Yükleniyor

Diğer Faturasız Kampanyalar

Süper 3lü Tarifesi

Süper 2li Tarifesi

Efsane Fırsat Tarifesi

Mega İkili Tarifesi

Avantaj 500 Tarifesi

Üçlü Avantaj Tarifesi

Mega Üçlü Tarifesi

Maksi Üçlü Paketi

Fırsat Üçlü Paketi

Freezone 3U1 Arada Paketi

Kolay Fırsat Paketi

Çeyrek Altın Fırsat Tarifesi

Vodafone Mobil Pazarlama İzinli Veritabanı Promosyon Kampanyası

27 Kasım 2014 - 30 Kasım 2014 tarihleri arasında, Vodafone Mobil Pazarlama İzinli Veritabanı'na 4004'e EVET yazılı bir SMS göndererek kayıt olan ön ödemeli ve faturalı hat sahibi abonelere bir defaya mahsus olarak Günlük 100 DK Vodafone içi dakika paketi hediye edilecektir.
Vodafone’dan Faturasız Uluslararası Konuşma Paketleri

Tüm Dünya paketleri ile faturasız abonelerimiz, sıklıkla aradığı ülkeler dahil tüm Dünyayı rahat rahat arayıp konuşabilirler.
Vodafone’dan Faturasız Suriye Konuşma Paketi

3 Mart itibariyle numarasını taşıyarak ya da yeni hat alarak Vodafone Faturasız’a gelen Suriyeli aboneler 9TL’ye Suriye yönüne 30 dakika konuşma fırsatından faydalanabilecektir.
Size Özel Kampanyası

Kampanya döneminde, hedef kitle kısmındaki kriterler ve açıklamalar kısımda belirtilen tanımlamaya uyan ve Son ay aranma toplam adedi, son 3 aydaki toplam aranma adedine oranı %11 ve üzeri olan ve,Son ayda aldığı SMS adedinin toplamı, son 3 ayda aldığı SMS adedi toplamına oranı %8 ve üzeri olan ve,Aylık ortalama aranma süresinin toplamı 36 dakikadan fazla olan aboneler veya Yeni abonelik ile gelen ve,Abonelik süresi 3 aydan fazla olan ve,Tüm aramalarının maksimum %50'sini Vodafone yönüne gerçekleştiren aboneler aşağıda kriterleri belirtilen ve SMS ile iletilen teklifi aldığı (yükleme yaptığı, SMS attığı) takdirde yine aşağıda detayları belirtilen çeşitli hediyeler verilecektir.
3’ü 1 Arada Paket

SMS Tanışma Paketi

Aylık Her Yöne Konuşma Paketi

Müşteri koruma programı kullanılarak belirlenen aboneler, 1 ay boyunca geçerli olmak kaydıyla 22 TL karşılığında yurt içi Heryöne konuşabilecekleri 500 dakika kazanacaklardır.
Aylık Her Yöne Mini Konuşma Paketi

Müşteri koruma programı kullanılarak belirlenen aboneler, 1 ay boyunca geçerli olmak kaydıyla 12 TL karşılığında yurt içi Heryöne konuşabilecekleri 120 dakika kazanacaklardır.