Size Özel Kırmızı Kampanyaları

Yükleniyor

Size Özel Kırmızı Kampanyaları

Bu kampanya sona ermiştir.

Fırsatı kaçırdığınız için üzülmeyin!
Vodafone Faturasız’da size özel kazandıran fırsatlarınızı öğrenmek için tek yapmanız gereken KAZAN yazıp 4455’e ücretsiz göndermek!

Vodafone hediyeler dağıtıyor! “SIZEOZEL"den gelen mesajları takip edin hediyeler kazanın, yükledikçe kazanın, harcadıkça kazanın.

 • Müşteri Koruma Programı, abonelerin Vodafone şebekesinde azami süre kalmasını sağlamak amacıyla, kullanılmakta olan standart bir istatistik yazılımı vasıtasıyla üretilen puanlama doğrultusunda yapılan operasyonel planlama ve faaliyetleri ifade etmektedir. Müşteri Koruma Programı kapsamında, belirtilen abone kriterleri çerçevesinde ilgili gönderimler için hedef kitleler belirlenmektedir ve bu hedef kitlelerde yer alan müşterilerimize SMS vasıtası ile katılıma hak kazandıkları kampanyanın iletişimi yapılmaktadır.
 • Bu kapsamda, son ay aranma adedi son 3 aydaki toplam aranma adedine oranı %11 ve üzeri olan ve, son ayda aldığı SMS adedinin toplamı, son 3 ayda aldığı SMS adedi toplamına oranı %8 ve üzeri olan ve, aylık ortalama aranma süresi 36 dakika ve üzeri olan aboneler veya yeni abonelik ile gelen ve abonelik süresi 3 aydan fazla olan ve tüm aramalarının en az %50’sini Vodafone yönüne gerçekleştiren aboneler için aşağıda her bir kampanya için verilen hedef kitle tanımlarına uymaları durumunda kendilerine SMS ile iletilen katılım şartlarına uymaları durumunda aşağıda belirtilen hediyeler sunulacaktır.
 • Kampanya 1: Bireysel Ön Ödemeli, en az 30 gündür Vodafone abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 0TL olan abonelerimiz için:
  Son 3 ayda hiç yüklemesi olmayan abonelerimize;
  İlk teklifte 10TL ve üzeri yüklemesine , yurtici her yöne konuşma yapabileceği, verilen yükleme miktarının 3 katı kadar TL hediyesi 7 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  İkinci teklifte 10TL ve üzeri yüklemesine , yurtici her yöne konuşma yapabileceği, verilen yükleme miktarının 4 katı kadar TL hediyesi 7 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  Üçüncü teklifte 10TL ve üzeri yüklemesine , yurtici her yöne konuşma yapabileceği ve mesaj atabileceği, verilen yükleme miktarının 3 katı kadar TL hediyesi 7 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  Son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi 0TL üzeri olan abonelerimize;
  İlk teklifte son 3 aydaki maksimum TL yüklemesinin 1.25 katı ve üzeri yükleme yaptığı takdirde ,Vodafone yönlerine konuşma yapabileceği, verilen yükleme miktarının 4 katı kadar TL hediyesi 15 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  İkinci teklifte son 3 aydaki maksimum TL yüklemesinin 1.25 katı ve üzeri yükleme yaptığı takdirde ,Vodafone yönlerine konuşma yapabileceği, verilen yükleme miktarının 5 katı kadar TL hediyesi 15 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  Üçüncü teklifte son 3 aydaki maksimum TL yüklemesinin 1.25 katı ve üzeri yükleme yaptığı takdirde ,Vodafone yönlerine konuşma yapabileceği, verilen yükleme miktarının 5 katı kadar TL hediyesi 15 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
 • Kampanya 2: Bireysel Ön Ödemeli, en az 30 gündür Vodafone abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 0TL'den büyük ve 10TL'den küçük veya 10 TL'ye eşit olan abonelerimiz için:
  Son 3 ayda hiç yüklemesi olmayan abonelerimize;
  İlk teklifte 10TL ve üzeri yüklemesine , yurtici her yöne konuşma yapabileceği, verilen yükleme miktarının 3 katı kadar TL hediyesi 15 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  İkinci teklifte 10TL ve üzeri yüklemesine , yurtici her yöne konuşma yapabileceği, verilen yükleme miktarının 4 katı kadar TL hediyesi 15 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  Üçüncü teklifte 10TL ve üzeri yüklemesine , yurtici her yöne konuşma yapabileceği ve mesaj atabileceği, verilen yükleme miktarının 3 katı kadar TL hediyesi 15 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir
  Son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi 0-10TL arası olan abonelerimize;
  İlk teklifte son 3 aydaki aylık ortalama toplam TL yüklemesinin 0.75 katı ve üzeri yükleme yaptığı takdirde ,Vodafone yönlerine konuşma yapabileceği, verilen yükleme miktarının 4 katı kadar TL hediyesi 15 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  İkinci teklifte son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi ve üzeri yükleme yaptığı takdirde, yurtici heryöne konuşma yapabileceği ve mesaj gönderebileceği, verilen yükleme miktarının kadar TL hediyesi 7 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  Üçüncü teklifte son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi ve üzeri yükleme yaptığı takdirde, yurtici heryöne konuşma yapabileceği ve mesaj gönderebileceği, verilen yükleme miktarı kadar TL hediyesi 7 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  Son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi 10-20TL arası olan abonelerimize;
