULLANIMI

Vodafone için kişisel bilgilerin gizliliği konusu çok önemlidir. Bireysel/kurumsal kişisel bilgilerinizin güvenliği, genel hükümler ve Telekomünikasyon Mevzuatı kapsamında Vodafone tarafından koruma altına alınmıştır. Kişisel bilgiler yasalara uygun olarak verilmiş Mahkeme/Savcılık kararları ve kişinin açık yazılı onayı dışında hiçbir şekilde üçüncü kişiler tarafından kullanılamayacak, kopyalanmayacak, işlenemeyecek, dağıtılamayacak ve yayınlanmayacaktır.
Kişisel bilgi kullanımımız, bu Sözleşme'nin bir parçasını oluşturan Gizlilik Politikasına tabi olacaktır. LÜTFEN GİZLİLİK POLİTİKASINI DİKKATLİCE OKUYUNUZ. Bu politika, kişisel bilgileri nasıl kullanacağımız ve belli koşullarda kimlere vereceğimiz konusu da dahil, kişisel bilgileriniz ile ilgili olarak sizlerin haklarını ve bizlerin yükümlülüklerini ele almaktadır.

10-KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ

Şimdilik kaydıyla "Site"nin kullanımından belirli bir ücret talep edilmemektedir. Ancak ilerde Vodafone'nun bunu yapmak hakkı saklı tutulmuştur. Vodafone'nun, abonelik ile ilgili bireysel/kurumsal iş ve işlemlerini "Site" üzerinden yapmak amacıyla belirleyebileceği makul ücreti ödemeyi şimdiden kabul ve beyan etmektesiniz. Bununla birlikte, bu tarz bir ücretlendirme yapılmadan ve Vodafone'a herhangi bir ihbarda bulunmanızdan önce posta, e-posta, kısa mesaj veya diğer yollardan tarafınıza bu değişiklikle ilgili bilgi verilecektir. Bildirimi takiben, hizmeti kullanmaya devam etmeniz, teklif edilen ücret değişikliğini kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

15-ÜÇÜNCÜ ŞAHIS SİTELERİ, YÜKÜMLÜLÜKLER VE YASAL UYARI

Hizmet vasıtasıyla iletilen ya da erişilen üçüncü şahıslara ait içeriğin güvenliği ya da konusu üzerine kontrol gücümüzün olamayacağını kabul ediyorsunuz ve yasadışı ya da hukuka aykırı içeriğin iletiminden ya da alınmasından hiçbir surette sorumlu değiliz. 5651 Sayılı Yasanın 4.maddesi gereğince de içerik sağlayıcı, bağlantı sağladığı başkasına ait içeriklerden sorumlu değildir. Hizmetler, diğer websitelerine, kaynaklara ve/veya iletişim şebekelerine bağlanmak için tarafınızca kullanılabilir. Bu üçüncü kişilere ait sitelerin içeriğinden ya da Hizmetlerinden hiçbir surette sorumlu değiliz. İletişimlerinizin güvenliği temin etmek için elimizden gelen çabayı göstereceğiz; ancak iletişimleriniz, kontrolümüz altında olmayan üçüncü kişilere ait şebekelerden/hatlardan geçmektedir. İnternet güvenli bir ortam değildir. İstenmeyen programlar ya da materyaller, bilginiz olmadan yüklenebilir ve bu suretle, yetkisi olmayan kişiler, bilgisayarınıza ya da cep telefon cihazınızda, PDA ya da benzeri cihazlarınızdaki saklı bilgilere erişim sağlayabilir. Bu programlar, büyük bir ihtimalle bilginiz dahilinde olmadan, yetki vermediğiniz işlemleri yapabilir. "Site" üzerindeki başka yerlere sağladığımız hiperlink, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Diğer web siteleri veya sayfalara giden bağlantıları takip etmenin riski tarafınıza ait olup bu bağlantı sebebiyle oluşan zararlardan Vodafone asla sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez.
Yüklenebilir yazılım sitelerine bağlantılar olduğu takdirde, bunlar sadece kullanım kolaylığı sağlamak içindir.
Interneti ve/veya Hizmet tarafından erişim sağlanan üçüncü şahıslara ait websitelerini ya da içeriği kullanmanızdan kaynaklanan her türlü kayıp ya da zarardan dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.
Yazılımı indirmekle ilgili zorluklar veya sonuçlara dair herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük taşımamaktayız. İndirilen herhangi bir yazılımın kullanımı, eğer varsa, yazılımla birlikte sağlanan veya yazılımın yanında yer alan lisans anlaşmasının maddelerine tabidir.
Sitedeki hiçbir bilgi, üçüncü kişilerin kabulu veya onayını ya da bu kişilere ait tavsiye, düşünce, bilgi, ürün ya da Hizmeti ifade veya ima etmemektedir.
Üçüncü kişilere ait bir web sitesinden, herhangi bir Vodafone web sitesine, herhangi bir biçimde hiperlink bağlantısı yaratılmadan önce, mutlaka yazılı iznimizin alınması gerekmektedir. Bu tarz bir kullanım ücrete tabi olabilir. Vodafone, bu tarz bir bağlantı nedeniyle Sizin veya üçüncü tarafın uğradığı hiçbir kayıp veya zarardan sorumlu değildir.

