Nokia Lumia 620 Kampanyası

Yükleniyor

Nokia Lumia 620 Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

Nokia Lumia 620, Vodafone FreeZone abonelerine özel tarifeye ek ayda 25 TL’den başlayan fiyatlarla Vodafone’da! Üstelik özgürce müzik dinlemeyi sağlayan Nokia Müzik+ servisi de 1 ay hediye!

Hayatınıza renk katacak Nokia Lumia 620, tavsiye edilen peşin fiyatı* 749 TL ile Vodafone Mağazaları'nde sizi bekliyor.

Cinemagraph. Anı sadece yakalamayın. Yaratın.
Sadece Lumia kamerasında bulunan ve sabit fotoğraflara hareket katan Cinemagraph özelliği ile gülümsemeleri kahkahalara dönüştürün.

Sadece bir fotoğraf çekin ve hareket katmak istediğiniz noktaları seçin.

Sonra herkesi güldürmek için hareketli görüntüyü Facebook, Twitter veya diğer sosyal ağlarda yayınlayın.

Akıllı Çekim. Arkadaşlarınızın mükemmel karelerini çekin.
Fotoğraf çekerken her zaman gözü kapalı çıkan bir kişi olur. Ancak Akıllı Çekim ile kameranızın tuşuna bir kez basarak çok sayıda kare çekebilirsiniz.

Her fotoğrafın en iyi bölümlerini alarak mükemmel bir grup çekimi oluşturabilirsiniz.

Bilen Göz. Şehrinizin sırlarını gözler önüne serin.
Nokia Bilen Göz ile telefonu sadece yukarıda tutarak etrafınızdaki her şeyi görebilirsiniz.

Mağazalar, restoranlar ve işletmeler gözünüzün önünde belirir.

Varlığından bile habersiz olduğunuz yerler keşfedin.

Daha sonra değerlendirmeler, yol tarifleri ve bağlantılar görmek için ekrana dokunun.

Microsoft Office. Telefonunuzu ve bilgisayarınızı senkronize edin.
Nokta atışı yapın ve istediğiniz fotoğrafı çekmek için resminizin öğelerini ayarlayın.

Time Shift modu, fotoğrafınızdan milisaniyeler sonrasını yakalar; böylece mükemmel resmi oluşturmak için fotoğrafları birleştirmeden önce arkadaşınızın gözünü açmak için geri dönebilir ve ardından diğer arkadaşınızın gülümsemesini yakalamak için ileri gidebilirsiniz.

Nokia Müzik.
Favori sanatçılarınızı telefonunuza gerçek zamanlı aktarın.

Yüzlerce kanaldan birini seçebilir veya kendi kanalınızı oluşturabilirsiniz.

Hepsinden iyisi, müziğinizi çevrimdışı da dinleyebilirsiniz.