  İlk teklifte son 3 aydaki maximum TL yüklemesi ve üzeri yükleme yaptığı takdirde ,Vodafone yönlerine konuşma yapabileceği, verilen yükleme miktarının 4 katı kadar TL hediyesi 15 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  İkinci teklifte son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi ve üzeri yükleme yaptığı takdirde, Vodafone yönlerine konuşma yapabileceği, verilen yükleme miktarının 3 katı kadar TL hediyesi 15 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  Üçüncü teklifte son 3 aydaki ortalama aylık toplam TL yüklemesi kadar ve üzeri yükleme yaptığı takdirde, Vodafone yönlerine konuşma yapabileceği, verilen yükleme miktarının 4 katı kadar TL hediyesi 15 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  Son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi 20TL ve üzeri olan abonelerimize;
  İlk teklifte son 3 aydaki aylık ortalama toplam TL yüklemesinin 1.5 katı ve üzeri yükleme yaptığı takdirde , yurtici Vodafone yönlerine konuşma yapabileceği, verilen yükleme miktarının 4 katı kadar TL hediyesi 15 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  İkinci teklifte son 3 aydaki aylık ortalama toplam TL yüklemesinin 1.5 katı ve üzeri yükleme yaptığı takdirde, yurtici Vodafone yönlerine konuşma yapabileceği verilen yükleme miktarının 5 katı kadar TL hediyesi 7 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  Üçüncü teklifte son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi ve üzeri yükleme yaptığı takdirde, yurtici Vodafone yönlerine konuşma yapabileceği, verilen yükleme miktarının 4 katı kadar TL hediyesi 15 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
 • Kampanya 3: Bireysel Ön Ödemeli, en az 30 gündür Vodafone abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 10TL'den büyük ve 20TL'den küçük veya 20 TL'ye eşit olan abonelerimiz için:
  Son 3 ayda hiç yüklemesi olmayan abonelerimize;
  İlk teklifte 20TL ve üzeri yüklemesine , yurtici her yöne konuşma yapabileceği, verilen yükleme miktarının 3 katı kadar TL hediyesi 7 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  İkinci teklifte 20TL ve üzeri yüklemesine , yurtici her yöne konuşma yapabileceği, verilen yükleme miktarının 4 katı kadar TL hediyesi 7 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  Üçüncü teklifte 15TL ve üzeri yüklemesine , yurtici her yöne konuşma yapabileceği ve mesaj atabileceği, verilen yükleme miktarının 3 katı kadar TL hediyesi 7 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  Son 3 ayda 0-10TL arası maksimum yüklemesi olan, yaşı 25’ten büyük abonelerimize;
  İlk teklifte son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi nin 1.25 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici Vodafone yönlerine konuşma yapabileceği, verilen yükleme miktarının 4 katı kadar TL hediyesi 15 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  İkinci teklifte son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi nin 1.25 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici Vodafone yönlerine konuşma yapabileceği, verilen yükleme miktarının 40 katı kadar dakika hediyesi 15 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  Üçüncü teklifte son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi nin 1.25 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici her yöne konuşma yapabileceği ve mesaj atabileceği, verilen yükleme miktarının 3 katı kadar TL hediyesi 7 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir
  Son 3 ayda 10-20TL arası maksimum yüklemesi olan, yaşı 25 ve 25’ten küçük abonelerimize;
  İlk teklifte son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi nin 1.5 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici Vodafone yönlerine konuşma yapabileceği, verilen yükleme miktarının 3 katı kadar TL hediyesi 15 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  İkinci teklifte son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi nin 1.25 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici Vodafone yönlerine konuşma yapabileceği, verilen yükleme miktarının 40 katı kadar dakika hediyesi 15 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  Üçüncü teklifte son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi nin 1.25 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici her yöne konuşma yapabileceği ve mesaj atabileceği, verilen yükleme miktarının 3 katı kadar TL hediyesi 7 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  Son 3 ayda 10-20TL arası maksimum yüklemesi olan, yaşı 25’ten büyük abonelerimize;