16-TAZMİNAT YÜKÜMLÜLÜĞÜNÜZ

Vodafone için kişisel bilgilerin gizliliği konusu çok önemlidir. Bireysel/kurumsal kişisel bilgilerinizin güvenliği, genel hükümler ve Telekomünikasyon Mevzuatı kapsamında Vodafone tarafından koruma altına alınmıştır. Kişisel bilgiler yasalara uygun olarak verilmiş Mahkeme/Savcılık kararları ve kişinin açık yazılı onayı dışında hiçbir şekilde üçüncü kişiler tarafından kullanılamayacak, kopyalanmayacak, işlenemeyecek, dağıtılamayacak ve yayınlanmayacaktır.
Kişisel bilgi kullanımımız, bu Sözleşme'nin bir parçasını oluşturan Gizlilik Politikasına tabi olacaktır. LÜTFEN GİZLİLİK POLİTİKASINI DİKKATLİCE OKUYUNUZ. Bu politika, kişisel bilgileri nasıl kullanacağımız ve belli koşullarda kimlere vereceğimiz konusu da dahil, kişisel bilgileriniz ile ilgili olarak sizlerin haklarını ve bizlerin yükümlülüklerini ele almaktadır.

17-HİZMETİN DURDURULMASI VE SONA ERDİRİLMESİ

"Site"de verilen "Hizmet"i;
Bakım ya da tamir işleri için;
İçerikleri ya da "Hizmet"lerin işlevini zaman içinde güncellemek ya da yükseltmek için;
Sizin bu Koşulları ihlal ettiğinizi ya da ihlal edebileceğinizi düşünmemiz halinde durdurma hakkımız bulunmaktadır.
Bu Sözleşme'nin hüküm ve koşullarının muhtemel bir ihlalini araştırmak ya da engellemek için Hizmetlere erişiminizi durdurursak, bu Sözleşme bu durdurma süresinde de geçerli olmaya devam edecektir.

Hizmetin tümü ya da bir kısmına erişiminizi sona erdirebiliriz:
Hizmete erişiminizi sona erdirirsek, Hizmette depolamış olduğunuz tüm bilgileri, e-mailleri ve verileri silme hakkımız bulunmaktadır. Bu sebeple, tüm bilgilerin kopyalarını Hizmetten ayrı olarak başka herhangi bir depolama cihazında saklamanızı öneririz.
Vodafone; teknik, ticari ya da işletimsel sebeplerle ya da kamu yararına ilişkin sebeplerle "Site"de sunduğu Hizmetleri her zaman genel olarak geri çekebilir ya da değiştirebilir. Hizmetlerin Vodafone tarafından kesin olarak durdurulması halinde, Hizmetlerin durdurulmasından makul bir süre önce bu durum size bildirilecektir.
Durdurma, geri alma ya da değişiklik sebebine bağlı olarak, önceden bildirimde bulunmak her zaman mümkün olmayabilir. Fesih ne sizin ne de bizim doğan haklarımızı ve yükümlülüklerimizi etkileyecektir.
"Site"deki talimatları takip ederek ya da yukarıda 4.maddede açıklandığı şekilde bizimle bağlantı kurarak Hizmeti her zaman durdurabilirsiniz. Hizmetin durdurulması, tarafınızca kullanılan Hizmetlerin ücretini ya da Hizmetin kullanımı sırasında satın alınan üçüncü mallarının ya da Hizmetlerinin ücretini ödeme yükümlülüğünüzü etkilemeyecektir.

18-UYGULANACAK HUKUK VE İHTİLAFIN ÇÖZÜMÜ

Bu Hükümler Türk hukukuna tabi olacak ve Türk hukukuna göre yorumlanacaktır ve İstanbul Merkez Mahkemelerinin, ihtilafın çözümü konusunda münhasır olmayan yetkiye sahip olduğunu siz ve biz kabul ederiz.
SÖZLEŞMEYİ OKUDUM VE YUKARIDA YER ALAN TÜM HÜKÜMLERİ, AÇIK VE HÜR İRADE BEYANIM DOĞRULTUSUNDA KABUL EDİP ONAYLIYORUM.