Nokia Lumia 620 Kampanyası
Kampanya Kapsamındaki Tarifeler Tarifenin Aylık Ücreti Tarife İçeriği Taahhüt Süresi Cihaz Ek Ödemesi Toplam Ödeme
Cep Avantaj Her Yöne Ekstra 59 TL Heryöne 1000 dk 29 ay 24 TL 88 TL
Cep Avantaj Her Yöne 59 TL Heryöne 750 dk 24 ay 29 TL 88 TL
Red Mini 85 TL Heryöne 2000 dk 24 ay 19 TL 104 TL
Red 105 TL Heryöne 3000 dk 24 ay 9 TL 114 TL
Red+ 155 TL Heryöne 5000 dk 24 ay Ücretsiz 155 TL
Cep Avantaj Midi 44 TL Heryöne 5000 dk 24 ay 31 TL 75 TL
Genç Avantaj Ekstra 35 TL 500 dk 5000 SMS 500 MB 24 ay 25 TL 60 TL
Genç Avantaj Tarifesi 30 TL 500 dk 5000 SMS 24 ay 27 TL 57 TL
  Vodafone Nokia Lumia 620 Gençlik Teklifi Esasları
 • Kampanya taahhüt süresi 24 aydır.
 • Kampanya kapsamında aboneler Genç Avantaj ve Genç Avantaj Ekstra paketlerini seçebilirler; aboneler Genç Avantaj Ekstra tarifesine ek ayda 25 TL, Genç Avantaj tarifesine ek ayda 27 TL ödeyerek Nokia Lumia 620 sahibi olabilirler.
 • Kampanya kapsamında abonelerin seçmiş oldukları paketlerde yer alan tarifelerin özellikleri mevcut tarife özellikleriyle aynıdır; tarife detaylarına vodafone.com.tr sayfasından erişilebilir.
 • Kampanyadan Genç Avantaj tarifesiyle yararlanan abonelere ilk fatura dönemlerinin sonuna kadar kullanabilecekleri 500MB data hediye edilir, aboneler ilk ayın sonunda bu paketi iptal etmedikleri durumda paketin indirimsiz güncel fiyatı üzerinden ücretlendirilirler.
 • Abonelere sunulan 500MB data prorate edilir ve dönem sonuna kadar geçerlidir.
 • - Abonenin tarife kapsamında kazandığı dakikalar, SMS’ler ve veri üçüncü şahıslara transfer edilemez; kullanılmayan dakika, SMS ve veri bir sonraki aya devretmez.
 • Kampanyadan yararlanan aboneler Nokia Müzik+ servisi 1 ay hediye edilir.
 • 1 ay boyunca sunulan ücretsiz Nokia Müzik+ servisi abonelerin cihaz ile birlikte verilecek şifreyi Nokia Müzik+’a girmelerinin akabinde aktive olacaktır. Servis 1 ayın sonunda otomatik olarak kapatılacaktır. Devam etmek isteyen aboneler ayık 4,99 TL ücret karşılığında servisten yararlanmaya devam edebileceklerdir.
 • İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik ücretleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Yurtdışı kullanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.
 • Genç Avantaj aboneleri dilerlerse Genç Avantaj Ekstra tarifesine geçebilir ve daha sonra Genç Avantaj tarifesine geri dönebilirler. Abone üst pakete geçse bile kampanyaya girişte taahhüt ettiği paketin indirimini almaya devam edecektir. Abonernin üst pakete geçmesi, üst paketteki indirimi almaya hak kazanması anlamına gelmemektedir.Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.
 • Bireysel müşteri numarasına bağlı sadece 1 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya özel internet paket kullanım aboneliğinin iptal edilmesi durumunda taahhüt süresi boyunca kullanabileceği roaming data kullanım hakkı ortadan kalkacak ve aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.
 • Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Bu tutara ayrıca tarife bedeli üzerinden verilmiş indirimler de eklenecektir. Kampanyadan kredi kartlı olarak yararlanacak aboneler için abone kampanyadan ilk 12 ay içerisinde çıkmışsa 12 aya kadarki dönemde hesaplanan cezai şart avans olarak abonenin faturasına yansıtılacak ve bu tutar bankadan tahsil edilecektir, geri kalan 12 aya ait cezai tutar ise abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacaktır. Kredi kartsız yararlanan abonelerde cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tamamı tahsil edilecektir.
 • Kampanyadan kredi kartıyla yararlanacak müşteriler sadece anlaşmalı bankaların kredi kartıyla kampanyaya dahil olabileceklerdir. Aboneler kampanyadan Garanti Bankası, Yapı ve Kredi Bankası ve Akbank kredi kartı kullanıcıları yararlanabilir. Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Teb World Card, Şekerbank Bonus Card, Akbank Axess Card, Akbank Carrefour Axess Card, Akbank Citi Axess Card, Akbank Fish Card, Flexi ve Akbank Wings Card'ları ile kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir.
 • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir.
 • Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkının saklı tutar.
 • Tarife üzerinden yapılan indirimler kampanya süresince geçerli olup, taahhüt süresinin sonunda abone kullandığı tarifenin güncel indirimsiz fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Yabancı uyruklu aboneler kampanyadan yararlanamazlar.
 • Bir abone aynı anda sadece 1 kampanyadan yararlanabilir (dolayısı ile bu kampanyaya dahil olan aboneler MNP kampanyasından yararlanamazlar.)
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
 • Kampanya sonlanma tarihi 30.06.2013’tür.
 • Nokia Lumia 620 cihazının kampanya kapsamında Vodafone’a maliyeti 749 TL’dir.
 • Vodafone Nokia Lumia 620 A.C.A.İ.P. Kampanya Esasları