  İlk teklifte son 3 aydaki ortalama aylık toplam yüklemesinin 1.25 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici her yöne konuşma yapabileceği ve mesaj atabileceği, verilen yükleme miktarının 2 katı kadar TL hediyesi 7 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  İkinci teklifte son 3 aydaki ortalama aylık toplam yüklemesinin 1.25 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici her yöne konuşma yapabileceği, verilen yükleme miktarının 20katı kadar dakika hediyesi 15 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  Üçüncü teklifte son 3 aydaki ortalama aylık toplam yüklemesinin 1.25 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici her yöne konuşma yapabileceği ve mesaj atabileceği, verilen yükleme miktarının 4 katı kadar TL hediyesi 7 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  Son 3 ayda 10-20TL arası maksimum yüklemesi olan, yaşı 25’ten büyük abonelerimize;
  İlk teklifte son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi nin 1.5 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici her yöne konuşma yapabileceği, verilen yükleme miktarının 15 katı kadar dakika hediyesi 7 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  İkinci teklifte son 3 aydaki ortalama aylık toplam yüklemesinin 1.25 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici her yöne konuşma yapabileceği, verilen yükleme miktarının 20 katı kadar dakika hediyesi 7 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  Üçüncü teklifte son 3 aydaki ortalama aylık toplam yüklemesinin 1.25 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici her yöne konuşma yapabileceği ve mesaj atabileceği, verilen yükleme miktarının 4 katı kadar TL hediyesi 7 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  Son 3 ayda 20TL ve üzeri maksimum yüklemesi olan abonelerimize;
  İlk teklifte son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi nin 1.5 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici Vodafone yönlerine konuşma yapabileceği, verilen yükleme miktarının 4 katı kadar TL hediyesi 15 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  İkinci teklifte son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi nin 1.5 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici Vodafone yönlerine konuşma yapabileceği, verilen yükleme miktarının 5 katı kadar TL hediyesi 15 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  Üçüncü teklifte son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi nin 1.5 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici Vodafone yönlerine konuşma yapabileceği, verilen yükleme miktarının 4 katı kadar TL hediyesi 15 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
 • Kampanya 4: Bireysel Ön Ödemeli, en az 30 gündür Vodafone abonesi olan, Son 3 ayda harcama ortalaması 20TL'den büyük ve 40TL'den küçük veya 40 TL'ye eşit olan abonelerimiz için:
  Son 3 ayda 0-10TL arası maksimum yüklemesi olan abonelerimize;
  İlk teklifte son 3 aydaki ortalama aylık toplam yüklemesinin 0.75 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici her yöne konuşma yapabileceği ve mesaj atabileceği, verilen yükleme miktarının 4 katı kadar TL hediyesi 7 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  İkinci teklifte son 3 aydaki ortalama aylık toplam yüklemesinin 0.75 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici her yöne konuşma yapabileceği ve mesaj atabileceği, verilen yükleme miktarının 5 katı kadar TL hediyesi 7 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  Üçüncü teklifte son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi nin 2 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici her yöne konuşma yapabileceği ve mesaj atabileceği, verilen yükleme miktarının 4 katı kadar TL hediyesi 7 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  Son 3 ayda 10-20TL arası maksimum yüklemesi olan yaşı 25’ten büyük abonelerimize;
  İlk teklifte son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi nin 1.25 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici her yöne konuşma yapabileceği ve mesaj atabileceği, verilen yükleme miktarının 2 katı kadar TL hediyesi 7 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  İkinci teklifte son 3 aydaki ortalama aylık toplam yüklemesinin 0.75 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici her yöne konuşma yapabileceği ve mesaj atabileceği, verilen yükleme miktarının 2 katı kadar TL hediyesi 7 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  Üçüncü teklifte son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi nin 2 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici her yöne konuşma yapabileceği ve mesaj atabileceği, verilen yükleme miktarının 3 katı kadar TL hediyesi 7 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  Son 3 ayda 10-20TL arası maksimum yüklemesi olan yaşı 25 ve 25’ten küçük abonelerimize;