II.GİZLİLİK POLİTİKASI

1. Aboneden istenen kişisel bilgiler, aboneye "Hizmet" verilebilmesi için gerekli olup, bu kişisel bilgiler Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. bünyesinde muhafaza altındadır.
2. Aboneye ait kişisel bilgiler; Telekomünikasyon mevzuatına uygun olarak ve Elektronik Haberleşme Sektöründe Kişisel Verileri İşlenmesi ve Gizliliğinin Korunması Hakkında Yönetmelik gereğince, Telekomünikasyon "Hizmet"lerini pazarlamak ya da katma değerli "Hizmet"leri sağlamak amacıyla; abone veya kullanıcı kişisel bilgilerinin kullanılmasına izin verdiği takdirde, Vodafone Telekomüniksyon A.Ş. tarafından, bu tür "Hizmet"ler ve pazarlama için gerekli kapsam ve sürede işlenebilir. Kullanıcı ve aboneler, kişisel bilgilerinin işlenmesi için verdikleri izinleri her zaman geri alabilirler.
3. Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.; abonenin veya kullanıcının onayını almak koşuluyla, telekomünikasyon "Hizmet"lerinin pazarlanması ya da katma değerli "Hizmet"lerin sağlanması amacıyla, işlenen kişisel bilgileri ve bu tür işlemin süresini abone ve kullanıcılara bildirecektir.
4. Afet ve acil durum halleri ile kolluk güçleri, ambülans ve itfaiye "Hizmet"leri dahil tüm acil aramalara ilişkin acil yardım çağrılara cevap vermek amacıyla; abonenin veya kullanıcının rızası olmasa bile abonenin yer verisini ve kimliğini, kullanıcının ise yer verisini içeren bilgiler Telekomünikasyon Mevzuatı gereğince erişilebilir tutacaktır.
5. Abone kişisel bilgileri, yasalara uygun olarak verilmiş Mahkeme/Savcılık kararları, yasal istisnalar dışında, hiçbir şekilde üçüncü kişilere verilmez.
6. Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.'nin hedefi, abone bilgilerini güncel tutmaktır.Bu nedenle belirli zaman aralıkları ile abonelerden kişisel bilgilerinin güncellenmesi talep edilebilecektir.
7. Vodafone Telekomünikasyon A.Ş., kendi personeli de dahil olmak üzere, abone bilgilerine hiç kimsenin izinsiz ulaşamaması için bilişim sistemleri üzerinde sıkı bir güvenlik politikası uygulamaktadır.
8. Vodafone Telekomünikasyon A.Ş., meydana gelebilecek bir sahtecilik/dolandırıcılık ya da herhangi bir soruşturma ya da şebeke güvenliği ihlali konusunda yasal merciler ve diğer ilgili kurumlar ile işbirliği yapabilir ve yasalar tarafından gerekli görülen hallerde ya da adli makamların talebini yerine getirilmesi halinde, elde edilen her türlü bilgiyi (kişisel veriler dahil) ifşa etme hakkı da saklıdır.
9. Abone bilgilerine ulaşma izni olan yetkili Vodafone Grubu'na dahil tüm şirketler, tüm Vodafone grubu personeli ve tüm üçüncü şahıslar, gizlilik mecburiyeti uygulamasına özellikle uymak zorunluluğundadırlar.

• Tüm bireysel aboneler seçenekten faydalanabilir.


• Pakette bulunan dakikalar yurtdışında yapılan çağrılar ve yurtdışında gelen aramalar için kullanılabilir, dakikalar Türkiye'de geçerli değildir.


• Paket alındığı süreden itibaren 1 ay boyunca geçerlidir.


• Paket süresi dolduğunda yurtdışındaki kullanımlar standart yurtdışında kullanım tarifesi üzerinden ücretlenir.


• Pakette bulunan dakikalar bittiğinde paketin geçerli olduğu süre boyunca yapılan aramalar ve alınan çağrılar 1,59 TL/dakika üzerinden ücretlendirilir.


• Uydu ve özel servis numaralarına yapılan aramalar paket kapsamında değildir, bu aramalar standart yurtdışında kullanım tarifesinden ücretlendirilir.


• Abonelerin aşağıda belirtilen operatörler dışında diğer operatörlerde yaptıkları tüm kullanım standart yurtdışında kullanım tarifesi ile ücretlendirilir.


• Paket alındığında abonelerin hatları yurtdışında kulanıma ve yurtdışı aramalarına otomatik açılacaktır ve bilgilendirme smsi gidecektir.


• Her Şey Dahil Pasaport sahibi aboneler bu paketi de aldıklarında pasaportun geçerli olduğu ülkelerde Türkiye yönüne aramaları ve tüm gelen aramaları pasaport opsiyonundan kullanacaktır, bunun dışındaki diğer aramalarını paket içerisinden kullanacaktır. Her Şey Dahil Pasaport aboneleri Her Şey Dahil Pasaport'un geçerli olmadığı ülkelerde yurtdışında kullanımları paket içerisinden olacaktır.


