Yükleniyor

Nokia X3-02 Cihaz Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

Dokunmatik ekran ve tuş takımı birarada. Nokia X3-02, ayda 10 TL'den başlayan fiyatlarla sadece Vodafone'da !

Üstelik süper internet denemeniz için 3 ay geçerli toplam 1 GB internet hediye!

Belirtilen Vodafone tarifelerine 24 ay abone olun, hem dokunmatik ekranlı hem tuş takımlı Nokia X3-02, ayda 10 TL'den başlayan fiyatlarla sizin olsun.

Numarasını Vodafone'a taşıyana BÜYÜK FIRSAT!!! Numaranızı Cep Avantaj Her Yöne, Cep Avantaj Her Yöne Ekstra, Red Mini tarifelerine taşıyarak 24 ay abone olun, ayda sadece 5 TL ödeyerek Nokia X3-02'ye sahip olma fırsatı yakalayın!


Nokia X3-02'nin dokunmatik ekranıyla internetin keyfini çıkarırken, tuş takımıyla rahat rahat mesajlaşın.

Üstelik süper interneti denemeniz için 3 ay geçerli toplam 1 GB internet Vodafone'dan hediye!

Cep Avantaj Tarifeleri
Kampanyalı Tarifeler Cep Avantaj Mini Her Yöne + Genç Avantaj Cep Avantaj Mini Süper Cep Avantaj VF
'lularla
Cep Avantaj Midi Cep Avantaj Her Yöne Cep Avantaj Her Yöne Ekstra Red Mini
Aylık Cihaz Bedeli 19 TL 10 TL 19 TL 19 TL 19 TL 11 TL 11 TL 11 TL
Taahhüt Süresi 24 ay 24 ay 24 ay 24 ay 24 ay 24 ay 24 ay 24 ay
Cep Kamu 1000 Tarifeleri
Kampanya Kapsamındaki Tarifeler Cep Kamu 1000 Mini Yeni Cep Kamu 1000 Maxi Cep Kamu 1000 Midi Cep Kamu 1000 Maxi
Aylık Cihaz Bedeli 19 TL 19 TL 19 TL 19 TL
Taahhüt Süresi 24 ay 24 ay 24 ay 24 ay
Cep Çiftçi Tarifeleri
Kampanya Kapsamındaki Tarifeler Cep Çiftçi 20 Cep Çiftçi 30 Cep Çiftçi 40
Aylık Cihaz Bedeli 19 TL 19 TL 19 TL
Taahhüt Süresi 24 ay 24 ay 24 ay
Cep Çalışan Tarifeleri
Kampanya Kapsamındaki Tarifeler Cep Çalışan Vodafonelular'la Cep Çalışan Mini Cep Çalışan Midi Cep Çalışan Maxi Cep Çalışan Süper
Aylık Cihaz Bedeli 19 TL 19 TL 19 TL 19 TL 19 TL
Taahhüt Süresi 24 ay 24 ay 24 ay 24 ay 24 ay
 • Vodafone Nokia X3-02 Cihaz Kampanyası'ndan sadece belirtilen bireysel ve kurumsal faturalı ses tarifelerinden birini seçen mevcut veya yeni tüm bireysel ve kurumsal faturalı aboneler yararlanabilirler.
 • Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve son 8 aylık faturaları toplamı en az 200 TL olup faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. . Numara taşıma ile son 30 gün içerisinde geçiş yapmış ve geçiş yaptığı operatöre ait en son faturasının tüm vergiler dahil 50 TL veya üzeri (fatura ibrazı şarttır) olduğunu ibraz eden aboneler kampanyaya kredi kartsız dahil olabilirler. Bu kriterleri sağlamayan aboneler, Nokia X3-02 model cihazı için 19 TL*12=228 TL değerindeki tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler.
 • Kampanya kapsamında sadece Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop & Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Şekerbank Bonus Card, Akbank Axess Card, Akbank Carrefour Axess Card, Akbank Citi Axess Card, Akbank Fish Card ve Akbank Wings Card'ları geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında sadece Cep Avantaj Mini Her Yöne+, Cep Avantaj Mini Süper, Cep Avantaj Midi , Cep Avantaj Vodafone'lularla, Cep Avantaj Her Yöne, Cep Avantaj Her Yöne Ekstra, Cep Avantaj Her Yöne+, Yeni Cep Kamu 1000 Maxi, Cep Kamu 1000 Mini, Cep Kamu 1000 Midi, Cep Kamu 1000 Maxi, Cep Çiftçi 20, Cep Çiftçi 30, Cep Çiftçi 40, Genç Avantaj, Cep Çalışan Vodafonelularla, Cep Çalışan Mini, Cep Çalışan Midi, Cep Çalışan Maxi, Cep Çalışan Süper, Bereketli Esnaf, Hesaplı Esnaf ve Kazançlı Esnaf tarifeleri yer almaktadır. Diğer Cep Avantaj tarifeleri yer almamaktadır.
 • 1 Mayıs 2011 tarihi veya sonrasında numara taşıma ile Vodafone şebekesine geçiş yapmış olan ve Cep Avantaj Heryöne, Cep Avantaj Her Yöne Ekstra veya Cep Avantaj Her Yöne+ tarifesini 24 ay boyunca kullanmayı taahhüt eden aboneler Nokia X3-02 model cihazına ayda 5 TL cihaz taksit bedeli ödeyerek sahip olabileceklerdir.
 • Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlara cihaz bedeli ve taahhüt süresi boyunca kampanya kapsamında seçilen tarife kullanımı dahildir.
 • Ses ve SMS kullanımları abonelerin bulunduğu tarife üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Uluslararası aramalar, yurtdışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerlidir.
 • Uluslararası SMS gönderimleri için yurtdışı SMS ücretleri geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında bir seferlik 1 GB internet kullanımı yapılır.
 • Kampanya kapsamında verilen 1 GB data kullanım hakkının süresi 90 gün olup, kullanılmayan haklar devredilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında verilen bu haklar hat aktif ve kampanyada olduğu sürece geçerlidir.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir. Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Vodafone cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
 • Bireysel bir müşteri numarasına bağlı en fazla 1 abonelik (GSM numarası) kampanyadan faydalanabilir.
 • Kurumsal bir müşteri numarasına bağlı en fazla 50 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
 • Tek fatura uygulamasında bulunan aboneler kampanyaya dahil edilemeyecektir.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya özel tarife kullanım aboneliğinin iptal edilmesi durumunda cezai şart; kampanya kapsamında yer alan cihazların işbu Taahhütname imzalandığı tarihte Vodafone tarafından duyurulan son kullanıcı fiyatından, kampanya kapsamında ödenen cihaz taksit bedellerinin düşürülmesi ile hesaplanmaktadır. Kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedeli ile kast edilen: Kampanya kapsamında kalınılan ay sayısı X cihaz taksit bedelidir. Nokia X3-02 model cihazın son kullanıcı fiyatı aşağıda verilmiştir.
  Nokia X3-02 : 456 TL
 • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya 31 Ağustos 2011'e kadar geçerlidir.
 • Taahhütname için tıklayınız.