  İlk teklifte son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi nin 1.25 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici her yöne konuşma yapabileceği ve mesaj atabileceği, verilen yükleme miktarının 2 katı kadar TL hediyesi 7 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  İkinci teklifte son 3 aydaki ortalama aylık toplam yüklemesinin 0.75 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici her yöne konuşma yapabileceği ve mesaj atabileceği, verilen yükleme miktarının 3 katı kadar TL hediyesi 7 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  Üçüncü teklifte son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi nin 2 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici her yöne konuşma yapabileceği ve mesaj atabileceği, verilen yükleme miktarının 3 katı kadar TL hediyesi 15 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  Son 3 ayda 20TLden fazla maksimum yüklemesi olan abonelerimize;
  İlk teklifte son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi nin 1.5 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici Vodafone yönlerine konuşma yapabileceği , verilen yükleme miktarının 4 katı kadar TL hediyesi 7 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  İkinci teklifte son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi nin 1.5 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici Vodafone yönlerine konuşma yapabileceği, verilen yükleme miktarının 5 katı kadar TL hediyesi 7 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  Üçüncü teklifte son 3 aydaki ortalama aylık toplam yüklemesinin 0.75 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici Vodafone yönlerine konuşma yapabileceği, verilen yükleme miktarının 4 katı kadar TL hediyesi 15 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
 • Kampanya 5: Bireysel Ön Ödemeli, en az 30 gündür Vodafone abonesi olan, son 3 ayda harcama ortalaması 40TL'den büyük olan abonelerimiz için:
  Son 3 ayda 0-10TL arası maksimum yüklemesi olan abonelerimize;
  İlk teklifte son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi nin 2 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici Vodafone yönlerine konuşma yapabileceği , verilen yükleme miktarının 5 katı kadar TL hediyesi 7 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  İkinci teklifte son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi nin 2 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici her yöne konuşma yapabileceği ve mesaj atabileceği, verilen yükleme miktarının 5 katı kadar TL hediyesi 7 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  Üçüncü teklifte son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi nin 1.5 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici her yöne konuşma yapabileceği ve mesaj atabileceği, verilen yükleme miktarının 5 katı kadar TL hediyesi 7 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  Son 3 ayda 10-20TL arası maksimum yüklemesi olan abonelerimize;
  İlk teklifte son 3 aydaki ortalama aylık toplam yüklemesinin 0.6 katı ve üzeri yüklemesine yurtici Vodafone yönlerine konuşma yapabileceği, verilen yükleme miktarının 4 katı kadar TL hediyesi 7 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  İkinci teklifte son 3 aydaki ortalama aylık toplam yüklemesinin 0.6 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici Vodafone yönlerine konuşma yapabileceği, verilen yükleme miktarının 5 katı kadar TL hediyesi 7 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  Üçüncü teklifte son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi nin 1.25 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici Vodafone yönlerine konuşma yapabileceği, verilen yükleme miktarının 4 katı kadar TL hediyesi 7 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  Son 3 ayda 20TL ve üzeri maksimum yüklemesi olan abonelerimize;
  İlk teklifte son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi nin 1.25 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici Vodafone yönlerine konuşma yapabileceği , verilen yükleme miktarının 5 katı kadar TL hediyesi 15 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  İkinci teklifte son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi nin 1.25 katı ve üzeri yüklemesine , yurtici her yöne konuşma yapabileceği ve mesaj atabileceği, verilen yükleme miktarının 5 katı kadar TL hediyesi 7 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
  Üçüncü teklifte son 3 aydaki maksimum TL yüklemesi ve üzeri yüklemesine , yurtici her yöne konuşma yapabileceği ve mesaj atabileceği, verilen yükleme miktarının 5 katı kadar TL hediyesi 15 gün geçerli olmak üzere hediye edilecektir.
 • Kampanya 6: Bireysel Ön Ödemeli, üzerinde tanımlı dakika içerikli paketi olmayan abonelerimizden son 3 aydaki ortalama aylık harcaması 0 TL olanlar için 0.99 TL ödemeleri karşılığında 7 gün geçerli her yöne 30 dakika yurtiçi konuşma paketi alma fırsatı SMS yolu ile sunulacaktır. SMS gönderimini takip eden 4 gün içerisinde yanıt veren abonelerimiz bu fırsattan yararlanabileceklerdir.
