Ücretsiz 300 SMS 300 MB Kampanyası

Yükleniyor

Ücretsiz 300 SMS 300 MB Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

Fırsatı kaçırdığınız için üzülmeyin!
Vodafone Faturasız’da size özel kazandıran fırsatlarınızı öğrenmek için tek yapmanız gereken KAZAN yazıp 4455’e ücretsiz göndermek!

Faturasız 300 SMS 300 MB kampanyası kapsamında kampanya katılım tarihinden itibaren son 30 gün içinde numara taşıma veya yeni hat alımı yöntemi ile Vodafone'a gelen abonelere 3 ay boyunca yurt içinde her yöne geçerli 300 SMS ve 300 MB sunulacaktır.

  • Sunulan haklar tek seferde yüklenecek olup 3 ay süre ile kullanılabilecektir. • Aboneler, tarifelere kayıt olduktan sonra kendilerine sağlanan şifre kartlardaki şifreleri 2222'ye ücretsiz göndererek kampanyaya katılım sağlayabilir.
  • Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, faturalı hatta geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Kampanyanın sona ermesi halinde abonelere herhangi bir cezai bedel uygulanmayacaktır.
  • Bir GSM numarası ile aynı anda sadece 1 defa kampanyadan yararlanılabilir.
  • Vodafone'un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
  • Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone'un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması ve MERNIS sorgusunun başarılı yapılabiliyor olması gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında ücretsiz dakika/kontör kazanılıp kazanılmadığı, ücretsiz dakika/kontörlerin üçüncü şahıslara transferinin mümkün olup olmadığı hususlarının ayrıca bildirilmesi gerekmektedir.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.