• Bu paketleri kullanan faturalı abonelerimize kullanımlarının %80 ve %100 limitleri dolumunda bilgilendirme SMS’i gönderilmeyecektir.


Paketinin Geçerli Olduğu Ülkeler :

ABD, Almanya, Andora, Anguilla, Antigua, &, Barbuda, Arjantin, Arnavutluk, Avusturya, Barbados, Belçika, Belize, Bermuda, Beyaz, Rusya, Bolivya, Bosna, Hersek, Brezilya, Bulgaristan, Cayman, Adaları, Cebelitarık, Çekya, Danimarka, Dominik, Cumhuriyeti, Dominika, Ekvator, El, salvador, Estonya, Faroe, Adaları, Finlandiya, Fransa, Fransız, Guyanası, Grenada, Guadeloup, Guadeloupe, Guatemala, Guernsey, Guyana, Haiti, Hırvatistan, Hollanda, Hollanda, Antilleri, Honduras, İngiliz, Virgin, Adala, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Jamaika, Jersey, Kanada, Karadağ, Kolombiya, Kosova, KostaRika, Kuba, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, Malta, Man, Adası, Martinik, Meksika, Moldovya, Montserrat, Nikaragua, Norveç, Panama, Paraguay, Peru, Polonya, Portekiz, Porto, Riko, Romanya, Rusya, Samoa, San, Marino, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, St., Kitts, ve, Nevis, St., Lucia, St., Maarten, St., Vincent, ve, Grenadines, Surinam, Şili, Trinidad, &, Tobago, Turks, &, Caicos, Adaları, Ukrayna, Uruguay, Vanuatu, Venezuella, Virjin, Adaları, Yunanistan


Seçeneğin Alınabileceği Kanallar:


Yurtdışında kullanım paketinden yararlanmak için Online Self Servis’e giriş yapılması, Faturalı Devreden ve Esnek tarifelerindeki (Devreden, Devreden Super, Devreden Ekstra, Komple Devreden, Devreden Faturalıya Geçiş, Faturalı Esnek, Faturalı Esnek Ekstra) abonelerin DEVAYLIK30, diger abonelerin AYLIK30 yazıp 7048'e veya +905427048000'e kısa mesaj göndermesi, 542'yi aranması ya da en yakın Vodafone Mağazası’na uğranması yeterlidir.


Abonelikle ilgili Kısıtlamalar :


1) Bireysel aboneler kendi şahıs hatlarından maksimum 3 tanesine yurtdışında kullanım paketi alabilir.


2) Paketler Günlük Pasaport ve Herşey Dahil Pasaport haricindeki hiçbir roaming ses opsiyonları ile aynı anda alınamaz.


3) Sadece bireysel aboneler seçeneği satın alabilir.


AVRUPA, AMERİKA, RUSYA PAKETLERİ

Ne Kadar Öderim?

Ücret Paket Kodu
30 Dakika
(Aylık)
25 TL AYLIK30
60 Dakika
(Aylık)
40 TL AYLIK60
120 Dakika
(Aylık)
55 TL AYLIK120
Abonelik Paketlerden faydalanmak için paket kodunu yazıpyurtiçinde 7048'e, yurtdışında 0090542704800'e SMS atmanız yeterlidir.

Devreden ve Esnek tarifelerindeki aboneler; paket kodlarının başına DEV eklemelidir.(Ör:DEVAYLIK30)

• Tüm bireysel aboneler seçenekten faydalanabilir.


• Pakette bulunan dakikalar yurtdışında yapılan çağrılar ve yurtdışında gelen aramalar için kullanılabilir, dakikalar Türkiye'de geçerli değildir.


• Paket alındığı süreden itibaren 1 ay boyunca geçerlidir.


• Paket süresi dolduğunda yurtdışındaki kullanımlar standart yurtdışında kullanım tarifesi üzerinden ücretlenir.


• Pakette bulunan dakikalar bittiğinde paketin geçerli olduğu süre boyunca yapılan aramalar ve alınan çağrılar 1,59 TL/dakika üzerinden ücretlendirilir.


• Uydu ve özel servis numaralarına yapılan aramalar paket kapsamında değildir, bu aramalar standart yurtdışında kullanım tarifesinden ücretlendirilir.


• Abonelerin aşağıda belirtilen operatörler dışında diğer operatörlerde yaptıkları tüm kullanım standart yurtdışında kullanım tarifesi ile ücretlendirilir.


• Paket alındığında abonelerin hatları yurtdışında kulanıma ve yurtdışı aramalarına otomatik açılacaktır ve bilgilendirme smsi gidecektir.