 • Kampanya 7: Bireysel Ön Ödemeli, üzerinde tanımlı dakika içerikli paketi olmayan abonelerimizden son 3 aydaki ortalama aylık harcaması 0 TL’den çok 1.5 TL’den az olanlar için 1.99 TL ödemeleri karşılığında 7 gün geçerli her yöne 60 dakika yurtiçi konuşma paketi alma fırsatı SMS yolu ile sunulacaktır. SMS gönderimini takip eden 4 gün içerisinde yanıt veren abonelerimiz bu fırsattan yararlanabileceklerdir.
 • Kampanya 8: Bireysel Ön Ödemeli, üzerinde tanımlı dakika içerikli paketi olmayan abonelerimizden son 3 aydaki ortalama aylık harcaması 1.5 TL’den çok 2.5 TL’den az olup Cebine Göre ve Özgür Genç tarifelerinde olanlar için 2.99 TL ödemeleri karşılığında 7 gün geçerli her yöne 60 dakika yurtiçi konuşma paketi alma fırsatı SMS yolu ile sunulacaktır. SMS gönderimini takip eden 4 gün içerisinde yanıt veren abonelerimiz bu fırsattan yararlanabileceklerdir.
 • Kampanya 9: Bireysel Ön Ödemeli, üzerinde tanımlı dakika içerikli paketi olmayan abonelerimizden son 3 aydaki ortalama aylık harcaması 1.5 TL’den çok 2.5 TL’den az olup Cebine Göre ve Özgür Genç tarifelerinde olmayanlar için 1.99 TL ödemeleri karşılığında 7 gün geçerli her yöne 60 dakika yurtiçi konuşma paketi alma fırsatı SMS yolu ile sunulacaktır. SMS gönderimini takip eden 4 gün içerisinde yanıt veren abonelerimiz bu fırsattan yararlanabileceklerdir.
 • Kampanya 10: Bireysel Ön Ödemeli, üzerinde tanımlı dakika içerikli paketi olmayan abonelerimizden son 3 aydaki ortalama aylık harcaması 2.5 TL’den çok 3.5 TL’den az olanlar için 3.99 TL ödemeleri karşılığında 7 gün geçerli her yöne 100 dakika yurtiçi konuşma paketi alma fırsatı SMS yolu ile sunulacaktır. SMS gönderimini takip eden 4 gün içerisinde yanıt veren abonelerimiz bu fırsattan yararlanabileceklerdir.
 • Kampanya 11: Bireysel Ön Ödemeli, üzerinde tanımlı dakika içerikli paketi olmayan abonelerimizden son 3 aydaki ortalama aylık harcaması 3.5 TL’den çok 5 TL’den az olup Cebine Göre ve Özgür Genç tarifelerinde olanlar için 4.5 TL ödemeleri karşılığında 7 gün geçerli her yöne 100 dakika yurtiçi konuşma paketi alma fırsatı SMS yolu ile sunulacaktır. SMS gönderimini takip eden 4 gün içerisinde yanıt veren abonelerimiz bu fırsattan yararlanabileceklerdir.
 • Kampanya 12: Bireysel Ön Ödemeli, üzerinde tanımlı dakika içerikli paketi olmayan abonelerimizden son 3 aydaki ortalama aylık harcaması 3.5 TL’den çok 5 TL’den az olup Cebine Göre ve Özgür Genç tarifelerinde olmayanlar için 4.99 TL ödemeleri karşılığında 7 gün geçerli her yöne 60 dakika yurtiçi konuşma paketi alma fırsatı SMS yolu ile sunulacaktır. SMS gönderimini takip eden 4 gün içerisinde yanıt veren abonelerimiz bu fırsattan yararlanabileceklerdir.
 • Kampanya 13: Bireysel Ön Ödemeli, üzerinde tanımlı SMS içerikli paketi olmayan abonelerimizden son 3 aydaki ortalama SMS aylık SMS harcaması 0 TL olanlar için 1 TL ödemeleri karşılığında 7 gün geçerli yurtiçi her yöne 15 SMS içerikli mesajlaşma paketi alma fırsatı SMS yolu ile sunulacaktır. SMS gönderimini takip eden 4 gün içerisinde yanıt veren abonelerimiz bu fırsattan yararlanabileceklerdir.