 • Aboneler Red+ üzerine 0 TL, Red üzerine 9 TL, Red Mini üzerine 19 TL, Cep Avantaj Her Yöne ve Cep Avantaj Her Yöne Ekstra üzerine 29 TL, Cep Avantaj Midi üzerine 31 TL ek ödeme karşılığında Nokia Lumia 620 sahibi olabilecektir. Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve son 8 aylık faturaları toplamı en az 350 TL olup faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Kredi kartsız katılma koşullarını sağlamayan abonelerin kredi kartlarından 680 TL değerindeki tutar 12 eşit taksitte çekilecektir. Kampanya kapsamında Nokia Lumia 620’nin Vodafon’a maliyeti 749 TL’dir. Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Kampanya taahhüt süresi 24 aydır. Stoklarla sınırlıdır
 • Kampanya kapsamında abonelerin seçmiş oldukları paketlerde yer alan tarifelerin özellikleri mevcut tarife özellikleriyle aynıdır; tarife detaylarına vodafone.com.tr sayfasından erişilebilir.
 • Abonenin tarife kapsamında kazandığı dakikalar, SMS’ler ve veri üçüncü şahıslara transfer edilemez; kullanılmayan dakika, SMS ve veri bir sonraki aya devretmez.Abonenin seçmiş olduğu tarifenin esasları mevcuttakiyle aynıdır.İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik ücretleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Yurtdışı kullanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur. Abonelerin paketler arası geçiş yapmalarına belirli kurallar karşılığında izin verilmektedir: aboneler sadece kampanyaya giriş yaptıkları pakete göre eşit veya daha üst bedelli paketlere geçiş yapabilirler ve daha sonra eski paketlerine geri dönebilirler. Aboneler üst pakete geçtiklerinde aldıkları indirim miktarı değişmez, kampanyaya giriş yaptıklarında hakettikleri indirim miktarı tüm kampanya süreleri boyunca geçerli olur.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.Bireysel müşteri numarasına bağlı sadece 1 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
 • Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, kapatılması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyada yer alan tarife paketleri dışında bir pakete veya daha düşük bedelli bir pakete geçilmesi durumunda tarifeden verilen indirim kaldırılacak ve aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.
 • Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Bu tutara ayrıca tarife bedeli üzerinden verilmiş indirimler de eklenecektir. Kampanyadan kredi kartlı olarak yararlanacak aboneler için abone kampanyadan ilk 12 ay içerisinde çıkmışsa, kalan avans tutarının da yansıtılarak ceza faturasından düşülecek, geri kalan aylara ait cezai tutar ise abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacaktır. Kredi kartsız yararlanan abonelerde cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tamamı tahsil edilecektir.Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve son 8 aylık faturaları toplamı en az 350 TL olup faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriterleri sağlamayan aboneler Vodafone tarafından belirlenen tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler.
 • Kampanyadan kredi kartıyla yararlanacak müşteriler sadece anlaşmalı bankaların kredi kartıyla kampanyaya dahil olabileceklerdir. Aboneler kampanyadan Garanti Bankası, Yapı ve Kredi Bankası ve Akbank kredi kartı kullanıcıları yararlanabilir. Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Teb World Card, Şekerbank Bonus Card, Akbank Axess Card, Akbank Carrefour Axess Card, Akbank Citi Axess Card, Akbank Fish Card, Flexi ve Akbank Wings Card'ları ile kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir.
 • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir.
 • Kampanyaya Red tarifelerini seçerek katılan bireysel aboneler Vodafone Red ayrıcalıklar dünyasından yararlanmaya hak kazanır. Vodafone Red dünyasına bireysel aboneler katılabilir. Red’e katılan aboneler redvodafone.com’da yer alan Vodafone Red dünyasına ait bütün koşulları kabul etmiş sayılırlar.
 • Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkının saklı tutar.
 • Tarife üzerinden yapılan indirimler kampanya süresince geçerli olup, taahhüt süresinin sonunda abone kullandığı tarifenin güncel indirimsiz fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Yabancı uyruklu aboneler kampanyadan yararlanamazlar.
 • Bir abone aynı anda sadece 1 kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanya sonlanma tarihi 02.05.2013’tür.
 • Genel kampanya taahhütnamesi için tıklayın.
 • DR. ACAİP’ler tarafından tüketicilere sağlanacak bilgiler cihaz üreticilerinden temin edilmektedir. Hizmet, ücretsizdir ve yalnızca DR. ACAİP’lerin sahip oldukları teknik bilgileri kapsamında üreticilerden alınan cihaz bilgileri ile müşterilerin talepleri doğrultusunda tüketicilere sunacakları önerilerden oluşur. Üreticilerden alınan cihaz bilgilerinin hatalı olması veya tüketicilerin ihtiyaçlarını eksik/hatalı ifade etmeleri halinde ve/veya hizmet kapsamında tüketicilere sunulacak öneriler sonucu tüketicilerin yapacakları cihaz seçimlerinden kaynaklanan memnuniyetsizlikler nedeniyle DR. ACAİP’lerin sorumlulukları bulunmamaktadır.
 • Taahhütname için tıklayın.