• Pasaport sahibi aboneler bu paketi de aldıklarında pasaportun geçerli olduğu ülkelerde Türkiye yönüne aramaları ve tüm gelen aramaları pasaport opsiyonundan kullanacaktır, bunun dışındaki diğer aramalarını paket içerisinden kullanacaktır. Pasaport aboneleri Pasaport'un geçerli olmadığı ülkelerde yurtdışında kullanımları paket içerisinden olacaktır.


• Bu paketleri kullanan faturalı abonelerimize kullanımlarının %80 ve %100 limitleri dolumunda bilgilendirme SMS’i gönderilmeyecektir.


Paketinin Geçerli Olduğu Ülkeler :

ABD, Afganistan, Almanya, Andora, Angola, Anguilla, Antigua, &, Barbuda, Arjantin, Arnavutluk, Avusturalya, Avusturya, Azerbaycan, Bahreyn, Bangladeş, Barbados, Belçika, Belize, Benin, Bermuda, Beyaz, Rusya, Birleşik, Arap, Emirli, Bolivya, Bosna, Hersek, Bostvana, Brezilya, Bruney, Bulgaristan, Burkina, Faso, Burundi, Cape, Verde, Cayman, Adaları, Cebelitarık, Cezayir, Cibuti, Comoros, Cook, Adaları, Çad, Çekya, Çin, Danimarka, Dominik, Cumhuriyeti, Dominika, Ekvator, Ekvator, Gine, El, salvador, Endonezya, Ermenistan, Estonya, Faroe, Adaları, Fas, Fiji, Fildişi, Sahili, Filipinler, Filistin, Finlandiya, Fransa, Fransız, Guyanası, Fransız, Polinezyası, Gabon, Gambiya, Gana, Gine, Grenada, Guadeloup, Guadeloupe, Guam, Guatemala, Guernsey, Guinea, Bissau, Guyana, Güney, Afrika, Güney, Kore, Gürcistan, Haiti, Hırvatistan, Hindistan, Hollanda, Hollanda, Antilleri, Honduras, Hong, Kong, Irak, İngiliz, Virgin, Adala, İngiltere, İran, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Jamaika, Japonya, Jersey, Kamboçya, Kamerun, Kanada, Karadağ, Katar, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Kiş, Adası, (İran), Kolombiya, Kongo, Demokratik, Cum, Kosova, KostaRika, Kuba, Kuveyt, Laos, Lesotho, Letonya, Liberya, Libya, Lihtenştayn, Litvanya, Lübnan, Lüksemburg, Macaristan, Madagaskar, Makao, Makedonya, Malavi, Maldiv, Adaları, Malezya, Mali, Malta, Man, Adası, Martinik, Mayotte, Meksika, Mısır, Moğolistan, Moldovya, Montserrat, Moris, Adası, Moritanya, Mozambik, Namibya, Nepal, Nijer, Nijerya, Nikaragua, Norveç, Orta, Afrika, Cum., Özbekistan, Pakistan, Palau, Panama, Papua, New, Guinea, Paraguay, Peru, Polonya, Portekiz, Porto, Riko, Reünyon, Romanya, Ruanda, Rusya, Samoa, San, Marino, Senegal, Seyşel, Sırbistan, Sierra, Leone, Singapur, Slovakya, Slovenya, Sri, Lanka, St., Kitts, ve, Nevis, St., Lucia, St., Maarten, St., Vincent, ve, Grenadines, Sudan, Surinam, Suriye, Suudi, Arabistan, Swaziland, Şili, Tacikistan, Tanzanya, Tayland, Tayvan, Timor-Leste, Togo, Tonga, Trinidad, &, Tobago, Tunus, Turks, &, Caicos, Adaları, Türkmenistan, Uganda, Ukrayna, Umman, Uruguay, Uydu, &, Denizler, Ürdün, Vanuatu, Venezuella, Vietnam, Virjin, Adaları, Yemen, Yeni, Zelanda, Yunanistan, Zambiya, Zimbabve.

Faturasız aboneler, Hesabını Bilen ve Faturayı Aşmayan tarifesindeki aboneler hatlarını camel roaming anlaşmalı ülkelerde kullanabilir, bu paketi de ilgili ülkelerde kullanabilir.

Seçeneğin Alınabileceği Kanallar:


Yurtdışında kullanım paketinden yararlanmak için Online Self Servis’e giriş yapılması, Faturalı Devreden ve Esnek tarifelerindeki (Devreden, Devreden Super, Devreden Ekstra, Komple Devreden, Devreden Faturalıya Geçiş, Faturalı Esnek, Faturalı Esnek Ekstra) abonelerin DEVDUNYA60, diger abonelerin DUNYA60 yazıp 7048'e veya +905427048000'e kısa mesaj göndermesi, 542'yi aranması ya da en yakın Vodafone Mağazası’na uğranması yeterlidir.