 • Kampanya 14: Bireysel Ön Ödemeli, üzerinde tanımlı SMS içerikli paketi olmayan abonelerimizden son 3 aydaki ortalama SMS aylık SMS harcaması 0 TL’den çok 1 TL’den az olanlar için 1.5 TL ödemeleri karşılığında 7 gün geçerli yurtiçi her yöne 20 SMS veya 1.9 TL ödemeleri karşılığında 7 gün geçerli yurtiçi her yöne 25 SMS içerikli mesajlaşma paketi alma fırsatı SMS yolu ile sunulacaktır. SMS gönderimini takip eden 4 gün içerisinde yanıt veren abonelerimiz bu fırsattan yararlanabileceklerdir.
 • Kampanya 15: Bireysel Ön Ödemeli, üzerinde tanımlı mobil internet içerikli paketi olmayan abonelerimizden son 3 aydaki ortalama aylık mobil internet kullanımı 0 MB olanlar için 0.99 TL ödemeleri karşılığında 7 gün geçerli 100 MB yurtiçi mobil internet paketi alma fırsatı SMS yolu ile sunulacaktır. SMS gönderimini takip eden 4 gün içerisinde yanıt veren abonelerimiz bu fırsattan yararlanabileceklerdir.
 • Kampanya 16: Bireysel Ön Ödemeli, üzerinde tanımlı mobil internet içerikli paketi olmayan abonelerimizden son 3 aydaki ortalama aylık mobil internet kullanımı 0 MB’dan çok 2 MB’dan az olanlar için 1.9 TL ödemeleri karşılığında 7 gün geçerli 100 MB yurtiçi mobil internet paketi alma fırsatı SMS yolu ile sunulacaktır. SMS gönderimini takip eden 4 gün içerisinde yanıt veren abonelerimiz bu fırsattan yararlanabileceklerdir.

 • Müşteri Koruma Programı kapsamında belirlenen hedef kitleler içerisinde yer alan ve SMS ile kampanyaya ilişkin bildirimin ulaştığı tüm bireysel faturasız aboneler yararlanabilir.
 • Bu kampanyalar kapsamında kampanyaya katılım için taahhütname ve çıkış için cezai şart uygulanmamaktadır.
 • Mernis doğrulaması yapılmayan aboneler kampanyadan faydalanamazlar.
 • Kampanya SMS'i istemeyen aboneler kampanyadan faydalanamazlar.
 • Abonenin kampanyalardan faydalanabilmesi için kara listede yer almaması ve Cep Aran kara listesinde yer almaması gerekmektedir.
 • Kampanyadan faydalanacak abonelerin hat statüsü aktif olmalıdır. Aboneler kazandıkları promosyonları kendi 60 saniyelik periyodlar ile veya adet olarak kullanacaklardır. Kazanılan promosyonlar 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Aboneler kazandıkları promosyonları kendi tarife fiyatlandırması üzerinden kullanacaklardır.
 • Promosyonlar sadece yurt içinde ve yurt içi yönlerine geçerlidir. Yurtdışındaki kullanımlar standart uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. KKTC kullanımları yurtiçi olarak değerlendirilmemektedir. Kazanılan promosyonlar ile uluslararası görüşmeler yapılamaz ve özel servis numaraları aranamaz.
 • Kampanya 1, 2, 3, 4 ve 5 kapsamında sunulan Birinci Teklif, İkinci Teklif, Üçüncü Teklif birbirini takip edecek şekilde 10'ar günde bir sunulacak ve geçerlilikleri 5'er gün olacaktır.
 • Kampanya 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ve 16 için tekliflerin geçerlilik süresi 4 gün olup, gelen mesaja EVET yazıp cevap vermek, veya EVET yazıp 4455’e göndermek suretiyle satın alınabileceklerdir. Paketler tek seferliktir, her bir SMS iletişiminde bir kere alınabilir ve 7 gün içinde kullanılması gerekmektedir. Kullanılmayan miktarlar 7 gün sonra silinecektir. Abone eğer yeterli ana bakiyesi varsa tekliften yararlanabilir. Yeterli bakiyesi yoksa, teklifin geçerlilik süresi boyunca yükleme yapıp tekliften faydalanabilir. (Eksi bakiyeye düşerek ya da promosyon TL’leriyle paket almak mümkün değildir)
 • Müşteri tarafından TL iadesi talebi yapılması, hattın iptal edilmesi ya da farklı bir operatöre taşınması, dondurulması ya da faturalıya geçiş yapılması durumlarında verilmiş olan hediyeler silinir.
 • Vodafone, tarife/paket/kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.