Abonelikle ilgili Kısıtlamalar :

1) Bireysel aboneler kendi şahıs hatlarından maksimum 3 tanesine yurtdışında kullanım paketi alabilir.

2) Paketler Günlük Pasaport ve Herşey Dahil Pasaport haricindeki hiçbir roaming ses opsiyonları ile aynı anda alınamaz.

3) Sadece bireysel aboneler seçeneği satın alabilir.

Ücretlendirme:

• Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

Tüm Ülkeler Konuşma Paketleri

Ne Kadar Öderim?

Ücret Paket Kodu
60 Dakika
(Aylık)
49 TL DUNYA60
120 Dakika
(Aylık)
90 TL DUNYA120
Abonelik Paketlerden faydalanmak için paket kodunu yazıp yurtiçinde 7048’e, yurtdışında 00905427048000’e SMS atmanız yeterlidir.

Devreden ve Esnek tarifelerdeki aboneler; paket kodlarının başına DEV eklemelidir. (Ör: DEVDUNYA60)

Katılım


• Paketten Bireysel faturalı faturasız tüm aboneler faydalanabilir.


• Hesabını Bilen, Duran, Faturayı Aşmayan, Devreden, Faturalı Esnek & Akıl Küpü Tarifeler sadece Günlük 25 MB paketi kullanabilir.


• Bireysel aboneler kendi şahıs hatlarından maksimum 3 tanesine yurtdışında kullanım paketi satın alabilir.


Kullanım

• Paket yurtdışında yapılan kullanımlarda geçerlidir, Türkiye ve KKTC'de geçerli değildir.


• Günlük paket alındığı andan itibaren 24 saat, aylık paket ise 30 gün boyunca geçerlidir.


• Paket süreleri bitmeden, yeni paket alınamaz, alınan paket başka bir yurtdışı internet paketiyle birleştirilemez.


• Günlük 25 MB paketinde, 25 MB kullanıldığında veya 24 saat dolduğunda SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Pakette kalan internet KALAN NET25 yazıp 7048'e SMS gönderilerek sorgulanabilir.


• Aylık paketlerde paket içerikleri kullanıldığında veya 1 aylık süre dolduğunda SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Pakette kalan internet 25 MB paketi için KALAN DD25, 50 MB paketi için KALAN DD50 yazıp 7048'e SMS gönderilerek sorgulanabilir.


Geçerli Ülkeler

• Geçerli ülke listesi için tıklayınız. İnternet paketleri roaming anlaşması olan ülke ve operatörlerde kullanılabilir. Faturasız aboneler paketi kullanabileceği ülkelerin faturasız abonelerin hatlarını kullanabildiği ülkeler listesinde de olduğunu kontrol etmelidir. Paketler Türkiye ve KKTC'de geçerli değildir.


Ücretlendirme

• Paket içerikleri bittiğinde veya geçerlilik süresi dolduğunda yurtdışında yapılan internet kullanımları yurtdışında standart kullanım tarifesinden ücretlendirilir.


• Bu paketleri kullanan faturalı abonelerimize kullanımlarının %80 ve %100 limitleri dolumunda bilgilendirme SMS’i gönderilmeyecektir.


• Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.


İNTERNET PAKETLERİ

Ne Kadar Öderim?

Ücret Paket Kodu
25 MB
(Günlük)
25 TL NET25
25 MB
(Aylık)
75 TL DD25
50 MB
(Aylık)
125 TL DD50
Abonelik Paketlerden faydalanmak için paket kodunu yazıp yurtiçinde 7048'e, yurtdışında 0090542704800'e SMS atmanız yeterlidir.
AVRUPA, AMERİKA, RUSYA PAKETLERİ

Tüm bireysel aboneler seçenekten faydalanabilir.

Pakette bulunan dakikalar yurtdışında yapılan çağrılar ve yurtdışında gelen aramalar için kullanılabilir, dakikalar Türkiye'de geçerli değildir.

Paket alındığı süreden itibaren 1 ay boyunca geçerlidir.

Paket süresi dolduğunda yurtdışındaki kullanımlar standart yurtdışında kullanım tarifesi üzerinden ücretlenir.

Pakette bulunan dakikalar bittiğinde paketin geçerli olduğu süre boyunca yapılan aramalar ve alınan çağrılar 1,59 TL/dakika üzerinden ücretlendirilir.

Uydu ve özel servis numaralarına yapılan aramalar paket kapsamında değildir, bu aramalar standart yurtdışında kullanım tarifesinden ücretlendirilir.

Abonelerin aşağıda belirtilen operatörler dışında diğer operatörlerde yaptıkları tüm kullanım standart yurtdışında kullanım tarifesi ile ücretlendirilir.

Paket alındığında abonelerin hatları yurtdışında kulanıma ve yurtdışı aramalarına otomatik açılacaktır ve bilgilendirme smsi gidecektir. Her Şey Dahil Pasaport sahibi aboneler bu paketi de aldıklarında pasaportun geçerli olduğu ülkelerde Türkiye yönüne aramaları ve tüm gelen aramaları pasaport opsiyonundan kullanacaktır, bunun dışındaki diğer aramalarını paket içerisinden kullanacaktır. Her Şey Dahil Pasaport aboneleri Her Şey Dahil Pasaport'un geçerli olmadığı ülkelerde yurtdışında kullanımları paket içerisinden olacaktır.

Paketinin Geçerli Olduğu Ülkeler :

ABD, Almanya, Andora, Anguilla, Antigua, &, Barbuda, Arjantin, Arnavutluk, Avusturya, Barbados, Belçika, Belize, Bermuda, Beyaz, Rusya, Bolivya, Bosna, Hersek, Brezilya, Bulgaristan, Cayman, Adaları, Cebelitarık, Çekya, Danimarka, Dominik, Cumhuriyeti, Dominika, Ekvator, El, salvador, Estonya, Faroe, Adaları, Finlandiya, Fransa, Fransız, Guyanası, Grenada, Guadeloup, Guadeloupe, Guatemala, Guernsey, Guyana, Haiti, Hırvatistan, Hollanda, Hollanda, Antilleri, Honduras, İngiliz, Virgin, Adala, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Jamaika, Jersey, Kanada, Karadağ, Kolombiya, Kosova, KostaRika, Kuba, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, Malta, Man, Adası, Martinik, Meksika, Moldovya, Montserrat, Nikaragua, Norveç, Panama, Paraguay, Peru, Polonya, Portekiz, Porto, Riko, Romanya, Rusya, Samoa, San, Marino, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, St., Kitts, ve, Nevis, St., Lucia, St., Maarten, St., Vincent, ve, Grenadines, Surinam, Şili, Trinidad, &, Tobago, Turks, &, Caicos, Adaları, Ukrayna, Uruguay, Vanuatu, Venezuella, Virjin, Adaları, Yunanistan

Seçeneğin Alınabileceği Kanallar:

Yurtdışında kullanım paketinden yararlanmak için Online Self Servis’e giriş yapılması, Faturalı Devreden ve Esnek tarifelerindeki (Devreden, Devreden Super, Devreden Ekstra, Komple Devreden, Devreden Faturalıya Geçiş, Faturalı Esnek, Faturalı Esnek Ekstra) abonelerin DEVAYLIK30, diger abonelerin AYLIK30 yazıp 7048'e veya +905427048000'e kısa mesaj göndermesi, 542'yi aranması ya da en yakın Vodafone Mağazası’na uğranması yeterlidir.

Abonelikle ilgili Kısıtlamalar :

1) Bireysel aboneler kendi şahıs hatlarından maksimum 3 tanesine yurtdışında kullanım paketi alabilir.
2) Paketler Günlük Pasaport ve Herşey Dahil Pasaport haricindeki hiçbir roaming ses opsiyonları ile aynı anda alınamaz.
3) Sadece bireysel aboneler seçeneği satın alabilir.
TÜM ÜLKELER PAKETLERİ

Tüm bireysel aboneler seçenekten faydalanabilir.

Pakette bulunan dakikalar yurtdışında yapılan çağrılar ve yurtdışında gelen aramalar için kullanılabilir, dakikalar Türkiye'de geçerli değildir.

Paket alındığı süreden itibaren 1 ay boyunca geçerlidir.

Paket süresi dolduğunda yurtdışındaki kullanımlar standart yurtdışında kullanım tarifesi üzerinden ücretlenir.

Pakette bulunan dakikalar bittiğinde paketin geçerli olduğu süre boyunca yapılan aramalar ve alınan çağrılar 1,59 TL/dakika üzerinden ücretlendirilir.

Uydu ve özel servis numaralarına yapılan aramalar paket kapsamında değildir, bu aramalar standart yurtdışında kullanım tarifesinden ücretlendirilir.

Abonelerin aşağıda belirtilen operatörler dışında diğer operatörlerde yaptıkları tüm kullanım standart yurtdışında kullanım tarifesi ile ücretlendirilir.

Paket alındığında abonelerin hatları yurtdışında kulanıma ve yurtdışı aramalarına otomatik açılacaktır ve bilgilendirme smsi gidecektir.

Pasaport sahibi aboneler bu paketi de aldıklarında pasaportun geçerli olduğu ülkelerde Türkiye yönüne aramaları ve tüm gelen aramaları pasaport opsiyonundan kullanacaktır, bunun dışındaki diğer aramalarını paket içerisinden kullanacaktır. Pasaport aboneleri Pasaport'un geçerli olmadığı ülkelerde yurtdışında kullanımları paket içerisinden olacaktır.

Paketinin Geçerli Olduğu Ülkeler :

ABD, Afganistan, Almanya, Andora, Angola, Anguilla, Antigua, &, Barbuda, Arjantin, Arnavutluk, Avusturalya, Avusturya, Azerbaycan, Bahreyn, Bangladeş, Barbados, Belçika, Belize, Benin, Bermuda, Beyaz, Rusya, Birleşik, Arap, Emirli, Bolivya, Bosna, Hersek, Bostvana, Brezilya, Bruney, Bulgaristan, Burkina, Faso, Burundi, Cape, Verde, Cayman, Adaları, Cebelitarık, Cezayir, Cibuti, Comoros, Cook, Adaları, Çad, Çekya, Çin, Danimarka, Dominik, Cumhuriyeti, Dominika, Ekvator, Ekvator, Gine, El, salvador, Endonezya, Ermenistan, Estonya, Faroe, Adaları, Fas, Fiji, Fildişi, Sahili, Filipinler, Filistin, Finlandiya, Fransa, Fransız, Guyanası, Fransız, Polinezyası, Gabon, Gambiya, Gana, Gine, Grenada, Guadeloup, Guadeloupe, Guam, Guatemala, Guernsey, Guinea, Bissau, Guyana, Güney, Afrika, Güney, Kore, Gürcistan, Haiti, Hırvatistan, Hindistan, Hollanda, Hollanda, Antilleri, Honduras, Hong, Kong, Irak, İngiliz, Virgin, Adala, İngiltere, İran, İrlanda, İspanya, İsrail, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Jamaika, Japonya, Jersey, Kamboçya, Kamerun, Kanada, Karadağ, Katar, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Kiş, Adası, (İran), Kolombiya, Kongo, Demokratik, Cum, Kosova, KostaRika, Kuba, Kuveyt, Laos, Lesotho, Letonya, Liberya, Libya, Lihtenştayn, Litvanya, Lübnan, Lüksemburg, Macaristan, Madagaskar, Makao, Makedonya, Malavi, Maldiv, Adaları, Malezya, Mali, Malta, Man, Adası, Martinik, Mayotte, Meksika, Mısır, Moğolistan, Moldovya, Montserrat, Moris, Adası, Moritanya, Mozambik, Namibya, Nepal, Nijer, Nijerya, Nikaragua, Norveç, Orta, Afrika, Cum., Özbekistan, Pakistan, Palau, Panama, Papua, New, Guinea, Paraguay, Peru, Polonya, Portekiz, Porto, Riko, Reünyon, Romanya, Ruanda, Rusya, Samoa, San, Marino, Senegal, Seyşel, Sırbistan, Sierra, Leone, Singapur, Slovakya, Slovenya, Sri, Lanka, St., Kitts, ve, Nevis, St., Lucia, St., Maarten, St., Vincent, ve, Grenadines, Sudan, Surinam, Suriye, Suudi, Arabistan, Swaziland, Şili, Tacikistan, Tanzanya, Tayland, Tayvan, Timor-Leste, Togo, Tonga, Trinidad, &, Tobago, Tunus, Turks, &, Caicos, Adaları, Türkmenistan, Uganda, Ukrayna, Umman, Uruguay, Uydu, &, Denizler, Ürdün, Vanuatu, Venezuella, Vietnam, Virjin, Adaları, Yemen, Yeni, Zelanda, Yunanistan, Zambiya, Zimbabve.

Faturasız aboneler, Hesabını Bilen ve Faturayı Aşmayan tarifesindeki aboneler hatlarını camel roaming anlaşmalı ülkelerde kullanabilir, bu paketi de ilgili ülkelerde kullanabilir.

Seçeneğin Alınabileceği Kanallar :

Yurtdışında kullanım paketinden yararlanmak için Online Self Servis’e giriş yapılması, Faturalı Devreden ve Esnek tarifelerindeki (Devreden, Devreden Super, Devreden Ekstra, Komple Devreden, Devreden Faturalıya Geçiş, Faturalı Esnek, Faturalı Esnek Ekstra) abonelerin DEVDUNYA60, diger abonelerin DUNYA60 yazıp 7048'e veya +905427048000'e kısa mesaj göndermesi, 542'yi aranması ya da en yakın Vodafone Mağazası’na uğranması yeterlidir.

Abonelikle ilgili Kısıtlamalar :

1) Bireysel aboneler kendi şahıs hatlarından maksimum 3 tanesine yurtdışında kullanım paketi alabilir.
2) Paketler Günlük Pasaport ve Herşey Dahil Pasaport haricindeki hiçbir roaming ses opsiyonları ile aynı anda alınamaz.
3) Sadece bireysel aboneler seçeneği satın alabilir.

Ücretlendirme:
Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.